• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • tekerlekli el arabası

Sonuçlar

Tekerlekli el arabası - Ithalat/Ihracat

 1. HZC POWER GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  HZC Power olarak, motorlu endüstriyel ve bahçe ekipmanları üreticisiyiz ve uzmanıyız. Giderek büyüyen ürün yelpazemizde, kişisel hayalinizdeki proje için hem profesyonel ormancılık ve peyzaj ekipmanları hem de motorlu bahçe ekipmanları bulabilirsiniz. Bizde özel bir ürün yelpazesi görebilirsiniz! Mini ekskavatörlerimizle her zaman mükemmel çok yönlü bir iş makinesine sahipsiniz. Ağaç işlemeye yönelik dikey ve yatay kütük ayırıcılarımız ve diğer motorlu makinelerimiz de göz atmaya değer. Ayrıca yumuşak ve sert ahşabın yanı sıra bahçe atıkları için çok çeşitli öğütücüler ve kesiciler sunuyoruz. Ormancılık ve peyzaj ile çiftlik ve bahçe kategorilerindeki tüm ürünlerimizi keşfedebilirsiniz. Yedek parça tedarik ediyoruz - Yedek parçaya mı ihtiyacınız var? Problem değil! Sizin için genelde stoklarımızda her şey bulunur. Müşteri hizmetlerimizle iletişime geçebilirsiniz, size hızlı bir şekilde yardımcı olunacaktır. Makinalarımıza ait diğer aksesuar ve ataşmanlar da teslimata hazırdır. Atölyemiz de herhangi bir sorun ve onarımda size destek vermekten mutluluk duyar.

 2. KIRIKLER AŞ

  Türkiye

  Hakkımızda Kirikler Hırdavat Nalburiye A.Ş. ​ 1979 yılından beri sektörde var olan firmamız 1995 yılında Kirikler Ticaret olarak yeniden şekillenmiş, 1998 yılında ise şirketleşerek Kirikler Nalburiye Hırdavat A.Ş. ünvanını almıştır. ​ Değişen dinamikleri ve çağın gereksinimlerini göz önünde bulunduran firmamız 2004 yılında inşaatını tamamladığı plazasına taşınarak sektöründe bir ilki gerçekleştirmiş ve sektörde örnek teşkil etmiştir. ​ Kirikler Nalburiye Hırdavat A.Ş. 11.000'i aşan ürün çeşidine her yıl yen ürünler ekleyerek ürün gamını genişletmektedir. ​ Tüm Türkiye'de tanınan firmamız dürüst ticaret ilkesi, kaliteli hizmet anlayışı ve geniş pazarlama ağıyla marka değerini her geçen gün artırmaktadır.

 3. KANAT EL ARABASI IMALAT SAN. TIC. LTD. STI.

  Türkiye

 4. GORGOR HOUSE - TINY HOUSE

  Türkiye

  Gerçek zamanlı minimalist yaşamlar için en idel tiny house ürün ve modelleri için web sitemizi ziyaret edebilir tekerlekli ev konusunda sunduğumuz geniş bilgiye erişebilirsiniz. Firmamız mobil ev konusunda en modern teknoloji ve malzemeleri kullanarak müşterilerine dayanımlı uzun ömürlü ürünler üretmektedir. Tiny house fiyatları için ayrıca firmamızda bulunan danışmanlardan bilgi alabilirsiniz.Bazen bir hikaye ile başlar gelecekteki kurduğunuz hayallerin başlangıçı. Oysa topraktan geldik toprağa döneceğiz derken ne kadar doğru idi şimdi daha iyi anlamamıza vesile oluyor. Tiny House akımı ile Türkiye'de yeni bir oluşuma öncülük yapamakta olan Gorgor.House ve ekibi siz müşterilerine mobil ev ve tekerlekli evler konusunda en iyi çözümü sunmak için var güçleri ile çalışmaktadır. Taşınabilir evler ile ilgili bilgi almak isterseniz lütfen web sitemizi ziyaret edin. 35 ülkeye tiny house ürünlerini göndermekteyiz.

 5. YAPARLAR INSAAT VE TARIM ALETLERI SAN. VE TIC. A.S.

  Türkiye

  YAPARLAR INSAAT VE TARIM ALETLERI SAN. VE TIC. A.S., yılında kurulan ve Tekerlekli el arabası sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Bahçe aletleri, Kilitler, Tarım ve ormancılığın makine ve ekipmanları, Şantiyeler - Ekipmanlar, Bahçe aletleri, Kilitler, Tarım ve ormancılığın makine ve ekipmanları, Şantiyeler - Ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Istanbul, Türkiye 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. MANU LOIRE SARL

  Fransa

  MANU LOIRE SARL, yılında kurulan ve Tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Dahili taşımacılık için tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar, Tekerlekli el arabası, Paletler, Dahili taşımacılık için tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar, tekerlekler, Tekerlekli el arabası, Paletler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Carquefou, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. DIKALOFER INDUSTRIA E COMÉRCIO, LDA

  Portekiz

  DIKALOFER INDUSTRIA E COMÉRCIO, LDA, yılında kurulan ve Tekerlekli el arabası sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Paços De Brandão, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 3. MATADOR EXPLOITATIE BV

  Hollanda

  MATADOR EXPLOITATIE BV, yılında kurulan ve Malların taşınması için tekerlekli ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Tekerlekli el arabası, El arabaları, Payandalar ve kaldırma tertibatı platformları, Tekerlekli el arabası, El arabaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Helvoirt, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 4. EUROPACKING AMBALAJE

  Romanya

  EUROPACKING AMBALAJE, yılında kurulan ve Tekerlekli el arabası sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Jüt - Fiber/Elyaf, Jüt - iplik ve elyafları, pastel renkler, Jüt - Fiber/Elyaf, Jüt - iplik ve elyafları, Alveol döşeme taşı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Popesti Leordeni, Romanya 'de bulunmaktadır.

 5. METALIMPEX GROUP SPOL. S R.O.

  Çek Cum.

  METALIMPEX GROUP SPOL. S R.O., yılında kurulan ve Kitaplıklar ve raflar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Hafif metal yapılar, Taşıtlar - Mekanik komponentler ve yedek parçaları, Tekerlekli el arabası, Yolcu otobüsü yapımı, Hafif metal yapılar, Taşıtlar - Mekanik komponentler ve yedek parçaları, Tekerlekli el arabası, Yolcu otobüsü yapımı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Teplice, Çek Cum. 'de bulunmaktadır.

 1. AS HYGIÈNE

  Fransa

  AS HYGIÈNE, yılında kurulan ve Tekerlekli el arabası sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Bahçe barakaları, Temizlik şirketi, boya, eski eşya büro, antrpo ve mağazaları, Bahçe barakaları, Temizlik şirketi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Selestat, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. PKGE

  Portekiz

  PKGE, yılında kurulan ve Tekerlekli el arabası sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. eve teslim sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ribela, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 1. R.B. UDLEJNING A/S

  Danimarka

  R.B. UDLEJNING A/S, yılında kurulan ve Malların taşınması için tekerlekli ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Tekerlekli el arabası, Tarımsal Traktörler ve römorklar/çekiciler, Tekerlekli el arabası, Tarımsal Traktörler ve römorklar/çekiciler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Viborg, Danimarka 'de bulunmaktadır.

 2. TAUZEND MARK COM SRL

  Romanya

  TAUZEND MARK COM SRL, yılında kurulan ve Malların taşınması için tekerlekli ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. İş makineleri, Tekerlekli el arabası, İş makineleri, Tekerlekli el arabası sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Radauti, Romanya 'de bulunmaktadır.

 3. HFG TRANSPORT-TECHNIK GMBH

  Almanya

  HFG TRANSPORT-TECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Malların taşınması için tekerlekli ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Tekerlekli el arabası, Tekerlekli el arabası sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lauchhammer, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. YILDIZ LTD

  Türkiye

  YILDIZ LTD, yılında kurulan ve Tekerlekli el arabası sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Bina çimentosu sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Aksaray, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 5. WEST TRUCK INTERNATIONAL ANYAGMOZGATASI ES KFT

  Macaristan

  WEST TRUCK INTERNATIONAL ANYAGMOZGATASI ES KFT, yılında kurulan ve Malların taşınması için tekerlekli ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Tekerlekli el arabası, Tekerlekli el arabası sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Godollo, Macaristan 'de bulunmaktadır.

 6. PRODUKTUM BT.

  Macaristan

  PRODUKTUM BT., yılında kurulan ve Malların taşınması için tekerlekli ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Tekerlekli el arabası, Tekerlekli el arabası sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Nyirtelek, Macaristan 'de bulunmaktadır.

 7. TRADE GAME-IMPORTAÇAO, COMERCIO E REPRESENTAÇOES, S.A.

  Portekiz

  TRADE GAME-IMPORTAÇAO, COMERCIO E REPRESENTAÇOES, S.A., yılında kurulan ve Malların taşınması için tekerlekli ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Tekerlekli el arabası, Tekerlekli el arabası sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Maia, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 8. NETWORK PEST CONTROL SYSTEMS LIMITED

  Birleşik Krallık

  NETWORK PEST CONTROL SYSTEMS LIMITED, yılında kurulan ve Malların taşınması için tekerlekli ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir. Tekerlekli el arabası, Tekerlekli el arabası sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Widnes, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 1. STRICKLAND DIRECT LTD

  Birleşik Krallık

 2. MET SPOS R SAKS A POSIADALA SPOLKA JAWNA

  Polanya

 3. THE WALSALL WHEELBARROW CO LTD

  Birleşik Krallık

 4. CICLODIMAR-ARTIGOS DE CICLISMO, LDA.

  Portekiz

 5. TANMAKSAN INŞAAT MAKINALARI

  Türkiye

  "Tanmaksan Makina olarak temel felsefemiz, kaliteli ve kullanımı kolay ürünleri sizlerin hizmetine sunmaktadır. Bu felsefe ile yola çıkarak, üretim aşamasında dünyada kendini ispatlamış yedek parçalar kullanmaktayız. inşaat demiri kesme ve bükme makineleri, yerden kumandalı ve kat vinç’i karot , vinç vb. gibi hafif inşaat makineleri imalatı ve satışı yapan firmamız %100 yerli sermaye ile kurulmuştur." TANMAKSAN İNŞAAT MAKİNALARI OLARAK TEDARİKÇİ FİRMALARINIZ ARASINDA OLMAK İSTERİZ. ** FİRMAMIZ HAFİF İNŞAAT MAKİNALARI İMALATI, BAKIMI VE TAMİRİ YAPMAKTADIR. DEĞERLİ TALEPLERİNİZİ BEKLER İYİ ÇALIŞMALAR DİLERİZ. *DEMİR BÜKME-KESME MAKİNASI * KOMPAKTÖR * KULE VİNÇ MOLOZ KOVALARI *İNŞAAT VİNÇ GRUBU * ASFALT- BETON KESME MAKİNASI * KULE VİNÇ BETON KOVALARI *PERDAH MAKİNASI * BETON VİBRATÖRÜ * JAPON TİPİ HARÇ ARABASI * BETONİYER * KENDİNDEN KONVERTÖRLÜ BETON VİBRATÖRÜ * GAZBETON/BİMS KESME MAKİNASI

 6. KEM TECH

  İsviçre

  Verified by europages badge

  KemTech KSF Europe, HVAC sistemleri, panjurlar, veranda örtüleri, alçıpan, cam ve malzemeler için kaldırma çözümleri tasarlama konusunda 45 yılı aşkın deneyime sahip İsviçreli bir üreticidir. Avrupa, Kuzey Amerika, Latin Amerika, Asya ve Avustralya'yı kapsayan küresel bir pazarda lider bir yenilikçi olmaktan gurur duyuyoruz. Her zaman mükemmellik için çabalayarak, daha yüksek standartlara ulaşmaya çalışırken sürekli olarak sektördeki en son gelişmeleri takip ediyoruz. KSF yıllar içinde güçlü Ar-Ge ve üretim becerileri geliştirmiş ve 200'den fazla uluslararası patent alarak cam sektöründe lider konuma gelmiştir. CNC takım tezgahlarımız ve yarı robotik sistemlerimiz, en modern kaynak ekipmanları kullanılarak üretim tesisimizde yetenekli profesyoneller tarafından en yüksek hassasiyetle üretilmektedir. KSF ayrıca müşterilerine hızlı ve verimli bir satış sonrası hizmet sunmayı taahhüt eder. ŞİRKETİMİZ: - Taşıma çözümleri tasarlamada 45 yıllık deneyim - Dünya çapında binlerce müşteri - 200'den fazla uluslararası patent - CE sertifikalı eksiksiz bir ürün yelpazesi - İsviçre'de merkez ofis ve showroom - Fransa merkezli depo ve bakım merkezi

 7. TEC.MECA SNC

  İtalya

  TEC.MECA SNC, yılında kurulan ve Ortopedik ve fizyoterapi cihaz, alet ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir. bebek arabası, elektronik tekerlekli sandalye, engelliler için tekerlekli sandalyeler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Albino (Bg), İtalya 'de bulunmaktadır.

 8. PUZZLE TINY HOUSE

  Türkiye

  PUZZLE TINY HOUSE, yılında kurulan ve Seyyar evler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. sulu endüstriyel temizleyiciler, tekerlekli evler, otomatik yük arabası sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ankara, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 9. RICHARDSON & CO STEELY PRODUCTS

  Birleşik Krallık

  RICHARDSON & CO STEELY PRODUCTS, yılında kurulan ve Malların taşınması için tekerlekli ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. El arabaları, El arabaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Manchester, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 10. POUL SCHOU A/S

  Danimarka

  POUL SCHOU A/S, yılında kurulan ve Malların taşınması için tekerlekli ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. El arabaları, El arabaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Odense Nv, Danimarka 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz