• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • teleferikler- koltuklu asansörler- asansör sistemleri

Sonuçlar

Teleferikler- koltuklu asansörler- asansör sistemleri - Ithalat/Ihracat

 1. SHZ SÄCHSISCHE HEBE- UND ZURRTECHNIK GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Almanya'da üretilen yüksek kaliteli ürünler arıyorsanız, Dresden yakınlarındaki Großröhrsdorf'da bulunan SHZ Sächsische Hebe- und Zurrtechnik GmbH şirketi 2002 yılından bu yana sizin için orada. Diğerlerinin yanında bağlama kayışları, kaldırma kayışları ve yuvarlak sapanlar üreten şirket, bu konuda Avrupa'daki en önemli şirketler arasında yer almaktadır. Bağlama kayışlarımızın kalitesi, ürün yelpazemizdeki diğer ürünler ve sunduğumuz üstün hizmet sayesinde, son yıllarda sürekli olarak büyüdük ve ürün yelpazemizi ve hizmet portföyümüzü sürekli olarak genişlettik. Böylece, bizde aşağıdaki alanlar için çeşitli çözümler bulacaksınız: Yük sabitleme, tekstil sapanlar, zincirler ve halatlar, kaldırma aletleri.

 2. EUROSTONE HERMELER GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  EUROSTONE HERMELER GMBH, yılında kurulan ve Sürekli dahili taşıma işlemleri - Sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Metallerin şekillendirilmesi/kalıp hazırlanması için makine aletleri, Metal kesme makine aletleri, Makine aletleri - Metal İşleme, Metal şekillendirme makine aletleri - Parça ve aksesuarlar, Metal işleme makine aletleri - Parça ve aksesuarlar, Teleferikler, koltuklu asansörler, asansör sistemleri, Asansörler ve yürüyen merdivenler, Demiryolu stok ve ekipmanları, Endüstriyel ekipmanların kiralanması sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Haltern Am See, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. AQUARIUS GERMANY GMBH

  Almanya

  AQUARIUS Almanya, sanayi tesislerine, tüm alanlarda yıllık malzeme alımına ilişkin komple bir hizmet sunmaktadır. Mekanik atölyeleri ve montaj hattı üretim tesisleriyle, AQUARIUS Almanya mekanik ürünler ile OEM ürünler arasındaki büyük boşluğu doldurmaktadır. Atölyelerdeki işlemler, azami kullanım ömrünü ve dayanıklılığı garanti etmek için, bileşenleri en yüksek standartlara sahip malzemelerle üretme üzerine odaklanmıştır. AQUARIUS Almanya en üst düzeyde servis, güvenilirlik ve şeffaflık anlamına gelir. AQUARIUS Almanya – Tedarikçiniz!

 4. BSN ASANSOR

  Türkiye

  Asansör, Asansör ekipmanları, Lift, Elevator, Asansör üretimi, Asansör montaj

 5. CITYLIFT ASANSÖR

  Türkiye

  Asansör servis asansör bakım ve asansör montaj hizmetlerini sunmaktayız ayrıca asansör kabini , asansör imalatı

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. DOPPELMAYR SEILBAHNEN GMBH

  Avusturya

  DOPPELMAYR SEILBAHNEN GMBH, yılında kurulan ve Teleferikler, koltuklu asansörler, asansör sistemleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Sürekli dahili taşıma işlemleri - Sistemler, teleferik, Sürekli dahili taşıma işlemleri - Sistemler, telefon kabini sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Wolfurt, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 2. C.T.E. COSTRUZIONI TECNO ELETTRICHE SPA

  İtalya

  C.T.E. COSTRUZIONI TECNO ELETTRICHE SPA, yılında kurulan ve Delme ve sondajlar - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Teleferikler, koltuklu asansörler, asansör sistemleri, endüstriyel tesisler, Teleferikler, koltuklu asansörler, asansör sistemleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Acqui Terme, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. ZINGRICH CABLETRANS GMBH

  İsviçre

  ZINGRICH CABLETRANS GMBH, yılında kurulan ve Teleferikler, koltuklu asansörler, asansör sistemleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Reichenbach Im Kandertal, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 4. POMA (SA)

  Fransa

  POMA (SA), yılında kurulan ve Teleferikler, koltuklu asansörler, asansör sistemleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. telekabin - tesisleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Voreppe, Fransa 'de bulunmaktadır.

 5. MONTAZ EQUIPEMENT

  Fransa

  MONTAZ EQUIPEMENT, yılında kurulan ve Teleferikler, koltuklu asansörler, asansör sistemleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, La Ravoire, Fransa 'de bulunmaktadır.

 1. BEERSE METAALWERKEN

  Belçika

  BEERSE METAALWERKEN, yılında kurulan ve Asansörler ve yürüyen merdivenler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Teleferikler, koltuklu asansörler, asansör sistemleri, Çelikler ve metaller - biçimlendirilmiş ve kesilmiş, Çelik ve metallerin şekillendirilmesi, Teleferikler, koltuklu asansörler, asansör sistemleri, Çelikler ve metaller - biçimlendirilmiş ve kesilmiş, Çelik ve metallerin şekillendirilmesi, metal doğrama işleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Beerse, Belçika 'de bulunmaktadır.

 2. COMFORTLIFT ORONA

  Belçika

  COMFORTLIFT ORONA, yılında kurulan ve Asansörler ve yürüyen merdivenler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Teleferikler, koltuklu asansörler, asansör sistemleri, Teleferikler, koltuklu asansörler, asansör sistemleri, yürüyen merdiven sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Waregem, Belçika 'de bulunmaktadır.

 1. SCHMIDT INNOVATIVE TECHNIK GMBH

  Almanya

  SCHMIDT INNOVATIVE TECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Teleferikler, koltuklu asansörler, asansör sistemleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Berlin, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. ALFONS THOMAS

  Belçika

  ALFONS THOMAS, yılında kurulan ve Teleferikler, koltuklu asansörler, asansör sistemleri sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. Asansörler ve yürüyen merdivenler, Taşıt nakil araçları, Asansörler ve yürüyen merdivenler, Teleskopik vinçli çekici, Taşıt nakil araçları, özel ve donanımlı taşıtlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Merchtem, Belçika 'de bulunmaktadır.

 3. KUKA AUTOMATISERING + ROBOTS

  Belçika

  KUKA AUTOMATISERING + ROBOTS, yılında kurulan ve Asansörler ve yürüyen merdivenler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Teleferikler, koltuklu asansörler, asansör sistemleri, Robotik, Teleferikler, koltuklu asansörler, asansör sistemleri, Robotik, yazılım, konumlandırma anahtarı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Houthalen, Belçika 'de bulunmaktadır.

 4. ZURRFIX GMBH HEBE- UND ZURRGURTE

  Almanya

  ZURRFIX GMBH HEBE- UND ZURRGURTE, yılında kurulan ve Teleferikler, koltuklu asansörler, asansör sistemleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Asansörler ve yürüyen merdivenler, Asansörler ve yürüyen merdivenler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Dornstadt, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. CROSBY EUROPE

  Belçika

  CROSBY EUROPE, yılında kurulan ve Teleferikler, koltuklu asansörler, asansör sistemleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Asansörler ve yürüyen merdivenler, Asansörler ve yürüyen merdivenler, hidrolik asansörler, elektrikli asansörler, binalar için asansör ve yük asansörleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Heist-Op-Den-Berg, Belçika 'de bulunmaktadır.

 6. ATELIER DUMON

  Belçika

  ATELIER DUMON, yılında kurulan ve Teleferikler, koltuklu asansörler, asansör sistemleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Asansörler ve yürüyen merdivenler, Asansörler ve yürüyen merdivenler, araç parkı için sistemler, makine inşaatı, transpaletler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Brugge, Belçika 'de bulunmaktadır.

 7. PRÜFER & CO AUFZUGBAU GMBH

  Almanya

  PRÜFER & CO AUFZUGBAU GMBH, yılında kurulan ve Şantiyeler - Ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. İnşaat, kaldırıcı ve asansörleri, Teleferikler, koltuklu asansörler, asansör sistemleri, Asansörler ve yürüyen merdivenler, Asansör, İnşaat, kaldırıcı ve asansörleri, Teleferikler, koltuklu asansörler, asansör sistemleri, Asansörler ve yürüyen merdivenler, Asansör sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Berlin, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. DAT DEUTSCHE AUFZUGSTECHNIK GMBH

  Almanya

  DAT DEUTSCHE AUFZUGSTECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Şantiyeler - Ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. İnşaat, kaldırıcı ve asansörleri, Makine aletleri - Metal İşleme, Teleferikler, koltuklu asansörler, asansör sistemleri, Asansörler ve yürüyen merdivenler, İnşaat, kaldırıcı ve asansörleri, Makine aletleri - Metal İşleme, Teleferikler, koltuklu asansörler, asansör sistemleri, Asansörler ve yürüyen merdivenler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Berlin, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. OTIS GMBH & CO OHG

  Almanya

  OTIS GMBH & CO OHG, yılında kurulan ve Şantiyeler - Ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. İnşaat, kaldırıcı ve asansörleri, Makine aletleri - Metal İşleme, Teleferikler, koltuklu asansörler, asansör sistemleri, Asansörler ve yürüyen merdivenler, İnşaat, kaldırıcı ve asansörleri, Makine aletleri - Metal İşleme, Teleferikler, koltuklu asansörler, asansör sistemleri, Asansörler ve yürüyen merdivenler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Göttingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. OTIS GMBH & CO. OHG

  Almanya

  OTIS GMBH & CO. OHG, yılında kurulan ve Şantiyeler - Ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. İnşaat, kaldırıcı ve asansörleri, Teleferikler, koltuklu asansörler, asansör sistemleri, Asansörler ve yürüyen merdivenler, Asansör, İnşaat, kaldırıcı ve asansörleri, Teleferikler, koltuklu asansörler, asansör sistemleri, Asansörler ve yürüyen merdivenler, Asansör sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Frankfurt, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. LIFTMONT AUFZUGSBAU-, LIFTSERVICE- BETRIEBSKONTROLLE GMBH

  Avusturya

  LIFTMONT AUFZUGSBAU-, LIFTSERVICE- BETRIEBSKONTROLLE GMBH, yılında kurulan ve Şantiyeler - Ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. İnşaat, kaldırıcı ve asansörleri, Makine aletleri - Metal İşleme, Teleferikler, koltuklu asansörler, asansör sistemleri, Asansörler ve yürüyen merdivenler, İnşaat, kaldırıcı ve asansörleri, Makine aletleri - Metal İşleme, Teleferikler, koltuklu asansörler, asansör sistemleri, Asansörler ve yürüyen merdivenler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Wien, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 4. SYROTEC GMBH

  Almanya

  SYROTEC GMBH, yılında kurulan ve Çelik ve metaller - Makinede işleme sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Çelik ve metaller - yüzey işleme ve kaplama, Şantiyeler - Ekipmanlar, Metallerin şekillendirilmesi/kalıp hazırlanması için makine aletleri, Teleferikler, koltuklu asansörler, asansör sistemleri, Çelik ve metaller - yüzey işleme ve kaplama, Şantiyeler - Ekipmanlar, Metallerin şekillendirilmesi/kalıp hazırlanması için makine aletleri, Teleferikler, koltuklu asansörler, asansör sistemleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ramstein-Miesenbach, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. NKK GMBH

  Almanya

  NKK GMBH, yılında kurulan ve Endüstriyel yapı inşaatı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Hafif metal yapılar, Makine aletleri - Metal İşleme, Frenler, servofrenler ve aksesuarlar, Teleferikler, koltuklu asansörler, asansör sistemleri, Hafif metal yapılar, Makine aletleri - Metal İşleme, Frenler, servofrenler ve aksesuarlar, Teleferikler, koltuklu asansörler, asansör sistemleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Velbert, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. DURCH-BLICK RUDOLF KOFFOU

  Avusturya

  DURCH-BLICK RUDOLF KOFFOU, yılında kurulan ve Teleferikler, koltuklu asansörler, asansör sistemleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Uzay ve havacılıkla ilgili yapılar, Havacılık ekipmanları üreticileri, Plastik malzemeler - endüstriyel hammaddeler, Plastik malzeme - Yarı işlenmiş, Uzay ve havacılıkla ilgili yapılar, Havacılık ekipmanları üreticileri, Plastik malzemeler - endüstriyel hammaddeler, Plastik malzeme - Yarı işlenmiş sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kufstein, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 7. LANDWEHR METALL- U. ANLAGENBAU

  Almanya

  LANDWEHR METALL- U. ANLAGENBAU, yılında kurulan ve Endüstriyel yapı inşaatı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Hafif metal yapılar, Metalden yapılan ambalaj ve ambalaj malzemeleri, Vinç ve taşıma köprüsü, Teleferikler, koltuklu asansörler, asansör sistemleri, Hafif metal yapılar, Metalden yapılan ambalaj ve ambalaj malzemeleri, Vinç ve taşıma köprüsü, Teleferikler, koltuklu asansörler, asansör sistemleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Achim, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. OSMA AUFZÜGE ALBERT SCHENK GMBH & CO. KG

  Almanya

  OSMA AUFZÜGE ALBERT SCHENK GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Şantiyeler - Ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. İnşaat, kaldırıcı ve asansörleri, Makine aletleri - Metal İşleme, Metal şekillendirme makine aletleri - Parça ve aksesuarlar, Teleferikler, koltuklu asansörler, asansör sistemleri, İnşaat, kaldırıcı ve asansörleri, Makine aletleri - Metal İşleme, Metal şekillendirme makine aletleri - Parça ve aksesuarlar, Teleferikler, koltuklu asansörler, asansör sistemleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Stahnsdorf, Almanya 'de bulunmaktadır.

 9. AUFZÜGE FRIEDL GMBH

  Avusturya

  AUFZÜGE FRIEDL GMBH, yılında kurulan ve Şantiyeler - Ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. İnşaat, kaldırıcı ve asansörleri, Makine aletleri - Metal İşleme, Teleferikler, koltuklu asansörler, asansör sistemleri, Asansörler ve yürüyen merdivenler, İnşaat, kaldırıcı ve asansörleri, Makine aletleri - Metal İşleme, Teleferikler, koltuklu asansörler, asansör sistemleri, Asansörler ve yürüyen merdivenler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Draßmarkt, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 10. HAUSHAHN AUFZÜGE GMBH

  Avusturya

  HAUSHAHN AUFZÜGE GMBH, yılında kurulan ve Şantiyeler - Ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. İnşaat, kaldırıcı ve asansörleri, Makine aletleri - Metal İşleme, Metal şekillendirme makine aletleri - Parça ve aksesuarlar, Teleferikler, koltuklu asansörler, asansör sistemleri, İnşaat, kaldırıcı ve asansörleri, Makine aletleri - Metal İşleme, Metal şekillendirme makine aletleri - Parça ve aksesuarlar, Teleferikler, koltuklu asansörler, asansör sistemleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Klagenfurt, Avusturya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz