• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • tekstil sanayi - hazırlık- eğirme ve dokuma makineleri

Sonuçlar

Tekstil sanayi - hazırlık- eğirme ve dokuma makineleri - Ithalat/Ihracat

 1. HAJ TEX GROUP

  Özbekistan

  Verified by europages badge

  HAJ TEX, 2018 yılında Özbekistan'da kuruldu ve yüksek kaliteli ürünlerin üretiminde uzmanlaşmış ve güvenilir bir üne sahip, tamamen dikey olarak entegre bir tekstil şirketidir. "Cot Cluster Economy" fikri, pamuğu sorumlu bir şekilde yetiştirmek ve üretim atıklarını yeniden kullanarak ve ikincil giyim teknolojisi işleme yardımıyla bileşenleri işlemek, katma değeri en üst düzeye çıkarmak ve çevre üzerindeki olumsuz etkiyi en aza indirmektir. Pamuktan elde edilen atıklar, hayvancılık kompleksimizin ve pamuk yağı fabrikamızın temel yem kaynağı olarak kullanılmaktadır. Bu küme, pamuk işleme, çırçırlama, eğirme, kumaş üretimi ve terbiyesi ve hazır giyim üretiminde değer zinciri boyunca yer alan entegre iş birimlerinden oluşan bir gruptur. Ürünlerimiz STANDARD 100 by OEKO-TEX®, BSCI, ISO 14001 - 2015, ISO 9001 - 2008, ISO 45001 - 2018, COM4, ORGANIC EU, GOTS uluslararası sertifikalarına sahiptir. Örneğimizle, Özbekistan'daki pamuk endüstrisinin dünya kalite standartlarını ve çalışma koşullarının güvenliğini karşılayabileceğini kanıtlamaya karar verdik. Tarlalara pamuk ekimiyle başlayan ve kendi markamızın şık örme kıyafetlerinin üretimiyle sona eren tam bir üretim döngüsü kurmak için dünya standartlarında markalardan yüksek nitelikli uzmanlar ve profesyonel ekipmanlar çektik. Ürün yelpazemiz farklı türlerde pamuk ipliği, pamuklu kumaş, örme kumaş ve mamul ürünler içermektedir.

 2. KRÖGEL MASCHINENBAU GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  KRÖGEL MASCHINENBAU GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Tekstil sanayi - Hazırlık, eğirme ve dokuma makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Endüstriyel kurutucular/kurutma makineleri, Endüstriyel fırınlar, tekstil makinaları, Endüstriyel kurutucular/kurutma makineleri, makina mühendisliği, kablo açma makarası, Bükük tel parçaları, asfaltlama makinaları, kesim makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bocholt, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. PIXBERG GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  PIXBERG GMBH, yılında kurulan ve Tekstil sanayi - Hazırlık, eğirme ve dokuma makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Wuppertal, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. COMERCIAL CATALANA DE MAQUINARIA TEXTIL

  İspanya

  Verified by europages badge

  COMERCIAL CATALANA DE MAQUINARIA TEXTIL, yılında kurulan ve Tekstil sanayi - Baskı, (kumaş) boyama ve apreleme makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Apreli örme ürünler - Makine ve ekipmanlar, Kumaş baskı - makine ve ekipmanları, Endüstriyel dikiş makine ve aksesuarları, Boyalı örme ürünler - Makine ve ekipmanlar, Dokuma - Makine ve ekipmanlar, Tekstil sanayi - Hazırlık, eğirme ve dokuma makineleri, Apreli örme ürünler - Makine ve ekipmanlar, endüstriyel dokuma makineleri ve aksesuarları, Kumaş baskı - makine ve ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Esparreguera-Barcelona, İspanya 'de bulunmaktadır.

 5. MARIO CROSTA

  İtalya

  Verified by europages badge

  MARIO CROSTA, yılında kurulan ve Tekstil - makineler ve malzeme sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Tekstil sanayi - Hazırlık, eğirme ve dokuma makineleri, Tekstil sanayi - Baskı, (kumaş) boyama ve apreleme makineleri, tekstil makinaları, Tekstil sanayi - Hazırlık, eğirme ve dokuma makineleri, Tekstil sanayi - Baskı, (kumaş) boyama ve apreleme makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Busto Arsizio, İtalya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. LOPTEX

  İtalya

  Verified by europages badge

  LOPTEX, yılında kurulan ve Tekstil sanayi - Hazırlık, eğirme ve dokuma makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. tekstil makinaları, SORTER, kumaşların birleştirilmesi için makina ve ekipmanlar, silindirik kumaş dokuma için bükülü iplik, dokuma kaplama ve hazır hale getirme makina ve ekipmanları, dokuma kabartma makina ve ekipmanları, dokuma merserize işlemleri makina ve ekipmanları, dokuma boyama ve kaynatma makina ve ekipmanları, dokuma tokaçlama makina ve ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Montano Lucino, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. SCHOLZE GERMANY GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  SCHOLZE GERMANY GMBH, yılında kurulan ve Tekstil sanayi - Hazırlık, eğirme ve dokuma makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Frankenberg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. HAYABUSA

  İtalya

  Verified by europages badge

  HAYABUSA, yılında kurulan ve Tekstil sanayi - Hazırlık, eğirme ve dokuma makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. örme makinaları, tekstil masuraları, bobin sarma makinaları, bükülü ipliklerin havlanması için makinalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Pordenone, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. SAMATEX GMBH

  Almanya

  Samatex, 1984 yılında pazarlama firması olarak kuruldu. Samatex GmbH 2008 yılında kuruldu, kendi ürünleriyle ve uluslararası faaliyet gösteren ve güvenilir tedarikçi olarak 2. neslinde tekstil endüstrisine geçiş yaptı. İplik fabrikaları (AutoCoro-Open End) ve eğirme fabrikaları (AutoConer) ve halkalı eğirme fabrikaları (Autodoffing) için yedek parçalar üretiyoruz. Hassas enjeksiyon döküm aletlerin ve plastik ve metalden işlenen komponentlerin ve düzeneklerin üretiminde uzun yıllara dayanan tecrübelerimizden faydalanıyoruz. Mevcut ürün yelpazemiz SE7'den başlayarak AutoCoro rotor eğirme makineleri için en yeni modellere kadar ayrıca 138'er makinelerinden güncel Autoconer bobin makinelerine ve Autodoffing için çeşitli Rieter, Zinser ve Marzoli halkalı eğirme makinelerine kadar çeşitli makine tipleri için 6500'den fazla ürün kapsar.

 5. BMK KALIP LTD

  Türkiye

  BMK MAKİNA KALIP, (Uğur KOCA) olarak 2005 yılında, sektöre yeni bir soluk getirmek maksadıyla müşteri memnuniyetini ana prensibimiz olarak benimseyerek faaliyetlerimize başladık. 1500 m2 kapalı alanımızla, GAZIANTEP Küsget Örnek Sanayi Sitesi 12 Nolu Cadde No: 5 Şehitkamil GAZİANTEP adresinde üretimimizi sürdürüyor olup, geniş ürün yelpazemiz ve sonsuz, sorunsuz hizmet anlayışımızla, birlikte is yaptığımız firma ve bireyleri, birer müşteriden ziyade yeni kazanılmış birer dost olarak benimsemekteyiz. Teknolojiyi yakından takip ederek, en büyük yatırımımızı is gücü ve üretim ağımıza yapmaktayız.Modern üretim tesislerimizde kullanılan tüm malzemelerimiz TSE`li olup, tüm üretim personelimiz çekirdekten yetişmiş kalifiye elemanlardır. Geniş hizmet ve ürün ağımızın içinde, Plastik Enjeksiyon Kalıpları Metal Enjeksiyon Kalıpları Pvc Kalıpları Spinneret Kalıpları Monocolor Kalıpları olmak üzeri etkin ve garantili kalıplar üretmekteyiz.İnce işçilik, doğru detay ve her şeyden önemlisi müşteri memnuniyetine verdiğimiz sonsuz değerle, yıllarca huzur ve güvenle kullanılacak sorunsuz kalıp ve torna üretimi için.

 1. KUT-SAN DAR DOKUMA

  Türkiye

  KUT-SAN , Dar Dokuma da her zaman kalite ve müşteri memnuniyetini ön planda tutup siz değerli müşterilerine en iyi ürünü en iyi fiyata sunmayı kendine görev edinmiştir. KUT-SAN Ürün Yalpazesi TASARLIYORUZ Şirketimiz yaptığı güzel tasarımlar dokumalar ile herzaman müşterilerinin gönlünü kazanmayı hedefliyor. ÜRETİYORUZ Şirketimiz projelerde birlikte yol aldığı paydaşlar ve çalışanlarına olan ilişkilerinde dürüst ve adil olmak, karşılıklı fayda sağlamak, KUT-SAN Yeni bir işletme olmaktadır. Genç ve dinamik kadroya sahip olmaktadır. TÜRKİYE kendini kanıtlamak adına büyük bir adım atmıştır. Bu genç oluşumun AVRUPA ticaret hacmini ve pazarını hedeflemektedir. Ülke ve AVRUPA kaynakları idealist bir şekilde kullanma arzu ve çaba içerisindedir. Bu genç girişimcilerin asli hedefi İnsan kazanmaktır Güvenilir ve tercih edilen marka olma özelliğini artırarak sürdürmek ve müşterilerinin gönlünü kazanmayı hedefliyoruz.

 2. NINGBO CREDIT OCEAN MACHINERY & ELECTRON CO., LTD

  Çin

  NINGBO CREDIT OCEAN MACHINERY & ELECTRON CO., LTD., Çin'in ekonomik olarak gelişmiş Ningbo şehrinde bulunmaktadır. Biz esas olarak yüksek hızlı iğne dokuma tezgahı, çözgü makinesi, yüksek hızlı örgü makinesi, kordon örgü makinesi, bobin sarıcı ve sarma makinesi, metal uçlar, asetat selüloz filmi ve ilgili aksesuarlarının ihracatını gerçekleştiriyoruz. Ürün kalitemiz yurtiçi ve yurtdışında lider konumdadır.

 1. ASIL TEKSTIL

  Türkiye

  Asil Tekstil firmamız 3 kademeli olarak kesim, dikim ve paketleme konusunda tam donanımlı olarak hizmet vermektedir *Kesimhane *Dikimhane *Paketleme Tekstil alanında tüm isteklerinize cevap vermek için buradayız

 2. SEVDE TRIKO

  Türkiye

  T-shirtlerdeki ve montlardaki ribanaları yapıyoruz kendi atölyemizde. İsterseniz pamuk ve polyesterden örme yapabiliriz yada ribanayı ham iplik olarak öreriz sonrada boyatırız daha kaliteli ve kumaş rengine birebir olur. 25 seneyi aşkın bir tecrübe sahibiyiz. Kumaş renklerinizi bize gönderin bizde birebir aynı renkte ribananızı yapalım.

 3. ZENON TEKSTIL SAN. VE TIC. LTD. ŞTI.

  Türkiye

  2015 Yılından bu yana hizmet vermekte olan dinamik genç ve üretken bir Firmayız. Öncelikli amacımız kaliteli, güzel, hoş ve sağlam ürünler ortaya çıkarıp değerli müşterilerimize ulaşmasını sağlamak.

 4. PROMATEX ITALIA SRL

  İtalya

  En iyi teknolojilerden yararlanarak birleştirme yağlama ve dönüşüm çözümleri tasarlamakta ve üretmektedir.

 5. BAHRIYELI

  Türkiye

  Gipü, dantel ve kopenaki konusunda her türlü ihtiyacı karşılayabilirim.

 6. HOKO MASCHINEN VERTRIEBS GMBH

  Almanya

  HOKO MASCHINEN VERTRIEBS GMBH, yılında kurulan ve Tekstil sanayi - Hazırlık, eğirme ve dokuma makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir Acente/ Temsilci şirketidir. Şirket, Norderstedt, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. CETERA S.R.L.

  İtalya

  CETERA S.R.L., yılında kurulan ve Tekstil - makineler ve malzeme sektöründe faaliyet gösteren bir. Tekstil sanayi - Hazırlık, eğirme ve dokuma makineleri, tekstil ürünleri için makinalar, halı ve halı süsleme şeritleri için makine ve ekipmanlar, Tekstil sanayi - Hazırlık, eğirme ve dokuma makineleri, bükülü ipliklerin hazır hale getirilmesi için makinalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Cologno Monzese, İtalya 'de bulunmaktadır.

 8. GIESSE

  İtalya

  GIESSE, yılında kurulan ve Tekstil sanayi - Hazırlık, eğirme ve dokuma makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Firenze, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. BUZZANCA S.R.L.

  İtalya

  BUZZANCA S.R.L., yılında kurulan ve Tekstil sanayi - Hazırlık, eğirme ve dokuma makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. triko dokuma için tezgahlar, dairesel örme makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Carpi, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. A. MONFORTS TEXTILMASCHINEN GMBH & CO. KG

  Almanya

  A. MONFORTS TEXTILMASCHINEN GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Tekstil sanayi - Hazırlık, eğirme ve dokuma makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Mönchengladbach, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. T.M.T. MANENTI S.R.L.

  İtalya

  T.M.T. MANENTI S.R.L., yılında kurulan ve Tekstil sanayi - Hazırlık, eğirme ve dokuma makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. silindirler, Tekstil makinesi üretimi, iplik perdahlama makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Valle Mosso, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. FIL CONTROL

  Fransa

  FIL CONTROL, yılında kurulan ve Tekstil sanayi - Hazırlık, eğirme ve dokuma makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Montbron, Fransa 'de bulunmaktadır.

 5. COST - FER S.R.L.

  İtalya

  COST - FER S.R.L., yılında kurulan ve Tekstil sanayi - Hazırlık, eğirme ve dokuma makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Tekstil sanayi - Baskı, (kumaş) boyama ve apreleme makineleri, Tekstil sanayi - Baskı, (kumaş) boyama ve apreleme makineleri, atmosfer kirletici ürünler için temizleme ürün ve malzemeleri, teğetsel akış filtrasyonu, hava filtreleme tesisatı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Gerenzano, İtalya 'de bulunmaktadır.

 6. TEXTILIAN LIMITED

  Birleşik Krallık

  TEXTILIAN LIMITED, yılında kurulan ve Tekstil sanayi - Hazırlık, eğirme ve dokuma makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir Acente/ Temsilci şirketidir. tekstil ürünleri için makinalar, tekstil için sökülebilir parçalar, ekonomik bildiriler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, London, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 7. A PENTEADORA - SOCIEDADE INDUSTRIAL DE PENTEAÇÃO E FIAÇÃO DE LÃS, S.A.

  Portekiz

  A PENTEADORA - SOCIEDADE INDUSTRIAL DE PENTEAÇÃO E FIAÇÃO DE LÃS, S.A., yılında kurulan ve Tekstil sanayi - Hazırlık, eğirme ve dokuma makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Lifler ve iplikler, Doğal lifler ve iplikler, Lifler ve iplikler, Doğal lifler ve iplikler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Unhais Da Serra, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 8. CORMATEX S.R.L.- MACCHINARIO TESSILE E IMPIANTI

  İtalya

  CORMATEX S.R.L.- MACCHINARIO TESSILE E IMPIANTI, yılında kurulan ve Tekstil sanayi - Hazırlık, eğirme ve dokuma makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Bükme ve eğirme - Makine ve ekipmanlar, Bükme ve eğirme - Makine ve ekipmanlar, yün tarama ve kabartma makina ve ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Montemurlo, İtalya 'de bulunmaktadır.

 9. CENTNER

  Belçika

  CENTNER, yılında kurulan ve Tekstil sanayi - Hazırlık, eğirme ve dokuma makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Yük vagonları, Plastik yuvarlak kaplar ve fıçılar, mal işleme şaryoları, Yük vagonları, Plastik yuvarlak kaplar ve fıçılar, Gardırop rayları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Verviers, Belçika 'de bulunmaktadır.

 10. ALFATEX

  Belçika

  ALFATEX, yılında kurulan ve Tekstil sanayi - Hazırlık, eğirme ve dokuma makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Giyim sanayi - Makine ve ekipmanlar, Endüstriyel çamaşırhane ve kuru temizleme makine ve ekipmanları, Tekstil sanayi - Baskı, (kumaş) boyama ve apreleme makineleri, Giyim sanayi - Makine ve ekipmanlar, Endüstriyel çamaşırhane ve kuru temizleme makine ve ekipmanları, Tekstil sanayi - Baskı, (kumaş) boyama ve apreleme makineleri, temasla kapatma şeritleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Petegem-Leie, Belçika 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Tekstil sanayi - hazırlık- eğirme ve dokuma makineleri - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

1.274 Şirketler