• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • tohumluklar

Sonuçlar

Tohumluklar - Ithalat/Ihracat

 1. GENEROSA

  Portekiz

  Verified by europages badge

  GENEROSA, yılında kurulan ve Tohumluklar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Ekolojik şirket hediyeleri, Şirketler için kurumsal hediyeler, iç ortam dekorasyon bitkileri, iç mekan mobilyaları tasarımı, Püskürtücüler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lisbon, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 2. MILSENS

  Fransa

  Verified by europages badge

  MILSENS, yılında kurulan ve Tohumluklar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Guenange, Fransa 'de bulunmaktadır.

 3. VIVEROS MACÍAS

  İspanya

  Verified by europages badge

  VIVEROS MACÍAS, yılında kurulan ve Fidanlık ve ormancılık sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Tohumluklar, Ormancılık, zeytin ağacı fidanları, Tohumluklar, Ormancılık, palmiye fidanları, chamaerops (bodur palmiye), ağaçlar, quercus (meşe) sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Carmona-Sevilla, İspanya 'de bulunmaktadır.

 4. HIGHBUY - CBD

  Fransa

  Verified by europages badge

  HIGHBUY - CBD, yılında kurulan ve Tohumluklar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Marseille, Fransa 'de bulunmaktadır.

 5. BOTÁNICA LEVANTINA

  İspanya

  Verified by europages badge

  BOTÁNICA LEVANTINA, yılında kurulan ve Fidanlık ve ormancılık sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Tohumluklar, palmiyegiller, palmiyeler, Tohumluklar, süs ağacı örnekleri, fidanlık, zeytin ağacı, zeytin ağacı fidanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Elche-Alicante, İspanya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. PLANTAS MEDITERRÁNEAS SL

  İspanya

  Verified by europages badge

  PLANTAS MEDITERRÁNEAS SL, yılında kurulan ve Fidanlık ve ormancılık sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Tohumluklar, bahçeler için fidanlıklar, Tohumluklar, zeytin ağacı fidanları, akdeniz bitkileri, meyve ağaçları, zeytin ağacı, palmiyeler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Elche-Alicante, İspanya 'de bulunmaktadır.

 2. COOPERATIVA AGRICOLA BELVEDERE

  İtalya

  Verified by europages badge

  COOPERATIVA AGRICOLA BELVEDERE, yılında kurulan ve Fidanlık bitkileri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Tohumluklar, toptan bitkiler, Tohumluklar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Piedimonte Etneo, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. VIVEROS HERNÁNDEZ

  İspanya

  Fıstık ve badem ağacı yetiştiriciliğine ilave olarak 1976 yılında palmiye türlerinin yetiştirilmesine de başladık. VIVEROS HERNÁNDEZ tüm yıl boyunca temin edilebilen Akdeniz ürünleri yelpazesi sunuyor. Kaliteli ürünler haricinde, mükemmel kalitede hizmet sunmaktayız ve her yıl kataloğumuz yeni bir ürün ve hizmet katmaktayız. Bugün güvenilir bir tedarikçi olarak kabul edilmemizi sağlayan ülke dışındaki büyük alanlarda ve bahçeler zincirlerinde çalışırken edindiğimiz geniş deneyim sayesinde beş farklı dilde hizmet vermemiz mümkün olmaktadır.

 4. BYLINY-SWIERK

  Polanya

  Uzun ömürlü bitkiler, süs amaçlı çimenler, bahçeler için eğreltiotları ve konteyner içinde ot üretimi konusunda uzmanız. Ürün yelpazemizde ender bulunan uzun ömürlü bitkiler de mevcuttur – çok bulunmayan ama değerli bu bitkilerin yanı sıra güneşli ve gölgeli alanlar için yüksekte ve alçakta ekilebilen uzun ömürlü bitkiler de temin ediyoruz. Küçük bahçelerden parklara ve seralara kadar her yerde yetişebilen bitkiler üretiyoruz. Üretim çiftliğimiz Poznań Uluslararası Fuarında iki altın madalya kazanmıştır.

 5. ANAMAS TARIM URETIM PAZ. SAN. TIC. LTD. STI.

  Türkiye

  Anamas Tarım, hibrid sebze tohumlarının üretimini ve satışını gerçekleştirmektedir. Sera ve açık alanda yetiştirilebilen domates tohumları, hıyar tohumları, biber tohumları, kavun tohumlarıın üretimi ve satışı üzerine faaliyet göstermektedir. Ofisimiz Antalya'da bulunmakta olup hem yurtiçi hem de yurtdışı sebze tohumlarımızın satışını yapmaktayız. ANAMAS TARIM is a vegetable breeding and producer company in Antalya/Turkey, which specifies mainly on hybrid tomato, cucumber, and pepper seeds cultivars.

 1. ARREDAMENTI FLOREALI MUSETTI SRL

  İtalya

  Garden Musetti, taze çiçek buketleri kompozisyonu, düğün ve tören süslemeleri, gelin çiçekleri, cenaze çiçek aranjmanları, cenaze için yastık ve çelenk hazırlama için hizmetinizdedir. İnternet üzerinden satın alabilirsiniz, çok kolaydır! Kataloğa göz atın ve istediğiniz ürünü seçin, veya size gerekeni birlikte bulmak için bizi arayın. Ardından ödemeye geçerek ister kredi kartınızla, ister Paypal hesabınızla ödeme yapabilirsiniz.

 2. SEVIMLER TOHUMCULUK

  Türkiye

  1950'li yıllardan bu yana, 4 kuşaktır Bursa Karacabey bölgesinde tarımsal üretimde bulunmaktadır. Tarımsal üretimdeki geçmişi sayesinde kaliteli tohumluk üretimi yapılmaktadır. Üretici bir firma olduğundan dolayı tohumluklarını kendi arazilerinde üretmektedir. Şirketleşmeye 2016 yılında aile bireyleriyle geçilmiştir. İthalat konusunda tecrübesi olan bir firmadır.

 1. TARBIO BIOTECHNOLOGY COMP.

  Türkiye

  Sebze tohumu üretiminde faaliyet göstermektedir. Tescilli ürünler piyasaya sürmektedir. Standart ve Hibrit bitkilerin tohumlarını yüksek teknoloji kullanarak üretmektedir. Tohum üretimini kendi tesislerinde paketlemektedir. Yurtiçi ve yurtdışı işbirliklerine hazır olup, hızlı ıslah yöntemleri kullanmaktadır. Üreticiye sadece tohum değil teknik destek danışmanlığı da sağlamaktadır.

 2. SEMILLEROS PLANTIAGRO

  İspanya

  Marullar, soğanlar, brokoliler, domatesler, patlıcanlar, patatesler, biberler, kavunlar vs zirai tohumları konusunda uzmandır..

 3. PLANTESTABILISEE.COM

  Fransa

  PLANTESTABILISEE.COM, yılında kurulan ve Tohumluklar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Courbevoie, Fransa 'de bulunmaktadır.

 4. VIVEROS HERMANOS PEÑA

  İspanya

  VIVEROS HERMANOS PEÑA, yılında kurulan ve Tohumluklar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. meyve bitkileri, meyve bitkisi satışı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Fuente Vaqueros, Granada, İspanya 'de bulunmaktadır.

 5. ALGOROS VIVEROS, S.L.

  İspanya

  ALGOROS VIVEROS, S.L., yılında kurulan ve Tohumluklar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. zeytin ağacı fidanları, dekorasyon bitkileri, narenciye, palmiye ihracatçıları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Elche (Alicante), İspanya 'de bulunmaktadır.

 6. EXCLUSIVAS ROCAN S.L.

  İspanya

  EXCLUSIVAS ROCAN S.L., yılında kurulan ve Tohumluklar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Çiçekler, Yapma çiçekler, bitkiler ve meyveler, şehir dekorasyon çalışmaları, mezarlıklar, Çiçekler, Yapma çiçekler, bitkiler ve meyveler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lucena, İspanya 'de bulunmaktadır.

 7. JAN SPRUYT VAN DER JEUGD

  Belçika

  JAN SPRUYT VAN DER JEUGD, yılında kurulan ve Yeşil yapraklı bitkiler sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. Fidanlık bitkileri, Tohumluklar, Fidanlık bitkileri, orkide, Tohumluklar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Buggenhout, Belçika 'de bulunmaktadır.

 8. VIVEROS BARBER: PRODUCTORES DE PLANTAS DE VID

  İspanya

  VIVEROS BARBER: PRODUCTORES DE PLANTAS DE VID, yılında kurulan ve Tohumluklar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. fidanlık fideleri, asma fideleri, Asma bitkileri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, L'olleria Valencia, İspanya 'de bulunmaktadır.

 1. DE NOLF WILLY

  Belçika

  DE NOLF WILLY, yılında kurulan ve Tohumluklar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Bahçecilik ve Bahçıvanlık - Makineler ve ekipmanları, fidanlık fideleri, Şaraphane, bahçıvanlık, Bahçecilik ve Bahçıvanlık - Makineler ve ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Waregem, Belçika 'de bulunmaktadır.

 2. PETERS BELGIAN OUTDOOR PLANTS

  Belçika

  PETERS BELGIAN OUTDOOR PLANTS, yılında kurulan ve Fidanlık bitkileri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Tohumluklar, Tohumluklar, yeşil bitkiler, fidanlık fideleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Munsterbilzen, Belçika 'de bulunmaktadır.

 3. HOUTMEYERS

  Belçika

  HOUTMEYERS, yılında kurulan ve Fidanlık ve ormancılık sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Tohumluklar, Fidanlık bitkileri, Tohumluklar, meyve ağaçları, çiçekli çalılar, Fidanlık bitkileri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Eindhout-Laakdal, Belçika 'de bulunmaktadır.

 4. VIVERS GASSÓ S.L.

  İspanya

  VIVERS GASSÓ S.L., yılında kurulan ve Tohumluklar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. zeytin ağacı fidanları, şehir bahçeciliği, süs çalıları, palmiye fidanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Mont Roig Del Camp, İspanya 'de bulunmaktadır.

 5. BAUMSCHULE HORSTMANN GMBH & CO. KG

  Almanya

  BAUMSCHULE HORSTMANN GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Hububat ve tahıllar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Sebzeler, kök, Ev ve sera bitkileri,çiçekçilik, Tohumluklar, Fidanlık ve ormancılık, Sebzeler, kök, Ev ve sera bitkileri,çiçekçilik, Tohumluklar, Fidanlık ve ormancılık sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Schenefeld, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. MEISTERPFLANZEN

  Almanya

  MEISTERPFLANZEN, yılında kurulan ve Tohumluklar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Nordhorn, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. GARDENPLANTS24, JA. SCHULDT BAUMSCHULEN

  Almanya

  GARDENPLANTS24, JA. SCHULDT BAUMSCHULEN, yılında kurulan ve Tohumluklar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Ellerhoop, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. PARK M

  Polanya

  PARK M, yılında kurulan ve Mimarlar - danışmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. Tohumluklar, Yüksek dereceli çelik bilyalar, Tohumluklar, bahçecilik sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Stary Sącz, Polanya 'de bulunmaktadır.

 9. PHYTESIA

  Belçika

  PHYTESIA, yılında kurulan ve Çiçekli bitkiler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Tohumluklar, Tohumluklar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Scry, Belçika 'de bulunmaktadır.

 10. PÉPINIÈRES CECE

  Belçika

  PÉPINIÈRES CECE, yılında kurulan ve Fidanlık ve ormancılık sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. Tohumluklar, Yeşil yapraklı bitkiler, Çiçekler ve sera tohumlukları, Tohumluklar, Dikme, Yeşil yapraklı bitkiler, Çiçekler ve sera tohumlukları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bray, Belçika 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz