• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • teneke saclar ve tabakalar

Sonuçlar

Teneke saclar ve tabakalar - Ithalat/Ihracat

 1. LONGHI FRATELLI SAS

  İtalya

  Verified by europages badge

  LONGHI FRATELLI SAS, yılında kurulan ve Endüstriyel metal levha işleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Teneke saclar ve tabakalar, sac kesme makina ve tesisleri, sac, Teneke saclar ve tabakalar, paslanmaz çelik sac işleme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Barlassina, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. NOVA TEK S.R.L.

  İtalya

  Verified by europages badge

  NOVA TEK S.R.L., yılında kurulan ve Teneke saclar ve tabakalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. metal iskelet, doğramacılık, paslanmaz çelik doğrama işleri, metal doğrama ürünleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Casaloldo, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. TECNOMETAL DI: DI NINNO VICO

  İtalya

  TECNOMETAL Di Ninno Vico şirketi 1983 yılından bu yana sektörde faaliyet göstermektedir. Tüm ürünlerimiz büyük bir profesyonellikle gerçekleştirilmekte, günümüzün toplumsal standart ve kararnamelerinin gerektirdiği koşulları ve kaliteyi sağlayacak şekilde üretilmektedir. Şirket ciddiyeti ve işleri zamanında teslim etmesi sayesinde uluslararası boyutta da güvenilen ve aranılan bir kuruluş haline gelmiştir. TECNOMETAL'in sunduğu ürünler: Bacalar: Bakır, paslanmaz çelik ve vernikli saçtan tek ve çift cidarlı tahliye hatları; Vernikli saçtan tahliye hatları; Ahşap tahliye hatları.

 4. TI ELLE SNC

  İtalya

  Faaliyet yelpazemiz dört silindirli kalenderlerle CNC'li kalenderlemeden ve bükmeden, RAINER makineleri yardımıyla CNC'li kesime ve zımbalamaya uzanmaktadır. 200 tonluk GIGANT hidrolik presleri ve 35 ila 85 tonluk mekanik presler ile damgalama çalışmaları gerçekleştirmekteyiz. Demir ya da alüminyum için santrifüj tornalama NOVA SIDIERA CNC tornalarında gerçekleştirilmektedir. Kesim ve sertisaj (havşalama) bir kesim makinesi ve dikey otomatik bir sertisaj (havşalama) makinası ELMA ile gerçekleştirilmektedir.

 5. MUMCU TENEKE SAN. VE TIC.LTD.STI.

  Türkiye

  1960 yılında İbrahim MUM tarafından tarıma dayalı gıda işletmelerinin ihtiyaçlarını karşılamak için kurulan Mumcu Teneke, sektöründe teknolojik gelişmelerini takip ederek yatırımlarına devam etmekte ve ambalaj sektörüne değer katmak için çalışmaktadır. Gönen’de bulunan 5000 m2’ lik kapalı alana sahip fabrikasında metal ofset baskı ve teneke kutu üretimine devam eden Mumcu Teneke, Bandırma Organize Sanayi Bölgesinde bulunan 4000 m2 ‘lik kapalı alanı olan yeni fabrikasında üretime geçmek için hazırlığa başlamıştır. Firmamızda otomatik üretim hatları ile 250 g’dan - 20 kg’a kadar ürün alacak, köşeli ve silindirik olmak üzere çeşitli çap ve ebatlarda teneke kutu üretimi yapılmaktadır. Teknolojik yatırımlarını yaparken çevre, iş sağlığı ve güvenliği ile ilgili kuralları göz önünde bulunduran Mumcu Teneke, faaliyetlerinden dolayı oluşacak olan çevre kirliliğini ve iş kazalarını minimuma indirmeyi hedeflemektedir. Hedeflerimizi gerçekleştirirken gıda güvenliğine, kaliteye, çevreye, iş sağlı

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. AMBROSINI G.T. SRL

  İtalya

  Ambrosini G.T. şirketi şu malzemeler konusunda uzmandır : OX ve kaplama için alüminyum, demir, paslanmaz çelik, bakır, pirinç, Alucobond ; kesim, presle bükme, yarık kesimi, kaynak, yüzey işlemleri, saclar, taşlama ; ham ve kaplamalı alüminyumdan mamul latalar ; kaynaklı alüminyum paneller ; kolon ve direkler ; ölçüye göre paslanmaz çelik kaplamalar, evyeler ve davlumbazlar ; ticari markalar ; mobilya tasarımı için 20 mm lazer kesim ; ölçü üzerine paslanmaz çelik posta kutuları.

 2. HA DA MADENCILIK

  Türkiye

  HA DA MADENCILIK, yılında kurulan ve Teneke saclar ve tabakalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Mersin, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 3. LOGSTEEL, S.L.

  İspanya

  LOGSTEEL, S.L., yılında kurulan ve Teneke saclar ve tabakalar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. AC güç kontrol cihazları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Gijon, İspanya 'de bulunmaktadır.

 4. COM.BA.S. S.R.L.

  İtalya

  COM.BA.S. S.R.L., yılında kurulan ve Teneke saclar ve tabakalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. tıpalar için metal muhafazalar, Kapalı ürün imalatı, taç kapak, plastik tapalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Napoli, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. ANH THY CO., LTD.

  Vietnam

  ANH THY CO., LTD., yılında kurulan ve Teneke saclar ve tabakalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Ho Chi Minh City, Vietnam 'de bulunmaktadır.

 1. DONGGUAN XINKE METAL TECHNOLOGY CO.,LTD

  Çin

  DONGGUAN XINKE METAL TECHNOLOGY CO.,LTD, yılında kurulan ve Teneke saclar ve tabakalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. sac, metal levha işleme, birçok renkte boyanmış alüminyum saclar, zımbalama sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Dongguan, Çin 'de bulunmaktadır.

 2. NRG DI CASADEI MARCO

  İtalya

  NRG DI CASADEI MARCO, yılında kurulan ve Teneke saclar ve tabakalar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. ısı yalıtımları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Castrocaro Terme, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. INTERSTAL S.A

  Polanya

  INTERSTAL S.A, yılında kurulan ve Teneke saclar ve tabakalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. sac kesme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kraków, Polanya 'de bulunmaktadır.

 2. JIANGYIN KEMAO METAL PRODUCTS,.CO. LTD.

  Çin

  JIANGYIN KEMAO METAL PRODUCTS,.CO. LTD., yılında kurulan ve Teneke saclar ve tabakalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Jiangyin, Çin 'de bulunmaktadır.

 3. RAMTEX-TRADING

  Beyaz Rusya

  RAMTEX-TRADING, yılında kurulan ve Teneke saclar ve tabakalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Minsk, Beyaz Rusya 'de bulunmaktadır.

 4. VOISIN SA

  Fransa

  VOISIN SA, yılında kurulan ve Haddelenmiş levhalar ve saclar - Demirli metaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Teneke saclar ve tabakalar, Teneke saclar ve tabakalar, ince sac işçiliği sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bayeux, Fransa 'de bulunmaktadır.

 5. TOSAC SAC SAN VE TIC LTD ŞTI

  Türkiye

  TOSAC SAC SAN VE TIC LTD ŞTI, yılında kurulan ve Teneke saclar ve tabakalar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Istanbul, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 6. ACTIVE ENGINEERING (GB) LTD

  Birleşik Krallık

  ACTIVE ENGINEERING (GB) LTD, yılında kurulan ve Teneke saclar ve tabakalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Marlow, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 7. RÉZMŰHELY KFT

  Macaristan

  RÉZMŰHELY KFT, yılında kurulan ve Teneke saclar ve tabakalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. çeşmeler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Szentendre, Macaristan 'de bulunmaktadır.

 8. INDUMET

  Belçika

  INDUMET, yılında kurulan ve Çelik ve metaller - Makinede işleme sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Teneke saclar ve tabakalar, Teneke saclar ve tabakalar, beyaz demir ambalajlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bressoux, Belçika 'de bulunmaktadır.

 1. WUXI BAILE SHEET METAL CO.,LTD

  Çin

  WUXI BAILE SHEET METAL CO.,LTD, yılında kurulan ve Teneke saclar ve tabakalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. soğuk lamine metal bantlar, galvanize çelik saclar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Wuxi, Çin 'de bulunmaktadır.

 2. SIMON STEEL LLC

  Hong Kong

  SIMON STEEL LLC, yılında kurulan ve Haddelenmiş levhalar ve saclar - Demirli metaller sektöründe faaliyet gösteren bir. Özel çelikler, Teneke saclar ve tabakalar, beyaz sac, Özel çelikler, paslanmaz çelik, Teneke saclar ve tabakalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Hong Kong, Hong Kong 'de bulunmaktadır.

 3. HAOMEI INDUSTRY CO.,LTD

  Çin

  HAOMEI INDUSTRY CO.,LTD, yılında kurulan ve Teneke saclar ve tabakalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. alüminyum, alüminyum lamalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Zhengzhou, Çin 'de bulunmaktadır.

 4. BEIJING ZHONGHONGJIAN INFORMATION TECHNOLOGY CO;LTD

  Çin

  BEIJING ZHONGHONGJIAN INFORMATION TECHNOLOGY CO;LTD, yılında kurulan ve Teneke saclar ve tabakalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, 100020, Çin 'de bulunmaktadır.

 5. SHAANXI K-TEX INDUSTRIES CO., LTD

  Çin

  SHAANXI K-TEX INDUSTRIES CO., LTD, yılında kurulan ve Teneke saclar ve tabakalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. molibden sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Shaanxi, Çin 'de bulunmaktadır.

 6. JIAXING PANDA PECISION COMPONENTS CO.,LTD

  Çin

  JIAXING PANDA PECISION COMPONENTS CO.,LTD, yılında kurulan ve Teneke saclar ve tabakalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. zımbayla metal delme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Zhejiang, Çin 'de bulunmaktadır.

 7. SPOJMONT OSTRAVA S.R.O.

  Çek Cum.

  SPOJMONT OSTRAVA S.R.O., yılında kurulan ve Teneke saclar ve tabakalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Sac metal kesimi, çelik saclar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ostrava Marianske Hory, Çek Cum. 'de bulunmaktadır.

 8. JINHENG METAL & LATH FACTORY

  Çin

  JINHENG METAL & LATH FACTORY, yılında kurulan ve Teneke saclar ve tabakalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Hengshui, Çin 'de bulunmaktadır.

 9. WUXI HUATAI TRADING CO.,LTD

  Çin

  WUXI HUATAI TRADING CO.,LTD, yılında kurulan ve Teneke saclar ve tabakalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Wuxi, Çin 'de bulunmaktadır.

 10. LEONE DOMENICO PAOLO

  İtalya

  LEONE DOMENICO PAOLO, yılında kurulan ve Pencereler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Teneke saclar ve tabakalar, Pencereler için çerçeveler, Teneke saclar ve tabakalar, Pencereler için çerçeveler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Trebisacce, İtalya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz