• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • telsiz telefonlar

Sonuçlar

Telsiz telefonlar - Ithalat/Ihracat

 1. WEMPE ELEKTRONIC GMBH, WETECH

  Almanya

  Verified by europages badge

  WEMPE ELEKTRONIC GMBH, WETECH, yılında kurulan ve Telsiz telefonlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Bad Hersfeld, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. FELLECS-TECH HANDELSGESELLSCHAFT MBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  FELLECS-TECH HANDELSGESELLSCHAFT MBH, yılında kurulan ve Telsiz telefonlar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Hamburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. MOTCOM COMMUNICATION AG

  İsviçre

  Verified by europages badge

  MOTCOM COMMUNICATION AG, yılında kurulan ve Telsiz telefonlar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Zürich, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 4. WS COM SOLUTIONS GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  WS COM SOLUTIONS GMBH, yılında kurulan ve Telsiz telefonlar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Leverkusen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. MCKAYEUROPE LTD

  Birleşik Krallık

  MCKAYEUROPE LTD, yılında kurulan ve Radyo alıcıları sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. Radyo komünikasyon ekipman ve sistemleri, Telsiz telefonlar, Radyo komünikasyon ekipman ve sistemleri, Telsiz telefonlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Rochdale, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. NACHRICHTENTECHNIK EMMERL GMBH

  Almanya

  NACHRICHTENTECHNIK EMMERL GMBH, yılında kurulan ve Telsiz telefonlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Polling, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. MOBICOM VERTRIEBS- UND SERVICE GMBH

  Almanya

  MOBICOM VERTRIEBS- UND SERVICE GMBH, yılında kurulan ve Telsiz telefonlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Hamburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. ATELCO

  Belçika

  ATELCO, yılında kurulan ve Telsiz telefonculuk sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Radyo komünikasyon ekipman ve sistemleri, Telsiz telefonlar, Radyo alıcıları, Radyo komünikasyon ekipman ve sistemleri, Telsiz telefonlar, Radyo alıcıları, mobil iletişim hizmetleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bruxelles, Belçika 'de bulunmaktadır.

 4. DETRONIC GMBH FUNKGERÄTE + SYSTEME

  Almanya

  DETRONIC GMBH FUNKGERÄTE + SYSTEME, yılında kurulan ve Telsiz telefonlar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Bonn, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. AZ STUDIO

  Polanya

  AZ STUDIO, yılında kurulan ve Telsiz telefonlar sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. birleştirme makinaları, antenler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Radom, Polanya 'de bulunmaktadır.

 1. PFSAT DI PIGHIN LUCA - ANTENNISTA - SKY SERVICE - RIVENDITORE TIM VODAFONE WINDTRE ILIAD EOLO

  İtalya

  PFSAT DI PIGHIN LUCA - ANTENNISTA - SKY SERVICE - RIVENDITORE TIM VODAFONE WINDTRE ILIAD EOLO, yılında kurulan ve Telsiz telefonlar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Pordenone, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. A.S.TELECOM B.V.

  Hollanda

  A.S.TELECOM B.V., yılında kurulan ve Telsiz telefonlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Den Haag, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 1. RTS COMMUNICATION

  Fransa

  RTS COMMUNICATION, yılında kurulan ve Telsiz telefonlar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Carros, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. OKTH - ORTAK KULLANIMLI TELSIZ HIZMETLERI LTD

  Türkiye

  OKTH - ORTAK KULLANIMLI TELSIZ HIZMETLERI LTD, yılında kurulan ve Telsiz telefonlar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Ankara, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 3. SEIT IMPIANTI TELEFONICI S.R.L.

  İtalya

  SEIT IMPIANTI TELEFONICI S.R.L., yılında kurulan ve Telefonlar - ekipmanlar ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Telsiz telefonlar, Cep telefonları, Telsiz telefonlar, Cep telefonları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Reggio Nell'emilia, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. SMELT EUROPE GMBH

  Almanya

  SMELT EUROPE GMBH, yılında kurulan ve Telsiz telefonlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. taşınabilir radyofonik cihazlar, enfeksiyonlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Viersen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. DE CAMMINADA MAURO

  İtalya

  DE CAMMINADA MAURO, yılında kurulan ve Telsiz telefonlar sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. Cep telefonları, cep telefonları, Cep telefonları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Roma, İtalya 'de bulunmaktadır.

 6. DAICOM S.R.L.

  İtalya

  DAICOM S.R.L., yılında kurulan ve İkincil telekomünikasyonlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Telsiz telefonlar, Telefonlar - ekipmanlar ve sistemler, Telsiz telefonlar, Telefonlar - ekipmanlar ve sistemler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Vicenza, İtalya 'de bulunmaktadır.

 7. GENOVARENT S.R.L.

  İtalya

  GENOVARENT S.R.L., yılında kurulan ve Taşıt kiralama sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Telsiz telefonlar, Cep telefonları, Telsiz telefonlar, Cep telefonları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Genova, İtalya 'de bulunmaktadır.

 8. DISCOBY MULTIMEDIA DI AMBROSI MARCO E RENATO S.N.C.

  İtalya

  DISCOBY MULTIMEDIA DI AMBROSI MARCO E RENATO S.N.C., yılında kurulan ve Telefonlar - ekipmanlar ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. Telsiz telefonlar, Cep telefonları, Telsiz telefonlar, Cep telefonları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Cremona, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. SINORA SRL

  İtalya

  SINORA SRL, yılında kurulan ve Telsiz telefonlar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. radyo şebekeleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Riccione, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. ALPHA CHALLENGE

  Fas

  ALPHA CHALLENGE, yılında kurulan ve Telsiz telefonlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, casablanca, Fas 'de bulunmaktadır.

 3. G.R.A.S. SOUND & VIBRATION A/S

  Danimarka

  G.R.A.S. SOUND & VIBRATION A/S, yılında kurulan ve İkincil telekomünikasyonlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Telsiz telefonlar, Telsiz telefonlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Holte, Danimarka 'de bulunmaktadır.

 4. PVT PRÄZISIONS-VERBINDUNGSTECHNIK UND STEUERUNGSBAU GMBH

  Almanya

  PVT PRÄZISIONS-VERBINDUNGSTECHNIK UND STEUERUNGSBAU GMBH, yılında kurulan ve Telefonlar - ekipmanlar ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Telsiz telefonlar, Telsiz telefonlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Dettenhausen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. METRO-BIP SP ZOO

  Polanya

  METRO-BIP SP ZOO, yılında kurulan ve İkincil telekomünikasyonlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Telsiz telefonlar, Telsiz telefonlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Warszawa, Polanya 'de bulunmaktadır.

 6. DISEÑADOR WEB TOLEDO

  İspanya

  DISEÑADOR WEB TOLEDO, yılında kurulan ve Telsiz telefonlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. amyantla sarmalama, limonlu çay sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Olias Del Rey, İspanya 'de bulunmaktadır.

 7. ELECTRONIC CENTER S.R.L.

  İtalya

  ELECTRONIC CENTER S.R.L., yılında kurulan ve Telefonlar - ekipmanlar ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir. Telsiz telefonlar, Cep telefonları, Telsiz telefonlar, Cep telefonları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Castelletto Sopra Ticino, İtalya 'de bulunmaktadır.

 8. THUM E A D GMBH

  Almanya

  THUM E A D GMBH, yılında kurulan ve İkincil telekomünikasyonlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Telsiz telefonlar, Telsiz telefonlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Düsseldorf, Almanya 'de bulunmaktadır.

 9. CARLO BOSIA ING. TEC. STS

  İsviçre

  CARLO BOSIA ING. TEC. STS, yılında kurulan ve Radar ve radyonavigasyon ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Telsiz telefonlar, Cep telefonları, Telsiz telefonlar, Cep telefonları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lugano, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 10. EXPEDITOR PREST SRL

  Romanya

  EXPEDITOR PREST SRL, yılında kurulan ve İkincil telekomünikasyonlar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Telsiz telefonlar, Uluslararası taşıma acentaları, Telsiz telefonlar, Uluslararası taşıma acentaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bucuresti Sectorul 2, Romanya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz