• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • temiz oda sistem ve prosesleri

Sonuçlar

Temiz oda sistem ve prosesleri - Ithalat/Ihracat

 1. WEISS UMWELTTECHNIK GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  WEISS UMWELTTECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Temiz oda sistem ve prosesleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Endüstriyel fırınlar, buharlı sterilizatörler, Endüstriyel fırınlar, Klimatik odalar, Klimatik odalar, korozyon testleri, soba montajı, beyaz oda sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Reiskirchen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. SYNERGIES AGENCEMENT REFRIGERATION CUISSON

  Fransa

  Verified by europages badge

  SYNERGIES AGENCEMENT REFRIGERATION CUISSON, yılında kurulan ve Kurumsal yerler için mutfak makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Fırıncılık - makineler ve materyaller, Pansiyon, bar, restoranlar/lokantalar - Makine ve ekipmanlar, Mağaza tertibatları, Temiz oda sistem ve prosesleri, Fırıncılık - makineler ve materyaller, Pansiyon, bar, restoranlar/lokantalar - Makine ve ekipmanlar, Mağaza tertibatları, Temiz oda sistem ve prosesleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Paris, Fransa 'de bulunmaktadır.

 3. NITRO MEKATRONIK OTOMOTIV BILISIM SAN. IHT. IHR. LTD. STI.

  Türkiye

  2009 yılında Nitro Bilişim ismiyle başlayan yolculuğumuzun 11. yılında Otomotiv test ekipmanlarının ithalat ihracat, satış ve satış sonrası Teknik servis hizmetlerini verdiğimiz 11 yılın üstüne ürün gamında değişikliklere giderek farklı hedef kitlelere ulaşma şansına sahip olduk. Ürün portföyümüz ile birlikte günümüzde Almanya’dan Launch, Çin’den Autel, İtalya’dan Magicmotorsport, İngiltere’den Autodata gibi uluslararası şirketlerin resmi satış distribütörlüğünü üstlenen Nitro Bilişim, 2018 yılı itibari ile Nitro Mekatronik Bilişim Ltd Şti. Ünvanı ile faaliyetlerini sürdürmektedir. Ücretsiz Kargo 100 TL ve üzeri alışverişlerinize ücretsiz kargo Güvenli Online Alışveriş İnternet üzerinden müşteri odaklı güvenli alışveriş imkanı İndirim Fırsatları Kampanyalar ve indirimlerden yararlanma fırsatı Teknik Destek Satış sonrası teknis servis hizmetleri Kolay Değişim Güncelleme ve değişimde profesyonel destek Geniş Hizmet Ağı Yurtiçi, yurtdışı satış ve teknik hizmet Sayılarla Nitro Mekatronik 10 yıla hızlı bir bakış 20BinMüşteri 24Marka 10Bin Araç Ziyareti 50+ Çalışan Distributörlüklerimiz; Autel, Magicmotorsport, Launch, Jaltest, Ecutest, Autovei, Autodata, Nkaay, Smok, Elprosys, Supervag, MSG, rocketdump, Bipro, EVG7

 4. CANAL 3 SRL

  İtalya

  Canal3, klima ortamı rahatlığına yönelik çözümler oluşturarak teknoloji alanında uzmanlaşmanın gücüne inanan bir kuruluştur. Şirket büyük bir yetkinlik ve profesyonellikle konutlarda ve endüstriyel tesislerde ideal çözümler sağlayan klima sistemleri kurmaktadır. Canal3, önceden izole edilmiş alüminyum panellerden oluşturan kanal sistemleri alanında uzmanlaşmayı tercih etmiş ve 40 yıldan bu yana kalite ve teknolojik öncülük konusunda dünya lideri olan P3Ductal sistemlerini özel çözümler sağlayan partner olarak seçmiştir.

 5. CONNECT 2 CLEANROOMS

  Birleşik Krallık

  Connect 2 Cleanrooms Ltd işletmesi Avrupa ülkelerine ve Dünyanın geri kalanına İngiltere'deki merkezinden hizmet veriyor. İşletme, kuruluşların kritik üretim süreçlerini ISO sınıflandırmalı, modüler temiz odaların tasarımı ve kurulumu yoluyla koruyor. Kuruluşlar kirlenme sorunlarını mevcut ortamlar çevresinde lokal bir temiz bölüm oluşturarak azaltabilirler. Connect 2 Cleanrooms şirketi yenilikçi teknoloji yoluyla, müşterilerinin uygulamalarına ve bütçelerine uygun, uygun maliyetli ve yüksek performanslı çözümler sunuyor.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. DURU KLIMA SANAYI TICARET LIMITED ŞIRKETI

  Türkiye

  German KRANTZ in Air Distribution Systems, Heating and Cooling Systems (Chilled Ceiling, Chilled Beams) and Clean Room Components and Systems ( Laminar Outlet For Operating Theatres, Ceiling Diffusers with Hepa Filter, Clean Work Areas…) Danish DANTHERM in Swimming Pool Air Handling Units and Complete Air Handling Units Built in Control Equipment, Italian SABIANA in Fan-Coil Units, Unit Heaters and Radiant Panels,

 2. OZYAPI CLEANROOM SYSTEMS

  Türkiye

  Özyapı Clean Room Systems and Öz Modular Clean Room Systems are your Customer Focused Solution Partner in the Modular System with Innovation, Easy Installation, Modular, Architectural, Engineering, GMP and FDA Requirements in Clean Room Systems with 15 Years of Experience and Experience.

 3. IPHCON GMBH

  Almanya

  Hijyen; Klima tesisleri; Klima tesisleri (soğutma teknolojisi tesisleri); Klima tesisleri (havalandırma sistemi tesisleri); Hastaneler için klima tesisleri

 4. PUREVER TECH

  Portekiz

  PUREVER TECH, yılında kurulan ve Temiz oda sistem ve prosesleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Nelas, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 5. BELENOS GMBH

  Avusturya

  BELENOS GMBH, yılında kurulan ve Temiz oda sistem ve prosesleri sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Wien, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 1. BECKER MEDICAL-SODIPRHO

  Fransa

  BECKER MEDICAL-SODIPRHO, yılında kurulan ve Tıp ve cerrahi - Cihaz ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Tıbbi-cerrahi aletler ithalat ve ihracatı, Sterilizasyon ve dezenfeksiyon - tıbbi cihazlar, Temiz oda sistem ve prosesleri, operasyon ünitesi mobilyası, Tıbbi-cerrahi aletler ithalat ve ihracatı, Sterilizasyon ve dezenfeksiyon - tıbbi cihazlar, Temiz oda sistem ve prosesleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Strasbourg, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. ALPHA IONSTATEX GMBH

  Almanya

  ALPHA IONSTATEX GMBH, yılında kurulan ve Hava işleme - Cihaz ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Hava iyonizasyonu - Sistemler e ekipman/giyim, Temiz oda sistem ve prosesleri, Hava iyonizasyonu - Sistemler e ekipman/giyim, Hava spreyleme cihazları, çevre düzenleme, Temiz oda sistem ve prosesleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Offenbach, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. O+R (OPLUSR)

  Belçika

  O+R (OPLUSR), yılında kurulan ve Temiz oda sistem ve prosesleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Montigny-Le-Tilleul, Belçika 'de bulunmaktadır.

 2. GÖTTFERT WERKSTOFF - PRÜFMASCHINEN GMBH

  Almanya

  GÖTTFERT WERKSTOFF - PRÜFMASCHINEN GMBH, yılında kurulan ve Kapasite ve akış ölçüm ve ayarlama aygıt ve cihazları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Temiz oda sistem ve prosesleri, plastik endüstrisi için test aletleri, reometreler (kaplama ölçme cihazları), reoloji (akış bilim), Temiz oda sistem ve prosesleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Buchen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. ENVIFLEX

  Çek Cum.

  ENVIFLEX, yılında kurulan ve Temiz oda sistem ve prosesleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, České Budějovice, Çek Cum. 'de bulunmaktadır.

 4. CRAC, SPOL. S R.O.

  Çek Cum.

  CRAC, SPOL. S R.O., yılında kurulan ve Temiz oda sistem ve prosesleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Temiz odalar, Temizlik solüsyonu, hvac tasarımı, steril odalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Prague, Çek Cum. 'de bulunmaktadır.

 5. THT SRL

  İtalya

  THT SRL, yılında kurulan ve Temiz oda sistem ve prosesleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Milano, İtalya 'de bulunmaktadır.

 6. MAX PETEK REINRAUMTECHNIK

  Almanya

  MAX PETEK REINRAUMTECHNIK, yılında kurulan ve Kauçuk ve plastik - işlemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Temiz oda sistem ve prosesleri, plastik malzemelerin dönüştürülmesi, Temiz oda sistem ve prosesleri, Özel amaçlı zincirler, beyaz oda sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Radolfzell, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. UAB "CLEAN SOLUTIONS"

  Litvanya

  UAB "CLEAN SOLUTIONS", yılında kurulan ve Temiz oda sistem ve prosesleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. bankalar için temizlik hizmeti, temizlik, ortak mülkiyetler için temizlik hizmetleri, lise temizleme hizmetleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Vilnius, Litvanya 'de bulunmaktadır.

 8. ONFAB LTD

  Birleşik Krallık

  ONFAB LTD, yılında kurulan ve Temiz oda sistem ve prosesleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Cheshire, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 1. ONI -WÄRMETRAFO GMBH

  Almanya

  ONI -WÄRMETRAFO GMBH, yılında kurulan ve Ticari ve endüstriyel soğutma - Cihaz ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Temiz oda sistem ve prosesleri, Suların İşleme sistemleri ve ekipmanları, sıcaklık telafi tesisatı, Temiz oda sistem ve prosesleri, binalar için klima ve havalandırma tesisatları, Suların İşleme sistemleri ve ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lindlar, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. GMP TECHNICAL SOLUTIONS PVT. LTD.

  Hindistan

  GMP TECHNICAL SOLUTIONS PVT. LTD., yılında kurulan ve Temiz oda sistem ve prosesleri sektöründe faaliyet gösteren bir. İlaç sanayi için makine ve ekipmanlar, yatak odası düzenlemeleri, temiz oda kapıları, İlaç sanayi için makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Baddi, Hindistan 'de bulunmaktadır.

 3. GMP TECHNICAL SOLUTIONS PRIVATE LIMITED

  Hindistan

  GMP TECHNICAL SOLUTIONS PRIVATE LIMITED, yılında kurulan ve Temiz oda sistem ve prosesleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Endüstriyel amaçlı kaplamalı ve ateşe dayanıklı kapılar, Kapılar ve girişler, otomatik ve kontrollü girişler, Sanayi için esnek kapılar, Endüstriyel amaçlı kaplamalı ve ateşe dayanıklı kapılar, Kapılar ve girişler, otomatik ve kontrollü girişler, Sanayi için esnek kapılar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Baddi, Hindistan 'de bulunmaktadır.

 4. EUROFLUX

  Fransa

  EUROFLUX, yılında kurulan ve Temiz oda sistem ve prosesleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Temiz odalar, Beyaz odalar için germe tavan, steril odalar ve beyaz odalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ballainvilliers, Fransa 'de bulunmaktadır.

 5. ROOM WHITE INSTALACIONES S.L.

  İspanya

  ROOM WHITE INSTALACIONES S.L., yılında kurulan ve Temiz oda sistem ve prosesleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. ticari mal stoğu için frigorifik depolar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Avila, İspanya 'de bulunmaktadır.

 6. REINRAUMPRODUKTE.COM

  Almanya

  REINRAUMPRODUKTE.COM, yılında kurulan ve Klima, havalandırma ve vantilasyon - Ekipman sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Hava işleme - Cihaz ve sistemler, Temiz oda sistem ve prosesleri, Taşıtlar - Akıllı seyir sistemleri, Plastik malzeme - Yapı/bina için ürünler/maddeler, Hava işleme - Cihaz ve sistemler, Temiz oda sistem ve prosesleri, Taşıtlar - Akıllı seyir sistemleri, Plastik malzeme - Yapı/bina için ürünler/maddeler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Wannweil, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. TSE SYSTEME GMBH

  Almanya

  TSE SYSTEME GMBH, yılında kurulan ve Klima, havalandırma ve vantilasyon - Ekipman sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Hava işleme - Cihaz ve sistemler, Temiz oda sistem ve prosesleri, Temel ve yardımcı ilaç ürünleri/maddeleri, Eczacılık ürünleri, Hava işleme - Cihaz ve sistemler, Temiz oda sistem ve prosesleri, Temel ve yardımcı ilaç ürünleri/maddeleri, Eczacılık ürünleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Moos, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. SUZHOU TA&A ULTRA CLEAN TECHNOLOGY CO., LTD.

  Çin

  SUZHOU TA&A ULTRA CLEAN TECHNOLOGY CO., LTD., yılında kurulan ve Temiz oda sistem ve prosesleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Suzhou, Çin 'de bulunmaktadır.

 9. BLUE CLIMATE ENGINEERS GMBH

  Almanya

  BLUE CLIMATE ENGINEERS GMBH, yılında kurulan ve Klima, havalandırma ve vantilasyon - Ekipman sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Temiz oda sistem ve prosesleri, Binaların tamamlanması - Şirketler, İnşaat ve mühendislik danışmanlığı, Mimarlar - danışmanlar, Temiz oda sistem ve prosesleri, Binaların tamamlanması - Şirketler, İnşaat ve mühendislik danışmanlığı, Mimarlar - danışmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Völklingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 10. STAXS

  Almanya

  STAXS, yılında kurulan ve Temiz oda sistem ve prosesleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kaza önleme - Maddeler/ürünler ve ekipmanlar, Temel ve yardımcı ilaç ürünleri/maddeleri, Eczacılık ürünleri, Hekimlik ve cerrahlık - donanım ve malzeme, Kaza önleme - Maddeler/ürünler ve ekipmanlar, Temel ve yardımcı ilaç ürünleri/maddeleri, Eczacılık ürünleri, Hekimlik ve cerrahlık - donanım ve malzeme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Driedorf, Almanya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz