• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • tersaneler- onarım ve bakım

Sonuçlar

Tersaneler- onarım ve bakım - Ithalat/Ihracat

 1. SPARE NAV.I. E SERVICES

  İtalya

  Verified by europages badge

  SPARE NAV.I. E SERVICES, yılında kurulan ve Deniz mühendisliği sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Deniz sporları ve eğlence gemileri- kısımları, motorları ve ekipmanları, Tersaneler- onarım ve bakım, Deniz / gemi levazımı, deniz motorları onarımı, donanım muayene atölyeleri, Deniz sporları ve eğlence gemileri- kısımları, motorları ve ekipmanları, Tekne motoru aksesuarları , Tersaneler- onarım ve bakım, kamu çalışmaları için malzemeler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Genova, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. NAVALCANTIERI ITALIA SRL

  İtalya

  Verified by europages badge

  NAVALCANTIERI ITALIA SRL, yılında kurulan ve Tersaneler- onarım ve bakım sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Deniz motorları, deniz motoru desteği, deniz motoru bakımı, Deniz motorları, deniz motorları onarımı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Napoli, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. EOS GROUP

  Türkiye

  Eos group, kökleri 1917 yılına kadar uzanan ana çalışma alanı denizcilik olan, grup İştirakleri arasında Armador Gemi işletmeciliği, Eos Tarım, Dentaş ve Cındemir tersaneleri bulunan, sektöre daha hızlı ve kaliteli iş alanları oluşturmayı kendisine hedef belirleyen , tamamen yerli sermaye ile kurulmuş işletmeler topluluğudur.Türkiye'nin önde gelen armatör firmaları arasında yer alan Armador Gemi İşletmeciliği, 1959 yılından bu yana kurucu ortaklarının tecrübelerine dayanarak çeşitli destinasyonlara deniz taşımacılığı sağlamaktadır. Hizmetlerini kuru yük, genel kargo ve tanker tipi gemilerle çeşitlendirmiş ve istikrarlı büyümesi sayesinde nüfus alanını genişletmiştir. Armador Gemi İşletmeciliği 370.000 DWT u aşan taşıma kapasitesiyle, kimyasal, mineral, konteyner ve kuru yük taşımacılığında güvenin simgesi haline gelmiştir.inşa ve bakım-onarım hizmeti veren Dentaş Tersanesi, mühendis kadrosu ve Ar&Ge faaliyetleri ile bugüne kadar tamamladığı yeni inşa ve bakım-onarım projeleriyle geçmişten gelen deneyimini geleceğe taşımakta ve teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek denizcilik sektörünün günümüz ihtiyaçlarına en doğru şekilde cevap vermektedir. 2020 Yılında Grup bünyesine Çindemir Tersanesinide katan grubumuz gün geçtikçe büyümeye devam etmektedir..

 4. CANTIERE DEL LAGO D'ISEO BELLINI SRL

  İtalya

  1960’ta Clusane’de Iseo gölü nehir yatağında kurulan Bellini Nautica modern bir yapıya ve ileri bir şantiyeye sahiptir. 50 yılı aşkın süredir süren hikayesi, onu denizcilik sektörünün başında prestijli bir şirket haline getirmiştir. Komple bir hizmet serisi sunabilir : Bakımdan onarıma, teknik destekten yetkili dahili atölyeye, ikmal, cilalama ve daha birçoğu !

 5. ASTILLEROS CARDAMA

  İspanya

  Ahşap ve çelik gemi yapımı, dönüştürmesi ve onarımı. Gemi kazanları, gemi kumlama işleri. Kızağa alma, karaya çekme uygulamaları için konstrüksiyonlar, gemi makineleri. Yeni tekne inşaatı.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. MS INVEST POLAND SP. Z O.O.

  Polanya

  MS INVEST POLAND SP. Z O.O., yılında kurulan ve Gemiler - Onarım ve bakım sektöründe faaliyet gösteren bir Taşeron şirketidir. Binaların tamamlanması - Şirketler, İnşaat - ince işler, Tersaneler- onarım ve bakım, Binaların tamamlanması - Şirketler, İnşaat - ince işler, gemi mühendisliği, Tersaneler- onarım ve bakım sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Gdynia, Polanya 'de bulunmaktadır.

 2. OFFICINA NAUTICA PRIMO ROSI

  İtalya

  OFFICINA NAUTICA PRIMO ROSI, yılında kurulan ve Tersaneler- onarım ve bakım sektöründe faaliyet gösteren bir. soğutma uzmanı, gemiler, gemi marangozluk işleri, deniz motorları onarımı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Monte Argentario, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. TURKISH-SHIPYARDS SHIP REPAIR

  Türkiye

  TURKISH-SHIPYARDS SHIP REPAIR, yılında kurulan ve Tersaneler- onarım ve bakım sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Gemiler - Onarım ve bakım, Gemi Onarımları, deniz araçları onarımı, Gemiler - Onarım ve bakım sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Istanbul, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 4. GENERAL TANK CLEANING

  Belçika

  GENERAL TANK CLEANING, yılında kurulan ve Endüstriyel temizlik sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Tersaneler- onarım ve bakım, depo bakımı, Tersaneler- onarım ve bakım sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Antwerpen, Belçika 'de bulunmaktadır.

 5. DE KOOIMAN GROEP

  Hollanda

  DE KOOIMAN GROEP, yılında kurulan ve Tersaneler- onarım ve bakım sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Zwijndrecht, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 1. NAVALSTEEL SRL

  İtalya

  NAVALSTEEL SRL, yılında kurulan ve Tersaneler- inşa sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Tersaneler- onarım ve bakım, çelik, Paslanmaz çelik mobilya, Tersaneler- onarım ve bakım, tersane sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ispica, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. CARRON MARINE

  Belçika

  CARRON MARINE, yılında kurulan ve Gemiler - Onarım ve bakım sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Tersaneler- onarım ve bakım, Gemiler - Cihazlar ve ekipmanlar, Deniz motorları, Denizcilik eksperleri/uzmanları, Tersaneler- onarım ve bakım, Gemiler - Cihazlar ve ekipmanlar, Deniz motorları, Denizcilik eksperleri/uzmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Zelzate, Belçika 'de bulunmaktadır.

 1. NAVALRIA - DOCAS, CONSTRUCOES E REPARACOES NAVAIS, S.A.

  Portekiz

  NAVALRIA - DOCAS, CONSTRUCOES E REPARACOES NAVAIS, S.A., yılında kurulan ve Gemi İnşa/Yapımı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Gemiler - Onarım ve bakım, Tersaneler- onarım ve bakım, Gemiler - Onarım ve bakım, Tersaneler- onarım ve bakım sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Aveiro, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 2. ROUMANIE INTERIM

  Romanya

  ROUMANIE INTERIM, yılında kurulan ve Geçici yardım - Uluslararası eleman alımı sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Tersaneler- inşa, Tersaneler- onarım ve bakım, Tersaneler- inşa, Tersaneler- onarım ve bakım sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Braila, Romanya 'de bulunmaktadır.

 3. SERNAUTA

  Portekiz

  SERNAUTA, yılında kurulan ve Tersaneler- onarım ve bakım sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Lagoa, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 4. ZOEPFFEL & SCHNEIDER GMBH

  Almanya

  ZOEPFFEL & SCHNEIDER GMBH, yılında kurulan ve Gemiler - Onarım ve bakım sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Tersaneler- onarım ve bakım, Tersaneler- onarım ve bakım, tekne aksesuarları, tersaneler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Hamburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. STEEL WORLD

  Polanya

  STEEL WORLD, yılında kurulan ve Tersaneler- onarım ve bakım sektöründe faaliyet gösteren bir Taşeron şirketidir. Alüminyum konstrüksiyonlar, çelik doğrama işleri, Alüminyum konstrüksiyonlar, çelik kaynak işlemleri, kaynak işleri atölyesi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Gdynia, Polanya 'de bulunmaktadır.

 6. CHANIC

  Belçika

  CHANIC, yılında kurulan ve İş makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Tersaneler- onarım ve bakım, Çelik ve metaller - Makinede işleme, Madenler ve maden ocakları - Makine ve ekipmanlar, Tersaneler- onarım ve bakım, Özel üretimler, Çelik ve metaller - Makinede işleme, Madenler ve maden ocakları - Makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bruxelles, Belçika 'de bulunmaktadır.

 7. APPROVVIGIONAMENTI INDUSTRIALI SAS

  İtalya

  APPROVVIGIONAMENTI INDUSTRIALI SAS, yılında kurulan ve Tersaneler- onarım ve bakım sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Genova, İtalya 'de bulunmaktadır.

 8. NAUTIC CLASSIC PFRIEM

  Almanya

  NAUTIC CLASSIC PFRIEM, yılında kurulan ve Tersaneler- onarım ve bakım sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Holzgerlingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. AQUANAUT DUTCH CRAFTSMANSHIP

  Hollanda

  AQUANAUT DUTCH CRAFTSMANSHIP, yılında kurulan ve Tersaneler- inşa sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Tersaneler- onarım ve bakım, Tersaneler- onarım ve bakım sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sneek, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 2. GARDEC

  Belçika

  GARDEC, yılında kurulan ve Endüstriyel ekipmanlar onarımı sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Tersaneler- onarım ve bakım, Gemiler - İnşa, gemi onarımı, Tersaneler- onarım ve bakım, Gemiler - İnşa, Gemi Onarımları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Zeebrugge, Belçika 'de bulunmaktadır.

 3. NAVALSERVICE MARSELLA

  İtalya

  NAVALSERVICE MARSELLA, yılında kurulan ve Tersaneler- inşa sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Gemiler - Onarım ve bakım, Dizel motorlu tekneler - yedek parçalar, Tersaneler- onarım ve bakım, dizel deniz motorları, Gemiler - Onarım ve bakım, Dizel motorlu tekneler - yedek parçalar, Tersaneler- onarım ve bakım sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Surano, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. TAURUS MARINE

  Türkiye

  TAURUS MARINE, yılında kurulan ve Tersaneler- onarım ve bakım sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Liman, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 5. MONTMONTAZA - GREBEN D.O.O.

  Hırvatistan

  MONTMONTAZA - GREBEN D.O.O., yılında kurulan ve Tersaneler- inşa sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. Tersaneler- onarım ve bakım, yolcu taşımacılığı için tekne ve gemiler, deniz araçları onarımı, Tersaneler- onarım ve bakım, deniz römorkları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, VELA LUKA, Hırvatistan 'de bulunmaktadır.

 6. AUDAX MARINA

  İspanya

  AUDAX MARINA, yılında kurulan ve Tersaneler- onarım ve bakım sektöründe faaliyet gösteren bir. ara bekletme için hangarlar, gezi tekneleri bakımı, gemi inşaatı, tekne için cam elyafları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Palma De Mallorca-Baleares, İspanya 'de bulunmaktadır.

 7. COMPLEX JACHT

  Polanya

  COMPLEX JACHT, yılında kurulan ve Tersaneler- onarım ve bakım sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Puck, Polanya 'de bulunmaktadır.

 8. KYIV SHIPBUILDING AND SHIP-REPAIR PLANT, JSC

  Ukrayna

  KYIV SHIPBUILDING AND SHIP-REPAIR PLANT, JSC, yılında kurulan ve Tersaneler- onarım ve bakım sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Gemi - yapım, mekanik yapımlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kiev, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

 9. CHANTIER NAVAL JACK BECK SA

  İsviçre

  CHANTIER NAVAL JACK BECK SA, yılında kurulan ve Gemi İnşa/Yapımı sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Gemiler - İnşa, Tersaneler- inşa, Gemiler - Onarım ve bakım, Tersaneler- onarım ve bakım, Gemiler - İnşa, Tersaneler- inşa, Gemiler - Onarım ve bakım, Tersaneler- onarım ve bakım sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Faoug, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 10. MARIO LEHMANN

  Almanya

  MARIO LEHMANN, yılında kurulan ve Kamp yapma ve karavanla konaklama - Taşıtlar, parça ve aksesuarlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Gemi İnşa/Yapımı, Gemiler - İnşa, Gemiler - Onarım ve bakım, Tersaneler- onarım ve bakım, Gemi İnşa/Yapımı, Gemiler - İnşa, Gemiler - Onarım ve bakım, Tersaneler- onarım ve bakım sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Märkische Heide, Almanya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz