• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • tesis fabrikaları

Sonuçlar

Tesis fabrikaları - Ithalat/Ihracat

 1. IM-TEK

  Türkiye

  İmtek Muhendislik Ltd .Şti. yurtiçi ve yurtdışında ihtiyaç duyulan teknolojik malzemeleri elektronik, hidrolik, pnömatik sistem yedek parçalarını en hızlı şekilde tedarik etmek amacıyla 2001 yılında kurulmuştur. Misyonumuz Doğru iletişimle, müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutarak zamanında, hızlı ve kaliteli ilkesiyle hareket ederek, üretimin bir parçası olmak. Vizyonumuz Dünyadaki sayılı endüstriyel parça tedarikçilerinden biri olmak ve güvenilirliğin üst seviyede olması. Kalite Politikası Gelen talepleri hızlı bir şekilde değerlendirmek ve doğru iletişimle müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak ve bunun sürekliliğini sağlamak. Çalışan mutluluğu önceliğimizle verimi arttırmak ve kararlar alınırken ilgili çalışanların görüşleri alınarak katılımcılık sağlamak. Değerlerimiz - İşimizde uzmanız. - Sürekli eğitim ve gelişimi destekleriz. - Kurumsal gelişimi sürekli kılmak. - Çevreciyiz. - Güvenilir ve Samimiyiz - Ekip çalışmasına önem veririz - Müşteri odaklıyız. - Yenilikçi ve yaratıcıyız Müşteri Memnuniyeti Anlayışımız Edindiğimiz tecrübeyi genç ve dinamik yapımızla birleştirip müşteri memnuniyetine dönüştürme hedefimizdir. Referanslarımızın sürekliliği doğru yolda olduğumuzun göstergesidir.İş süreçlerimiz müşteri bekletilerini karşılayacak şekilde sürekli iyileştirilir.

 2. ÇELIK MAKINA

  Türkiye

  ÇELIK MAKINA, yılında kurulan ve Tesis fabrikaları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kırıcı, kırıcı makinaları için aletler, Makine imalatı, Eleme makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Aydın, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 3. ERPEK MÜHENDISLIK DANIŞMANLIK TIC. LTD. ŞTI.

  Türkiye

  ERPEK MÜHENDISLIK DANIŞMANLIK TIC. LTD. ŞTI., yılında kurulan ve Tesis fabrikaları sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Ham petrol, Yağlama maddesi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Atasehir / Istanbul, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 4. NFM MAKINA

  Türkiye

  NFM MAKINA, yılında kurulan ve Tesis fabrikaları sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Çelik, kaynak, Çelik sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ankara, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 5. VIMEL S.A.S. DI NICODEMO PIETRINA & C.

  İtalya

  VIMEL S.A.S. DI NICODEMO PIETRINA & C., yılında kurulan ve Elektrik - Üretim ve Dağıtımı sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Hammadde ve enerji ithalat-ihracatı, Tesis fabrikaları, Hammadde ve enerji ithalat-ihracatı, Tesis fabrikaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, LAURIA, İtalya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. RAMS POWER TECHNOLOGY LTD,BANGLADESH

  Bangladeş

  RAMS POWER TECHNOLOGY LTD,BANGLADESH, yılında kurulan ve Tesis fabrikaları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Dhaka,bangladesh, Bangladeş 'de bulunmaktadır.

 2. FOSHAN POLYTEX TECHNOLOGY CO., LTD

  Çin

  FOSHAN POLYTEX TECHNOLOGY CO., LTD, yılında kurulan ve Tesis fabrikaları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Foshan, Çin 'de bulunmaktadır.

 3. NORWEGIAN OCEAN POWER AS

  Norveç

  NORWEGIAN OCEAN POWER AS, yılında kurulan ve Elektrik - Üretim ve Dağıtımı sektöründe faaliyet gösteren bir. Tesis fabrikaları, Tesis fabrikaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Drammen, Norveç 'de bulunmaktadır.

 4. TITANIUM METALS (UK) LIMITED

  Birleşik Krallık

  Verified by europages badge

  Titanyum, paslanma direnci yüksek oldukça sağlam, düşük yoğunluklu bir metaldir. Titanyum, diğer çeliklerle aynı şekilde kaynaklanabilir, işlenebilir ve şekillendirilebilir. Titanyum, çelikten daha yüksek olan 1668°C'lik bir erime noktasına sahiptir, ancak titanyum paslanmaz çeliğin neredeyse yarısı ağırlığındadır. Benzeri görülmemiş mukavemeti ve aşındırıcı olmayan özellikleri nedeniyle titanyum, havacılık, petrokimya ve tıp sanayisindeki mühendisler tarafından tercih edilen bir metaldir. Titanyumun yüksek mukavemeti, mühendislerin daha ince malzeme kullanmasına izin verir ve bu da, malzeme maliyetlerinden ve taşıma ücretlerinden tasarruf sağlar. Titanyum, uçaklarda motorlar ve çerçeveler, otomotiv, petrokimya, tıbbi implantlar, offshore boru sistemleri, desalinasyon tesisleri, kağıt hamuru ve kağıt fabrikaları ve ısı eşanjörinde (boru ve kompakt tipler) kullanılır. Titanyum, gözlük çerçeveleri, güneş gözlüğü, saat ve mücevher satın alan müşteriler arasında popüler olduğundan yerel cadde mağazalarında yerini aldı.

 5. BARTSCH GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  metal işleme sanayisi. paslanmaz çelik ticareti, zımbalama takımları, plastik fabrikaları tesis yapımı, makine yapımı, kauçuk sanayisi, standart parçalar, elektro erozyon işletmeleri, metal pres tesisleri, kabartma pres baskı için 15 farklı takım çeliği kalitesi. soğuk ve sıcak iş çelikleri. Stok mevcudu: 1.000.000'dan fazla parça. 15 farklı takım çeliği kalitesinde, 10.000'in üzerinde işlenmiş çubuk ve plaka boyutu, soğuk ve sıcak iş çelikleri. Şu malzemelerden hassas yassı çelik ve önceden işlenmiş takım çelikleri üreticisi: 1.2842, 1.2510, 1.2379, 1.1730, 1.2312, 1.2343, 1.2083, 1.2085, 1.2162, 1.2210, 1.2990, 1.4112, ST52-3, HSS

 1. GOLDMANN BETEILIGUNGS GMBH

  Avusturya

  Verified by europages badge

  Gıda perakendeciliği dünyasında zamansız değerler ile en son teknoloji arasında köprü kuran ünlü bir Avrupa markası olan SAVORAL'a hoş geldiniz. 115 yılı aşkın bir geleneğe sahip olan markamızın kökleri kalite ve güvenilirlik geleneklerine dayanmaktadır. Bizi diğerlerinden ayıran şey, mükemmelliğe ve yeniliğe olan bağlılığımızdır. SAVORAL, kendini olağanüstü ürünler sunmaya adamış, uluslararası alanda tanınmış uzmanlardan, iş insanlarından ve yatırımcılardan oluşan bir ekip tarafından desteklenmektedir. Ayçiçek yağları, zeytinyağları, işlenmiş ve olgunlaştırılmış ham vanilya ürünleri, fındık ve tohumların yanı sıra fırıncılık ve şekerleme ürünlerini içeren geniş ürün yelpazemizdeki her ürün, en yüksek Avrupa ve Kuzey Amerika standartlarını karşılamak üzere özenle üretilmektedir. Tüm ürünlerimizin kendi üretim tesislerimizde veya fabrikalarımızda üretilmesinden gurur duyuyoruz, böylece en üst düzeyde kalite kontrol ve tutarlılık sağlıyoruz. SAVORAL'da sadece güvenilirlik değil, aynı zamanda gelenek ve yeniliğin uyumlu bir kombinasyonunu da vaat ediyoruz. Ürünlerimizi gönülden tavsiye ediyor ve sizi SAVORAL dünyasını keşfetmeye davet ediyoruz. Bizi tanımlayan lezzetleri, kaliteyi ve değerleri keşfedin. Daha fazla ayrıntı için lütfen aşağıdaki bilgilere bakın. SAVORAL deneyimine hoş geldiniz.

 2. GÖKTUĞ AMBALAJ SAN.TİC.LTD.ŞTİ.

  Türkiye

  Firmamız 1197 yılından beri oluklu mukavva sektöründe faaliyet göstermektedir. Müşteri memnuniyetini ilke edinmiş firmamız; eğitimli ve tecrübeli kadrosu ile ürün kalitesinden ödün vermeksizin çalışmalarına Esenyurt tesislerinde devam etmektedir. Fabrikamız 2000 m2 kapalı alana sahiptir. Mevcut makine parkuru ile her türlü kutu ve koli ihtiyacınızı karşılayabilecek durumda olan işletmemiz. Sektörel gelişmeleri ve teknolojiyi yakından takip ederek mevcut makine parkurunu sürekli geliştirmektedir.

 1. TECNO IMPIANTI SRL

  İtalya

  1979'dan beri Tecno Impianti Srl, Valgreghentino (Lecco) tesislerinde vida/cıvata ve zincir fabrikaları için tel çekme makineleri ve küçük donanım, aynı zamanda inşaat sektörü için soğuk laminasyon hatları ve diğer sektörler için çeşitli tel çekme sistemleri tasarlıyor ve üretiyor. yatay ve dikey monoblok tel çekme makineleri, yatay ve dikey sargı tezgahları, çift otomatik dikey sargı tezgahları, derzleme makineleri, hidrolik iticiler, bobin açıcılar, şarj makineleri, tel çekme makineleri, elektro kaynaklı ızgara için tel üretimi için soğuk haddeleme trenleri, mekanik kireç çözme makineleri, yağ dağıtıcıları, kılavuz kutuları, çok kademeli tel çekme makineleri tedarik etmekteyiz. Makineler en iyi ekipmanla monte edilir ve 50'den fazla ülkede çalışır. Hem standart hem de özelleştirilmiş çözümler sunabiliriz.

 2. OPTIMEAT LTD.

  Romanya

  Optimeat domuz, dana, koyun/kuzu ve kümes hayvanları ve çiğ et ve taze, soğutulmuş ve dondurulmuş perakende paketleri ile ilgilenmektedir. Optimeat tarafından gerçekleştirilen satış hacminin çoğu et işleyicilerine, kesim tesislerine ve konserve et fabrikalarına giden işlenecek ham etten oluşmaktadır. Bu hacim bütün olarak satılan şu parçalardan meydana gelmektedir: karkaslar, kemikli ve kemiksiz anatomik parçalar, kesim artığı, yağ ve sakatat. Toptancı sektörüne, kesim sonunda elde edilen farklı cinsteki etler, spesiyaliteler, farklı paketlerin yanı sıra yukarıda bahsedilen ürünler de tedarik edilir. Süpermarketler, outletler, restoranlar, oteller ve yemek şirketleri gibi perakende piyasa için karkas ve kesimlerin kemiklerinin temizlenmesi, bölüştürülmesi ve paketlenmesi Optimeat Grubu'nun AB tarafından onaylı kesme ve paketleme tesisinde gerçekleştirilir. Optimeat Grubu'nun Bükreş'in merkezinde AB onaylı bir soğuk hava deposu ile dağıtım için lojistik sistemi bulunmaktadır. Optimeat'in amaç ve hedefi, en taze ürünlerle toplumun ihtiyaçlarını karşılamak ve özel kesimler ve en uygun fiyatlarla sizin OPTIM MEAT kaynağınız olmaktır.

 3. EUROOFAN HAVALANDIRMA SAN. VE DIS TIC. LTD. STI.

  Türkiye

  Italya da yüksek standartlara sahip 3000'i aşkın fan modeliyle üretim kapasitemiz ve Türkiye’de bulunan Havalandırma bağlantı ekipmanları(Kelepçe) üretim tesislerimiz ile havalandırma sektöründe birçok projede adından söz ettiren Euroofan, 2002 den bu yana sektörde dünya markası olmayı hedeflemiştir. Hizmet verdiğimiz sektörlere örnek olarak;  Havalandırma sektörü  Değirmen sektörü  Toz toplama filtreleme üniteleri  Mobilya, mdf, sunta, kereste sanayi  Boya ve boya kabini üretim tesisleri  Cam işleme ve üretim tesisleri  Demir çelik ve döküm fabrikaları  Kimya sanayilerinde pnömatik taşımalarda  Kağıt ve ambalaj tesisleri  Un, makarna ve gıda sektörü  Tuğla ve briket imalathaneleri  Deri sektöründe tabakhaneler gösterilebilir.

 4. RADICAL CHIC (OPEN FABRICS COMPANY, LLC)

  Rusya

  Radical Chic Rusya menşeli olarak ipek, yün, kaşmir ve pamuktan üretilen giysi ve aksesuar markasıdır. 2013 yılında kurulmuştur. Her Radical Chic eşarp olağan akışın yeni, güçlü bir vizyonudur; ayrıca bir zevk ve bir değer ürünüdür. Yirmi yıldır kumaşla çalışıyoruz ve çok değerli bir deneyime sahibiz. Koleksiyonlarımız Moskova'da geliştirilmektedir ve Rusya'daki kendi üretim tesisimizde ve İtalya'daki geleneksel tekstil fabrikalarında üretilmektedir. Markanın tekstil tasarım stüdyosu, WGSN ve Premiere Vision raporlarında birçok kez sezonun trend belirleyicisi olarak ortaya çıkmıştır.

 5. M&T REKLAM A.Ş.

  Türkiye

  MT Reklam, Türkiye'de kurulu 4 fabrikada üretim tesislerine, 2 denizaşırı ülkedeki dağıtım ve depolama tesislerine ve son olarak 84 ülkede dünyadaki satış ve pazarlama faaliyetlerine sahip çok uluslu bir şirket grubudur. 1993 yılından bu yana işaret & yönlendirme panoları endüstrisi için tüm ihtiyaçları karşılamaktadır. Şirket, yıllar geçtikçe dünya pazarındaki iş birliğiyle sürekli olarak büyümektedir.MT Int. Grup'un gücü, küresel pazardaki değişiklikleri ve beklentileri yerine getirmek için yenilikçi tasarımlar oluşturma kabiliyetindedir. Birçok yenilikçi tasarım, tasarım koruma ve patentle sonuçlanır. Bugün MT Int. Grup, 20'den fazla patentli ürün yelpazesine sahiptir. Küresel pazarlarda, farklı pazar türlerinin çeşitli ihtiyaçlarını karşılamak için 20.000 farklı parça sunmaktadır. Ürün yelpazesi, ABD'den Japonya'ya, Rusya'dan Kanada'ya, Almanya'dan Avustralya'ya, İtalya'dan Brezilya'ya farklı pazarlara uyacak bir rekabet aralığıdır. APET, HIPS ve PVC Köpük gibi hammaddeleri imalatı yanısıra; LED aydınlatmalı ürün, alüminyum ekstrüzyon, açık hava afiş sistemleri ve IP'ce derecelendirilmiş kaldırım levhaları gibi bitmiş sergileme ürünlerini de üretirken kalite standartlarını hammaddeden paketlemeye kadar %100 oranda kontrol edebilmektedir.Öne Çıkanlar; * 3 ülkede 39.000 m2 depolama ve üretim alanı* Her 60 saniyede bir, sevkiyata hazır 1 ürün* Aylık ortalama 2 ton karton tüketimi ve karşılığında her ay dikilen 4 fidan* Şirket bünyesinde üretilen 940 kalıp arşivi* Her hafta, 8

 6. VERA ELEKTROMEKANIK A.Ş.

  Türkiye

  VERA ELEKTROMEKANİK A.Ş. hızla büyüyen ve sürekli bir gelişme içerisinde bulunan Ülke Sanayimizin ve Enerji Sektörünün, elektrik, elektromekanik ve otomasyon ihtiyaçlarına 20 yıllık iş deneyimine sahip, teknik tecrübe ve bilgi birikimleri ile çözüm mühendisliği sunan, çalıştırdığı kilit personeller açısından donanımlı, güçlü bir altyapısı ve geçmişi olan mühendislik ve imalat firmasıdır.Tecrübelerimiz Dikili Tip Pano üretimi, Şalt Tesisleri Kurulması ve Destek Hizmetleri ve Endüstriyel Tesis Otomasyonları ana başlıklarında ön plana çıkmaktadır.Endüstriyel tesislerin pano ihtiyaçlarını da özellikle enerji üretim tesisleri, trafo merkezleri ve endüstriyel fabrikaların tüm pano ihtiyaçlarını karşılayabilecek bir üretim çeşitliliğine sahibiz.Üretimlerimiz IEC 61439-1 ve IEC 61439-2 standartlarına uygun, Uluslararası Akreditasyona sahip laboratuvarlarda TSE nin gözetiminde yapılan TİP TEST sertifikalarına sahiptir.

 7. IVALTEC

  Fransa

  IVALTEC otuz yılı aşkın süredir endüstriyel vana tasarımı, üretimi ve pazarlaması konusunda uzmanlaşmıştır. İki ana ürün yelpazemiz IVALGATE sürgülü vanaları (tek yönlü, çift yönlü, çapraz klapeli, kare, silo, penstrock, manşetli, yüksek çalışma basınçlı) ve çok yüksek performanslı IVALDISC kelebek vanalardır. Vanalarımızın ana avantajları çok kaliteli, mükemmel sızdırmazlık ve bakım kolaylığıdır. Su arıtma tesisleri, kimya sektörü, termik ve nükleer enerji santralleri, kağıt fabrikaları ve işleme tesisleri gibi çeşitli uygulama alanlarında uzun bir müşteri listesine sahibiz. Teknik ve ticari ekibimizin tecrübesi sayesinde müşterilerimizin ihtiyaçlarına uyarlanmış ürünler geliştirmek ve faaliyetlerimizi uluslararası alanda genişletmek istiyoruz.

 8. RAUCH SPANPLATTENWERK GMBH

  Almanya

  1959 yılında Freudenberg am Main şehrindeki Wendelin Rauch & Sohn şirketi, 1953 yılında faaliyete başlamış olan Otto Kreibaum & Co. sunta fabrikasını devralmıştır! Bu tesis Markt Bibart şehrinde kurulu olup iki prese sahiptir. Günlük üretim 35 m³ seviyesindedir. Daha sonraki yıllarda kapasite ilave preslerin devreye alınması ile arttırılmıştır. 1976 yılında preslenmiş suntaların mobilya üretimindeki kullanımı sınırlı hale gelmiştir. Bu nedenle presler devre dışı bırakılmış ve yerine tamamen yeni bir tesis kurulmuştur. Markt Bibart şehrindeki tesis 500 m³ günlük kapasite ile Avrupa'nın en modern sunta fabrikasıdır. Tesisin kalbinde 20 m uzunluğunda tek katlı bir pres mevcuttur. Rauch mobilya fabrikalarına sabit mobilya ölçülerinde "Just-In-Time" (Tam Vaktinde) sevkiyat yapılmaktadır.

 1. MUTFAKSAN

  Türkiye

  Turistik tesisler, restoranlar, hastaneler, askeri tesisler, okullar, fabrikalar vb. Toplu yaşam alanlarındaki ticari mutfaklar konusunda uzman İzmak Grup şirketlerinin ana firması olan İZMAK Turizm 1987 yılında İzmir’de kurulmuştur. Kurulduğu ilk yıllardan bu yana HORECA sektörüne hizmet veren firma, 80'li ve 90'lı yıllar boyunca istikrarlı bir şekilde büyüyerek Türkiye’nin Endüstriyel Mutfak ve Soğutma alanında en önde şirketlerinden biri haline gelmiştir. İzmak markasının taşıdığı güven ve Pazar bilgisi ile 1998 yılından itibaren paslanmaz çelik mutfak ekipmanları, ticari buzdolapları, soğuk odalar, mutfak makinaları imalatlarını İzmir Adnan Menderes Havaalanı yakınında yer alan Sarnıç Sanayi bölgesinde bulunan kendi üretim tesisinde bünyesine almıştır. İzmak ürün çeşitleri; açık büfe teşhir üniteleri, benmariler, bulaşık ve bardak yıkama makineleri, buz makineleri, fast food ekipmanları, konveksiyon fırınlar, mutfak robotu, paslanmaz çelik mutfak ekipmanları, pastane fırınları, pizza ekipmanları, pizza fırınları, pizza hamur açma makineleri, pizza hazırlık masaları, tabak otomatı, saladetler, salat bar üniteleri, salam dilimleme makineleri, soğuk odalar, spiral hamur karma makineleri, yatay, dikey buzdolapları vb.dir.

 2. TEPE BETOPAN YAPI MALZEMELERI SAN. VE TIC.A.S.

  Türkiye

  Bugün bir Bilkent Holding kuruluşu olan TEPE BETOPAN A.Ş., o günlerdeki ismi ile TEPE GRUBU tarafından 1984 yılında Ankara Beytepe Tesislerinde BETOPAN fabrikasını kurup; TÜRKİYE'de ilk çimentolu yonga levha üretimini başlattı. 1999 yılında modern teknoloji sistemleri kullanılarak fabrika revize edilip, kapasite 2 katına çıkartıldı. 2001 yılında ARHAVİ'de kurulu bulunan diğer Çimentolu Yonga Levha fabrikası satın alınarak, Türkiye'de tek üretici konumuna geldi. Tepe Betopan, 2008 yılında tüm fabrikalarını Ankara/Beytepe Tesisleri çatısı altında birleştirerek dünyanın sayılı üreticilerinden biri konumuna geldi. 2000 yılında uzun zamandır firma bünyesinde sürdürülen Ar-Ge çalışmaları sonucu geliştirilen "stabil ve dayanıklı Betopan, BETOPANPLUS" ürün yelpazesine katıldı. Böylece, TEPE BETOPAN A.Ş., 1984 yılından bu yana üretimini ve satışını yaptığı "çimentolu yonga levha" BETOPAN'ın yanında, BETOPANPLUS'ın da üretim ve satışını başlatarak teknolojiyi geliştiren firmalar arasındaki yerin

 3. MUZER MAKINA SAN. VE TIC. LTD. STI.

  Türkiye

  1960’lı yıllarda tütün işleme tesislerinde bakım, onarım ve montaj konularında faaliyet göstererek, tütün sektörüne giren “MUZER” geçen zaman içinde bilgi birikimlerini ve deneyimlerini teknolojik ve mühendislik imkânlarıyla destekleyerek, anahtar teslimi Yaprak Tütün İşleme Tesisleri kurmakta ve sigara üretim fabrikalarının Primary bölümleri için makinalar ve hatlar üretmektedir. Ayrıca öncelikli olarak çay, baharat gibi ürünler için gıda işleme sektörüne de endüstriyel makinalar ve komple hatlar üreten Muzer gerek yurtiçi özel sektörde gerekse yurtdışı firmalarda kalitesini kabul ettirmiştir. Mevcut tesislere; Otomasyon, Sistem Adaptasyonu, Makine Ekipman ve Proje hizmetleri de vererek müşterilerinin her zaman yeni teknoloji ile tanışmasını sağlamış ve daha kaliteli ürünler elde etmesi için sürekli olarak çözüm üretmiştir. Söz konusu tesislere, servis ve bakım hizmetleriyle her zaman destek olarak maksimum müşteri memnuniyetini hedef edinmiştir.

 4. MAS MASCHINEN

  Almanya

  Her türlü Üniversal ve CNC tezgâhlarının Alım - Satım, İthalat - İhracatı konularında hizmet vermek üzere oluşturduğumuz MAS MAKINE SAN VE DIS TIC LTD STI , konusunda uzman ekibi ile artık sektörünün lider kuruluşları arasına girmiştir.Almanya, Türkiye ve diğer Avrupa ülkelerinde bulunan sanayicilere destek vermekte ve deneyimli kadromuz ile makine seçiminde müşterilerimize yardımcı olmaya devam etmekteyiz.Yerli ve Yabancı Tezgâh veya standart ürün satma hizmetlerinin yansıra, müşterilerimizin üretim problemlerine de çözümler getirmekteyiz.MAS MAKINE SAN VE DIS TIC LTD STI firmasının hizmet yelpazesinde: Isıl işlem fırınları (Vakum-Kamaralı-İndüksiyon-Bantlı), Komple Hatlar, Talaşlı İmalat Makineleri, Sac İşleme makineleri, Tezgâh Takımları, Yedek Parçaları ve Aksesuarları bulunmaktadır.Bunun yansıra, yabancı yatırımcılara çözüm ortaklığı sunmaktayız. Yurt dışında imalat sektörüne katkılar sağlamak amacıyla müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Kuruluşundan bu yana teknolojinin güçlü bir takipçisi olan ve imalatıyla teknoloji üretimine direkt katkıda bulunan firmamız, yurt dışından destek konusunda da büyük adımlar atmıştır: Yurt dişi isleriniz ile ilgili veya ithalat işlemlerinizde danışmanlık hizmeti almanızda yardımcı oluyoruz.Ayrıca sadece tek bir tezgâhtan, komple tesis, üretim hattı ve fabrikaya kadar olan işletmelerinizi satmak istediğinizde lütfen bizi arayınız…

 5. ELEKTRO KALORI PAZARLAMA VE TICARET A.S.

  Türkiye

  Elektro-Kalori 1965 yılında, Ankara'da Rafet Özbayram tarafından, Interoil marka fuel-oil ve motorin brülörlerinin Anadolu Baş Acentası sıfat ile, bu cihazların satışı, montaj, servis ve bakım hizmetlerini yürütmek; ısı santrallari, hidrofor tesisatı, sıhhi tesisat ve kalorifer tesisatı işlerini özel ve kamu sektöründe taahhüt yoluyla yerine getirmek amacıyla kuruldu.   10 yıllık süre içinde Elektro-Kalori, ülke çapında 3000'e yakın akaryakıt brülörünün montajını yapıp çalışır hale getirdi. Türkiye'nin sanayi ve kalkınmasına paralel olarak, birçok kamu kuruluşunun ısı santral ve hidrofor tesisatı işleri, sıhhi banyo ve kaplıca tesisleri ile süt ve meyvesuyu fabrikalarının ısıtma ve buhar tesisatlarını kurup servislerini üstlendi.   Dönemin sosyo-ekonomik koşulları gereği, sektörde yedek parça ve tesisat malzemesi yokluğunu birebir ve en yakından yaşayıp, çoğu zaman hastanelerin veya okulların en basit ihtiyacını giderebilmek için haftalarca soğukta beklemek zorunda kaldığına, ve sonunda da çok büyük bedeller ödediğine şahit olarak, sektöre hizmet etmenin en doğru yolunun yedek parça temini olarak görüp benimsedi.   Şirket taahhüt, montaj ve servis işlerini tasfiye ederek, 1975 yılında İstanbul – Karaköy'de irtibat bürosu olarak kurulan ofisi, 1977 de Elektro-Kalori Pazarlama ve Tic. Ltd. Şti. adıyla faliyete geçirdi.   O günden bu yana ısıtma ve havalandırma konusunda, ülke çapında, pazara en uygun fiyatlarla en kaliteli ürünleri stoktan satarak sektörde yedek parça sıkıntısı

 6. GENESIS ENDÜSTRIYEL ÜRETIM A.Ş.

  Türkiye

  Genesis, Demir-Çelik sektöründe çelik konstrüksiyon tasarımı, projelendirme, imalat ve montajları ile her türlü projede çözüm ortağı olarak hizmet vermektedir. Toplam 47.000 m2 alan üzerine kurulu, 22.000 m2 kapalı alan, 16.000 m2 depolama alanı, yüksek teknoloji ve üretim kapasitesine sahip makine parkı ve profesyonel kadrosu ile çelik konstrüksiyon projelerinin, tasarım-proje-üretim ve uygulama süreçlerinin her aşamasında hizmet vermeye devam etmektedir. Hizmet yelpazemizi Avrupa ülkelerinden Rusya ve Türk Cumhuriyetlerine, Orta ve Uzak Doğudan Afrika ülkelerine genişletmiş olmanın haklı gururunu yaşıyoruz. Faaliyet Alanlarımız: - Endüstriyel Çelik Konstrüksiyon - Sanayi Tesisleri ve Fabrikalar. - Boru Hatları - Vinç İmalatı - Köprü İmalatı - Her türlü çelik yapılar. - Profil işleme, delme, - Kumlama ve boyama işleri

 7. IZMAK TURIZM SOGUTMA VE END. MUTFAK SAN. TIC. LTD. STI.

  Türkiye

  Turistik tesisler, restorantlar, hastaneler, askeri tesisler, okullar, fabrikalar vb. toplu yaşam alanlarındaki ticari mutfaklar konusunda uzman İzmak Grup şirketlerinin ana firması olan İzmak Turizm 1987 yılında İzmir’de kurulmuştur. Kurulduğu ilk yıllardan bu yana HORECA sektörüne hizmet veren firma , 80’li ve 90’lı yıllar boyunca istikrarlı bir şekilde büyüyerek Türkiye’nin Endüstriyel Mutfak ve Soğutma alanında en önde şirketlerinden biri halire gelmiştir. İzmak markasının taşıdığı güven ve pazar bilgisi ile 1998 yılından itibaren paslanmaz çelik mutfak ekipmanları, ticari buzdolapları, soğuk odalar, mutfak makinaları imalatlarını İzmir Adnan Menderes Havaalanı yakınında yer alan Sarnıç Sanayi Bölgesinde bulunan kendi üretim tesisinde bünyesine almıştır.İzmak Ürün Çeşitleri: Açık büfe teşhir üniteleri, benmariler, bulaşık ve bardak yıkama makinaları, buz makinaları, fast food ekipmanları, konveksiyon fırınlar, mutfak robotu, paslanmaz çelik mutfak ekipmanları, pastane fırınları, pizza ekipmanları, pizza fırınları, pizza hamur açma makinaları, pizza hazırlık masaları, tabak otomatı, saladetler, saladbar üniteleri, salam dilimleme makinaları, soğuk odalar, sprial hamur karma makinaları, yatay, dikey buzdolapları v.b.’dir.

 8. LOMACS

  Türkiye

  1985'te Ankara'da başlayan yolculuğumuz Dünya'nın her köşesine uzanarak devam ediyor. Yolculuğumuza lojistik sektöründe başadık. Sektörümüz lojistik olunca yolculuk işimiz oldu. Büyüdük, genişledik. Kara, deniz, hava ve demir yollarına sığmaz olduk. Markamızın yolculuğunda lokomotifimize başka vagonlarda ekledik. Logistic, Operation, Machinery, Advisory, Construction, Service kelimelerinin baş harflerinden doğdu LOMACS ismi. Bugün Dünya'nın birçok ülkesi arasında lojistik hizmetleri veriyoruz. Proje ve inşaat alanında çalışmalarımız kat kat yükselerek devam ediyor. Dış ticaret alanındaki çalışmalarımız son sürat devam ediyor. Fabrikalar gibi endüstriyel tesisler kuruyoruz. Ayrıca tüm bu sektörlerin malzeme ve araç tedariğini de yapıyoruz. Müşterilerimizin kendi yolculuklarında onların işleri için ürün ve hizmet sağlayıcı olarak konumlanıyoruz. Kocaman bir aileye dönüşen Lomacs markamız ile yarın da bugüne kadar gösterdiğimiz özveri ile müşterilerimiz için savaşıyor ve çalışıyor olacağız. Sağlayıcı konumda hizmet veren bir marka olarak, kendi sektörlerinde başarıyla ilerleyen müşterilerimizin bu yolculuklarında hep yanlarında olmaya devam edeceğiz. Denir ya; yolu bilmek ve yolu gitmek farklıdır diye... Biz yolu biliyor, yolda da sizinle birlikte yürüyoruz.

 9. YAYLA MOZAIK SAN.TIC.LTD.ŞTI.

  Türkiye

  1970 İtibari ile hizmet vermeye başladığımızda ilkemiz ; Ürettiğimiz tüm ürünlerde YAŞAMA DEĞER KATARAK Standartları yükseltip DAİMA EN KALİTELİ ÜRÜNÜ SUNMAK OLMUŞTUR Yarım asırdan daha uzun bir süredir ürettiğimiz bir çok ürün ile Temizlik , Yem , Cam , Plastik , Boya , Seramik , Karo , Çini Peyzaj , Yapı Harçları gibi birçok alanda yer alan Mamüllerimiz ile milyonlarca kişiye ulaştık . Ulusal ve Uluslarararası binlerce projedede biz vardık. İSTANBUL , BALIKESİR ve URMİYE ‘DE BULUNAN TESİS ve ÜRETİM FABRİKALARIMIZDA ÜRETİLEN HAMMADDE ve ÜRÜNLERİ BAYİİ ve TEDARİKÇİLERİMİZ ARACILIĞI İLE DÜNYAYA SUNUYORUZ … ABHAZYA CUMHURİYETİ ALMANYA FEDERAL CUMHURİYETİ AMERİKA BİRLEŞİK DEVLETLERİ ARNAVUTLUK CUMHURİYETİ AZERBAYCAN CUMHURİYETİ BULGARİSTAN CUMHURİYETİ CEZAYİR DEMOKRATİK HALK CUMHURİYETİ ERMENİSTAN CUMHURİYETİ FRANSA CUMHURİYETİ GÜRCİSTAN CUMHURİYETİ HIRVATİSTAN CUMHURİYETİ HOLLANDA KRALLIĞI IRAK CUMHURİYETİ İNGİLTERE BİRLEŞİK KRALLIĞI İRAN İSLAM CUMHURİYETİ İSRAİL DEVLETİ KANADA DOMİNYONU KUZEY KIBRIS TÜRK CUMHURİYETİ KOSOVA CUMHURİYETİ LİBYA SOSYALİST HALK CUMHURİYETİ LÜBNAN CUMHURİYETİ NİJERYA FEDERAL CUMHURİYETİ PAPUA YENİ GİNE RUSYA FEDARASYONU SUUDİ ARABİSTAN KRALLIĞI TUNUS CUMHURİYETİ TÜRKMENİSTAN CUMHURİYETİ UKRAYNA ÜRDÜN HAŞİMİ KRALLIĞI YUNANİSTAN CUMHURİEYETİ 6 KITA / 30 ÜLKE …

 10. SARAN PVC SERIT PERDE

  Türkiye

  Pvc Şerit Perde ve Şerit Kapı Sistemleri üretimi yapan şirketimizin ürün portföyü; her tip kapı ve bölme için yüksek kaliteli ve ekonomik izolasyon çözümü çerçevesinde, ısı, toz, rüzgar, koku, gürültü, kuş gibi istenmeyen oluşumların işletme içerisine girmesini önleyen pvc şerit perde ve şerit kapı çeşitlerinden oluşmaktadır. Genel kullanım yerleri arasında; Fabrika kapıları, depo ve antrepo yükleme-boşaltma kapıları, soğuk oda kapıları, tekstil atölye ve fabrikaları, gıda üretim tesisleri, kaynak oda ve bölmeleri, soğutuculu araç kapıları, boyahane kapıları sayılabilir. Saran Pvc Şerit Perdeleri ile kapınız her zaman açık/her zaman kapalı. Pvc Şerit Perdelerin en önemli kullanım avantajları; sürekli açık tutulması gereken kapılarda her noktadan rahat geçiş imkanı sağlaması ve bunun yanında elde edilen yüksek izolasyon oranıdır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz