• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • tekstil - makineler ve malzeme

Sonuçlar

Tekstil - makineler ve malzeme - Ithalat/Ihracat

 1. PIANEX

  Polanya

  Verified by europages badge

  PIANEX, bilgi ve becerilerin nesilden nesile aktarıldığı Polonyalı bir aile şirketidir. 1998 yılından beri yüksek kaliteli tela ve polyester (doğal elyaf) dolgular üretiyoruz. Ürünlerimiz otomotiv, mobilya, cam, ayakkabı ve çelik sektörlerinin temsilcileri tarafından kullanılmaktadır. Uzun yıllardır keçe üretiyoruz, bu nedenle keçe elyaflarını çok uygun fiyata sunuyoruz. Son derece sağlam ve dayanıklı olan geotekstillerimiz filtre, ayırıcı ve koruyucu tabaka olarak kullanılmaktadır. Suyu ve atık suyu izole edebilir veya erozyona karşı koruyabilirler. Doğal zemini kaldırım, yol veya atık tanklarından ayıran bir tabaka olarak da kullanılırlar. İğneli telalar, sıcaklıklara da dayanıklı malzemelerdir. Uzun ömürlüdürler, bu nedenle ağırlıklı olarak ayakkabı, mobilya veya döşeme imalatında kullanılırlar. Güvenilirliğimiz sayesinde Polonya'da ve yurtdışında birçok alıcı bize güvenmektedir. Daha fazla bilgi için web sitemizi ziyaret edebilir veya bizimle iletişime geçebilirsiniz!

 2. SALER SAS

  İtalya

  Verified by europages badge

  Saler, 1966 yılından bu yana Caravaggio® markası altında ressamlar için tuval üretimi yapmaktadır. Çeşitli lif, pamuk, keten, jüt, polyesterden ressamlar için tuval üretimi, ham kumaşların hazırlanma işlemlerinden kaplamaya, son ambalaj ve diğer tüm kalite kontrol işlemlerine kadar tamamen firmamız bünyesinde gerçekleştirilmektedir. Ham kumaşlardan kaplamaya, son ambalajlamaya kadar tüm kalite kontrol işlemleri dahil olmak üzere tuvallerimizin geniş yelpazesi her türlü sanatsal ihtiyacı karşılayabilecek kapasitede olup İtalya, Avrupa ve Dünyada satılmaktadır.

 3. SHANGHAI DURA INDUSTRIAL CO., LTD.

  Çin

  Verified by europages badge

  SHANGHAI DURA INDUSTRIAL CO., LTD., yılında kurulan ve Tekstil - makineler ve malzeme sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Endüstriyel örgü - makine ve aksesuarları, Kopçalar ve tokalar, Giysi/Kıyafet Etiketler ve markalar, Plastik malzemeden film ve saclar ( levhalar ), Plastik malzeme - Giyim sanayi ürünleri/maddeleri, Çantalar, evrak çantaları ve el çantaları, Endüstriyel örgü - makine ve aksesuarları, Tavan beton bloğu, Kopçalar ve tokalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Songjiang District, Shanghai, Çin 'de bulunmaktadır.

 4. WEMADE

  Fransa

  Verified by europages badge

  WEMADE, yılında kurulan ve Tekstil ve giyim ithalat ve ihracatı sektöründe faaliyet gösteren bir Acente/ Temsilci şirketidir. Giysi sanayi - makine ve ekipmanları, Kağıt - Üretim, Kumaşlar, Banyo kıyafetleri, Tekstil - İthalat/İhracat, Tekstil - makineler ve malzeme, mayo kumaşı, tekstil sanayisi, Giysi sanayi - makine ve ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Marseille, Fransa 'de bulunmaktadır.

 5. ASO AJANS LTD STI

  Türkiye

  If you need to attach your CDs to promotional material or mailouts, CD spiders (CD Studs, CD foam button, cd hub, cd holder) are very useful. The spiders are vacuum formed plastic with adhesive backs. Once the paper liner is peeled off, they can stick onto just about anything. Some CD spiders (cd hub's) are very much like the moulded spider found in the centre of the jewel case tray and others look like small buttons (as pictured above). Available in Black, white, grey, yellow, blue, red, orange and green. They are economical and effective. Thickness: standart 3.5 mm.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. DIFERRO MAKINA SAN.VE TIC.LTD ŞTI.

  Türkiye

  DİFERRO 1985 yılında “SEÇKİN ÜTÜ” firması kuruluşuyla transfer pres, ütü ve buhar kazanları üretici marka olarak sektöre başlamıştır. Tekstil üretimini hızlandırmak ve daha profesyonel ürünlerle müşterilerine hizmet sunmak misyonuyla 2009 yılında “DİFERRO CALENDERS” adını tescilleyerek kalender üretiminde öncü marka olmayı hedeflemiştir. Güven, yüksek kalite ve hızlı teslimata önem vererek makinalardaki görsel, fonksiyonel niteliklerini sizlere yurtiçi, yurtdışı fuarlarında sergilemektedir İnsan ve çevre sağlığını koruma altına alacak şekilde üretim yapıldığını kanıtlayan CE ve İSO 9001 sertifikaları ile geniş ürün yelpazesiyle tüm dünyaya ihracat yapmaktadır. Şirket olarak genç, dinamik, tecrübeli çalışanlarıyla, müşteri talep, ihtiyaç ve memnuniyetini ön plana almış yönetim anlayışıyla hizmet sunmaktadır Diferro kurulduğu yıldan beri hızla büyüyor, gelişimci ekip anlayışıyla makinaların da yeniliğe önem verdiği gibi ülkesinde kalender üretiminde kendini birinciliğe taşımayı başarmış, avrupa’nın ilklerinden olmayı hedeflemiş ve bir çok ülkede distribütör bulundurmaktadır. makinaların dış tasarımları kadar iç dizaynında da üst düzey malzeme kullanarak kaliteyi, uygun fiyatla birleştirerek eş değer firmaların önüne geçmiş öncü bir firmadır.

 2. ISKUR MAKINA - MELIH KALKAN

  Türkiye

 3. LGM GROUP INDUSTRIAL PRESSING

  Türkiye

  25 yıllık tecrübe birikimiyle kurulan LGM GROUP ENERJİ & ÜTÜ PRES TEKNOLOJİLERİ, tüm dünyada tekstil fabrikalarının komple ekipman tedariğini temin etmek ve geliştirmekle ilgili her tür desteği verebilicek yeterlilikte ve güçtedir. Ürünlerimiz arasında Pres Makineleri, Presleme Robotları ve Ütü Masaları bulunmaktadır. Bu ekipmanlar, tekstil fabrikalarında ve kuru temizleme sektöründe kalite ve verimliliği artırmak için kullanılmaktadır. LGM Group, müşterilerinin ihtiyaçlarına göre özel çözümler sunabilme kabiliyetine sahiptir. Örneğin, müşterinin üretim hatlarında kullandığı malzemeler ve ürünlerin özelliklerine göre özel tasarımlı ekipmanlar üretebilmektedir. Bizler Pres Makineleri, Presleme Robotları ve Ütü Masaları genel olarak erkek ve kadın takım elbise için, denim, t-shirt ve klasik gömlek, spor giyim, palto, şapka ve çorap ürünleri için üretiyoruz. LGM Group, sadece kaliteli ekipmanlar üretmekle kalmıyor, aynı zamanda müşterilerine teknik destek ve eğitim hizmeti de sunmaktadır. Bu sayede müşterilerimiz ekipmanlarını en iyi şekilde kullanarak verimliliği artırabilmektedir.

 4. ARER TRES BRAIDING MACHINE

  Türkiye

  1970 yılında tres örgü konusunda çeşitli makineler üretmek ve birçok sektöre hizmet vermek amacıyla ilk atölyemiz kurulmuştur. Geçen yıllar içinde ileri görüş düşüncesiyle sadece makine üretmekle kalmayıp sektöründe Türkiye ve dünyada birçok yeniliğe imza atmıştır.Bu bilgi birikimi ve teknolojiye ayak uydurma çabası ile atölye düşüncesinden sıyrılıp 2008 yılında AR-ER TRES MAKİNE olarak daha kapsamlı bir üretici firma haline gelmiştir.2017 yılında ise firmamız kurumsallaşmasını tamamlayarak, ihracat ve üretim konularında profesyonel hale gelmiş ve ARER TRES ÖRGÜ MAKİNELERİ SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ. ünvanını alarak şirketleşmesini tamamlamış dünya çapında üretici bir firma olmaya devam etmiştir.Firmamız uzman personeli ile haftanın 7 gün 24 saat müşteri memnuniyeti için teknik hizmet vermektedir.Firmamız tekstil yan sanayi, ayakkabıcılık, denizcilik, otomotiv, inşaat, sağlık, elektrik-elektronik, tv, kuyumculuk, vs sektörlerinde bel lastiği, biye-kordon-şerit, kemer, çanta sapı, ayakkabı bağı, ayakkabı dikiş ipi, ameliyat dikiş ipi, jaluzi ipi, tv anten kablosu, ütü kordonu, tekne halatı, kurtarma halatı, kurşunlu halat, motor ipi, paraşüt ipi, benzin hortumları, lpg hortumları, amyant iplikleri salmastra (kare-yuvarlak), camelyaf makaron, şase bağlantı kabloları, sıcak su-soğuk su hortumları (şofben hortumları), doğalgaz hortumları (flexible) vs üretimi yapan makineler imal etmektedir.Bunun dışında isteğe bağlı olarak birçok özel tres örgü makineleri de üretmektedir.Hemen hemen Türki

 5. KAYABASI MAKINE VE MUHENDISLIK

  Türkiye

  Makine parçaları üreten bir firmayız. Tekstil makinesi, kablo makinesi, otomotiv sektörü için parçalar üretiyoruz. CNC tezgahlarımız sayesinde birçok sektöre hizmet veriyoruz. Talaşlı metal imalat yaptığımız atölyemiz birçok firmaya uzun süredir hizmet veriyor. Yedek parça üretim talepleriniz için çalışmaktan memnun oluruz. Sözleşmeli üretim seçenekleri için bizimle görüşebilirsiniz. Birçok firmaya uzun süreli çözüm ortağı olarak hizmet veriyoruz. CNC milling and CNC turning for machine manufacturers. CNC lathes available for contract manufacturing. We have been supplying machine manufacturers in various sectors. We manufacture spare parts, parts for machinery, custom-made parts according to technical drawing.

 1. BMK KALIP LTD

  Türkiye

  BMK MAKİNA KALIP, (Uğur KOCA) olarak 2005 yılında, sektöre yeni bir soluk getirmek maksadıyla müşteri memnuniyetini ana prensibimiz olarak benimseyerek faaliyetlerimize başladık. 1500 m2 kapalı alanımızla, GAZIANTEP Küsget Örnek Sanayi Sitesi 12 Nolu Cadde No: 5 Şehitkamil GAZİANTEP adresinde üretimimizi sürdürüyor olup, geniş ürün yelpazemiz ve sonsuz, sorunsuz hizmet anlayışımızla, birlikte is yaptığımız firma ve bireyleri, birer müşteriden ziyade yeni kazanılmış birer dost olarak benimsemekteyiz. Teknolojiyi yakından takip ederek, en büyük yatırımımızı is gücü ve üretim ağımıza yapmaktayız.Modern üretim tesislerimizde kullanılan tüm malzemelerimiz TSE`li olup, tüm üretim personelimiz çekirdekten yetişmiş kalifiye elemanlardır. Geniş hizmet ve ürün ağımızın içinde, Plastik Enjeksiyon Kalıpları Metal Enjeksiyon Kalıpları Pvc Kalıpları Spinneret Kalıpları Monocolor Kalıpları olmak üzeri etkin ve garantili kalıplar üretmekteyiz.İnce işçilik, doğru detay ve her şeyden önemlisi müşteri memnuniyetine verdiğimiz sonsuz değerle, yıllarca huzur ve güvenle kullanılacak sorunsuz kalıp ve torna üretimi için.

 2. BENNINGER ZELL GMBH

  Almanya

  Benninger, tekstil işleme ve lastik teli üretimi için makineler ve tesisler geliştiriyor ve üretiyor. Makineler ve tesisler tekstile değer kazandırma zincirinin içinde önemli bir halkadır ve komple sistem çözümleri olarak görev alır. Makine ve tesislerin otomasyonunda Benninger, diğer endüstri dallarında da başarıyla kullanılan uzun yıllara dayanan tecrübeye sahiptir. 2016 yılında Jakob Müller AG Benninger'i aldı. Müller Grubuna dahil olmasıyla Benninger teknoloji, üretim ve satışa ilişkin sağlam yapılardan ve ortaklıklardan istifade edebildi ve bu şekilde iş alanını daha da genişletti. İnsan ürüne değil, çözümlere ihtiyaç duyar. Benninger'de tüm çalışmalarda müşteri yararı ve müşteri gereksinimleri merkezindedir. Tekstil işlemenin tüm önemli süreçleri için genel çözümler sunuyoruz, burada uzmanlık alanımız kumaşların ve dokuma kumaşların sürekli açık enli işlenmesidir.

 1. ALLBEMAC - ALL BEDDING MACHINERY

  Türkiye

  Üretime ve Doğaya dost, hep iyisini düşünüp, en yenisini geliştiren, daha çok araştırıp, durmadan çalışan, müşterilerine birçok seçeneği üretip sunan, en hızlı teslimatı gerçekleştiren makina dünyasının yenilikçi gücü...Kayseri Organize Sanayi Bölgesinde bulunan firmamız mobilya sektörüne yönelik yatak makinaları ve döşeme makinaları üretimi yapmaktadır.Temelleri 2005 yılında atılan firmamız, küçük bir imalathanede kenar kapama yaparak başladığı makine üretimine hızlı bir şekilde emin adımlarla yürüyerek birçok yeni makinayı sektöre kazandırmış ve bugun sektörde söz sahibi firmalardan biri haline gelmiştir.2012 yılında dış pazara açılan firmamız ALLBEMAC olarak yeni firmasını kurmus ve kısa sürede makine kalitesinin vermiş olduğu güvenle 25 ülkeye ihracat gerçekleştirmiştir.Mobilya sektörünü yakından takip eden firmamız , sektörün ihtiyaçlarına göre birçok yeni tasarım gerçekleştirmekte ve tasarımlarını makinaya dönüştürerek siz değerli müşterilerimizi zirveye taşımaya devam edecektir..

 2. HTA MAKINA KAUCUK SAN. TIC .LTD .STI.

  Türkiye

 3. LODOS MACHINE

  Türkiye

  Stor perdeler, güneşlikler, dikey tül perdeler, tenteler ve brandaların üretiminde kullanılan kesim ve üretim makinelerimizle sektörün en öncü firmasıyız. 1980 yılından bu yana Bursa organize sanayi bölgesinde faaliyetlerini gösteren firmamız dünyada 50'den fazla ülkede Lodos markasıyla üreticilere verimli ve kaliteli üretim imkanı sunmaktadır. Otuza yakın makine çeşidiyle sektörün ihtiyaç duyduğu bütün makineleri en uygun süre ve fiyatlarla iş ortaklarına tedarik eden firmamız, en üst seviye ve kalitede materyalleri ve teknolojiyi kullanmaktadır.

 4. FURMAK MAKINA TEKSTIL SAN.DIS TIC .LTD STI.

  Türkiye

  biz İstanbul'da Türkiye'de dokuma makinelerinde kullanılan mekik üretimini yapıyoruz. bu mekikler aluminyum , çelik olarak iki hammadde den üretiliyor.üretim makinemiz sayesinde ayda 500 set üretim yapabiliriz.bu 500 set üretimde kalite bizim için son derece önemlidir. Üretim makinemiz Türkiye'de çok az firmada bulunmaktadır. avantajlar; kaliteli mekik kullanışlı mekik uzun ömürlü mekik seri üretimler için sağlam mekik ayrıca dokuma makinelerinde kullanılan mekik toptan satıcıları ve kullanıcıları bizimle iletişime geçebilirler. Saygılarımızla, www.rapierhead.com

 5. MIRZAMLI BALATA

  Türkiye

  İyi günler! Tekstil, Mermer, Kablo Makinelerinde; konik, kavrama, haşıl, dokuma, tezgah, elektromagnetik ve daha tüm çeşit istediğiniz ölçü ve biçimde 7/24 balata temin edilir. Hem perçinleme hemde yapıştırma ile siz değerli müşterimize iş ömrü uzun balatalar sunmak en başta gelen gayemizdir. Sizin memnuniyetiniz bizim güvencemizdir. İyi çalışmalar dileriz. Saygılarımızla. MİRZAMLI BALATA

 6. OPAL TEXTIL CONSULTANTY

  Türkiye

  Turkıye dısından gelen yatırımcılara yatırım danısmanlıgı ve textıl fabrıka çorap, camasır, örgü fabrıkası kurulum ve işletmesi konusunda tecrubelıyız. balkan ulkelerıne textıl makınaları dısında ınsaat makınaları, ambalajlama makınaları, ınsaat malzemelri satısı, temızlık urunlerı tedariği yapmaktayız. ayrıca guvenlik jiletli tel makınalarında satısı ve kurulumunu yapmaktayız

 7. MAZ MACHINE TECHNOLOGY

  Türkiye

  baskı makinaları imalatı, çeşitli baskı için gerekli ekipman ve spesifik çözümler.Tamamen yerli üretim makinaları ile fiyat avantajı ve kolaylıklar sağlayan bir ürünle karşı karşıya kalacaksınız.

 8. CANTECH

  Türkiye

  cantech makina tekstil sanayi ticaret ltd. şti. olarak 2012 yılından bu yana otomatik havlu boy dikim, boy kesim, en kesim makinaları yapmaktayız.

 1. DM MAKINA

  Türkiye

  Endüstriyel tekstil otomasyon sektörünün öncü ve lider kuruluşlarından biri olan D&M Makina Otomasyon siz değerli müşterilerimize her zaman en iyi hizmeti sunmayı hedefler.

 2. ONURAY

  Türkiye

  ONURAY, yılında kurulan ve Tekstil - makineler ve malzeme sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Tekstil sanayi - Baskı, (kumaş) boyama ve apreleme makineleri, Tekstil sanayi - Baskı, (kumaş) boyama ve apreleme makineleri, bükülü ve düz tekstil iplikleri tamamlama ve renklendirme işlemleri, kumaşların ve tekstil ürünlerinin tamamlama ve renklendirme işlemleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bursa, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 3. PUMA PRO PARTS LTD

  Türkiye

 4. TECHNIC ONE

  Belçika

  TECHNIC ONE, yılında kurulan ve Endüstriyel kurutucular/kurutma makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Tekstil - makineler ve malzeme, Tekstil - makineler ve malzeme, üretim hattı otomasyonu, metal çinko kaplama için makina ve tesisatlar, müşteri belirlemelerine göre otomatik montaj ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Thimister, Belçika 'de bulunmaktadır.

 5. WEITMANN & KONRAD GMBH & CO KG

  Almanya

  WEITMANN & KONRAD GMBH & CO KG, yılında kurulan ve Tekstil - makineler ve malzeme sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çelik ve metallerin asitle temizlenmesi, Çelik ve metallerin temizlenmesi, ayıklanması, saflaştırılması/ovulması, tozlaştırıcılar, Fason kumlama, Çelik ve metallerin asitle temizlenmesi, Çelik ve metallerin temizlenmesi, ayıklanması, saflaştırılması/ovulması sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Leinfelden-Echterdingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. JEM S.R.L.

  İtalya

  JEM S.R.L., yılında kurulan ve Tekstil - makineler ve malzeme sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. eşantiyonlama işlemelerinin gerçekleştirilmesi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Milano, İtalya 'de bulunmaktadır.

 7. REBEC SRL

  İtalya

  REBEC SRL, yılında kurulan ve Tekstil - makineler ve malzeme sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Yüzey metalik kaplamaları için makineler, Yüzey metalik kaplamaları için makineler, Isı eritmeli kaplama, toz boya hatları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Olgiate Olona, İtalya 'de bulunmaktadır.

 8. MERA MAKINE

  Türkiye

  MERA MAKINE, yılında kurulan ve Mühendislik - endüstri alanıyla ilgili müteahhitler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Tekstil - makineler ve malzeme, Konveyörler, konveyör sistemleri, Makine imalatı, Makine parçaları, Tekstil - makineler ve malzeme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Denizli, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 9. RTC - RENKES TRADING & CONSULTING

  Almanya

  RTC - RENKES TRADING & CONSULTING, yılında kurulan ve Tekstil - makineler ve malzeme sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. tekstil için sökülebilir parçalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Grefrath, Almanya 'de bulunmaktadır.

 10. TECNORAMA S.R.L.

  İtalya

  TECNORAMA S.R.L., yılında kurulan ve Tekstil - makineler ve malzeme sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Doz ayarı - makine ve ekipman, Doz ayarı - makine ve ekipman sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Prato, İtalya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Tekstil - makineler ve malzeme - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

2.738 Şirketler