• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • tekstil kesme makineleri

Sonuçlar

Tekstil kesme makineleri - Ithalat/Ihracat

 1. EUROLASER GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Eurolaser, lazer teknolojisi dünyasındaki ortağınız, akrilik, ahşap, tekstil ve plastik folyolar gibi çeşitli malzemelerin kesimi, oyma işçiliği ve işaretlemesi için kullanılan lazer sistemlerinde uzmandır. Tek bir kaynaktan kapsamlı bir hizmet sunmaktayız! Kesim makinelerimiz reklam endüstrisinde, otomotiv sanayinde, giyim sanayinde, mobilya üretiminde ve iç kullanım olarak membran klavyeler ve elektronik sanayi, modelleme ve mimarlıkta ve bunun gibi birçok alanda kullanılmaktadır.

 2. WILHELM HOLZHAUSER SERVICE E.K.

  Almanya

  Numune koleksiyonlar oluşturacak makineler, sivri uçlu numune kesme makineleri ve şelale yapıştırma makineleri. Sivri uçlu bıçaklar, tek yönlü sivri uçlu bıçaklar, düz kesme bıçakları, hava delikleri, zımbalama altlıkları ve kesme altlıkları, kağıt delme makineleri, kumaş delme makineleri, çoklu defter makineleri gibi tüm aksesuarlara sahip olacaksınız. Sunduğumuz hizmetler: Numune koleksiyonlar, kumaş numunesi koleksiyonları, kumaş numune defterleri, tekstil numune sunumları, şelaleler vb. Şelale numuneleri

 3. KONMAKSAN

  Türkiye

  1985 yılında kurulan KONMAKSAN konfeksiyon makine sanayi kumaş serim kesim masaları-makineleri imalat/ithalat- ihracat/satış ve servisi ile halen bu konularda gelişimini sürdürmektedir.KUMAŞ SERİM - KESİM MASALARI.-kumaş serim kesim makineleri-ütü paket kalite kontrol masaları-kumaş depo malzeme rafları-bant biye kesim makineleri-kumaş kesim motorları-pastalbaşı kesim makineleri-tela yapıştırma ve transfer baskı presleri-dik kumaş kesim motorları-yuvarlak kumaş kesim motorları pastal sonu kesim makineleri imalat ithalat ve üretimi başlıca iş kollarıdır. bunun yanında baskılı koli bant makinesi(TAPE PRINTER) . yeraltı çöp konteyneri(COPMATIK) plastik profil bağlantılarını (CONNECTORS)patentli olarak üretmektedir.

 4. MIRAMAC MACHINERY

  Türkiye

  miramac machinery tüm yatak makinaları tekstil makinaları ambalaj makinaları kesim makinaları

 5. GARDINERY INTERNATIONAL

  Romanya

  GARDINERY INTERNATIONAL, yılında kurulan ve Tekstil kesme makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Doğal tekstil elyafları, Karma kumaşlar, Doğal tekstil elyafları, Karma kumaşlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Cluj-Napoca, Romanya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. MULTI-PLOT EUROPE GMBH

  Almanya

  MULTI-PLOT EUROPE GMBH, yılında kurulan ve Tekstil kesme makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Kumaş baskı - makine ve ekipmanları, Mürekkepler, Kumaş baskı - makine ve ekipmanları, Mürekkepler, Kesim için CAO uygulamaları, elektronik tentometreler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bad Emstal, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. VAELLA MASCHINEN SRL

  Romanya

  VAELLA MASCHINEN SRL, yılında kurulan ve Endüstriyel dikiş makine ve aksesuarları sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Dikiş makineleri, Tekstil kesme makineleri, Endüstriyel ütü makineleri, Örgü makineleri ve aksesuarlar, Dikiş makineleri, Tekstil kesme makineleri, Endüstriyel ütü makineleri, Örgü makineleri ve aksesuarlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bucuresti, Romanya 'de bulunmaktadır.

 3. BAJAS INDUSTRIE - DÉCOUPE INDUSTRIELLE

  Fransa

  BAJAS INDUSTRIE - DÉCOUPE INDUSTRIELLE, yılında kurulan ve Tekstil kesme makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir Taşeron şirketidir. Şirket, La Clayette, Fransa 'de bulunmaktadır.

 4. HAMON

  Fransa

  HAMON, yılında kurulan ve Tekstil kesme makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Paris, Fransa 'de bulunmaktadır.

 5. DKTEX

  Bulgaristan

  DKTEX, yılında kurulan ve Tekstil kesme makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Dokumaların kazanımı ve geri dönüştürülmesi, ham iplikler, kumaş ve tekstil ürünleri kıstırma işlemleri, Dokumaların kazanımı ve geri dönüştürülmesi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Shipkovo, Bulgaristan 'de bulunmaktadır.

 1. SANODOR

  Romanya

  SANODOR, yılında kurulan ve Battaniyeler, yatak örtüleri, yorganlar ve kuş tüyü yorganlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Hazır erkek giysisi, Tekstil kesme makineleri, Bayan hazır giyim, Keten çarşaflar, Hazır erkek giysisi, Tekstil kesme makineleri, Bayan hazır giyim, Keten çarşaflar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Piatra Neamt, Romanya 'de bulunmaktadır.

 2. COBBY'S

  Belçika

  COBBY'S, yılında kurulan ve Geri dönüştürülen ve kurtarılan çeşitli materyaller sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Artık mallar, Doğal lifler ve iplikler, Tekstil kesme makineleri, Kumaşlar, Artık mallar, Doğal lifler ve iplikler, Tekstil kesme makineleri, Kumaşlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Drongen, Belçika 'de bulunmaktadır.

 1. ZUND BENELUX

  Hollanda

  ZUND BENELUX, yılında kurulan ve Tekstil kesme makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. dilme makinaları, Kesim sistemi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Eersel, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 2. COMHAIRE INTERNATIONAL

  Belçika

  COMHAIRE INTERNATIONAL, yılında kurulan ve Tekstil sanayi - Hazırlık, eğirme ve dokuma makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Kumaş baskı - makine ve ekipmanları, Tekstil kesme makineleri, Yünlü örme ürünler - Makine ve ekipmanlar, Kumaş baskı - makine ve ekipmanları, Tekstil kesme makineleri, Yünlü örme ürünler - Makine ve ekipmanlar, tekstil elyaflarının işlenmesi ve hazır hale getirilmesi için makinalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Gent, Belçika 'de bulunmaktadır.

 3. STITCHER GMBH SEWING-MACHINES

  Almanya

  STITCHER GMBH SEWING-MACHINES, yılında kurulan ve Tekstil sanayi - Hazırlık, eğirme ve dokuma makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Giyim sanayi - Makine ve ekipmanlar, Endüstriyel dikiş makine ve aksesuarları, Endüstriyel örgü - makine ve aksesuarları, Tekstil kesme makineleri, Giyim sanayi - Makine ve ekipmanlar, Endüstriyel dikiş makine ve aksesuarları, Endüstriyel örgü - makine ve aksesuarları, Tekstil kesme makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Hagen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. OZBILIM TEXTILE MACHINERY

  Türkiye

  OZBILIM TEXTILE MACHINERY, yılında kurulan ve Tekstil kesme makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Istanbul, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 5. INTERFASHION PRODESIGN S.R.L.

  Romanya

  INTERFASHION PRODESIGN S.R.L., yılında kurulan ve Tekstil kesme makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Tamamlanmış dokumalar, Hazır erkek giysisi, Bayan hazır giyim, Tamamlanmış dokumalar, Hazır erkek giysisi, Bayan hazır giyim sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bradu, Romanya 'de bulunmaktadır.

 6. CHARLES SMALL LDA - AGÊNCIA DE MÁQUINAS E PRODUTOS TEXTÊIS

  Portekiz

  CHARLES SMALL LDA - AGÊNCIA DE MÁQUINAS E PRODUTOS TEXTÊIS, yılında kurulan ve Tekstil kesme makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir Acente/ Temsilci şirketidir. tekstil ürünleri için makinalar, Tekstil dikiş makineleri, tekstil makinaları, tekstil makinelerinin bakımı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Vila Nova De Famalicão, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 7. FREEMAN SCHWABE MACHINERY

  Amerika Birleşik Devletleri

  FREEMAN SCHWABE MACHINERY, yılında kurulan ve Endüstriyel kesme makinelerinin aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir. Kağıt kesme - makine ve ekipmanları, Metal kesme makine aletleri, Tekstil kesme makineleri, Plastik kesme makineleri, Kağıt kesme - makine ve ekipmanları, Metal kesme makine aletleri, Tekstil kesme makineleri, Plastik kesme makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Cincinnati, Amerika Birleşik Devletleri 'de bulunmaktadır.

 8. MERCERIE NET

  Romanya

  MERCERIE NET, yılında kurulan ve Dikiş makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir Acente/ Temsilci şirketidir. Endüstriyel dikiş makine ve aksesuarları, Evde kullanılan ütü ve ütü makineleri, Tekstil kesme makineleri, Dikiş makinesi ve aksesuarları, Endüstriyel dikiş makine ve aksesuarları, Evde kullanılan ütü ve ütü makineleri, Tekstil kesme makineleri, Dikiş makinesi ve aksesuarları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bucuresti, Romanya 'de bulunmaktadır.

 1. ALPHAFORM AG

  Almanya

  ALPHAFORM AG, yılında kurulan ve Optik - Cihazlar sektöründe faaliyet gösteren bir. Tıbbi ve cerrahi optik aletler, Tekstil kesme makineleri, Elektrik - makinalar, Test ekipmanları, Tıbbi ve cerrahi optik aletler, Tekstil kesme makineleri, Elektrik - makinalar, Test ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Feldkirchen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. LAMOTEX

  Belçika

  LAMOTEX, yılında kurulan ve Tekstil kesme makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Deerlijk, Belçika 'de bulunmaktadır.

 3. MARIA KILIC

  Türkiye

  MARIA KILIC, yılında kurulan ve Tekstil kesme makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Keten çarşaflar, Banyo havluları, Resmi kıyafet aksesuarları, Keten çarşaflar, Banyo havluları, Resmi kıyafet aksesuarları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Izmir, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 4. DUO TAILOR SRL

  Romanya

  DUO TAILOR SRL, yılında kurulan ve Tekstil kesme makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Bayan hazır giyim, Hazır erkek giysisi, İş kıyafetleri ve koruyucu kıyafetler, Gecelikler, Bayan hazır giyim, Hazır erkek giysisi, İş kıyafetleri ve koruyucu kıyafetler, Gecelikler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Brad, Romanya 'de bulunmaktadır.

 5. OZER MACHINE TEXTILE INDUSTRY TRADE LTD. CO.

  Türkiye

  OZER MACHINE TEXTILE INDUSTRY TRADE LTD. CO., yılında kurulan ve Tekstil kesme makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Tekstil makinesi üretimi, Makine imalatı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Istanbul, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 6. ZAELLA PARIS

  Fransa

  ZAELLA PARIS, yılında kurulan ve Tekstil kesme makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Paris, Fransa 'de bulunmaktadır.

 7. SOLBET KOLBUSZOWA S.A.

  Polanya

  SOLBET KOLBUSZOWA S.A., yılında kurulan ve Giyim sanayi - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir. Tekstil kesme makineleri, Tekstil kesme makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kolbuszowa, Polanya 'de bulunmaktadır.

 8. DEKANTER SERVICE TRENNTECHNIK DST GMBH

  Almanya

  DEKANTER SERVICE TRENNTECHNIK DST GMBH, yılında kurulan ve Giyim sanayi - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Tekstil kesme makineleri, Tekstil kesme makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Düsseldorf, Almanya 'de bulunmaktadır.

 9. BEGA CHIM S. A.

  Romanya

  BEGA CHIM S. A., yılında kurulan ve Evde kullanılan deterjanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Lifler ve iplikler, Tekstil kesme makineleri, Tıbbi ve teknik deri eşyalar, Lifler ve iplikler, Tekstil kesme makineleri, Tıbbi ve teknik deri eşyalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Timisoara, Romanya 'de bulunmaktadır.

 10. KRUSZGEO WIELKOPOLSKIE KOPALNIE SP. Z O.O.

  Polanya

  KRUSZGEO WIELKOPOLSKIE KOPALNIE SP. Z O.O., yılında kurulan ve Giyim sanayi - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir. Tekstil kesme makineleri, Tekstil kesme makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Poznan, Polanya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Tekstil kesme makineleri - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

956 Şirketler