• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • tohumluklar

Sonuçlar

Tohumluklar - Ithalat/Ihracat

 1. GENEROSA

  Portekiz

  Verified by europages badge

  GENEROSA, yılında kurulan ve Tohumluklar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Ekolojik şirket hediyeleri, Şirketler için kurumsal hediyeler, iç ortam dekorasyon bitkileri, iç mekan mobilyaları tasarımı, Püskürtücüler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lisbon, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 2. MILSENS

  Fransa

  Verified by europages badge

  MILSENS, yılında kurulan ve Tohumluklar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Guenange, Fransa 'de bulunmaktadır.

 3. FLORIXIR

  Fransa

  Verified by europages badge

  FLORIXIR, yılında kurulan ve Tohumluklar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. AROMATİK BİTKİLER, Bitki çayları, AROMATİK BİTKİLER, Bitki çayları, biyolojik bitki çayı, Aromalı şirkeler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ham, Fransa 'de bulunmaktadır.

 4. VIVEROS MACÍAS

  İspanya

  Verified by europages badge

  VIVEROS MACÍAS, yılında kurulan ve Fidanlık ve ormancılık sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Tohumluklar, Ormancılık, zeytin ağacı fidanları, Tohumluklar, Ormancılık, palmiye fidanları, chamaerops (bodur palmiye), ağaçlar, quercus (meşe) sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Carmona-Sevilla, İspanya 'de bulunmaktadır.

 5. HIGHBUY - CBD

  Fransa

  Verified by europages badge

  HIGHBUY - CBD, yılında kurulan ve Tohumluklar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Marseille, Fransa 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. BOTÁNICA LEVANTINA

  İspanya

  Verified by europages badge

  BOTÁNICA LEVANTINA, yılında kurulan ve Fidanlık ve ormancılık sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Tohumluklar, palmiyegiller, palmiyeler, Tohumluklar, süs ağacı örnekleri, fidanlık, zeytin ağacı, zeytin ağacı fidanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Elche-Alicante, İspanya 'de bulunmaktadır.

 2. COOPERATIVA AGRICOLA BELVEDERE

  İtalya

  Verified by europages badge

  COOPERATIVA AGRICOLA BELVEDERE, yılında kurulan ve Fidanlık bitkileri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Tohumluklar, toptan bitkiler, Tohumluklar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Piedimonte Etneo, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. PLANTAS MEDITERRÁNEAS SL

  İspanya

  Verified by europages badge

  PLANTAS MEDITERRÁNEAS SL, yılında kurulan ve Fidanlık ve ormancılık sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Tohumluklar, bahçeler için fidanlıklar, Tohumluklar, zeytin ağacı fidanları, akdeniz bitkileri, meyve ağaçları, zeytin ağacı, palmiyeler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Elche-Alicante, İspanya 'de bulunmaktadır.

 4. VIVEROS HERNÁNDEZ

  İspanya

  Fıstık ve badem ağacı yetiştiriciliğine ilave olarak 1976 yılında palmiye türlerinin yetiştirilmesine de başladık. VIVEROS HERNÁNDEZ tüm yıl boyunca temin edilebilen Akdeniz ürünleri yelpazesi sunuyor. Kaliteli ürünler haricinde, mükemmel kalitede hizmet sunmaktayız ve her yıl kataloğumuz yeni bir ürün ve hizmet katmaktayız. Bugün güvenilir bir tedarikçi olarak kabul edilmemizi sağlayan ülke dışındaki büyük alanlarda ve bahçeler zincirlerinde çalışırken edindiğimiz geniş deneyim sayesinde beş farklı dilde hizmet vermemiz mümkün olmaktadır.

 5. ANAMAS TARIM URETIM PAZ. SAN. TIC. LTD. STI.

  Türkiye

  Anamas Tarım, hibrid sebze tohumlarının üretimini ve satışını gerçekleştirmektedir. Sera ve açık alanda yetiştirilebilen domates tohumları, hıyar tohumları, biber tohumları, kavun tohumlarıın üretimi ve satışı üzerine faaliyet göstermektedir. Ofisimiz Antalya'da bulunmakta olup hem yurtiçi hem de yurtdışı sebze tohumlarımızın satışını yapmaktayız. ANAMAS TARIM is a vegetable breeding and producer company in Antalya/Turkey, which specifies mainly on hybrid tomato, cucumber, and pepper seeds cultivars.

 1. BYLINY-SWIERK

  Polanya

  Uzun ömürlü bitkiler, süs amaçlı çimenler, bahçeler için eğreltiotları ve konteyner içinde ot üretimi konusunda uzmanız. Ürün yelpazemizde ender bulunan uzun ömürlü bitkiler de mevcuttur – çok bulunmayan ama değerli bu bitkilerin yanı sıra güneşli ve gölgeli alanlar için yüksekte ve alçakta ekilebilen uzun ömürlü bitkiler de temin ediyoruz. Küçük bahçelerden parklara ve seralara kadar her yerde yetişebilen bitkiler üretiyoruz. Üretim çiftliğimiz Poznań Uluslararası Fuarında iki altın madalya kazanmıştır.

 2. ARREDAMENTI FLOREALI MUSETTI SRL

  İtalya

  Garden Musetti, taze çiçek buketleri kompozisyonu, düğün ve tören süslemeleri, gelin çiçekleri, cenaze çiçek aranjmanları, cenaze için yastık ve çelenk hazırlama için hizmetinizdedir. İnternet üzerinden satın alabilirsiniz, çok kolaydır! Kataloğa göz atın ve istediğiniz ürünü seçin, veya size gerekeni birlikte bulmak için bizi arayın. Ardından ödemeye geçerek ister kredi kartınızla, ister Paypal hesabınızla ödeme yapabilirsiniz.

 1. SEVIMLER TOHUMCULUK

  Türkiye

  1950'li yıllardan bu yana, 4 kuşaktır Bursa Karacabey bölgesinde tarımsal üretimde bulunmaktadır. Tarımsal üretimdeki geçmişi sayesinde kaliteli tohumluk üretimi yapılmaktadır. Üretici bir firma olduğundan dolayı tohumluklarını kendi arazilerinde üretmektedir. Şirketleşmeye 2016 yılında aile bireyleriyle geçilmiştir. İthalat konusunda tecrübesi olan bir firmadır.

 2. TARBIO BIOTECHNOLOGY COMP.

  Türkiye

  Sebze tohumu üretiminde faaliyet göstermektedir. Tescilli ürünler piyasaya sürmektedir. Standart ve Hibrit bitkilerin tohumlarını yüksek teknoloji kullanarak üretmektedir. Tohum üretimini kendi tesislerinde paketlemektedir. Yurtiçi ve yurtdışı işbirliklerine hazır olup, hızlı ıslah yöntemleri kullanmaktadır. Üreticiye sadece tohum değil teknik destek danışmanlığı da sağlamaktadır.

 3. SEMILLEROS PLANTIAGRO

  İspanya

  Marullar, soğanlar, brokoliler, domatesler, patlıcanlar, patatesler, biberler, kavunlar vs zirai tohumları konusunda uzmandır..

 4. BENAGES PLANTS

  İspanya

  BENAGES PLANTS, yılında kurulan ve Tohumluklar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. zeytin ağacı, Kozalaklı ağaçlar, ağaçlar, palmiyeler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Cambrils, İspanya 'de bulunmaktadır.

 5. PLANTESTABILISEE.COM

  Fransa

  PLANTESTABILISEE.COM, yılında kurulan ve Tohumluklar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Courbevoie, Fransa 'de bulunmaktadır.

 6. VIVEROS HERMANOS PEÑA

  İspanya

  VIVEROS HERMANOS PEÑA, yılında kurulan ve Tohumluklar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. meyve bitkileri, meyve bitkisi satışı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Fuente Vaqueros, Granada, İspanya 'de bulunmaktadır.

 7. ALGOROS VIVEROS, S.L.

  İspanya

  ALGOROS VIVEROS, S.L., yılında kurulan ve Tohumluklar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. zeytin ağacı fidanları, dekorasyon bitkileri, narenciye, palmiye ihracatçıları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Elche (Alicante), İspanya 'de bulunmaktadır.

 8. EXCLUSIVAS ROCAN S.L.

  İspanya

  EXCLUSIVAS ROCAN S.L., yılında kurulan ve Tohumluklar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Çiçekler, Yapma çiçekler, bitkiler ve meyveler, şehir dekorasyon çalışmaları, mezarlıklar, Çiçekler, Yapma çiçekler, bitkiler ve meyveler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lucena, İspanya 'de bulunmaktadır.

 1. NATÚR DROG KFT.

  Macaristan

  NATÚR DROG KFT., yılında kurulan ve İyileştirici bitki ve otlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. İlaçlar ve kozmetikler için otlar, Bitki çayları, Fizyo terapi ürünleri, Tohumluklar, İlaçlar ve kozmetikler için otlar, Bitki çayları, Fizyo terapi ürünleri, Tohumluklar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Igal, Macaristan 'de bulunmaktadır.

 2. LA PANACEE DES PLANTES

  Fransa

  LA PANACEE DES PLANTES, yılında kurulan ve İthalat/İhracat - Gıda ve Tarım sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Diyetik ve organik yiyecekler, Tohumluklar, Diyetik ve organik yiyecekler, Organik meyve ve sebzeler, Tohumluklar, doğal kozmetikler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Agen Cedex 9, Fransa 'de bulunmaktadır.

 3. EARL BRAVARD PEPINIERES

  Fransa

  EARL BRAVARD PEPINIERES, yılında kurulan ve Tohumluklar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. meyve ağaçları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Barrou, Fransa 'de bulunmaktadır.

 4. PIAZZA DEI FIORI

  İtalya

  PIAZZA DEI FIORI, yılında kurulan ve Çiçekler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Tohumluklar, kesme çiçekler, Tohumluklar, buketler ve aranjman çiçekler, dekorasyon sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Pompei, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. 123PLANTEN

  Hollanda

  123PLANTEN, yılında kurulan ve Tohumluklar sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. büro bitkileri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Honselersdijk, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 6. BAUMSCHULE HORSTMANN GMBH & CO. KG

  Almanya

  BAUMSCHULE HORSTMANN GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Hububat ve tahıllar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Sebzeler, kök, Ev ve sera bitkileri,çiçekçilik, Tohumluklar, Fidanlık ve ormancılık, Sebzeler, kök, Ev ve sera bitkileri,çiçekçilik, Tohumluklar, Fidanlık ve ormancılık sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Schenefeld, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. PARK M

  Polanya

  PARK M, yılında kurulan ve Mimarlar - danışmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. Tohumluklar, Yüksek dereceli çelik bilyalar, Tohumluklar, bahçecilik sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Stary Sącz, Polanya 'de bulunmaktadır.

 8. AQUARELLA

  Belçika

  AQUARELLA, yılında kurulan ve Bahçe dekorasyonu ve mobilyaları sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Bahçe tertibatları, Tohumluklar, Bahçe tertibatları, büro bitkileri, Tohumluklar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Destelbergen, Belçika 'de bulunmaktadır.

 9. VIVERS GASSÓ S.L.

  İspanya

  VIVERS GASSÓ S.L., yılında kurulan ve Tohumluklar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. zeytin ağacı fidanları, şehir bahçeciliği, süs çalıları, palmiye fidanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Mont Roig Del Camp, İspanya 'de bulunmaktadır.

 10. KOPPERT POLSKA SP. Z O.O.

  Polanya

  KOPPERT POLSKA SP. Z O.O., yılında kurulan ve Sıhhi ürünler sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. Ekilebilir tarla hazırlığı, Tohumluklar, Çiçekli bitkiler, İyileştirici bitki ve otlar, Ekilebilir tarla hazırlığı, Tohumluklar, Çiçekli bitkiler, İyileştirici bitki ve otlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Poznan, Polanya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz