• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • toprak

Sonuçlar

Toprak - Ithalat/Ihracat

 1. HATIPOGLU GÜNES KIREMIT&TUGLA SANAYI A.S.

  Türkiye

  HATİPOĞLU GÜNEŞ KİREMİT köklü geçmişinin oluşturduğu bilgi birikimi ve teknoloji ile sağlam, güvenilir, her zevke hitap eden, yapıları sanata dönüştürecek pişmiş kil ve topraktan mamul en geniş ürün yelpazesini müşterilerine sunmaktadır. Günümüzün en ileri teknolojisiyle el değmeden üretilen HATİPOĞLU GÜNEŞ renkli beton kiremitleri, standart ölçüleri ve kilitleme sistemi sayesinde uygulaması son derece kolaydır. Her zevke hitap eden sonsuz renk seçeneğiyle çatılarınıza estetik bir görüntü sunar. En zor hava koşullarına dayanıklı, su sızdırmaz ve donmalara karşı garanti altında olan A1 sınıfı yanmaz renkli beton kiremitlerimiz, sıcak ve soğuğa karşıda çatı izalasyonuna katkı sağlamaktadır. TSE belgeli , ISO 9001 , ISO 14001 standartlarında ve CE sertifikasına sahip HATİPOĞLU GÜNEŞ renkli beton kiremitleri uzun yıllar çatılarınızı güvenle koruyacaktır..

 2. IBT AGRO TARIM ITHALAT IHRACAT SANAYI VE TICARET LIMITED SIRKETI

  Türkiye

  Plant nutrition products, which play a significant role in modern agricultural practices, are considered a key element of the agriculture industry today. The quality, rapid, and uninterrupted supply of fertilizers and agricultural chemicals is of critical importance for agricultural production processes. Founded in Antalya in 2021, after a very long Research/Development and detailed process, IBT AGRO operates in the field of production and marketing of plant nutrition products that form the basis of agriculture. The company continues its activities in state-of-the-art production facilities in Antalya Organized Industrial Zone, with an area of 6, 000 m², equipped with state-of-the-art powder and liquid production lines and machines, and an annual production capacity of 30, 000, 000 kg/year. “IBT Agro” and “IBT Group of Companies” continue their operations with a broad field/operations team, in collaboration with business partners across Europe, the Middle East, Asia, Africa, and South America, expanding their trade portfolio day by day in line with long-term, sustainable goals. For a colorful, more productive harvest. Welcome to IBT AGRO; we are ready to lay the foundation for sustainable agriculture, growing together.

 3. KRISTAL MERKEZI YAPI PEYZAJ A.S

  Türkiye

  Kristal Landscape was established in 2002 with an understanding that is inspired by nature and adapts the power of nature to urban life. We continue to sign successful projects with our expert and experienced technical staff, our understanding of aesthetics in harmony with nature, and our powerful and modern machinery equipment. • PRODUCTION OF TREE, SEEDLING AND SEEDLING • SEASONAL FLOWERS • IRRIGATION SYSTEMS • PLANT NUTRITION • MULTI-STOREY PARKING SYSTEMS • WOODEN CITY FURNITURE PRODUCTION • WOODEN HOUSE PRODUCTION We are honored to work together

  Tüm ürünler arasında "toprak"
 4. BIOERA-MOSCOW, LLC

  Rusya

  BioEra şirketi, solucan gübresi, biyogübreler, mantar ve bakteri bazlı bitki koruma ürünleri, saf amino asitlerin yanı sıra bakteriyel gübreler ve toprak düzenleyiciler dahil olmak üzere mahsul çiftçiliği için biyo ürünler üretir ve satar. 2016 yılından itibaren Rusya pazarına ürün tedarik eden firma, 2022 yılından itibaren komşu ülkelere (Sırbistan, Beyaz Rusya, Gürcistan, Kazakistan, Özbekistan, Kırgızistan) satış alanını genişletmiştir. Şirket ayrıca Afrika ülkelerine sevkiyat başlatmak için aktif olarak müzakere ediyor. Şirket aşağıdaki ürünleri üretir ve tedarik eder: Tohum ilaçlama; -Bitki besleme; - Toprak verimliliğini artırmak ve sürdürmek için hazırlıklar (arazi rehabilitasyonu dahil); - Atık işleme ve biohumus üretimi için solucanlar; - Vermikompostlama ve biohumus üretimi için ekipman; - Katı biohumus; Bakteriyel formülasyonlar (biyofungisit, nitrojen, fosfor ve potasyum fiksasyonu için formülasyonlar). BioEra, yüksek kaliteli formülasyonlar sağlayarak tarımsal kalkınmayı teşvik etmek için bir dizi hizmet sunar. Şirketin uzmanları, uygulama planlarını geliştirir, sonuçları izler ve tedarik edilen formülasyonların tüm uygulama süreçlerini kontrol eder..

 5. HOLLAND SOIL

  İspanya

  HOLLAND SOIL, yılında kurulan ve Toprak sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Llinars Del Valles (bareclona), İspanya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. MAPA-2. PPUH HALINA MATYSIAK

  Polanya

  MAPA-2. PPUH HALINA MATYSIAK, yılında kurulan ve Bahçıvanlık, koruluk ve peyzajcılık servisi sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. Parklar ve bahçeler - danışmanlar, Park ve bahçeler - Gerçekleştirme/Yapım ve bakım, Toprak, Parklar ve bahçeler - danışmanlar, Park ve bahçeler - Gerçekleştirme/Yapım ve bakım, bahçecilik, Toprak sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Jarosław, Polanya 'de bulunmaktadır.

 2. SCHOTTERWERK MOERSDORF

  Lüksemburg

  SCHOTTERWERK MOERSDORF, yılında kurulan ve Yapı/bina ve genel işler için hammaddeler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Toprak, doğal taşlar, Taş ocağı, gabyonlar, Toprak sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Moersdorf, Lüksemburg 'de bulunmaktadır.

 3. DE KOCK WAVRE

  Belçika

  DE KOCK WAVRE, yılında kurulan ve Devlet taahhüdü müteahhitleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Toprak, teraslama, arazi düzeltme çalışmaları, kum, Toprak sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Wavre, Belçika 'de bulunmaktadır.

 4. TORFWERK NEUSTADT GMBH & CO. KG

  Almanya

  TORFWERK NEUSTADT GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Ev ve sera bitkileri,çiçekçilik sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Fidanlık ve ormancılık, Gübreler ve toprak verimliliği, Turba ve kompost gübreler, Toprak, Fidanlık ve ormancılık, Gübreler ve toprak verimliliği, Turba ve kompost gübreler, Toprak sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Neustadt, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. TREVIGIANA HUMUS

  İtalya

  TREVIGIANA HUMUS, yılında kurulan ve Toprak sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Bahçe mobilyaları, Turba ve kompost gübreler, Bahçe mobilyaları, humus, Turba ve kompost gübreler, ağaç kabukları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Casale Sul Sile, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. WIS-KRUSZYWA.PL

  Polanya

  WIS-KRUSZYWA.PL, yılında kurulan ve Toprak sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Kramsk, Polanya 'de bulunmaktadır.

 2. OGRODNIK. GOSPODARSTWO OGRODNICZO-SZKÓŁKARSKIE

  Polanya

  OGRODNIK. GOSPODARSTWO OGRODNICZO-SZKÓŁKARSKIE, yılında kurulan ve Fidanlık ve ormancılık sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. Bahçecilik, bahçıvanlık ve çiçekçiler - ekipmanlar ve Levazım/gereçler, Toprak, dayanıklı yapraklı funda fideleri, Bahçecilik, bahçıvanlık ve çiçekçiler - ekipmanlar ve Levazım/gereçler, Toprak, fundalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kraczkowa, Polanya 'de bulunmaktadır.

 1. PROPLANT GMBH

  Almanya

  PROPLANT GMBH, yılında kurulan ve Ev ve sera bitkileri,çiçekçilik sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Fidanlık ve ormancılık, Gübreler ve toprak verimliliği, Turba ve kompost gübreler, Toprak, Fidanlık ve ormancılık, Gübreler ve toprak verimliliği, Turba ve kompost gübreler, Toprak sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Vaihingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. EUROLIGNITE LLC

  Ukrayna

  EUROLIGNITE LLC, yılında kurulan ve Kömür ithalat ve ihracatı sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Toprak, linyit, organik iyileştirme ürünü, Toprak, toprak düzeltici sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kyiv, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

 3. MATTHIAS CONSTRUCTION MATERIALS (SE) LTD.

  Birleşik Krallık

  MATTHIAS CONSTRUCTION MATERIALS (SE) LTD., yılında kurulan ve Toprak sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Surbition, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 4. AGROHOBLAJ D.O.O.

  Hırvatistan

  AGROHOBLAJ D.O.O., yılında kurulan ve Toprak sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Substratlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Mursko Središće, Hırvatistan 'de bulunmaktadır.

 5. COIR LANKA

  İtalya

  COIR LANKA, yılında kurulan ve Toprak sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. hindistancevizi esaslı jeotekstiller sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Verona, İtalya 'de bulunmaktadır.

 6. SILUFLORA

  Polanya

  SILUFLORA, yılında kurulan ve Turba ve kompost gübreler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Toprak, gübre için turba, Toprak sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Plock, Polanya 'de bulunmaktadır.

 7. MIKROTEKKIMYA ZIRAI ILAÇ SANAYI LTD STI

  Türkiye

  MIKROTEKKIMYA ZIRAI ILAÇ SANAYI LTD STI, yılında kurulan ve BİYOLOJİK TARIM sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. toprak, bentonit sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, KOCAELI, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 8. AGROMYSL MYSLIBORZ SP Z O O

  Polanya

  AGROMYSL MYSLIBORZ SP Z O O, yılında kurulan ve Gübreler ve toprak verimliliği sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Toprak, Hububat ve tahıllar, Toprak, Hububat ve tahıllar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Golenice, Polanya 'de bulunmaktadır.

 1. MECHELLI MARIO E C. SNC

  İtalya

  MECHELLI MARIO E C. SNC, yılında kurulan ve Toprak sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Soriano Nel Cimino, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. FISCHER'S GARTENLAND GMBH & CO. KG

  Almanya

  FISCHER'S GARTENLAND GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Gübreler ve toprak verimliliği sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Toprak, Toprak sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Neustadt, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. EWALD KNAK GMBH

  Almanya

  EWALD KNAK GMBH, yılında kurulan ve Gübreler ve toprak verimliliği sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Toprak, Toprak sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bad Fallingbostel, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. S.U.D.E. GMBH

  Almanya

  S.U.D.E. GMBH, yılında kurulan ve Gübreler ve toprak verimliliği sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Toprak, Toprak sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Berlin, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. BAUSTOFFE FLECHTINGEN GMBH & CO. KG

  Almanya

  BAUSTOFFE FLECHTINGEN GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Gübreler ve toprak verimliliği sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Toprak, Demirli ve demirsiz maden cevherleri, Toprak, Demirli ve demirsiz maden cevherleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Flechtingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. ESG ERD-SUBSTRAT-FABRIKATION BUSCH GMBH

  Almanya

  ESG ERD-SUBSTRAT-FABRIKATION BUSCH GMBH, yılında kurulan ve Gübreler ve toprak verimliliği sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Toprak, Toprak sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Rastede, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. GEBRÜDER PATZER GMBH & CO. KG

  Almanya

  GEBRÜDER PATZER GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Gübreler ve toprak verimliliği sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Toprak, Toprak sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sinntal, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. PRZEDSIEBIORSTWO PRODUKCYJNO HANDLOWE KOMPOSTPAL H L H D NATALIA WIESZCZECZYNSCY SPOLKA JA

  Polanya

  PRZEDSIEBIORSTWO PRODUKCYJNO HANDLOWE KOMPOSTPAL H L H D NATALIA WIESZCZECZYNSCY SPOLKA JA, yılında kurulan ve Plastik malzemeden film ve saclar ( levhalar ) sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Toprak, Toprak sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Koscian, Polanya 'de bulunmaktadır.

 9. MODAHUM GMBH

  Almanya

  MODAHUM GMBH, yılında kurulan ve Turba ve kompost gübreler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Toprak, Toprak sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Egling, Almanya 'de bulunmaktadır.

 10. PRIMASTA B.V.

  Hollanda

  PRIMASTA B.V., yılında kurulan ve Gübreler ve toprak verimliliği sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Toprak, Toprak sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Asten, Hollanda 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Toprak - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

4.844 Şirketler