• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • teleskopik (inşaat) iskeleleri

Sonuçlar

Teleskopik (inşaat) iskeleleri - Ithalat/Ihracat

 1. OZ-SEN INSAAT MAKINALARI

  Türkiye

  Öz-Şen İnşaat Makineleri 25 yıllık bir tarihi ile inşaat sektöründe köklü bir inşaat yedek parça imalatı yapan bir şirkettir. İmalat süreçlerimizde toplam kalite misyonu içerisinde ürettiğimiz tüm ürünler, mutlak müşteri memnuniyeti üzerine kurulmuş bir süreç içerisinde üretilmektedir. Şirketimizi müşteri odaklı olup müşteri isteklerini en hızlı ve en doğru şekilde yardımcı olacak politika anlayışı benimsemiştir. İmalatta bulunduğumuz inşaat sektöründe, İskele, İnşaat ekipmanları ve İnşaat ekipmanları olarak önceliğimiz kalite anlayışı ile üretim yapmaktadır. İskele sektöründe H iskele ve Flanşlı iskele üretiminin tamamını kendi bünyesinde yaparak ihraç etmektedir. İnşaat ekipmanlarında, teleskopik direk, sac pano, ayarlanabilir çelik direk kelepçeleri, taşıma sepetleri imalatını yapmaktadır. İnşaat makinalarında ise Betoniyer karma makinesi, yerden ve yukardan çeker vinç imalatının tamamını kendi bünyesinde yapmaktadır. Ürünlerimizin TSE belgeleri mevcut olup sektörün belirlediği kalite değerlerinin dışına çıkılmaması son derece dikkat edilmektedir. Şirketimiz üretim ve satış sonrası olarak müşterilerimize destek vererek müşteri isteklerini her zaman takip etmektedir.

 2. YAGMUR SCAFFOLDING SYSTEM

  Türkiye

  The founders of our company, who have been constantly developing themselves in knowledge and experience since 1997, have decided to unify their expertise under the formation of YAĞMUR SCAFFOLDING SYSTEMS in 2007. We are currently maintaining our activities in our facilities of 11.000 sqm that is composed of 5.000 sqm closed and 6.000 sqm open space. Since its foundation day onwards, our company has never compromised the principle of quality both in its product and services. scaffolding systems uk scaffolding systems for sale scaffolding systems can fall into or away from a structure what can be used to correct this problem scaffolding systems australia scaffolding systems types scaffolding systems inc scaffolding systems hire scaffolding systems uk ltd scaffolding alarm systems scaffolding anchoring systems haki scaffolding systems and access solutions scaffolding fall arrest systems ea scaffolding and systems limited ar scaffolding systems e a scaffolding & systems ltd all systems scaffolding braeside brandsafway scaffolding systems s g b scaffolding systems durban cuplock system scaffolding coastal scaffolding systems conxim scaffolding systems ltd celtic scaffolding systems chinook scaffold systems core scaffolding systems scaffolding systems design coastal scaffolding systems durban different scaffolding systems easy scaffolding systems ea scaffolding & systems ltd elite scaffolding systems inc eclipse scaffolding systems eclipse scaffolding systems wigan

 3. DEMIRSOY DÖKÜM SAN VE TIC LTD ŞTI

  Türkiye

 4. DORUK BORU FABRIKA TEKNIK MALZ.SAN.TICARET LTD ŞTI

  Türkiye

  türkiyede gerçekleştirdiği 10 milyon £ yıllık cirosuyla doruk fabrika türkiyede lider bir firmadır.teleskobik direk üretimimizde kalite ve müşteri memnuniyetinde ilk sıradayız teleskobik direkle ilgili hertürlü kalite belgesine sahibiz. sayın müşterileimize daha iyi hizmet vermek amaçlı kalite kontrol konusunda deneyimli elemanlarla malzeme ve hizmette yüksek kaliteyi yakalamayı hedeflemiştir.teleskobik direk yüksek taşıma kapasitesi ile döşeme ve kiriş altı yüklerinin taşınmasında kullanılan hassas ayarlanabilir yapı elemananıdır ve en ekonomik çözümdür.iç-dış 2-2, 5-3 mm et kalınlığında istenilen boylarda özel üretim yapılır.teleskobik dikmeler 3 mt den 6 mt ye kadar istenilen yüksekliklerde güvenle kullanılır.teleskobik direk ekonomikliği ve güvenirliği kanıtlanmış bir yapı elemanıdır.teleskobik direklerin üretimi otomasyon makinelerde yapılır.teleskobik direklerin kurulması ve sökülmesi son derece kolaydır.

 5. WOLF SECO NV

  Belçika

  Wolf-Seco şirketi, 20 yılı aşkın süredir bina ekipman malzemelerini üretmekte ve ithal etmektedir. Diğer yandan yurtdışı şubemiz aracılığıyla gerçekleşen ihracat da ciroda önemli bir paya sahiptir. Yapı iskeleleri, beton kalıpları, dört ayaklı destekler, kirişler

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. AKROBAT MERDIVEN

  Türkiye

  Biz Akrobat Merdiven Şirketi olarak Alüminyum merdiven, teleskopik merdiven, akrobat merdiven ve iskele gibi ürünlerde uzmanlaşmış üretici ve ihracatçı bir şirketiz.

 2. ASYAPI LTD

  Türkiye

  ASYAPI LTD, yılında kurulan ve Teleskopik (inşaat) iskeleleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. metalik armatür, binalar için beton kalıbı işleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Istanbul, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 3. YAGMUR ISKELE SISTEMLERI

  Türkiye

  YAGMUR ISKELE SISTEMLERI, yılında kurulan ve Seyyar (inşaat) iskeleleri ve merdivenleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Teleskopik (inşaat) iskeleleri, Çelik (inşaat) iskeleleri, mobil yapı iskeleleri, iskele aksesuarları, Teleskopik (inşaat) iskeleleri, Çelik (inşaat) iskeleleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kocaeli, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 4. INSTANT UPRIGHT HOLDING CORPORATION

  İspanya

  INSTANT UPRIGHT HOLDING CORPORATION, yılında kurulan ve Seyyar (inşaat) iskeleleri ve merdivenleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Teleskopik (inşaat) iskeleleri, mobil yapı iskeleleri, Teleskopik (inşaat) iskeleleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Cornella De Llobregat, İspanya 'de bulunmaktadır.

 5. GVT - WEBER GMBH

  Almanya

  GVT - WEBER GMBH, yılında kurulan ve Seyyar (inşaat) iskeleleri ve merdivenleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Hareketli merdivenler, Teleskopik (inşaat) iskeleleri, Hafif madeni/madenden (inşaat) iskeleler metalleri, Boyacılık müteahhitleri, Hareketli merdivenler, Teleskopik (inşaat) iskeleleri, Hafif madeni/madenden (inşaat) iskeleler metalleri, Boyacılık müteahhitleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Zschopau, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. BLIZZARD GERÜSTSYSTEME

  Almanya

  BLIZZARD GERÜSTSYSTEME, yılında kurulan ve Hafif madeni/madenden (inşaat) iskeleler metalleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Hareketli merdivenler, Seyyar (inşaat) iskeleleri ve merdivenleri, Teleskopik (inşaat) iskeleleri, Çelik (inşaat) iskeleleri, Hareketli merdivenler, Seyyar (inşaat) iskeleleri ve merdivenleri, Teleskopik (inşaat) iskeleleri, Çelik (inşaat) iskeleleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Jettingen-Scheppach, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. Échafaudages stéphanois

  Fransa

  Échafaudages stéphanois, yılında kurulan ve Hareketli merdivenler sektöründe faaliyet gösteren bir. Seyyar (inşaat) iskeleleri ve merdivenleri, Teleskopik (inşaat) iskeleleri, Seyyar (inşaat) iskeleleri ve merdivenleri, Teleskopik (inşaat) iskeleleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Saint Etienne, Fransa 'de bulunmaktadır.

 1. KIEFER HANDELS-GMBH

  Avusturya

  KIEFER HANDELS-GMBH, yılında kurulan ve Seyyar (inşaat) iskeleleri ve merdivenleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Hareketli merdivenler, Teleskopik (inşaat) iskeleleri, Hafif madeni/madenden (inşaat) iskeleler metalleri, Destekli seyyar merdivenler/eğik merdivenler, Hareketli merdivenler, Teleskopik (inşaat) iskeleleri, Hafif madeni/madenden (inşaat) iskeleler metalleri, Destekli seyyar merdivenler/eğik merdivenler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kapfenberg, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 2. CONSTRUCCIONES MECÁNICAS R.C.

  İspanya

  CONSTRUCCIONES MECÁNICAS R.C., yılında kurulan ve Teleskopik (inşaat) iskeleleri sektöründe faaliyet gösteren bir. Seyyar (inşaat) iskeleleri ve merdivenleri, Seyyar (inşaat) iskeleleri ve merdivenleri, iskeleler, merdiven, inşaat sehpaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Granollers - Barcelona, İspanya 'de bulunmaktadır.

 3. IMMOBILIARE MONTE CERVINO S.R.L.

  İtalya

  IMMOBILIARE MONTE CERVINO S.R.L., yılında kurulan ve Seyyar (inşaat) iskeleleri ve merdivenleri sektöründe faaliyet gösteren bir. Asma (inşaat) iskeleleri, Teleskopik (inşaat) iskeleleri, Asma (inşaat) iskeleleri, Teleskopik (inşaat) iskeleleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Brugherio, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. MARSSAL S.R.L.

  İtalya

  MARSSAL S.R.L., yılında kurulan ve Seyyar (inşaat) iskeleleri ve merdivenleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Asma (inşaat) iskeleleri, Teleskopik (inşaat) iskeleleri, Asma (inşaat) iskeleleri, Teleskopik (inşaat) iskeleleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Cisliano, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. ANGERETTI S.R.L.

  İtalya

  ANGERETTI S.R.L., yılında kurulan ve Seyyar (inşaat) iskeleleri ve merdivenleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Asma (inşaat) iskeleleri, Teleskopik (inşaat) iskeleleri, Asma (inşaat) iskeleleri, Teleskopik (inşaat) iskeleleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Dormelletto, İtalya 'de bulunmaktadır.

 6. PIEMONTE PONTEGGI SOC. COOP.

  İtalya

  PIEMONTE PONTEGGI SOC. COOP., yılında kurulan ve Seyyar (inşaat) iskeleleri ve merdivenleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Asma (inşaat) iskeleleri, Teleskopik (inşaat) iskeleleri, Asma (inşaat) iskeleleri, Teleskopik (inşaat) iskeleleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Alessandria, İtalya 'de bulunmaktadır.

 7. N.P.L. S.R.L.

  İtalya

  N.P.L. S.R.L., yılında kurulan ve Seyyar (inşaat) iskeleleri ve merdivenleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Asma (inşaat) iskeleleri, Teleskopik (inşaat) iskeleleri, Asma (inşaat) iskeleleri, Teleskopik (inşaat) iskeleleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Marcon, İtalya 'de bulunmaktadır.

 8. COSMOS S.R.L.

  İtalya

  COSMOS S.R.L., yılında kurulan ve Seyyar (inşaat) iskeleleri ve merdivenleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Asma (inşaat) iskeleleri, Teleskopik (inşaat) iskeleleri, Asma (inşaat) iskeleleri, Teleskopik (inşaat) iskeleleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Albese Con Cassano, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. SCHACHERL GERÜSTBAU GMBH

  Almanya

  SCHACHERL GERÜSTBAU GMBH, yılında kurulan ve Seyyar (inşaat) iskeleleri ve merdivenleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Teleskopik (inşaat) iskeleleri, Hafif madeni/madenden (inşaat) iskeleler metalleri, Teleskopik (inşaat) iskeleleri, Hafif madeni/madenden (inşaat) iskeleler metalleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bischweier, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. KAPPA PONTEGGI S.R.L.

  İtalya

  KAPPA PONTEGGI S.R.L., yılında kurulan ve Seyyar (inşaat) iskeleleri ve merdivenleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Asma (inşaat) iskeleleri, Teleskopik (inşaat) iskeleleri, Asma (inşaat) iskeleleri, Teleskopik (inşaat) iskeleleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Trezzo Sull'adda, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. TAVECCHIO - O.M.T. S.R.L.

  İtalya

  TAVECCHIO - O.M.T. S.R.L., yılında kurulan ve Seyyar (inşaat) iskeleleri ve merdivenleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Asma (inşaat) iskeleleri, Teleskopik (inşaat) iskeleleri, Asma (inşaat) iskeleleri, Teleskopik (inşaat) iskeleleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Erba, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. DAS HÖHENWERK GMBH - INNOVATIVER GERÜSTBAU

  Almanya

  DAS HÖHENWERK GMBH - INNOVATIVER GERÜSTBAU, yılında kurulan ve Seyyar (inşaat) iskeleleri ve merdivenleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Teleskopik (inşaat) iskeleleri, Boyacılık müteahhitleri, Teleskopik (inşaat) iskeleleri, Boyacılık müteahhitleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Paderborn, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. AKCA SCAFFOLDING & FORMWORK SYSTEM

  Türkiye

  AKCA SCAFFOLDING & FORMWORK SYSTEM, yılında kurulan ve Teleskopik (inşaat) iskeleleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. metal iskeleler, inşaat iskeleleri koruma sistemleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ankara, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 6. ARCURI PONTEGGI S.R.L.

  İtalya

  ARCURI PONTEGGI S.R.L., yılında kurulan ve Seyyar (inşaat) iskeleleri ve merdivenleri sektöründe faaliyet gösteren bir. Asma (inşaat) iskeleleri, Teleskopik (inşaat) iskeleleri, Asma (inşaat) iskeleleri, Teleskopik (inşaat) iskeleleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lurate Caccivio, İtalya 'de bulunmaktadır.

 7. PONTEGGI EUROTEMPO S.P.A.

  İtalya

  PONTEGGI EUROTEMPO S.P.A., yılında kurulan ve Seyyar (inşaat) iskeleleri ve merdivenleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Asma (inşaat) iskeleleri, Teleskopik (inşaat) iskeleleri, Asma (inşaat) iskeleleri, Teleskopik (inşaat) iskeleleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Cologno Monzese, İtalya 'de bulunmaktadır.

 8. IMPRESA EDILE CENTRO NOLEGGIO

  İtalya

  IMPRESA EDILE CENTRO NOLEGGIO, yılında kurulan ve Seyyar (inşaat) iskeleleri ve merdivenleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Asma (inşaat) iskeleleri, Teleskopik (inşaat) iskeleleri, Asma (inşaat) iskeleleri, Teleskopik (inşaat) iskeleleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Viareggio, İtalya 'de bulunmaktadır.

 9. TIZETA S.R.L.

  İtalya

  TIZETA S.R.L., yılında kurulan ve Seyyar (inşaat) iskeleleri ve merdivenleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Asma (inşaat) iskeleleri, Teleskopik (inşaat) iskeleleri, Asma (inşaat) iskeleleri, Teleskopik (inşaat) iskeleleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Villanova Sull'arda, İtalya 'de bulunmaktadır.

 10. PETANI S.R.L.

  İtalya

  PETANI S.R.L., yılında kurulan ve Seyyar (inşaat) iskeleleri ve merdivenleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Asma (inşaat) iskeleleri, Teleskopik (inşaat) iskeleleri, Asma (inşaat) iskeleleri, Teleskopik (inşaat) iskeleleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Genova, İtalya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz