• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • titanyumdan ince borular ve tüpler

Sonuçlar

Titanyumdan ince borular ve tüpler - Ithalat/Ihracat

 1. ARA-T ADVANCE GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  ARA-T Advance GmbH her türlü özel malzemeler için siparişe bağlı üretimde yetkili muhatabınızdır. Yarı mamuller, çizime göre bitirilmiş ürünler teslim eder ve ek olarak çeşitli metal işleme ve kum ve basınçlı dökümler sunarız. 2005 yılından beri uluslararası müşterilerimize küçük ve büyük miktarlarda, kısmen hemen Dinslaken'deki depolarımızdan gönderim yaparız. Örneğin DIN, ISO, EN, NORSOK, ASTM veya AMS gibi ulusal ve uluslararası normlara ve standartlara göre üretim yaparız. Lütfen bizimle iletişime geçin - memnuniyetle size uygun bir teklif oluştururuz. Siparişe bağlı üretim: Titanyum (yarı mamul, bileşenler, folyolar, yuvarlak çubuklar, teller, cıvatalar, somunlar, Ti-AMS 4911, tantal, zirkonyum, niyobyum, Volfram, mobilden, bakır, nikel, paslanmaz çelik, alaşımlar, sinterlenmiş alaşımlar

 2. INTERALLOY GMBH

  Avusturya

  Verified by europages badge

  Merkezi İsviçre Schinznach-Bad'da bulunan Interalloy çeşitli özel uygulamalar için hassas boruların özel tedarikçisidir. Uzmanlık ve uzun yıllara dayanan deneyimle birlikte geniş ürün yelpazesi ve üretim teklifleri bizi endüstri ve ticaret alanında özel talepler için güvenilir ve esnek partneriniz yapar. Çerçeve siparişleriniz için depo sorumlusu olarak talep üzerine bitmiş parçaları kısa teslim sürelerinde üretiriz. Interalloy günümüzde özel talepler için hassas boruların lider tedarikçisi ve hazır boru parçalarının üreticisidir. Sürekli yeniliklerle uzmanlığımızı geliştirmeye devam ediyoruz. Ekim 2015'ten beri Interalloy Hörbranz'ta (AT) bulunan kendi üretim ve lojistik merkeziyle Avrupa'da da temsil ediliyor. Bu da , AB pazarındaki müşterilerimiz ile ilişkilerimizin basitleşmesini sağlamaktadır.

 3. TITANIUM METALS (UK) LIMITED

  Birleşik Krallık

  Verified by europages badge

  Titanyum, paslanma direnci yüksek oldukça sağlam, düşük yoğunluklu bir metaldir. Titanyum, diğer çeliklerle aynı şekilde kaynaklanabilir, işlenebilir ve şekillendirilebilir. Titanyum, çelikten daha yüksek olan 1668°C'lik bir erime noktasına sahiptir, ancak titanyum paslanmaz çeliğin neredeyse yarısı ağırlığındadır. Benzeri görülmemiş mukavemeti ve aşındırıcı olmayan özellikleri nedeniyle titanyum, havacılık, petrokimya ve tıp sanayisindeki mühendisler tarafından tercih edilen bir metaldir. Titanyumun yüksek mukavemeti, mühendislerin daha ince malzeme kullanmasına izin verir ve bu da, malzeme maliyetlerinden ve taşıma ücretlerinden tasarruf sağlar. Titanyum, uçaklarda motorlar ve çerçeveler, otomotiv, petrokimya, tıbbi implantlar, offshore boru sistemleri, desalinasyon tesisleri, kağıt hamuru ve kağıt fabrikaları ve ısı eşanjörinde (boru ve kompakt tipler) kullanılır. Titanyum, gözlük çerçeveleri, güneş gözlüğü, saat ve mücevher satın alan müşteriler arasında popüler olduğundan yerel cadde mağazalarında yerini aldı.

 4. TITANEX GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  TITANEX GMBH, yılında kurulan ve Titanyumdan ince borular ve tüpler sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Gunningen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. GAB TITAN GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  GAB TITAN GMBH, yılında kurulan ve Titanyumdan ince borular ve tüpler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Solingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. ANKURO INT. EXPORT-IMPORT GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  ANKURO INT. EXPORT-IMPORT GMBH, yılında kurulan ve Titanyumdan ince borular ve tüpler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Titanyumdan CNC torna parçaları, Websitesi referanslama sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Rostock, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. SCHUMACHER TITAN GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  SCHUMACHER TITAN GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Titanyumdan ince borular ve tüpler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Solingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. DELTA METAL

  Fransa

  DELTA METAL bakır alaşımları, özel bronzlar, Tungsten, Molibden ve Titanyum alım ve satımında uzmanlaşmıştır. Plana göre de parçaların yanı sıra yaklaşık 2.5 m çapında santrifüjlenmiş büyük halkalar da üretme olanağımız vardır. Serimiz 50’den fazla çeşitten oluşmaktadır : CuSn6P - CuSn12 - CuSn12P - CuSn7Pb7Zn4 - CuSn7 - CuSn9P - CuAl9Ni3Fe2 - CuAl10Ni5Fe4 - CuAl11Ni6Fe5 - CuAl12Ni6Fe5 - CuCr1Zr - CuNiSiCr - CuNi2Si, vb… 420HB normuna varan özel bronz alaşımlar ve bakırlı alaşımlar alanında uzman bir kuruluş olarak kısa sürede Avrupa'da gelişmeyi başarmanın ardından, silahlanma, denizcilik, siderürji, otomotiv parçaları, mekanik, torna ve frezeleme uygulamaları, plastik enjeksiyon, kalıplama ve benzerleri gibi tüm endüstriyel sektörlere yönelik alt üstlenici olarak faaliyet göstermekteyiz. Satış ve pazarlama bölümümüz sizi dinlemeye hazırdır ve tüm yıl boyunca en kısa sürede taleplerinizi karşılamak için aramanızı beklemektedir.

 4. TITANEX GMBH

  İsviçre

  1997'den bu yana titanyum, tantal, niyobyum, volfram, volfram-bakır, molibden ve diğer özel malzemeler konusunda doğru adres. Anodurit (R) 2011'den bu yana en yeni titanyum, tantal ve niyobyum anotlama teknolojisi için doğru adres. İstenen ölçülerde, kum jeti kullanmadan, aşınmaya karşı dayanıklı, mükemmel sürtünme özelliklerine sahip. İmplantlar için tantal işaretleme kalemleri, tantaldan mamul parçalar, volfram, W-Cu, molibden ve titan. Tıp tekniği, havacılık ve uzay, kimya ve ilaç endüstrileri. Amerika'dan ve 2001'den bu yana Çin'den tedarik. Doğrudan fabrikalarda yıllık denetimlerle tam kontrol. Medtec Europe Stuttgart, Swisstech Basel, Oberflächen und Schichten Stuttgart , IDS Köln fuarlarında bizimle tanışabilir ve görüşebilirsiniz.

 5. HTA MAKINA KAUCUK SAN. TIC .LTD .STI.

  Türkiye

 1. DUISBURG TUBES PRODUCTION AG

  Almanya

  50 yıldan uzun süredir zirkonyum, titanyum ve nikel bazlı alaşımlardan, en zorlu sektörlerdeki en farklı uygulamalar için hassas borular geliştiriyor ve üretiyoruz. Toplam 16.000 m² üzerindeki imalat tesislerimizde imalat, kalite güvencesi ve lojistik hizmetleri sunuyoruz. Bu alanlarda 150'den fazla nitelikli çalışana sahibiz. Mühendislerden ve teknisyenlerden oluşan deneyimli bir ekiple tüm müşteri taleplerini karşılıyoruz.

 2. ELECTROVEK-STEEL

  Ukrayna

  Electrovek-Steel, paslanmaz çelik, titanyum, çeşitli nadir toprak elementleri, ateşe dayanıklı metaller (W, Mo, Ta, Nb), özel nikel-esaslı alaşımlar ile bakır ve bakır-esaslı alaşımlar (pirinç, bronz), babit, ısıl-çift ve ısıtma elemanları ana stokçuluğu ve ticareti yapar. Özel sipariş detaylarınıza göre üretilmiş dövülmüş ve işlenmiş parça ve üniteler yanında, standart metal rulo şekilleri (yassı, uzun, çekme) tedarik edilebilir.

 1. INTERALLOY AG

  İsviçre

  INTERALLOY AG, yılında kurulan ve Titanyumdan ince borular ve tüpler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. paslanmaz çelik borular, çelik çekme borular, İnce boruların bükülmesi, Boru köşeleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Schinznach-Bad, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 2. KIND MATERIALS GMBH

  Almanya

  KIND MATERIALS GMBH, yılında kurulan ve Titanyumdan ince borular ve tüpler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Lindlar, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. BERTOLD OBERLE OHG

  Almanya

  BERTOLD OBERLE OHG, yılında kurulan ve Titanyumdan ince borular ve tüpler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Kämpfelbach, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. DERCHUN INDUSTRIES CO.,LIMITED

  Çin

  DERCHUN INDUSTRIES CO.,LIMITED, yılında kurulan ve Titanyumdan ince borular ve tüpler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Sakatat, Döşeme aksesuarları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Dongguan,guangdong, Çin 'de bulunmaktadır.

 5. TW METALS FRANCE

  Fransa

  TW METALS FRANCE, yılında kurulan ve Titanyumdan ince borular ve tüpler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Paslanmaz çelik boru ve tüpler, Paslanmaz çelik boru ve tüpler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Saint AY, Fransa 'de bulunmaktadır.

 6. SHAANXI RONGYUAN INDUSTRIAL DEVELOPMENT CO.LTD

  Çin

  SHAANXI RONGYUAN INDUSTRIAL DEVELOPMENT CO.LTD, yılında kurulan ve Titanyumdan ince borular ve tüpler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Titan plak, Titanyum çubuklar, Titanyumdan CNC torna parçaları, titan flanşlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Xian, Çin 'de bulunmaktadır.

 7. GALAXY INDUSTRIAL LLC

  Birleşik Arap Emirlikleri

  GALAXY INDUSTRIAL LLC, yılında kurulan ve Paslanmaz çelik boru ve tüpler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Titanyumdan ince borular ve tüpler, Titanyumdan ince borular ve tüpler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Abu Dhabi, Birleşik Arap Emirlikleri 'de bulunmaktadır.

 8. STABTEC GMBH

  İtalya

  STABTEC GMBH, yılında kurulan ve Titanyumdan ince borular ve tüpler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. paslanmaz çelik, özel ve yaygın çelikler, Sakatat, boya, derin dondurulmuş gıda toptan satışı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Valdagno, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. ASHAPURA STEEL

  Singapur

  ASHAPURA STEEL, yılında kurulan ve Endüstriyel borular sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Paslanmaz çelik boru ve tüpler, Titanyumdan ince borular ve tüpler, Paslanmaz çelik boru ve tüpler, Titanyumdan ince borular ve tüpler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Mei Hwan, Singapur 'de bulunmaktadır.

 2. U.S TITANIUM INDUSTRY INC

  Amerika Birleşik Devletleri

  U.S TITANIUM INDUSTRY INC, yılında kurulan ve Titanyumdan ince borular ve tüpler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. titan ve alaşımları, pipolar, metal borular, alaşımlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Los Angeles, Amerika Birleşik Devletleri 'de bulunmaktadır.

 3. PAKSHAL STEEL & ENGG. CO

  Suudi Arabistan

  PAKSHAL STEEL & ENGG. CO, yılında kurulan ve Titanyumdan ince borular ve tüpler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Riyadh, Suudi Arabistan 'de bulunmaktadır.

 4. TITANIUM SERVICES FRANCE SAS

  Fransa

  TITANIUM SERVICES FRANCE SAS, yılında kurulan ve Titanyumdan ince borular ve tüpler sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. derin dondurulmuş gıda toptan satışı, titan ve alaşımları, titanyum saclar, Titanyum çubuklar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Vourles, Fransa 'de bulunmaktadır.

 5. DE NORA DEUTSCHLAND GMBH

  Almanya

  DE NORA DEUTSCHLAND GMBH, yılında kurulan ve Titanyumdan ince borular ve tüpler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Rodenbach, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. NIPPON TITANIUM METALS CORPORATION

  Japonya

  NIPPON TITANIUM METALS CORPORATION, yılında kurulan ve Titanyumdan ince borular ve tüpler sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Osaka, Japonya 'de bulunmaktadır.

 7. BASISMETALL GMBH

  Almanya

  BASISMETALL GMBH, yılında kurulan ve Titanyumdan ince borular ve tüpler sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. titan ve alaşımları, Döşeme aksesuarları, Titan plak, metal düğmeli paneller sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, München, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. BAOJI RUICHENG TITANIUM INDUSTRY CO.,LTD

  Çin

  BAOJI RUICHENG TITANIUM INDUSTRY CO.,LTD, yılında kurulan ve Titanyumdan ince borular ve tüpler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Baoji, Çin 'de bulunmaktadır.

 9. HERMITH GMBH

  Almanya

  HERMITH GMBH, yılında kurulan ve Titanyumdan ince borular ve tüpler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Munich, Almanya 'de bulunmaktadır.

 10. TECHNALLOY, S.A.

  İspanya

  TECHNALLOY, S.A., yılında kurulan ve Titanyumdan ince borular ve tüpler sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Havacılık sektörüne yönelik alüminyum ve titanyum malzemeler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sant Cugat Del Vallès, İspanya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Titanyumdan ince borular ve tüpler - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

528 Şirketler