• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • tekstil bitkileri

Sonuçlar

Tekstil bitkileri - Ithalat/Ihracat

 1. HYDRO-PROFI-LINE® BY GKR GERMANY

  Almanya

  Verified by europages badge

  Tüm sızdırmaz yüzeylerde, topraksız yüzeylerde ve binalarda sürdürülebilir ve işlevsel yeşillendirme için Hydro Profi Line® yeşillendirme sistemlerinin geliştirilmesi, üretimi ve satışı. Hydro Profi Line® bitki sistemlerinin avantajları: • Yeşillendirme için su tüketiminin %80'e kadar sürdürülebilir bir şekilde azaltılması • Mükemmel kök havalandırması için hava ve su ile benzersiz kök bitki örtüsü • Yetiştirme kabının etrafında dolgu malzemesi olmadığından, toprak alanında kök sıkıştırması ve kök çürümesi ortaya çıkmaz • Bitki substratları tarafından yer değiştirme olmadığından, büyük su rezervuarı • Hızlı, sorunsuz bitki değişimi için benzersiz Quick Exchange sistemi • Toprak ve hidroponikteki tüm bitkiler için uygundur • Açık ve kapalı mekânlarda her yer için uygun • Daima doğru ve zamanında sulama, aşırı sulama neredeyse mümkün değil

 2. KROM TEXTILS I RECANVIS SL

  İspanya

  KROM TEXTILS I RECANVIS SL, yılında kurulan ve Tekstil bitkileri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. ateşe dayanıklı kumaşlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Hostalric, İspanya 'de bulunmaktadır.

 3. VIRIDEE

  Belçika

  VIRIDEE, yılında kurulan ve Fidanlık ve ormancılık sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Tekstil bitkileri, Ev ve sera bitkileri,çiçekçilik, Tekstil bitkileri, Ev ve sera bitkileri,çiçekçilik, bahçecilik işleri, bahçıvanlık sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Hoeilaart, Belçika 'de bulunmaktadır.

 4. JOS VAN VLIERDEN

  Belçika

  JOS VAN VLIERDEN, yılında kurulan ve Ev ve sera bitkileri,çiçekçilik sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Tekstil bitkileri, Fidanlık ve ormancılık, Tekstil bitkileri, Fidanlık ve ormancılık sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sint-Huibrechts-Lille, Belçika 'de bulunmaktadır.

 5. JAN JORIS TUINARCHITEKTUUR

  Belçika

  JAN JORIS TUINARCHITEKTUUR, yılında kurulan ve Ev ve sera bitkileri,çiçekçilik sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Tekstil bitkileri, Fidanlık ve ormancılık, Tekstil bitkileri, Fidanlık ve ormancılık, bahçecilik bitkileri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kapellen, Belçika 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. ARNAUD ESPACES VERTS

  Fransa

  ARNAUD ESPACES VERTS, yılında kurulan ve Ev ve sera bitkileri,çiçekçilik sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Tekstil bitkileri, Fidanlık ve ormancılık, Tekstil bitkileri, Fidanlık ve ormancılık, spor tesisleri için topraklı çim, spor sahaları için topraklı çim kaplamalar üretimi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Garidech, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. NIRP INTERNATIONAL

  Fransa

  NIRP INTERNATIONAL, yılında kurulan ve Ev ve sera bitkileri,çiçekçilik sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Tekstil bitkileri, Fidanlık ve ormancılık, Tekstil bitkileri, Fidanlık ve ormancılık sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Cuers, Fransa 'de bulunmaktadır.

 3. BECAUS

  Belçika

  BECAUS, yılında kurulan ve Ev ve sera bitkileri,çiçekçilik sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Tekstil bitkileri, Fidanlık ve ormancılık, Park ve bahçeler - Gerçekleştirme/Yapım ve bakım, Tekstil bitkileri, Fidanlık ve ormancılık, Park ve bahçeler - Gerçekleştirme/Yapım ve bakım, özel havuzlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Wetteren, Belçika 'de bulunmaktadır.

 4. TUINAANLEG GERT KWANTEN

  Belçika

  TUINAANLEG GERT KWANTEN, yılında kurulan ve Ev ve sera bitkileri,çiçekçilik sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Tekstil bitkileri, Fidanlık ve ormancılık, Tekstil bitkileri, Fidanlık ve ormancılık, peyzaj danışmanlığı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Neerpelt, Belçika 'de bulunmaktadır.

 5. WILLY REYNDERS TUINARCHITECTUUR

  Belçika

  WILLY REYNDERS TUINARCHITECTUUR, yılında kurulan ve Ev ve sera bitkileri,çiçekçilik sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Tekstil bitkileri, Fidanlık ve ormancılık, Peyzaj mimarlığı - danışmanlık, Bahçe tertibatları, Tekstil bitkileri, Fidanlık ve ormancılık, Peyzaj mimarlığı - danışmanlık, Bahçe tertibatları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Beringen, Belçika 'de bulunmaktadır.

 1. HELBIG GMBH GEBÄUDEREINIGUNG

  Almanya

  HELBIG GMBH GEBÄUDEREINIGUNG, yılında kurulan ve Ev ve sera bitkileri,çiçekçilik sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Fidanlık ve ormancılık, Tekstil bitkileri, Park ve bahçeler - Gerçekleştirme/Yapım ve bakım, Koruma ve güvenlik hizmetleri, Fidanlık ve ormancılık, Tekstil bitkileri, Park ve bahçeler - Gerçekleştirme/Yapım ve bakım, Koruma ve güvenlik hizmetleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Erlangen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. FEISTLE BAU GMBH

  Almanya

  FEISTLE BAU GMBH, yılında kurulan ve Sebzeler, kök sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Ev ve sera bitkileri,çiçekçilik, Fidanlık ve ormancılık, Tekstil bitkileri, Kaba inşaat, Ev ve sera bitkileri,çiçekçilik, Fidanlık ve ormancılık, Tekstil bitkileri, Kaba inşaat sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Dillingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. DACHGRÜN OBJEKTBEGRÜNUNGEN GMBH

  Avusturya

  DACHGRÜN OBJEKTBEGRÜNUNGEN GMBH, yılında kurulan ve Sebzeler, kök sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Ev ve sera bitkileri,çiçekçilik, Fidanlık ve ormancılık, Tekstil bitkileri, Tavanlar, Ev ve sera bitkileri,çiçekçilik, Fidanlık ve ormancılık, Tekstil bitkileri, Tavanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Wien, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 2. GALA HAGMANN GMBH

  Almanya

  GALA HAGMANN GMBH, yılında kurulan ve Sebzeler, kök sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Ev ve sera bitkileri,çiçekçilik, Fidanlık ve ormancılık, Tekstil bitkileri, Kaba inşaat, Ev ve sera bitkileri,çiçekçilik, Fidanlık ve ormancılık, Tekstil bitkileri, Kaba inşaat sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Göppingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. BRUNKOW GMBH & CO. TIEFBAU KG

  Almanya

  BRUNKOW GMBH & CO. TIEFBAU KG, yılında kurulan ve Ev ve sera bitkileri,çiçekçilik sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Fidanlık ve ormancılık, Tekstil bitkileri, Kaba inşaat, Binaların tamamlanması - Şirketler, Fidanlık ve ormancılık, Tekstil bitkileri, Kaba inşaat, Binaların tamamlanması - Şirketler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Hüllhorst, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. KLEESCHULTE ERDEN GMBH & CO. KG

  Almanya

  KLEESCHULTE ERDEN GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Hububat ve tahıllar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Ev ve sera bitkileri,çiçekçilik, Fidanlık ve ormancılık, Gübreler ve toprak verimliliği, Tekstil bitkileri, Ev ve sera bitkileri,çiçekçilik, Fidanlık ve ormancılık, Gübreler ve toprak verimliliği, Tekstil bitkileri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Rüthen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. LITHONPLUS GMBH & CO. KG

  Almanya

  LITHONPLUS GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Ev ve sera bitkileri,çiçekçilik sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Fidanlık ve ormancılık, Tekstil bitkileri, Yapı/bina ve genel işler için hammaddeler, Kütük odunlar, Fidanlık ve ormancılık, Tekstil bitkileri, Yapı/bina ve genel işler için hammaddeler, Kütük odunlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Langen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. GARTEN- UND LANDSCHAFTSBAU MARKUS STOTTELE

  Almanya

  GARTEN- UND LANDSCHAFTSBAU MARKUS STOTTELE, yılında kurulan ve Sebzeler, kök sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Ev ve sera bitkileri,çiçekçilik, Fidanlık ve ormancılık, Tekstil bitkileri, Kaba inşaat, Ev ve sera bitkileri,çiçekçilik, Fidanlık ve ormancılık, Tekstil bitkileri, Kaba inşaat sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lonsee, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. ROLAND MAYER

  Almanya

  ROLAND MAYER, yılında kurulan ve Sebzeler, kök sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Ev ve sera bitkileri,çiçekçilik, Fidanlık ve ormancılık, Tekstil bitkileri, Tavanlar, Ev ve sera bitkileri,çiçekçilik, Fidanlık ve ormancılık, Tekstil bitkileri, Tavanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Villingendorf, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. CIFTCI BAU GMBH

  Almanya

  CIFTCI BAU GMBH, yılında kurulan ve Ev ve sera bitkileri,çiçekçilik sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Fidanlık ve ormancılık, Tekstil bitkileri, Mermer ve doğal taşlar, Kütük odunlar, Fidanlık ve ormancılık, Tekstil bitkileri, Mermer ve doğal taşlar, Kütük odunlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kirchheimbolanden, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. ERIK BERNDT TIEFBAU GMBH & CO. KG

  Almanya

  ERIK BERNDT TIEFBAU GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Ev ve sera bitkileri,çiçekçilik sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Fidanlık ve ormancılık, Tekstil bitkileri, Kaba inşaat, Binaların tamamlanması - Şirketler, Fidanlık ve ormancılık, Tekstil bitkileri, Kaba inşaat, Binaların tamamlanması - Şirketler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bad Karlshafen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. GALABAU KROMSDORF GARTEN- UND LANDSCHAFTSBAU GMBH

  Almanya

  GALABAU KROMSDORF GARTEN- UND LANDSCHAFTSBAU GMBH, yılında kurulan ve Ev ve sera bitkileri,çiçekçilik sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Fidanlık ve ormancılık, Tekstil bitkileri, Mermer ve doğal taşlar, Kaba inşaat, Fidanlık ve ormancılık, Tekstil bitkileri, Mermer ve doğal taşlar, Kaba inşaat sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kromsdorf, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. FSB FACILITY-SERVICES BRÜGGEMANN

  Almanya

  FSB FACILITY-SERVICES BRÜGGEMANN, yılında kurulan ve Ev ve sera bitkileri,çiçekçilik sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Fidanlık ve ormancılık, Tekstil bitkileri, Park ve bahçeler - Gerçekleştirme/Yapım ve bakım, Koruma ve güvenlik hizmetleri, Fidanlık ve ormancılık, Tekstil bitkileri, Park ve bahçeler - Gerçekleştirme/Yapım ve bakım, Koruma ve güvenlik hizmetleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Siegen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. MULTI-SERVICE GARTENBAU GMBH

  İsviçre

  MULTI-SERVICE GARTENBAU GMBH, yılında kurulan ve Sebzeler, kök sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Ev ve sera bitkileri,çiçekçilik, Fidanlık ve ormancılık, Tekstil bitkileri, Kaba inşaat, Ev ve sera bitkileri,çiçekçilik, Fidanlık ve ormancılık, Tekstil bitkileri, Kaba inşaat sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Buchs, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 5. PEITZER ÖKO-DIENSTE GMBH

  Almanya

  PEITZER ÖKO-DIENSTE GMBH, yılında kurulan ve Sebzeler, kök sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Ev ve sera bitkileri,çiçekçilik, Fidanlık ve ormancılık, Tekstil bitkileri, Kaba inşaat, Ev ve sera bitkileri,çiçekçilik, Fidanlık ve ormancılık, Tekstil bitkileri, Kaba inşaat sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Tauer, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. ALBERTO STIERLIN

  İsviçre

  ALBERTO STIERLIN, yılında kurulan ve Sebzeler, kök sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Ev ve sera bitkileri,çiçekçilik, Fidanlık ve ormancılık, Tekstil bitkileri, Kaba inşaat, Ev ve sera bitkileri,çiçekçilik, Fidanlık ve ormancılık, Tekstil bitkileri, Kaba inşaat sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Muzzano, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 7. CONSTABEL GMBH

  Almanya

  CONSTABEL GMBH, yılında kurulan ve Ev ve sera bitkileri,çiçekçilik sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Fidanlık ve ormancılık, Tekstil bitkileri, Kaba inşaat, Binaların tamamlanması - Şirketler, Fidanlık ve ormancılık, Tekstil bitkileri, Kaba inşaat, Binaların tamamlanması - Şirketler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Salzhemmendorf, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. PSG STRASSENBAU GMBH

  Almanya

  PSG STRASSENBAU GMBH, yılında kurulan ve Ev ve sera bitkileri,çiçekçilik sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Fidanlık ve ormancılık, Tekstil bitkileri, Kaba inşaat, Binaların tamamlanması - Şirketler, Fidanlık ve ormancılık, Tekstil bitkileri, Kaba inşaat, Binaların tamamlanması - Şirketler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Peine, Almanya 'de bulunmaktadır.

 9. PROECO UMWELTPLANUNG CONSULTING & SERVICES GMBH

  Almanya

  PROECO UMWELTPLANUNG CONSULTING & SERVICES GMBH, yılında kurulan ve Ev ve sera bitkileri,çiçekçilik sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Fidanlık ve ormancılık, Tekstil bitkileri, Kaba inşaat, Park ve bahçeler - Gerçekleştirme/Yapım ve bakım, Fidanlık ve ormancılık, Tekstil bitkileri, Kaba inşaat, Park ve bahçeler - Gerçekleştirme/Yapım ve bakım sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Wehr, Almanya 'de bulunmaktadır.

 10. A & W TIEFBAU GMBH

  Almanya

  A & W TIEFBAU GMBH, yılında kurulan ve Ev ve sera bitkileri,çiçekçilik sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Fidanlık ve ormancılık, Tekstil bitkileri, Yapı/bina ve genel işler için hammaddeler, Kaba inşaat, Fidanlık ve ormancılık, Tekstil bitkileri, Yapı/bina ve genel işler için hammaddeler, Kaba inşaat sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Alpen, Almanya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz