• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • tekstil boyaları

Sonuçlar

Tekstil boyaları - Ithalat/Ihracat

 1. ALBON-CHEMIE DR. LUDWIG-E. GMINDER GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  ALBON-CHEMIE DR. LUDWIG-E. GMINDER GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Tekstil boyaları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Metzingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. CITA ULUSLARARASI TICARET LIMITED SIRKET

  Türkiye

  şirketimiz 2018 beri Turkiyede kuruldu ve faaliyete geçti. ana faaliyetimiz İranla ilgili ithalat ve ihracat olmuş ayni zamanda çin ve hindistandan tekstil boyalari ithal edip ve Turkiye ve İranda satiş yapmakta. İrandan turlu turlu kimyasal hammadeler ithal edip Turkiye genelinde satiyuruz. Hammade tedarikinde Turkiyenin onde giden firmalarindan biriyiz.

  Tüm ürünler arasında "tekstil boyaları"

 3. TEXDALE UK LTD

  Birleşik Krallık

  TEXDALE UK LTD, yılında kurulan ve Tekstil boyaları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, London, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 4. TEKSTYLEK

  Polanya

  TEKSTYLEK, yılında kurulan ve Tekstil boyaları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. renkler - üretim, tekstil ve giyim endüstrisi için renklendiriciler, merserizeler, tekstil için sökülebilir parçalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Warszawa, Polanya 'de bulunmaktadır.

 5. EVERLIGHT EUROPE

  Hollanda

  EVERLIGHT EUROPE, yılında kurulan ve Tekstil boyaları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. tekstil ve giyim endüstrisi için renklendiriciler, marokencilik işleri için renklendiriciler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Capelle Aan Den Ijssel, Hollanda 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. LONTEX GMBH

  Almanya

  LONTEX GMBH, yılında kurulan ve Kimyada inorganik hammaddeler ve türevleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Kimyada organik hammaddeler ve türevleri, Gıda dışı pigmentler/renk maddeleri ve renklendiriciler/renk vericiler, Tekstil boyaları, Boyalar ve cilalar, Kimyada organik hammaddeler ve türevleri, Gıda dışı pigmentler/renk maddeleri ve renklendiriciler/renk vericiler, Tekstil boyaları, Boyalar ve cilalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Reutlingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. REKOL

  Polanya

  REKOL, yılında kurulan ve Gıda dışı renk verici maddeler ve pigment/boya maddesi sanayi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Tekstil boyaları, toptan boyalar, Tekstil boyaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Radziszów, Polanya 'de bulunmaktadır.

 3. EVERGREEN INDUSTRIES

  Hindistan

  EVERGREEN INDUSTRIES, yılında kurulan ve Tekstil boyaları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. tekstil ve giyim endüstrisi için renklendiriciler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ahmedabad, Hindistan 'de bulunmaktadır.

 4. P.P.U.H. TRANSIKAL

  Polanya

  P.P.U.H. TRANSIKAL, yılında kurulan ve Gıda dışı pigmentler/renk maddeleri ve renklendiriciler/renk vericiler sektöründe faaliyet gösteren bir. Tekstil boyaları, Süslemeler, nakış işlemeler ve tüller, serigrafi, Tekstil boyaları, Süslemeler, nakış işlemeler ve tüller sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bydgoszcz, Polanya 'de bulunmaktadır.

 5. SNOOR AUXILIARY CHEMICALS CO.,LTD

  Çin

  SNOOR AUXILIARY CHEMICALS CO.,LTD, yılında kurulan ve Tekstil boyaları sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. kumaşların ve tekstil ürünlerinin tamamlama ve renklendirme işlemleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kunshan, Çin 'de bulunmaktadır.

 1. DYNASTY CHEMICALS (NINGBO) CO., LTD.

  Çin

  DYNASTY CHEMICALS (NINGBO) CO., LTD., yılında kurulan ve Tekstil boyaları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Ningbo, Çin 'de bulunmaktadır.

 2. VERG

  Tunus

  VERG, yılında kurulan ve Tekstil boyaları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. zımparalama ve polisaj ürünleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Mor, Tunus 'de bulunmaktadır.

 1. AUXICOLOR SA

  İspanya

  AUXICOLOR SA, yılında kurulan ve Mürekkepler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Gıda dışı pigmentler/renk maddeleri ve renklendiriciler/renk vericiler, Tekstil boyaları, Gıda dışı pigmentler/renk maddeleri ve renklendiriciler/renk vericiler, Tekstil boyaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Terrassa, İspanya 'de bulunmaktadır.

 2. KIRI INDUSTRIES LTD

  Hindistan

  KIRI INDUSTRIES LTD, yılında kurulan ve Tekstil boyaları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Ahmedabad, Hindistan 'de bulunmaktadır.

 3. PROMAR ENDUSTRIYEL KIMYASALLAR SANAYI VE DIS TICARET LTD STI

  Türkiye

  PROMAR ENDUSTRIYEL KIMYASALLAR SANAYI VE DIS TICARET LTD STI, yılında kurulan ve Gıda dışı pigmentler/renk maddeleri ve renklendiriciler/renk vericiler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Tekstil boyaları, Kaplanmış kumaşlar, Tekstil boyaları, Kaplanmış kumaşlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Istanbul, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 4. EURODYE - CTC

  Belçika

  EURODYE - CTC, yılında kurulan ve Tekstil boyaları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Jodoigne, Belçika 'de bulunmaktadır.

 5. ANAND INTERNATIONAL

  Hindistan

  ANAND INTERNATIONAL, yılında kurulan ve Tekstil boyaları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Rajkot, Hindistan 'de bulunmaktadır.

 6. TINTURARIA ROSARIOS QUATRO, LDA

  Portekiz

  TINTURARIA ROSARIOS QUATRO, LDA, yılında kurulan ve Gıda dışı pigmentler/renk maddeleri ve renklendiriciler/renk vericiler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Tekstil boyaları, Lifler ve iplikler, Tekstil boyaları, Lifler ve iplikler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Mira De Aire, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 7. HERBA

  Türkiye

  HERBA, yılında kurulan ve Tekstil boyaları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. doğal boyalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Istanbul, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 8. KHUSHI DYECHEM

  Hindistan

  KHUSHI DYECHEM, yılında kurulan ve Tekstil boyaları sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Ahmedabad, Hindistan 'de bulunmaktadır.

 1. GAVIM - TEXTEIS E ACABAMENTOS, S.A.

  Portekiz

  GAVIM - TEXTEIS E ACABAMENTOS, S.A., yılında kurulan ve Gıda dışı pigmentler/renk maddeleri ve renklendiriciler/renk vericiler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Binaların tamamlanması - Şirketler, Tekstil boyaları, Binaların tamamlanması - Şirketler, Tekstil boyaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Oliveira, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 2. DANDONG FUDA CHEMICALS & DYESTUFFS CO.,LTD

  Çin

  DANDONG FUDA CHEMICALS & DYESTUFFS CO.,LTD, yılında kurulan ve Tekstil boyaları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Tangchi, Çin 'de bulunmaktadır.

 3. BORUTA - KOLOR SP. Z O.O.

  Polanya

  BORUTA - KOLOR SP. Z O.O., yılında kurulan ve Gıda dışı pigmentler/renk maddeleri ve renklendiriciler/renk vericiler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Tekstil boyaları, Tekstil boyaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Zgierz, Polanya 'de bulunmaktadır.

 4. SOLASTIQUE - SOCIEDADE INDUSTRIAL DE ELASTOMEROS, S.A.

  Portekiz

  SOLASTIQUE - SOCIEDADE INDUSTRIAL DE ELASTOMEROS, S.A., yılında kurulan ve Gıda dışı pigmentler/renk maddeleri ve renklendiriciler/renk vericiler sektöründe faaliyet gösteren bir. Kaba inşaat, Binaların tamamlanması - Şirketler, Tekstil boyaları, Kaba inşaat, Binaların tamamlanması - Şirketler, Tekstil boyaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Arcozelo, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 5. BALCAN STUDIOHOME

  Türkiye

  BALCAN STUDIOHOME, yılında kurulan ve Tekstil boyaları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. tekstil ürünleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bursa, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 6. EUROPRINT - INTERNATIONAL S.R.L.

  Romanya

  EUROPRINT - INTERNATIONAL S.R.L., yılında kurulan ve Gıda dışı pigmentler/renk maddeleri ve renklendiriciler/renk vericiler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Tekstil boyaları, Tekstil boyaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Timisoara, Romanya 'de bulunmaktadır.

 7. COLORMAX

  Hindistan

  COLORMAX, yılında kurulan ve Tekstil boyaları sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Erode, Hindistan 'de bulunmaktadır.

 8. EKSOY KIMYA LTD. STI.

  Türkiye

  EKSOY KIMYA LTD. STI., yılında kurulan ve Gıda dışı pigmentler/renk maddeleri ve renklendiriciler/renk vericiler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Tekstil boyaları, Tekstil boyaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Istanbul, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 9. BAYSAN BOYA VE TEKSTIL SANAYI TICARET ANONIM SIRKETI

  Türkiye

  BAYSAN BOYA VE TEKSTIL SANAYI TICARET ANONIM SIRKETI, yılında kurulan ve Tekstil boyaları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Dokumaların kazanımı ve geri dönüştürülmesi, Dokumaların kazanımı ve geri dönüştürülmesi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Istanbul, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 10. STAF

  Fransa

  STAF, yılında kurulan ve Gıda dışı pigmentler/renk maddeleri ve renklendiriciler/renk vericiler sektöründe faaliyet gösteren bir. Tekstil boyaları, Tekstil boyaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Henin Beaumont, Fransa 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Tekstil boyaları - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

1.237 Şirketler