• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • tel ağlar

Sonuçlar

Tel ağlar - Ithalat/Ihracat

 1. HAGHOFER DRAHTBIEGETECHNIK GMBH

  Avusturya

  Verified by europages badge

  Münferit fikirlerin gerekli olduğu yerlerde, size çözümler sunarız! HAGHOFER DRAHTBIEGE­TECHNIK Şirketimiz ağırlıklı olarak çeşitli uygulamalar için iki ve üç boyutlu tel bükme parçalarının üretimi konusunda faaliyet göstermektedir. Üretimimizin temel odak noktası, özel yüksek nitelikli çelikten askı ve çamaşırhane aksesuarları üretimi ile ilgilidir. Bu sektördeki müşterimiz küçük çamaşırhaneden büyük tekstil temizleme şirketlerine kadar uzanmaktadır!

 2. DFG DRAHTWARENFABRIK GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Metalden, özellikle tel ve sacdan teknik yapı grubu imalatı. Çelik, yay çeliği ve paslanmaz çelikten yapılmış küçük seriler için de çapı 0, 5 mm ile 14 mm aralığında bulunan tellerin işlenmesi. Vulkaneifel şirketi, 1830 yılından bu yana tel ürünler imal etmektedir. Yaklaşık 200 yıllık bu gelenekte, deneyimli çalışanlarımız 1997 yılından bu yana modern makineler kullanarak Hillesheim'daki tesisimizde tel ve sacdan sepetler ve ızgaralar üretmektedir. Endüstriyel ihtiyaçlar, sanayi tipi mutfaklar, laboratuvarlar, tıp endüstrisi ve ilaç sanayi için tel ve metal ürünlerin geliştirilmesi, üretimi ve satışı, özellikle tel sepetler, ızgaralar ve iskeletler.

 3. GKD - GEBR. KUFFERATH AG.

  Almanya

  Verified by europages badge

  GKD - Gebr. Kufferath AG şirketi sahibi tarafından yönetilen bir teknik dokuma fabrikası olarak, metal ağ, sentetik ağ ve spiral ağdan oluşan çözümlerde dünya pazar lideridir. Birbirinden bağımsız dört iş alanı, yetkinliklerini tek bir çatı altında toplamaktadır: Endüstriyel dokuma (teknik hasır ve filtre çözümleri), proses bantları (hasır ve spirallerden yapılmış bantlar), mimari hasır (metal hasırdan yapılmış cepheler, iç donanım ve güvenlik sistemleri), Mediamesh® (şeffaf ortam cepheleri). Pazara yakın, dünyanın her yerinde: Almanya'daki merkezi, ABD, Güney Afrika, Çin, Hindistan ve Şili'deki diğer beş fabrikanın yanı sıra Fransa, İspanya, Dubai ve dünya çapındaki acenteleriyle.

 4. ELOONA GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  eloona drahtgestrick GmbH, yenilikçi, dinamik ve çevre odaklı bir şirket olarak, tüm alanlarda çevre ve insan dostu çalışma ve çevreyi koruma hedefleriyle öne çıkmaktadır. En modern teknolojinin yanı sıra en iyi sipariş ve proje yönetimi felsefemizin ana unsurlarıdır. Araştırma ve geliştirmemizdeki süreklilik teknolojinin giderek artan taleplerini karşılayabilmemizi sağlamaktadır. Çevre ve proses teknolojisi alanlarında, demister ve komple ayırıcı kasetlerin yanı sıra örme teknik filtre üreticisi olarak, tüm ayırma teknolojileri ve filtrasyon konularında faaliyet göstermekteyiz. Ana uygulama alanları toz giderme, emme ve egzoz filtrelemesi, klima cihazları, baca gazı ayrıştırması, damla ayırıcıları, yağ ve emülsiyon sisi ayırıcılarından, endüstriyel mutfaklardaki bölme plakaları / alev koruma filtrelerine ve yağ tutma filtrelerine kadar uzanmaktadır.

 5. MAISHI WIRE MESH

  Çin

  Verified by europages badge

  Maishi Wire Mesh, 1986 yılında kurulan ve Çin merkezli yüksek teknolojili tel örgü ürünlerinin lider üreticisidir. Müşteri odaklı inovasyona olan bağlılığımız ve 30 yılı aşkın gelişimimiz sayesinde MAISHI ürünleri 95'ten fazla ülkeye ihraç edilmiş ve en büyük 500 işletmenin 30'undan fazlasına hizmet vermiştir. MAISHI'nin vizyonu, her müşterinin daha iyi bir gelişim elde etmesine destek olmaktır. Üretimdeki deneyim ve uzmanlığımızdan yararlanarak MAISHI, en kaliteli ürünleri üretir ve müşterilerin pazar kazanmasını sağlayan yeşil çözümler yaratır. Neden bizi seçmelisiniz? - 35 yılı aşkın geçmiş - ISO9001 sertifikası- Özelleştirilmiş üretim - Zamanında teslimat - Yeterli stok- Üçüncü taraf denetimleri - Video konferanslar - Onur ödülleri - Mesleki sertifikalar

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. JUMAMETAL, S.L.

  İspanya

  Verified by europages badge

  Juma Metal, S.L. helezon boru ve olukların yanı sıra asma kazıklarının üretiminde uzmanlaşmış bir aile şirketidir. Ana motivasyonumuz müşteriye kişiselleştirilmiş hizmet sunmaktır. Bu hizmetin sağlanması, nihai ürünün kaliteli hammaddelerden üretilmesinden, sipariş edilen malların müşterinin tesislerine kendi araçlarımızla teslimine kadar gider.

 2. MODESTINO FILTRI SRLS

  İtalya

  Verified by europages badge

  MODESTINO Filtri S.r.l. firması, bu sektördeki otuz yıllık tecrübesi ve kalifiye personeli sayesinde, her tür ekstrüder için demir ve paslanmaz çelik filtre (AISI 304) üretiminde ulusal ve uluslararası pazarda lider bir şirket olarak yer almaktadır. Güçlü noktalarımız: mükemmel ürün kalitesi, hızlı teslimatlar ve son derece rekabetçi fiyatlar.

 3. TRIBELT B.V

  Almanya

  Verified by europages badge

  TRIBELT B.V, yılında kurulan ve Tel ağlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Taşıyıcı bandlar, Taşıyıcı bandlar, Konveyör bantları, sıkı dokumalı, Gıda endüstrisi için konveyör bantları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Beuren, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. DRAHTWERK OBERNDORFER HÜTTE PETER WEIL GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  DRAHTWERK OBERNDORFER HÜTTE PETER WEIL GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Tel ağlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Solms-Oberndorf, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. LA RETE DI FABBRINI VOLTURNO S.R.L.

  İtalya

  Verified by europages badge

  LA RETE DI FABBRINI VOLTURNO S.R.L., yılında kurulan ve Tel ağlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Parmaklıklar, kapalı metal çerçeveler, alüminyum ızgaralar, Parmaklıklar, elektrik kaynağı şebekesi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Colli Al Metauro, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. ZAUNSYSTEME MICHAELIS

  Almanya

  Verified by europages badge

  ZAUNSYSTEME MICHAELIS, yılında kurulan ve Tel ağlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Heidenau, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. BO-INNO GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  BO-INNO GMBH, yılında kurulan ve Tel ağlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Dahili taşıma konteynerleri, Bükük tel parçaları, Dahili taşıma konteynerleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Mittelbiberach, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. DRAHTWERK BECKER-PRÜNTE GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  DRAHTWERK BECKER-PRÜNTE GMBH, yılında kurulan ve Tel ağlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Datteln, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. ALANSAN WIRE FENCE PANELS

  Türkiye

  ALANSAN company is established in 1994 to provide good service and quality products. Our priority is to deliver products quickly and on time.We receive orders from many companies and customers from Turkey. and competent employees work very carefully to produce the best product. Our aim is to expand domestic and international export network.We make products that protect the place you want to protect completely. We produce panels and fences in the size and dimensions you want upon special request.We produce faultlessly with the best and new industrial machines.

 3. VERAFLEX SRL

  İtalya

  Veraflex 1975 yılından bu yana tamamen İtalya'daki kendi tesislerinde üretim yapar ve tüm dünyada 80 ülkeye ihraç eder. Katlanır yatak, metal ve ahşap sabit ve motorlu karyolalar, ranzalar ve döşekler. İlk günden bu yana, sektörümüzdeki araştırmaların ve yeniliklerin bize sunduğu en iyi teknolojileri ve malzemeleri kullanıyoruz. İtalyan yapımı, son teknoloji ürünü malzemelerin ve tekniklerin kullanılması bizi sektörümüzde referans üreticilerden biri, dünyada başlıca GDO zincirleri için toptan satıcılar, perakende satıcılar için B2B haline getirdi.

 4. TECHRESSOURCE DEUTSCHLAND GMBH

  Almanya

  Şirketimizi kurarken, kendimizi geniş bir şekilde konumlandırmak istedik. Bunu da başardık. 2000 yılından bu yana Almanya ve dünya pazarında ithalat ve ihracat konusunda yerleşik olarak faaliyet göstermekteyiz. Ancak daha fazlasını istiyoruz – hedefimiz dünya çapında değişmez bir liderlik. Bu nedenle, tüm ürün yelpazemizi uluslararası standartlara göre oluşturmaktayız. TRD kalite vaadi: Tedarikçilerimizin tamamı TÜV sertifikalı şirketlerdir ve biz sadece EN standardına uygun üretilmiş çelik profilleri tedarik etmekteyiz. Bize güvenebilirsiniz - dünya çapında! Tedarik sürecimizin sorunsuz bir şekilde işlemesi için çeşitli ülkelerde temsilciliklerimiz mevcuttur: Rusya, Macaristan, Fransa, Ukrayna ve İsviçre'de. Böylece müşterilerimize, ortaklarımıza ve tedarikçilerimize her zaman yakın olmaktayız. Gerçek ve etkili destekle kastettiğimiz budur.

 5. CELIK AG MEHMET AVCI

  Türkiye

  If you are looking for new aesthetic, secure, and timeless solutions for your new projects please have a look our product Stainless Steel WebNet. It is produced in stainless steel cables, It’s fire escape class is A1 and the highest TSE corrosion resistance EN 9227, breaking values are too high, elongation coefficient values are the lowest, due to the geometric structure of the Impact effect X-shaped to direct the four sides and to dampen the shock effect by changing each eye so shock effect more or less to the edges of the connection It can come in. Stainless Steel WebNet can be produced as one piece in large sizes, also it can easily be removed and stored till next time use. The usage of Stainless Steel WebNet is unlimited. Please check our official web-side www.celikag.com to see some of our applications. I am also sending you some pictures at the attachment. If you have any question or need more information please do not hesitate to contact with us any time.

 6. BATI MAKINE SANAYI TIC. LTD. STI.

  Türkiye

  Biz kaynaklı tel örgü, paslanmaz ve siyah tel örgü, raflar, metal raflar, teşhir askıları, tel örgü kablo kanalları, muhafaza çitleri, paslanmaz tel örgü, siyah tel örgü, nakliye konteyneri, tavuk kümesleri, hayvan kafesleri, örgü tepsisi bağlantı parçaları, tel kablo kanalları, galvanize tel örgü, ağırlık sepetleri, tel ürünleri, tel teşhir rafları, metal teşhir rafları üreticisi ve ihracatçısıyız.

 7. BORGHI AZIO SPA

  İtalya

  İşletmemiz müşterilerine, ister işletme olsun, ister girişimci olsun, özel koşullarının etüdü ve önerilerin ve de müdahale hipotezlerinin hazırlanması sonucu nihai bir teknik destek sunmaktadır.

 8. DEMIRHAN

  Türkiye

  DEMIRHAN, yılında kurulan ve Tel ağlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. sentetik çimenli futbol sahaları, marc de champagne, parmaklıklar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kocaeli, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 1. KINGCATS FENCE COMPANY

  Çin

  KINGCATS FENCE COMPANY, yılında kurulan ve Tel ağlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. demir parmaklıklar, okul binalarının çitlerinin konulması sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Hengshui, Çin 'de bulunmaktadır.

 2. MESH FILTRATION CO., LTD

  Çin

  MESH FILTRATION CO., LTD, yılında kurulan ve Tel ağlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Pingqiao Town, Çin 'de bulunmaktadır.

 3. INTERNATIONAL TRADING (HONGKONG) GROUP LTD

  Çin

  INTERNATIONAL TRADING (HONGKONG) GROUP LTD, yılında kurulan ve Tel ağlar sektöründe faaliyet gösteren bir Acente/ Temsilci şirketidir. titreşimli elekler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Beijing, Çin 'de bulunmaktadır.

 4. DINGZHOU HENGLI METAL WIRE MESH CO., LTD

  Çin

  DINGZHOU HENGLI METAL WIRE MESH CO., LTD, yılında kurulan ve Tel ağlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Dingzhou, Çin 'de bulunmaktadır.

 5. CSS DRAHT SCHMIDT GMBH

  Almanya

  CSS DRAHT SCHMIDT GMBH, yılında kurulan ve Tel ağlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Lahnstein, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. ZHXR (BEIJING) TECHNOLOGY CO., LTD

  Çin

  ZHXR (BEIJING) TECHNOLOGY CO., LTD, yılında kurulan ve Tel ağlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Izgaralar, kafesler, tel ağlar/örgüler, Izgaralar, kafesler, tel ağlar/örgüler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Beijing, Çin 'de bulunmaktadır.

 7. ADOLF ÜBELHÖR GMBH

  Almanya

  ADOLF ÜBELHÖR GMBH, yılında kurulan ve Tel ağlar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Regensburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. HANGZHOU HENGYI FILTER CO., LTD.

  Çin

  HANGZHOU HENGYI FILTER CO., LTD., yılında kurulan ve Tel ağlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. metal örgüler, mineli metal ürünler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Hangzhou, Çin 'de bulunmaktadır.

 9. EDG EURO DRAHT GROSSHANDEL GMBH & CO. KG

  Almanya

  EDG EURO DRAHT GROSSHANDEL GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Tel ağlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Köln, Almanya 'de bulunmaktadır.

 10. FRATELLI GOLIN S.R.L.

  İtalya

  FRATELLI GOLIN S.R.L., yılında kurulan ve Tel ağlar sektöründe faaliyet gösteren bir. Metal iskelet, metal hasır işleri, Gerilmiş metal, Metal iskelet, metal dokumalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Cima Gogna-Auronzo Di Cadore, İtalya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Tel ağlar - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

4.850 Şirketler