• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • tekstil bitkileri

Sonuçlar

Tekstil bitkileri - Ithalat/Ihracat

 1. HYDRO-PROFI-LINE® BY GKR GERMANY

  Almanya

  Tüm sızdırmaz yüzeylerde, topraksız yüzeylerde ve binalarda sürdürülebilir ve işlevsel yeşillendirme için Hydro Profi Line® yeşillendirme sistemlerinin geliştirilmesi, üretimi ve satışı. Hydro Profi Line® bitki sistemlerinin avantajları: • Yeşillendirme için su tüketiminin %80'e kadar sürdürülebilir bir şekilde azaltılması • Mükemmel kök havalandırması için hava ve su ile benzersiz kök bitki örtüsü • Yetiştirme kabının etrafında dolgu malzemesi olmadığından, toprak alanında kök sıkıştırması ve kök çürümesi ortaya çıkmaz • Bitki substratları tarafından yer değiştirme olmadığından, büyük su rezervuarı • Hızlı, sorunsuz bitki değişimi için benzersiz Quick Exchange sistemi • Toprak ve hidroponikteki tüm bitkiler için uygundur • Açık ve kapalı mekânlarda her yer için uygun • Daima doğru ve zamanında sulama, aşırı sulama neredeyse mümkün değil

 2. KROM TEXTILS I RECANVIS SL

  İspanya

  KROM TEXTILS I RECANVIS SL, yılında kurulan ve Tekstil bitkileri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. ateşe dayanıklı kumaşlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Hostalric, İspanya 'de bulunmaktadır.

 3. WILLY REYNDERS TUINARCHITECTUUR

  Belçika

  WILLY REYNDERS TUINARCHITECTUUR, yılında kurulan ve Ev ve sera bitkileri,çiçekçilik sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Tekstil bitkileri, Fidanlık ve ormancılık, Peyzaj mimarlığı - danışmanlık, Bahçe tertibatları, Tekstil bitkileri, Fidanlık ve ormancılık, Peyzaj mimarlığı - danışmanlık, Bahçe tertibatları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Beringen, Belçika 'de bulunmaktadır.

 4. JOS VAN VLIERDEN

  Belçika

  JOS VAN VLIERDEN, yılında kurulan ve Ev ve sera bitkileri,çiçekçilik sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Tekstil bitkileri, Fidanlık ve ormancılık, Tekstil bitkileri, Fidanlık ve ormancılık sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sint-Huibrechts-Lille, Belçika 'de bulunmaktadır.

 5. JAN JORIS TUINARCHITEKTUUR

  Belçika

  JAN JORIS TUINARCHITEKTUUR, yılında kurulan ve Ev ve sera bitkileri,çiçekçilik sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Tekstil bitkileri, Fidanlık ve ormancılık, Tekstil bitkileri, Fidanlık ve ormancılık, bahçecilik bitkileri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kapellen, Belçika 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. TUINAANLEG GERT KWANTEN

  Belçika

  TUINAANLEG GERT KWANTEN, yılında kurulan ve Ev ve sera bitkileri,çiçekçilik sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Tekstil bitkileri, Fidanlık ve ormancılık, Tekstil bitkileri, Fidanlık ve ormancılık, peyzaj danışmanlığı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Neerpelt, Belçika 'de bulunmaktadır.

 2. ARNAUD ESPACES VERTS

  Fransa

  ARNAUD ESPACES VERTS, yılında kurulan ve Ev ve sera bitkileri,çiçekçilik sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Tekstil bitkileri, Fidanlık ve ormancılık, Tekstil bitkileri, Fidanlık ve ormancılık, spor tesisleri için topraklı çim, spor sahaları için topraklı çim kaplamalar üretimi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Garidech, Fransa 'de bulunmaktadır.

 3. BECAUS

  Belçika

  BECAUS, yılında kurulan ve Ev ve sera bitkileri,çiçekçilik sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Tekstil bitkileri, Fidanlık ve ormancılık, Park ve bahçeler - Gerçekleştirme/Yapım ve bakım, Tekstil bitkileri, Fidanlık ve ormancılık, Park ve bahçeler - Gerçekleştirme/Yapım ve bakım, özel havuzlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Wetteren, Belçika 'de bulunmaktadır.

 4. INGENIEURGRUPPE STEEN-MEYERS-SCHMIDDEM GMBH

  Almanya

  INGENIEURGRUPPE STEEN-MEYERS-SCHMIDDEM GMBH, yılında kurulan ve Ev ve sera bitkileri,çiçekçilik sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Fidanlık ve ormancılık, Tekstil bitkileri, Kaba inşaat, Park ve bahçeler - Gerçekleştirme/Yapım ve bakım, Fidanlık ve ormancılık, Tekstil bitkileri, Kaba inşaat, Park ve bahçeler - Gerçekleştirme/Yapım ve bakım sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bonn, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. STADTREINIGER.COM SERVICE UND WINTERDIENST GMBH

  Almanya

  STADTREINIGER.COM SERVICE UND WINTERDIENST GMBH, yılında kurulan ve Ev ve sera bitkileri,çiçekçilik sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Fidanlık ve ormancılık, Tekstil bitkileri, Kaba inşaat, Park ve bahçeler - Gerçekleştirme/Yapım ve bakım, Fidanlık ve ormancılık, Tekstil bitkileri, Kaba inşaat, Park ve bahçeler - Gerçekleştirme/Yapım ve bakım sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Zeuthen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. VÖLKERS BAUMPFLEGE & BAUMFÄLLUNG DORIAN VÖLKERS

  Almanya

  VÖLKERS BAUMPFLEGE & BAUMFÄLLUNG DORIAN VÖLKERS, yılında kurulan ve Sebzeler, kök sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Ev ve sera bitkileri,çiçekçilik, Fidanlık ve ormancılık, Tekstil bitkileri, Binaların tamamlanması - Şirketler, Ev ve sera bitkileri,çiçekçilik, Fidanlık ve ormancılık, Tekstil bitkileri, Binaların tamamlanması - Şirketler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Neustadt, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. KOHL-OBJEKTSERVICE INH.CHRISTOPHER KOHL

  Avusturya

  KOHL-OBJEKTSERVICE INH.CHRISTOPHER KOHL, yılında kurulan ve Sebzeler, kök sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Ev ve sera bitkileri,çiçekçilik, Fidanlık ve ormancılık, Tekstil bitkileri, Park ve bahçeler - Gerçekleştirme/Yapım ve bakım, Ev ve sera bitkileri,çiçekçilik, Fidanlık ve ormancılık, Tekstil bitkileri, Park ve bahçeler - Gerçekleştirme/Yapım ve bakım sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Graz, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 1. JOSEF VORNHOLT

  Almanya

  JOSEF VORNHOLT, yılında kurulan ve Sebzeler, kök sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Ev ve sera bitkileri,çiçekçilik, Fidanlık ve ormancılık, Tekstil bitkileri, Devlet taahhüdü müteahhitleri, Ev ve sera bitkileri,çiçekçilik, Fidanlık ve ormancılık, Tekstil bitkileri, Devlet taahhüdü müteahhitleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Borken, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. BAUMPFLEGE MIRKO FRANZ

  Almanya

  BAUMPFLEGE MIRKO FRANZ, yılında kurulan ve Sebzeler, kök sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Ev ve sera bitkileri,çiçekçilik, Fidanlık ve ormancılık, Tekstil bitkileri, Park ve bahçeler - Gerçekleştirme/Yapım ve bakım, Ev ve sera bitkileri,çiçekçilik, Fidanlık ve ormancılık, Tekstil bitkileri, Park ve bahçeler - Gerçekleştirme/Yapım ve bakım sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Butzbach, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. THE GREEN MÄN

  Almanya

  THE GREEN MÄN, yılında kurulan ve Sebzeler, kök sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Ev ve sera bitkileri,çiçekçilik, Fidanlık ve ormancılık, Tekstil bitkileri, Kaba inşaat, Ev ve sera bitkileri,çiçekçilik, Fidanlık ve ormancılık, Tekstil bitkileri, Kaba inşaat sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Radolfzell, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. GARTENBAU REINER SCHEHLMANN

  Almanya

  GARTENBAU REINER SCHEHLMANN, yılında kurulan ve Sebzeler, kök sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Bitki yatakları çiçek soğanları ve tohumlar, Ev ve sera bitkileri,çiçekçilik, Fidanlık ve ormancılık, Tekstil bitkileri, Bitki yatakları çiçek soğanları ve tohumlar, Ev ve sera bitkileri,çiçekçilik, Fidanlık ve ormancılık, Tekstil bitkileri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Schifferstadt, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. STRASSEN- UND TIEFBAU NEWITSCH GMBH

  Almanya

  STRASSEN- UND TIEFBAU NEWITSCH GMBH, yılında kurulan ve Ev ve sera bitkileri,çiçekçilik sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Fidanlık ve ormancılık, Tekstil bitkileri, Kaba inşaat, Binaların tamamlanması - Şirketler, Fidanlık ve ormancılık, Tekstil bitkileri, Kaba inşaat, Binaların tamamlanması - Şirketler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Königshain, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. A + S BLUMEN-LADEN GMBH

  Almanya

  A + S BLUMEN-LADEN GMBH, yılında kurulan ve Sebzeler, kök sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Ev ve sera bitkileri,çiçekçilik, Kesimlik çiçekler, Fidanlık ve ormancılık, Tekstil bitkileri, Ev ve sera bitkileri,çiçekçilik, Kesimlik çiçekler, Fidanlık ve ormancılık, Tekstil bitkileri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Biedenkopf, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. GARTENSYMPHONIE GMBH

  İsviçre

  GARTENSYMPHONIE GMBH, yılında kurulan ve Sebzeler, kök sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Ev ve sera bitkileri,çiçekçilik, Fidanlık ve ormancılık, Tekstil bitkileri, Devlet taahhüdü müteahhitleri, Ev ve sera bitkileri,çiçekçilik, Fidanlık ve ormancılık, Tekstil bitkileri, Devlet taahhüdü müteahhitleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Oetwil Am See, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 8. MANFRED FLEGEL

  Almanya

  MANFRED FLEGEL, yılında kurulan ve Sebzeler, kök sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Ev ve sera bitkileri,çiçekçilik, Kesimlik çiçekler, Fidanlık ve ormancılık, Tekstil bitkileri, Ev ve sera bitkileri,çiçekçilik, Kesimlik çiçekler, Fidanlık ve ormancılık, Tekstil bitkileri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bochum, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. WILHELM OBELS

  Almanya

  WILHELM OBELS, yılında kurulan ve Sebzeler, kök sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Ev ve sera bitkileri,çiçekçilik, Fidanlık ve ormancılık, Tekstil bitkileri, Kaba inşaat, Ev ve sera bitkileri,çiçekçilik, Fidanlık ve ormancılık, Tekstil bitkileri, Kaba inşaat sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Köln, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. TEWES-KAMPELMANN GARTEN- UND LANDSCHAFTSBAU GMBH

  Almanya

  TEWES-KAMPELMANN GARTEN- UND LANDSCHAFTSBAU GMBH, yılında kurulan ve Sebzeler, kök sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Ev ve sera bitkileri,çiçekçilik, Fidanlık ve ormancılık, Tekstil bitkileri, Kesilmiş ve işlenmiş ağaç, Ev ve sera bitkileri,çiçekçilik, Fidanlık ve ormancılık, Tekstil bitkileri, Kesilmiş ve işlenmiş ağaç sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Herne, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. TEPHRA-FLORA GMBH

  Almanya

  TEPHRA-FLORA GMBH, yılında kurulan ve Ev ve sera bitkileri,çiçekçilik sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Fidanlık ve ormancılık, Gübreler ve toprak verimliliği, Turba ve kompost gübreler, Tekstil bitkileri, Fidanlık ve ormancılık, Gübreler ve toprak verimliliği, Turba ve kompost gübreler, Tekstil bitkileri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Mending, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. BLUMEN SPETH GMBH

  Almanya

  BLUMEN SPETH GMBH, yılında kurulan ve Sebzeler, kök sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Ev ve sera bitkileri,çiçekçilik, Fidanlık ve ormancılık, Tekstil bitkileri, Ev mobilyaları, Ev ve sera bitkileri,çiçekçilik, Fidanlık ve ormancılık, Tekstil bitkileri, Ev mobilyaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Regensburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. MARTIN BLANCKE GARTEN- UND LANDSCHAFTSBAU

  Almanya

  MARTIN BLANCKE GARTEN- UND LANDSCHAFTSBAU, yılında kurulan ve Sebzeler, kök sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Ev ve sera bitkileri,çiçekçilik, Fidanlık ve ormancılık, Tekstil bitkileri, Kaba inşaat, Ev ve sera bitkileri,çiçekçilik, Fidanlık ve ormancılık, Tekstil bitkileri, Kaba inşaat sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Aschau, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. FLORADO BY SYLVIA GOHLKE

  Almanya

  FLORADO BY SYLVIA GOHLKE, yılında kurulan ve Sebzeler, kök sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Ev ve sera bitkileri,çiçekçilik, Fidanlık ve ormancılık, Tekstil bitkileri, Elektronik veri işleme - yazılım, Ev ve sera bitkileri,çiçekçilik, Fidanlık ve ormancılık, Tekstil bitkileri, Elektronik veri işleme - yazılım sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Darmstadt, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. ARZ BAUMANAGEMENT GMBH

  Almanya

  ARZ BAUMANAGEMENT GMBH, yılında kurulan ve Ev ve sera bitkileri,çiçekçilik sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Fidanlık ve ormancılık, Tekstil bitkileri, Kaba inşaat, Binaların tamamlanması - Şirketler, Fidanlık ve ormancılık, Tekstil bitkileri, Kaba inşaat, Binaların tamamlanması - Şirketler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Augsburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. MAG GEBÄUDEMANAGEMENT GMBH

  Almanya

  MAG GEBÄUDEMANAGEMENT GMBH, yılında kurulan ve Ev ve sera bitkileri,çiçekçilik sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Fidanlık ve ormancılık, Tekstil bitkileri, Park ve bahçeler - Gerçekleştirme/Yapım ve bakım, Koruma ve güvenlik hizmetleri, Fidanlık ve ormancılık, Tekstil bitkileri, Park ve bahçeler - Gerçekleştirme/Yapım ve bakım, Koruma ve güvenlik hizmetleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Berlin, Almanya 'de bulunmaktadır.

 9. KRAUSHAAR GDBR

  Almanya

  KRAUSHAAR GDBR, yılında kurulan ve Sebzeler, kök sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Ev ve sera bitkileri,çiçekçilik, Fidanlık ve ormancılık, Tekstil bitkileri, Kaba inşaat, Ev ve sera bitkileri,çiçekçilik, Fidanlık ve ormancılık, Tekstil bitkileri, Kaba inşaat sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Neuhofen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 10. PETER HEMBACH

  Almanya

  PETER HEMBACH, yılında kurulan ve Sebzeler, kök sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Ev ve sera bitkileri,çiçekçilik, Fidanlık ve ormancılık, Tekstil bitkileri, Kaba inşaat, Ev ve sera bitkileri,çiçekçilik, Fidanlık ve ormancılık, Tekstil bitkileri, Kaba inşaat sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Köln, Almanya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz