• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • tekerlekli el arabası

Sonuçlar

Tekerlekli el arabası - Ithalat/Ihracat

 1. HZC POWER GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  HZC Power olarak, motorlu endüstriyel ve bahçe ekipmanları üreticisiyiz ve uzmanıyız. Giderek büyüyen ürün yelpazemizde, kişisel hayalinizdeki proje için hem profesyonel ormancılık ve peyzaj ekipmanları hem de motorlu bahçe ekipmanları bulabilirsiniz. Bizde özel bir ürün yelpazesi görebilirsiniz! Mini ekskavatörlerimizle her zaman mükemmel çok yönlü bir iş makinesine sahipsiniz. Ağaç işlemeye yönelik dikey ve yatay kütük ayırıcılarımız ve diğer motorlu makinelerimiz de göz atmaya değer. Ayrıca yumuşak ve sert ahşabın yanı sıra bahçe atıkları için çok çeşitli öğütücüler ve kesiciler sunuyoruz. Ormancılık ve peyzaj ile çiftlik ve bahçe kategorilerindeki tüm ürünlerimizi keşfedebilirsiniz. Yedek parça tedarik ediyoruz - Yedek parçaya mı ihtiyacınız var? Problem değil! Sizin için genelde stoklarımızda her şey bulunur. Müşteri hizmetlerimizle iletişime geçebilirsiniz, size hızlı bir şekilde yardımcı olunacaktır. Makinalarımıza ait diğer aksesuar ve ataşmanlar da teslimata hazırdır. Atölyemiz de herhangi bir sorun ve onarımda size destek vermekten mutluluk duyar.

 2. KIRIKLER AŞ

  Türkiye

  Hakkımızda Kirikler Hırdavat Nalburiye A.Ş. ​ 1979 yılından beri sektörde var olan firmamız 1995 yılında Kirikler Ticaret olarak yeniden şekillenmiş, 1998 yılında ise şirketleşerek Kirikler Nalburiye Hırdavat A.Ş. ünvanını almıştır. ​ Değişen dinamikleri ve çağın gereksinimlerini göz önünde bulunduran firmamız 2004 yılında inşaatını tamamladığı plazasına taşınarak sektöründe bir ilki gerçekleştirmiş ve sektörde örnek teşkil etmiştir. ​ Kirikler Nalburiye Hırdavat A.Ş. 11.000'i aşan ürün çeşidine her yıl yen ürünler ekleyerek ürün gamını genişletmektedir. ​ Tüm Türkiye'de tanınan firmamız dürüst ticaret ilkesi, kaliteli hizmet anlayışı ve geniş pazarlama ağıyla marka değerini her geçen gün artırmaktadır.

 3. KANAT EL ARABASI IMALAT SAN. TIC. LTD. STI.

  Türkiye

 4. GORGOR HOUSE - TINY HOUSE

  Türkiye

  Gerçek zamanlı minimalist yaşamlar için en idel tiny house ürün ve modelleri için web sitemizi ziyaret edebilir tekerlekli ev konusunda sunduğumuz geniş bilgiye erişebilirsiniz. Firmamız mobil ev konusunda en modern teknoloji ve malzemeleri kullanarak müşterilerine dayanımlı uzun ömürlü ürünler üretmektedir. Tiny house fiyatları için ayrıca firmamızda bulunan danışmanlardan bilgi alabilirsiniz.Bazen bir hikaye ile başlar gelecekteki kurduğunuz hayallerin başlangıçı. Oysa topraktan geldik toprağa döneceğiz derken ne kadar doğru idi şimdi daha iyi anlamamıza vesile oluyor. Tiny House akımı ile Türkiye'de yeni bir oluşuma öncülük yapamakta olan Gorgor.House ve ekibi siz müşterilerine mobil ev ve tekerlekli evler konusunda en iyi çözümü sunmak için var güçleri ile çalışmaktadır. Taşınabilir evler ile ilgili bilgi almak isterseniz lütfen web sitemizi ziyaret edin. 35 ülkeye tiny house ürünlerini göndermekteyiz.

 5. QINGDAO BESTWAY INDUSTRIAL PRODUCTS CO.,LIMITED

  Çin

  QINGDAO BESTWAY INDUSTRIAL PRODUCTS CO.,LIMITED, yılında kurulan ve Tekerlekli el arabası sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Motorsuz el aletleri, Motorsuz el aletleri, ticari malların depolanması için el arabalar, havalı lastikli tekerlekler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Qingdao, Çin 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. QINGDAO JINMAORUN HANDTRUCK CO., LTD

  Çin

  QINGDAO JINMAORUN HANDTRUCK CO., LTD, yılında kurulan ve Tekerlekli el arabası sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Jiaonan City, Çin 'de bulunmaktadır.

 2. YAPARLAR INSAAT VE TARIM ALETLERI SAN. VE TIC. A.S.

  Türkiye

  YAPARLAR INSAAT VE TARIM ALETLERI SAN. VE TIC. A.S., yılında kurulan ve Tekerlekli el arabası sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Bahçe aletleri, Kilitler, Tarım ve ormancılığın makine ve ekipmanları, Şantiyeler - Ekipmanlar, Bahçe aletleri, Kilitler, Tarım ve ormancılığın makine ve ekipmanları, Şantiyeler - Ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Istanbul, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 3. MANU LOIRE SARL

  Fransa

  MANU LOIRE SARL, yılında kurulan ve Tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Dahili taşımacılık için tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar, Tekerlekli el arabası, Paletler, Dahili taşımacılık için tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar, tekerlekler, Tekerlekli el arabası, Paletler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Carquefou, Fransa 'de bulunmaktadır.

 4. METALIMPEX GROUP SPOL. S R.O.

  Çek Cum.

  METALIMPEX GROUP SPOL. S R.O., yılında kurulan ve Kitaplıklar ve raflar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Hafif metal yapılar, Taşıtlar - Mekanik komponentler ve yedek parçaları, Tekerlekli el arabası, Yolcu otobüsü yapımı, Hafif metal yapılar, Taşıtlar - Mekanik komponentler ve yedek parçaları, Tekerlekli el arabası, Yolcu otobüsü yapımı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Teplice, Çek Cum. 'de bulunmaktadır.

 5. EUROPACKING AMBALAJE

  Romanya

  EUROPACKING AMBALAJE, yılında kurulan ve Tekerlekli el arabası sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Jüt - Fiber/Elyaf, Jüt - iplik ve elyafları, pastel renkler, Jüt - Fiber/Elyaf, Jüt - iplik ve elyafları, Alveol döşeme taşı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Popesti Leordeni, Romanya 'de bulunmaktadır.

 1. DIKALOFER INDUSTRIA E COMÉRCIO, LDA

  Portekiz

  DIKALOFER INDUSTRIA E COMÉRCIO, LDA, yılında kurulan ve Tekerlekli el arabası sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Paços De Brandão, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 2. MATADOR EXPLOITATIE BV

  Hollanda

  MATADOR EXPLOITATIE BV, yılında kurulan ve Malların taşınması için tekerlekli ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Tekerlekli el arabası, El arabaları, Payandalar ve kaldırma tertibatı platformları, Tekerlekli el arabası, El arabaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Helvoirt, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 1. QINGDAO HONGSHENG SPECIAL VEHICLES CO., LTD

  Çin

  QINGDAO HONGSHENG SPECIAL VEHICLES CO., LTD, yılında kurulan ve Tekerlekli el arabası sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Qingdao, Çin 'de bulunmaktadır.

 2. QINGDAO SKY CORPORATION

  Çin

  QINGDAO SKY CORPORATION, yılında kurulan ve Tekerlekli el arabası sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Qingdao, Çin 'de bulunmaktadır.

 3. QINGDAO HAILINYUAN HAND TRUCK CO.LTD

  Çin

  QINGDAO HAILINYUAN HAND TRUCK CO.LTD, yılında kurulan ve Tekerlekli el arabası sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. el arabaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Qingdao, Çin 'de bulunmaktadır.

 4. AS HYGIÈNE

  Fransa

  AS HYGIÈNE, yılında kurulan ve Tekerlekli el arabası sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Bahçe barakaları, Temizlik şirketi, boya, eski eşya büro, antrpo ve mağazaları, Bahçe barakaları, Temizlik şirketi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Selestat, Fransa 'de bulunmaktadır.

 5. JIAONAN TIANHE HAND TRUCK CO., LTD

  Çin

  JIAONAN TIANHE HAND TRUCK CO., LTD, yılında kurulan ve Tekerlekli el arabası sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Jiaonan, Qingdao, Çin 'de bulunmaktadır.

 6. QING DAO LONG WIN METAL PRODUCT CO., LTD

  Çin

  QING DAO LONG WIN METAL PRODUCT CO., LTD, yılında kurulan ve Tekerlekli el arabası sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. el arabaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Jiaonan, Çin 'de bulunmaktadır.

 7. R.B. UDLEJNING A/S

  Danimarka

  R.B. UDLEJNING A/S, yılında kurulan ve Malların taşınması için tekerlekli ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Tekerlekli el arabası, Tarımsal Traktörler ve römorklar/çekiciler, Tekerlekli el arabası, Tarımsal Traktörler ve römorklar/çekiciler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Viborg, Danimarka 'de bulunmaktadır.

 8. QINGDAO HONGDU SPECIFICAL HANDTRUCK CO,.LTD

  Çin

  QINGDAO HONGDU SPECIFICAL HANDTRUCK CO,.LTD, yılında kurulan ve Tekerlekli el arabası sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Yinzhu Town ,jiaonan City ,qingdao City, Çin 'de bulunmaktadır.

 1. PKGE

  Portekiz

  PKGE, yılında kurulan ve Tekerlekli el arabası sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. eve teslim sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ribela, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 2. NANTONG ANT MACHINERY CO.,LTD

  Çin

  NANTONG ANT MACHINERY CO.,LTD, yılında kurulan ve Tekerlekli el arabası sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Qidong, Çin 'de bulunmaktadır.

 3. QINGHOOD KINGHOOD TOOLS CO.,LTD

  Çin

  QINGHOOD KINGHOOD TOOLS CO.,LTD, yılında kurulan ve Tekerlekli el arabası sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. el arabaları, ticari malların depolanması için el arabalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Jiaonan,qingdao, Çin 'de bulunmaktadır.

 4. HFG TRANSPORT-TECHNIK GMBH

  Almanya

  HFG TRANSPORT-TECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Malların taşınması için tekerlekli ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Tekerlekli el arabası, Tekerlekli el arabası sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lauchhammer, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. QINGDAO RUNTAI SPECIAL PRUPOSE WHEEL BARROW CO.,LTD.

  Çin

  QINGDAO RUNTAI SPECIAL PRUPOSE WHEEL BARROW CO.,LTD., yılında kurulan ve Tekerlekli el arabası sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. el arabaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Qingdao, Çin 'de bulunmaktadır.

 6. QINGDAO YUDONG INDUSTIAL CO.,LTD.

  Çin

  QINGDAO YUDONG INDUSTIAL CO.,LTD., yılında kurulan ve Tekerlekli el arabası sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. el arabaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Qingdao, Çin 'de bulunmaktadır.

 7. QINGDAO GOLDEN WAY INDUSTRIAL LTD.

  Çin

  QINGDAO GOLDEN WAY INDUSTRIAL LTD., yılında kurulan ve Tekerlekli el arabası sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, JiaoNan, Qingdao, Çin 'de bulunmaktadır.

 8. SHANGHAI GUIGO INDUSTRIAL CO.,LTD

  Çin

  SHANGHAI GUIGO INDUSTRIAL CO.,LTD, yılında kurulan ve Tekerlekli el arabası sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Shanghai, Çin 'de bulunmaktadır.

 9. TAUZEND MARK COM SRL

  Romanya

  TAUZEND MARK COM SRL, yılında kurulan ve Malların taşınması için tekerlekli ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. İş makineleri, Tekerlekli el arabası, İş makineleri, Tekerlekli el arabası sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Radauti, Romanya 'de bulunmaktadır.

 10. PRODUKTUM BT.

  Macaristan

  PRODUKTUM BT., yılında kurulan ve Malların taşınması için tekerlekli ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Tekerlekli el arabası, Tekerlekli el arabası sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Nyirtelek, Macaristan 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz