• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • tohumlama ve dikme ekipmanları

Sonuçlar

Tohumlama ve dikme ekipmanları - Ithalat/Ihracat

 1. SECA AGRICULTURE MACHINERY

  Türkiye

  Verified by europages badge

  1976'dan beri yüksek kaliteli tarım makinelerinin önde gelen üreticisi olan Türkiye merkezli AGRI SECA Tarım Makinelerine hoş geldiniz. Soğan ve sarımsak ekim makineleri de dahil olmak üzere üst düzey ekim makinelerinden oluşan geniş ürün yelpazemiz, dünya çapındaki çiftçilerin çeşitli ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Son teknoloji ürünlerimizi keşfedebilirsiniz: •Bakla Tohumu Ekme Makinesi •Sarımsak Ekme Makinesi •Soğan Ekme Makinesi •Toprak İşleme Makinesi •Evrensel Tohum Ekme Makinesi •Sebze Ekme Makinesi, AGRI SECA'da, teknoloji ve geleneksel işçiliğin entegrasyonu yoluyla tarımda yeniliği teşvik etmeye kendimizi adadık. Her makine, güvenilirlik, verimlilik ve tarlada maksimum performans sağlamak için titizlikle üretilir. Misyonumuz, çiftçileri günümüzün sürekli değişen tarımsal ortamında başarılı olmak için ihtiyaç duydukları araçlarla güçlendirmektir. İster küçük ölçekli bir çiftçi olun ister büyük tarımsal operasyonları yönetiyor olun, AGRI SECA Tarım Makineleri sürdürülebilir büyüme ve refah için güvenilir ortağınızdır. Mükemmelliğe ve müşteri memnuniyetine olan sarsılmaz bağlılığımızla, tarım uygulamalarında her seferinde bir makine ile devrim yaratıyoruz. AGRI SECA Tarım Makineleri ile iş ortaklığı yapın ve kalite, performans ve güvenilirlik farkını yaşayın. Başarıyı geliştirmek ve tarımın geleceğini şekillendirmek için bize katılın.

 2. POZITIF TOHUM

  Türkiye

  şirketimiz başta olmak domates , biper, hiyar, kavun, karpuz, patlıcan, olmak üzere değişik sebze türlerinden hibrit çeşitlerin ıslah çalışmaların ve pazarlamasını yapan 2014, yılından tamamen yerli sermaye ile kurulmuş Türk tohum firmasıdır. Şirket TC TARIM VE ORMAN BAKANLIĞI tarafından ÖZEL SEKTÖR TARIMSAL ARAŞTIRMA KURULUŞ olarak tescillenmiştir.Kalite verimli ve hastalık dayanıklı ve yüksek adaptasyon yeteneğine sahip olan çeşitlerimiz sizleri istekli doğrultusunda geliştirip yüksek tohum teknoloji kullanarak uzman kadromuz kontrolünde üretilip, tohumlarımız dünya pazarından duyulmuştur .

 3. COSERWA

  Fransa

  COSERWA, yılında kurulan ve Bahçecilik ve Bahçıvanlık - Makineler ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Tohumlama ve dikme ekipmanları, Bahçecilik, bahçıvanlık ve çiçekçiler - ekipmanlar ve Levazım/gereçler, bitki üretim çiftliği makineleri, fidanlık gereçleri, Tohumlama ve dikme ekipmanları, Bahçecilik, bahçıvanlık ve çiçekçiler - ekipmanlar ve Levazım/gereçler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Hagenbach, Fransa 'de bulunmaktadır.

 4. AGASAAT® GMBH

  Almanya

  AGASAAT® GMBH, yılında kurulan ve Tohumlama ve dikme ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Baharatlar, Bitki yatakları çiçek soğanları ve tohumlar, Baharatlar, Bitki yatakları çiçek soğanları ve tohumlar, kamp ekipmanı, sorgum sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Neukirchen-Vluyn, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. SC POIENI FRUCTE DE PADURE SRL

  Romanya

  SC POIENI FRUCTE DE PADURE SRL, yılında kurulan ve Kuru yemişler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Tohumlama ve dikme ekipmanları, Tarım ürünleri ithalat-ihracatı, Dikme, Meyve ağaçları, Tohumlama ve dikme ekipmanları, Tarım ürünleri ithalat-ihracatı, Dikme, Meyve ağaçları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Girov, Romanya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. DOM W OGRODZIE

  Polanya

  DOM W OGRODZIE, yılında kurulan ve Ev ve sera bitkileri,çiçekçilik sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. Tohumluklar, Tohumlama ve dikme ekipmanları, Tohumluklar, fundalar, Tohumlama ve dikme ekipmanları, sulama sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Warszawa, Polanya 'de bulunmaktadır.

 2. OASEEDS

  İspanya

  OASEEDS, yılında kurulan ve Tohumlama ve dikme ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. Şirket, Benidorm, İspanya 'de bulunmaktadır.

 3. Q-AGRO GMBH

  Almanya

  Q-AGRO GMBH, yılında kurulan ve Tohumlama ve dikme ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. ihracat, tohumlar, gübre, Profesyonel danışma hizmetleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Quedlinburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. SANTA FE 420 SC

  İspanya

  SANTA FE 420 SC, yılında kurulan ve Tohumlama ve dikme ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. kenevir, bahçe malzemeleri, aydınlatma aygıtları, kaplumbağalar için gıdalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Santa Fe, İspanya 'de bulunmaktadır.

 5. LINDA-SEEDS.COM - HANFSAMEN

  İspanya

  LINDA-SEEDS.COM - HANFSAMEN, yılında kurulan ve Tohumlama ve dikme ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. tohumlar, Organik çekirdekler, ziraat için tohumlar, kenevir sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Valencia, İspanya 'de bulunmaktadır.

 1. MTD POLAND SP. Z O.O.

  Polanya

  MTD POLAND SP. Z O.O., yılında kurulan ve Tohumlama ve dikme ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. Şirket, Orle, Polanya 'de bulunmaktadır.

 2. IGEA PRO SRL

  İtalya

  IGEA PRO SRL, yılında kurulan ve Tohumlama ve dikme ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Perugia, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. VERDALIA

  İspanya

  VERDALIA, yılında kurulan ve Tohumlama ve dikme ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Sant Feliu De Llobregat, İspanya 'de bulunmaktadır.

 2. SCARYBIRD

  Fransa

  SCARYBIRD, yılında kurulan ve Tohumlama ve dikme ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. ayıklama ürünleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Saint Berain, Fransa 'de bulunmaktadır.

 3. SAALET APS

  Danimarka

  SAALET APS, yılında kurulan ve Tohumlama ve dikme ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. tohum ekme makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ulstrup, Danimarka 'de bulunmaktadır.

 4. VAN DER AUWERA

  Belçika

  VAN DER AUWERA, yılında kurulan ve Fidanlık bitkileri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Tohumlama ve dikme ekipmanları, Tohumlama ve dikme ekipmanları, çömlekler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Aartselaar, Belçika 'de bulunmaktadır.

 5. CESPLAY

  İspanya

  CESPLAY, yılında kurulan ve Tohumlama ve dikme ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. sentetik ot sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Madrid, İspanya 'de bulunmaktadır.

 6. TEXAS ANDREAS PETERSEN A/S

  Danimarka

  TEXAS ANDREAS PETERSEN A/S, yılında kurulan ve Tohumlama ve dikme ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Tarımsal Traktörler ve römorklar/çekiciler, Bahçecilik, bahçıvanlık ve çiçekçiler - ekipmanlar ve Levazım/gereçler, Ağaç ürünler, Tarımsal Traktörler ve römorklar/çekiciler, Bahçecilik, bahçıvanlık ve çiçekçiler - ekipmanlar ve Levazım/gereçler, Ağaç ürünler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Odense S, Danimarka 'de bulunmaktadır.

 7. J. LAMBERT & SÖHNE GMBH & CO. KG

  Almanya

  J. LAMBERT & SÖHNE GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Bahçecilik, bahçıvanlık ve çiçekçiler - ekipmanlar ve Levazım/gereçler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Bahçe dekorasyonu ve mobilyaları, Tohumlama ve dikme ekipmanları, Bahçe dekorasyonu ve mobilyaları, Tohumlama ve dikme ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Trier, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. LELY NEDERLAND

  Hollanda

  LELY NEDERLAND, yılında kurulan ve Bahçecilik, bahçıvanlık ve çiçekçiler - ekipmanlar ve Levazım/gereçler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Tarım ve ormancılığın makine ve ekipmanları, Tohumlama ve dikme ekipmanları, Tarım ve ormancılığın makine ve ekipmanları, Tohumlama ve dikme ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Maassluis, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 1. REBSCHULE STEINMANN E.K

  Almanya

  REBSCHULE STEINMANN E.K, yılında kurulan ve Eğitsel organizasyonlar sektöründe faaliyet gösteren bir. Tohumlama ve dikme ekipmanları, Tohumlama ve dikme ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sommerhausen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. GGG DÜSING GMBH & CO KG

  Almanya

  GGG DÜSING GMBH & CO KG, yılında kurulan ve Bahçecilik, bahçıvanlık ve çiçekçiler - ekipmanlar ve Levazım/gereçler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Bahçecilik ve Bahçıvanlık - Makineler ve ekipmanları, Tohumlama ve dikme ekipmanları, Bahçecilik ve Bahçıvanlık - Makineler ve ekipmanları, Tohumlama ve dikme ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Gelsenkirchen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. VREDO DEUTSCHLAND GMBH

  Almanya

  VREDO DEUTSCHLAND GMBH, yılında kurulan ve Bahçecilik, bahçıvanlık ve çiçekçiler - ekipmanlar ve Levazım/gereçler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Delme ve sondajlar - Makine ve ekipmanlar, Tohumlama ve dikme ekipmanları, Delme ve sondajlar - Makine ve ekipmanlar, Tohumlama ve dikme ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Evessen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. SKLEP OGRODNICZY

  Polanya

  SKLEP OGRODNICZY, yılında kurulan ve Tohumlama ve dikme ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. geleneksel alışveriş mağazası, tohumlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Krosno Odrzańskie, Polanya 'de bulunmaktadır.

 5. WESTLAND HORTICULTURE LIMITED

  Birleşik Krallık

  WESTLAND HORTICULTURE LIMITED, yılında kurulan ve Bahçecilik, bahçıvanlık ve çiçekçiler - ekipmanlar ve Levazım/gereçler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Tohumlama ve dikme ekipmanları, Tohumlama ve dikme ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Belfast, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 6. FLEURALIA SA

  İspanya

  FLEURALIA SA, yılında kurulan ve Bahçecilik, bahçıvanlık ve çiçekçiler - ekipmanlar ve Levazım/gereçler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Tohumlama ve dikme ekipmanları, Tohumlama ve dikme ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Vilassar De Mar, İspanya 'de bulunmaktadır.

 7. YOUR BIG PROFIT

  Polanya

  YOUR BIG PROFIT, yılında kurulan ve Tohumlama ve dikme ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir Acente/ Temsilci şirketidir. Şirket, Wroc?aw, Polanya 'de bulunmaktadır.

 8. EASIGRASS LIVERPOOL

  Birleşik Krallık

  EASIGRASS LIVERPOOL, yılında kurulan ve Tohumlama ve dikme ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Liverpool, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 9. SEDOS, S.R.O.

  Slovakya

  SEDOS, S.R.O., yılında kurulan ve Bahçecilik, bahçıvanlık ve çiçekçiler - ekipmanlar ve Levazım/gereçler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Tohumlama ve dikme ekipmanları, Tohumlama ve dikme ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Krakovany, Slovakya 'de bulunmaktadır.

 10. L. DAEHNFELDT A/S

  Danimarka

  L. DAEHNFELDT A/S, yılında kurulan ve Bahçecilik, bahçıvanlık ve çiçekçiler - ekipmanlar ve Levazım/gereçler sektöründe faaliyet gösteren bir. Tohumlama ve dikme ekipmanları, Tohumlama ve dikme ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Odense Sv, Danimarka 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz