• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • ticari ve endüstriyel soğutma - cihaz ve sistemler

Sonuçlar

Ticari ve endüstriyel soğutma - cihaz ve sistemler - Ithalat/Ihracat

 1. AFINOX SRL

  İtalya

  Verified by europages badge

  1980 yılından bu yana Afinox, restorasyon sektörü için yüksek teknolojik değere sahip ekipmanların tasarlanmasında ve üretiminde İtalyan ve uluslararası platformda uzman konumdadır. Pazardaki eğilimleri ve gelişimleri takip eden şirket ürün yelpazesine sürekli yeni ekipmanlar ekleyerek yıllar içinde profesyoneller ve sektördeki varlığını kanıtlamış olan firmalar için başlıca referans noktası haline gelmiştir. Buzdolapları, hızlı soğutucular, pişir ve soğut sistemleri, tezgah vitrinleri, tat adaları, soğutmalı masalar ve pizzacı tezgahları: Afinox, farklı uygulama alanlarında yiyeceklerin hazırlanması ve sergilenmesi için müşterilerine eksiksiz ürün serileri sunar: restoranlar, hoteller, catering firmaları, pastaneler, fast food zincirleri, yemekhaneler. Teknolojik yenilik, malzeme araştırma ve üretime gösterilen özen firmanın faaliyetlerinin temelini oluşturan unsurlardır.

 2. MARTIN CHRIST GEFRIERTROCKNUNGSANLAGEN GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Martin Christ Gefriertrocknungsanlagen GmbH, 75 yılı aşkın deneyimiyle dondurucu kurutucu sistemlerinin geliştirilmesi ve üretiminde dünyanın önde gelen şirketlerinden biridir. Ürün yelpazemiz laboratuvardan pilot ve üretim sistemlerine ve çok çeşitli görevler ve proses gereksinimleri için vakum yoğunlaştırıcılara kadar uzanmaktadır. Çok çeşitli verimli PAT araçları, yenilikçi yükleme sistemleri ve mikrobiyolojik izleme ile en başından itibaren yetkin bir ortağız. Müşterilerimize ilk laboratuvar testlerinden sofistike proses geliştirmeye ve yüksek kaliteli ürünlerin kaliteli üretimine kadar eşlik ediyoruz. Martin Christ, dünya çapındaki müşterilerimizin en yüksek memnuniyetini temsil eder. Ürünlerimizi en iyi müşteri yararı için en yüksek kalite gereksinimlerine göre geliştiriyor ve üretiyoruz. Uygulamalarınız kurumsal yönelimimizin odak noktasıdır. Kendimizi inovasyonda küresel bir lider olarak görüyoruz ve araştırma ve geliştirmeye olan bağlılığımız önemli bir yükümlülüktür. Ama daha da önemlisi, bu bizim aynı zamanda en büyük tutkumuz. Dondurucu kurutucu ve döner vakum konsantratörleri alanındaki teknolojik yeniliklerle uluslararası lider konumumuzu sürekli olarak pekiştiriyoruz. Şirketimizin ve çalışanlarımızın sahip olduğu onlarca patent bunun açık bir kanıtıdır. Tecrübelerimize güvenin.

 3. PETER HUBER KÄLTEMASCHINENBAU SE

  Almanya

  Verified by europages badge

  Peter Huber tarafından 1968 yılında kurulmuş olan Peter Huber Kältemaschinenbau şirketi o zamandan günümüze bir aile işletmesi olarak gelmiştir. Offenburg kentindeki genel merkezimizde bulunan üretim tesisinde (Tangofabrik) şu anda yaklaşık 300 çalışan istihdam edilmektedir. Bunun dışında, yurt dışındaki şubelerimiz ve uluslararası satış ve dağıtım iş ortaklarımız aracılığıyla dünya çapında kapsamlı ve güvenilir bir hizmet sunmaktayız. Bundan 20 yıl önce kesintisiz bir dönüşümle çevre dostu soğutucu akışkanlara geçişi başlattık. Bugün ürün yelpazemizin büyük bir kısmında standart olarak doğal soğutucu akışkanları kullanıyoruz - bu nedenle de ekolojik ve sürdürülebilir sıcaklık kontrolü teknolojisi alanında önder şirketlerden biriyiz. Kuruluşumuz, araştırma ve sanayi alanları için üretilen yüksek hassasiyetli sıcaklık kontrol çözümlerinin önde gelen teknoloji sağlayıcılarından biridir. Ürünlerimiz dünyanın her yerindeki laboratuvarlar, teknik okullar ve üretim süreçlerinde -125°C ile +425°C.aralığında hassas sıcaklık kontrolü sağlamaktadır.

 4. TEXA INDUSTRIES SRL

  İtalya

  Verified by europages badge

  Texa industries endüstriyel soğutma ve hava koşullandırma için eksiksiz bir çözümler yelpazesi sunarak, müşterilerinin tüm ısıl yönetim gereksinimleri için tek ve komple bir iş ortağı olarak yanlarında yer alır. Şirket, spesifik olarak, tamamı kesinlikle "İtalyan yapımı" klima ve ısı değiş tokuş sistemleri, havalandırma sistemleri ve pano aksesuarları, endüstriyel soğuıtma ve ısıl düzenleme sistemleri gerçekleştirir. Texa Industries, gelişmiş ticari dağıtım ağı sayesinde beş kıtada ve yirmiiki ülkede varlığını sürdürdüğü gibi, teknisyenlerden ve mühendislerden meydana gelen uluslararası bir kompleks tüm dünyada devamlı teknik destek hizmeti garanti eder. Firma oldukça yapılandırılmış bir ürün kataloğuna sahiptir, ancak müşterilerinin talepleri doğrultusunda "kişiye özel" çözümler ve projeler de geliştirir.

 5. ZIEGRA-EISMASCHINEN GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  50 yıllık deneyim, ZIEGRA'yı sadece endüstriyel buz makineleri ve bunlara ilgili teknoloji alanında faaliyet gösteren, dünya lideri bir üretici haline getirmiştir: Küçük laboratuvar makinelerinden, ticaret ve işleme için orta büyüklükte sistemlere ve büyük, tam otomatik endüstriyel tesislere kadar. ZIEGRA'da 80'den fazla uzman, buza ilişkin sorulara odaklanmış olarak çalışmaktadır. Tecrübe, koşulsuz kalite bilinci ve sürekli gelişim ZIEGRA'yı Avrupa'da referans haline getirmiştir. Şu anda Ziegra buz makineleri tüm kıt'alara yayılmış olan 160'tan fazla ülkede kullanılmaktadır. Kendi ulusal ve uluslararası müşteri hizmetlerimiz, yan kuruluşlarımız ve temsilciliklerimiz tüm kurulumlar için gerekli desteği sağlamaktadır. İkinci nesil tarafından yönetilen aile şirketinde üretim "Made in Germany“ olarak kalacaktır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. BASTIAN INDUSTRIAL HANDLING GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Kaliteli hizmet sunucusu. Kapsamlı ve müşteri odaklı hizmetler. Kalite güvencesi. Kontrol + Ölçüm. Okuma işleri görsel veya teknoskop, endoskop vb ile. Hata kontrolü. Dokümantasyon. Kontrol raporu. Ambarlama. Gönderi.. Dağıtım. 8000 qm modern depolama alanları. 2500 qm sabit alan. 3000 ağır yük yüksek depolama alanları. Depolama yazılımı. Envanter kontrol yazılımı. Münferit parçaların paketlenmesi. Seriler. Yapı grupları. Ahşap kasalar. Özel paketleme. Plastik blister. Folyo. İşleme kısmi imalat (torna, freze vs). Tertibat imalatı. Ön / Son montajlar. Yapı grupları montajı. Demontaj. Ardıl işleme. Paketleme. Yeterlik: Birinci sınıf ve güncel. Donanım. Yüksek teknoloji kontrol cihazları. CNC işleme makineleri. Ölçüm malzemesi. Blister ve folyo paketleme otomatları. Kapsamlı yazılım. Modern depo ve montaj alanları. Altyapı. Direkt BAB. A 8 ve A 6'ya bağlantı. Avrupa'da merkezi konum. Tüm alanlarda uzman kalifiye işçiler. Sürekli ilerleme.

 2. MACH SPA

  İtalya

  Verified by europages badge

  Mach işletmesi, oteller, barlar, restoranlar, pastaneler, dondurmacılar ve benzeri toplu kullanım alanları için bardak yıkama, bulaşık yıkama makinelerinin, sanayi tipi komple bulaşık makinelerinin tasarımını, üretimini ve satışını gerçekleştirmektedir. 1988 yılından bu yana bu çok rekabetçi bir ortamda, sektörün önde gelen kuruluşlardan biri olmayı hedefledik ve son derece kararlı adımlarla yaptığımız geliştirmeler sayesinde, İtalya, Avrupa, Amerika, Asya ve Afrika ülkelerindeki müşterilerimizin beğenilerinin de yansıttığı gibi mükemmel sonuçlara ulaştık.

 3. TECHNOTRANS SOLUTIONS GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Gwk Gesellschaft Wärme Kältetechnik mbH şirketinin dünya çapında yüksek kaliteli sıcaklık ve soğutma teknolojisi için uzman ve yenilikçi bir şirket olarak üne kavuşması, 50 yıldan fazla bir süredir sahip olduğu zengin deneyime dayanmaktadır. Soğutma sisteminden sıcaklık kontrolü ve su arıtmasına kadar sofistike yüksek teknoloji ürünlerine güvenen herkes, gwk bünyesinde tüm termal süreci yöneten, özel olarak tasarlanmış konseptler geliştiren ve ayrıca mühendislik ve tüm bileşenleri tedarik eden bir sistem sağlayıcısına güvenmektedir. Gwk ayrıca, ekipman uçlarının ve ekipman boşluklarının sıcaklık kontrolü alanında müşterilerini yoğun ve bireysel olarak desteklemektedir. 400'den fazla çalışan, dünyanın her yerindeki plastik, metal, gıda ve kimya endüstrilerinden gelen müşteriler için komple proses çözümleri geliştirmektedir.

 4. STEFANI SPA

  İtalya

  Verified by europages badge

  Soğutma sistemleri üretiminin merkezi olan Veneto'da doğan Stefani firması İtalyanlara özgü yaratıcılığı kuvvetli bir yenilikçi yaklaşım ile birleştirerek, hep daha güçlü performans gösteren havalı soğutucular, hızlı soğutucular, kondenserler ve kuru soğutucular üretir. Firma, projelendirme aşamasından teslimata kadar tam kapsamlı bir hizmet sunarak, müşterinin gereksinimlerini baz alan en iyi ebatlara sahip makineleri tedarik eder.

 5. KELVION HOLDING GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Kelvion - 1920'den beri Isı Değişiminde Uzman - Kompakt kanatlı borulu ısı eşanjörleri, plakalı ısı eşanjörleri, tek borulu ısı eşanjörleri, boru demeti ısı eşanjörleri, trafo soğutma sistemleri ve soğutma kuleleri

 1. DELTA-TEMP

  Belçika

  Verified by europages badge

  DELTA-TEMP, yılında kurulan ve Klima, havalandırma ve vantilasyon - Ekipman sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. Ticari ve endüstriyel soğutma - Cihaz ve sistemler, Ticari ve endüstriyel soğutma - Cihaz ve sistemler, soğutma grubu kiralanması, endüstriyel soğutma işlemleri, Hava arıtma, havalandırma sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Oosterzele, Belçika 'de bulunmaktadır.

 2. RIGHTWAY ASIA

  Çin

  Verified by europages badge

  RIGHTWAY ASIA, yılında kurulan ve Ticari ve endüstriyel soğutma - Cihaz ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Soğutmalı vitrin ve standlar, Soğutmalı vitrin ve standlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Qingdao, Çin 'de bulunmaktadır.

 1. BEPA

  Belçika

  Verified by europages badge

  BEPA, yılında kurulan ve Klima, havalandırma ve vantilasyon - Ekipman sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Nem gidericiler - Ekipmanlar, Ticari ve endüstriyel soğutma - Cihaz ve sistemler, Nem gidericiler - Ekipmanlar, Ticari ve endüstriyel soğutma - Cihaz ve sistemler, klima, endüstriyel ısınma tesisatı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Mornimont, Belçika 'de bulunmaktadır.

 2. AIRQUELL GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  AIRQUELL GMBH, yılında kurulan ve Ticari ve endüstriyel soğutma - Cihaz ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Höchstadt, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. CLIMAT ZEN SAS

  Fransa

  Verified by europages badge

  CLIMAT ZEN SAS, yılında kurulan ve Ticari ve endüstriyel soğutma - Cihaz ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. Soğuk odalar, termostatlar, preostatlar, Soğuk odalar, sıcaklık regülatörleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bourg La Reine, Fransa 'de bulunmaktadır.

 4. THERMO KING OBERHAUSEN - BLUM GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  THERMO KING OBERHAUSEN - BLUM GMBH, yılında kurulan ve Ticari ve endüstriyel soğutma - Cihaz ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Oberhausen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. S.O.S RENTALS GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  S.O.S RENTALS GMBH, yılında kurulan ve Ticari ve endüstriyel soğutma - Cihaz ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Sundern, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. ICS COOL ENERGY

  Hollanda

  Verified by europages badge

  ICS COOL ENERGY, yılında kurulan ve Ticari ve endüstriyel soğutma - Cihaz ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. soğutma tesisatları, İsteğe özel ahşap pencereler, Endüstriyel soğutma sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sint-Michielsgestel, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 7. SUSTEK GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  SUSTEK GMBH, yılında kurulan ve Ticari ve endüstriyel soğutma - Cihaz ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir Acente/ Temsilci şirketidir. Şirket, Murrhardt, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. L.P. COOLING

  Belçika

  Verified by europages badge

  L.P. COOLING, yılında kurulan ve Ticari ve endüstriyel soğutma - Cihaz ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Isıtma ve havalandırma işleri, Isıtma ve havalandırma işleri, soğuk odalar, soğutma sistemleri, PVC cam, frigorifik cihaz tesisatları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Naninne, Belçika 'de bulunmaktadır.

 1. SAUBERLICHT - EINE MARKE DER VISIONTWO GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  SAUBERLICHT - EINE MARKE DER VISIONTWO GMBH, yılında kurulan ve Ticari ve endüstriyel soğutma - Cihaz ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Wolfenbüttel, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. TOOL-TEMP DEUTSCHLAND GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  TOOL-TEMP DEUTSCHLAND GMBH, yılında kurulan ve Ticari ve endüstriyel soğutma - Cihaz ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Meinerzhagen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. LANGHEINZ KÄLTETECHNIK GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  LANGHEINZ KÄLTETECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Ticari ve endüstriyel soğutma - Cihaz ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Starzach, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. FRIGONORM AG

  İsviçre

  Verified by europages badge

  FRIGONORM AG, yılında kurulan ve Ticari ve endüstriyel soğutma - Cihaz ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Bern, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 5. FRIGOFLUID S.R.L.

  İtalya

  Verified by europages badge

  FRIGOFLUID S.R.L., yılında kurulan ve Ticari ve endüstriyel soğutma - Cihaz ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. endüstriyel buzdolapları, soğutma tesisatları, endüstriyel soğutma tesisatı, soğutucular, su soğutucusu, endüstriyel soğutucular, endüstriyel soğutma işlemleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bedizzole, İtalya 'de bulunmaktadır.

 6. FRIGO SYSTEM

  Türkiye

  Frigo System aims to be a world brand in the field of industrial cooling systems. It delivers the products it supplies to its customers at the most affordable price and on time. Consumption of electricity in cooling systems is kept to a minimum and it considers the future of customers and the world. Our company, which has facilities in 2 countries, provides products in European standards. Thanks to the field knowledge acquired in the sector, it is aimed to minimize the margin of error. More than 100 projects have been delivered on a turnkey basis and products have been delivered to more than 500 companies.

  Tüm ürünler arasında "ticari ve endüstriyel soğutma - cihaz ve sistemler"

 7. IE COOLING

  Türkiye

  IE COOLING firması olarak endüstriyel soğutma alanında hizmet vermekteyiz Sandviç panel Soğutma üniteleri Soğuk oda kapıları üretmekteyiz Anahtar teslim projeler yapıyoruz Dünyanın hemen hemen her bölgesinde servisimiz bulunmaktadır IE COOLING ölçeği ne olursa olsun tüm soğuk depoya ihtiyaç duyan müşterilerinin ihtiyaçlarını tespit eder. IE cooling tarafından tamamı kendi bünyesinde üretilen ve kendi tasarımı olan Soğutma cihazları, soğuk depo, soğuk depo panelleri, kapıları, raf, panel, aydınlatmayı birleştirerek firmaların ihtiyacı olan Soğutma Sistemini üretir ve müşteri lokasyonunda çalışır hale getirir.Anahtar Teslim Taahhüt Hizmeti dediğimiz bu hizmetle firmanın ihtiyacı olan ürün, hizmet, kontrol, montaj, servis hizmeti tek merkezden üretilir ve sağlanır.

  Tüm ürünler arasında "ticari ve endüstriyel soğutma - cihaz ve sistemler"

 8. TERMOKAR INDUSTRIAL CHILLER SYSTEMS LTD.

  Türkiye

  Termokar was established in 1996 to produce Cooling Systems. By 2000, Termokar focused on producing Industrial Cooling Systems (Chillers) after its first export to Norway. Termokar has adopted the principle of using by-products of the world's leading manufacturers in the sector in Chillers production due to its quality understanding. In this way, the quality has automatically increased and minimized the need for technical service. With its wide application solutions, Termokar has succeeded in being the solution partner of sectors in Plastic and Rubber Industry, Chemical&Medical, Pharmaceutical, Food&Beverage, Automotive Industry, Industrial Machine Tools, Comfort Air Conditioning. The fields of activity of our company are Package Type of Chillers, Air Cooled Water Chillers with Screw and Scroll Compressors, Air Colled Water Chillers with Integrated Free Cooling, Integrated Dry Coolers Closed Circuit Water Cooling Systems (thermoconvector), Axial Fan Water Cooling Towers, Industrial Oil and Lubricants Cooling Systems, Refrigeration and Air Conditioning Systems, Shell&Tube Condensers etc. Our company produces these products by combining the criterias such as maximum customer satisfaction, modernity, efficient and trouble-free operation.

 9. PARS SOGUTMA

  Türkiye

 10. SERGO GLOBAL COOLING

  Türkiye

  Our company is established in 2021. Although we are a new company, we offer you our 13 years of experience gained in the planning, production and R&D departments of the biggest companies in this field in Turkey with our own perspective. In addition to our state-of-the-art production area of ​​1000 square meters, we have a metal processing center in Balıkesir that will meet your unique needs and a cold room panel production facility in Tekirdağ. As SERGO GLOBAL COOLING, We would like to invite you to the "New Age of Cooling" that we want to establish. In this world, you will meet our environmentally friendly, quality and sustainable products. In addition, we hope to be an indispensable part of your projects by offering you many models you are looking for with a wide selection of sizes. We are a family with all our customers and we invite you to this family.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Ticari ve endüstriyel soğutma - cihaz ve sistemler - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

3.447 Şirketler