• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • topraksız bitki büyütme yöntemi ekipman ve gereçleri

Sonuçlar

Topraksız bitki büyütme yöntemi ekipman ve gereçleri - Ithalat/Ihracat

 1. VTS PROJE

  Türkiye

  VTSPROJE Şirketi 2014 yılında bahçecilik sektöründe faaliyete başlayan basit araçlar başlayarak aynı anda daha teknolojik açıdan giderek gelişmiş cihazlar ekleyerek, teklifimizi genişletilmesi sırasında, yavaş yavaş, deneyim ve müşteri tanıma kazanmıştır.Şimdi, teklifimiz Batı şirketlerinin teklifiyle başarılı bir şekilde rekabet ediyor ve üretimimizin yarısından fazlası diğer AB ülkelerinden müşteriler tarafından devreye alındı: Hollanda, Danimarka, Finlandiya, İspanya, Macaristan, Çek Cumhuriyeti. VTSPROJE.AŞ tarafından üretilen cihazlar, Rusya, Litvanya, Letonya, Ukrayna ve Beyaz Rusya gibi Doğu Avrupa ülkelerindeki sera çiftliklerinde de kullanılmaktadır.Şirketin mevcut ticari teklifi, seralarda mahsul yetiştirme arabaları (manuel, elektrik, hidrolik), domates süspansiyonları, sirkülasyon fanları, sera spreyleri ve bitki püskürtme için otomatik makineler de dahi olmak üzere çeşitli ürün ve cihazlardan oluşmaktadır.Teklifimizi geliştirmeye ve genişletmeye odaklanıyoruz. En büyük önceliğimiz ürünlerimizin kalitesidir, bu nedenle hem sunulan ürünlerin kalitesinin iyileştirilmesi hem de gerekli araçlarla ilgili yeni fikirler olmak üzere müşterilerimizin görüşlerini büyük bir saygı ve dikkatle dinleriz. Ürünlerimizin kalitesini ve mevcut düzenlemelere ve standartlara uygunluğunu sürekli olarak izliyoruz. Sertifikalı ve akredite araştırma ve geliştirme birimleri ile yakın işbirliğimiz sayesinde ürünlerimiz hem ulusal hem de Avrupa güvenlik standartlarının gerekliliklerine uygun

 2. SEPEC CONSULTS SAS

  Fransa

  SEPEC CONSULTS SAS, yılında kurulan ve Tarımsal sistemler ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Topraksız bitki büyütme yöntemi ekipman ve gereçleri, Uluslararası ticaret danışmanları, Araştırma ve geliştirme stratejileri, Yönetim danışmanlığı, Topraksız bitki büyütme yöntemi ekipman ve gereçleri, Uluslararası ticaret danışmanları, Araştırma ve geliştirme stratejileri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Muzillac, Fransa 'de bulunmaktadır.

 3. COSTIÑA ORGÁNICA S.L.

  İspanya

  COSTIÑA ORGÁNICA S.L., yılında kurulan ve Bahçıvanlık ithalat-ihracatı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Saksı çiçekleri ekipmanları, Bahçecilik, bahçıvanlık ve çiçekçiler - ekipmanlar ve Levazım/gereçler, Topraksız bitki büyütme yöntemi ekipman ve gereçleri, malçlama için ağaç kabukları, Saksı çiçekleri ekipmanları, Bahçecilik, bahçıvanlık ve çiçekçiler - ekipmanlar ve Levazım/gereçler, Topraksız bitki büyütme yöntemi ekipman ve gereçleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, O Pino (a Coruña), İspanya 'de bulunmaktadır.

 4. SLIMS PLACE

  Birleşik Krallık

  SLIMS PLACE, yılında kurulan ve Bahçecilik ve Bahçıvanlık - Makineler ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Topraksız bitki büyütme yöntemi ekipman ve gereçleri, Topraksız bitki büyütme yöntemi ekipman ve gereçleri, biostimulatörler - gübre, bahçıvanlık için aydınlatma sistemleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Hounslow, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 5. GREENHOUSE INTER SERA LTD STI

  Türkiye

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. STEAM CAR WASH MACHINE

  Türkiye

  STEAM CAR WASH MACHINE, yılında kurulan ve Topraksız bitki büyütme yöntemi ekipman ve gereçleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Izmir, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 2. DIOSA PLANTA GROW SHOP & DISTRIBUIDORA

  İspanya

  DIOSA PLANTA GROW SHOP & DISTRIBUIDORA, yılında kurulan ve Topraksız bitki büyütme yöntemi ekipman ve gereçleri sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, A Coruña, İspanya 'de bulunmaktadır.

 3. HYDRO-MANIA

  Birleşik Krallık

  HYDRO-MANIA, yılında kurulan ve Topraksız bitki büyütme yöntemi ekipman ve gereçleri sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. Bitki yatakları çiçek soğanları ve tohumlar, Saksı bitkileri, Çiçekli bitkiler, hidrokültür, Bitki yatakları çiçek soğanları ve tohumlar, Saksı bitkileri, Çiçekli bitkiler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Birstall, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 4. ORGANIC GROWSHOP

  Yunanistan

  ORGANIC GROWSHOP, yılında kurulan ve Topraksız bitki büyütme yöntemi ekipman ve gereçleri sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. Ev içinde yapılan seralar, hidrokültür, iç hava kalitesi, Ev içinde yapılan seralar, gübre sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Thesaloniki, Yunanistan 'de bulunmaktadır.

 5. HYDROPONICS BLANES - GROW SHOP WEB

  İspanya

  HYDROPONICS BLANES - GROW SHOP WEB, yılında kurulan ve Topraksız bitki büyütme yöntemi ekipman ve gereçleri sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Blanes, Girona, İspanya 'de bulunmaktadır.

 1. HYDROMAR PIOTR BABIARZ

  Polanya

  HYDROMAR PIOTR BABIARZ, yılında kurulan ve Topraksız bitki büyütme yöntemi ekipman ve gereçleri sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. Ev ve sera bitkileri,çiçekçilik, Tohumluklar, Ev ve sera bitkileri,çiçekçilik, sulama, sulama malzemeleri, Tohumluklar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Powiercie, Polanya 'de bulunmaktadır.

 2. BLUMENTHAL JARDINAGE & HYDROCULTURE

  Lüksemburg

  BLUMENTHAL JARDINAGE & HYDROCULTURE, yılında kurulan ve Bahçecilik, bahçıvanlık ve çiçekçiler - ekipmanlar ve Levazım/gereçler sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. Topraksız bitki büyütme yöntemi ekipman ve gereçleri, Yapay bitkiler, Kazma işleri, Topraksız bitki büyütme yöntemi ekipman ve gereçleri, Yapay bitkiler, Kazma işleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Hivange, Lüksemburg 'de bulunmaktadır.

 1. PPHU VITRO

  Polanya

  PPHU VITRO, yılında kurulan ve Topraksız bitki büyütme yöntemi ekipman ve gereçleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. hidrokültür, tarım biyoteknolojileri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Koło, Polanya 'de bulunmaktadır.

 2. ÜNAL TARIM

  Türkiye

  ÜNAL TARIM, yılında kurulan ve Kimyasal gübre sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Tarım ürünleri ithalat-ihracatı, Topraksız bitki büyütme yöntemi ekipman ve gereçleri, Tarım ürünleri ithalat-ihracatı, tohum, tarım ürünleri, Topraksız bitki büyütme yöntemi ekipman ve gereçleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Konya, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 3. IMPATTOZERO SRL

  İtalya

  IMPATTOZERO SRL, yılında kurulan ve Topraksız bitki büyütme yöntemi ekipman ve gereçleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Cervaro, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. PONIC GROW SHOP S.L

  İspanya

  PONIC GROW SHOP S.L, yılında kurulan ve Kültür ortamları sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. Topraksız bitki büyütme yöntemi ekipman ve gereçleri, Topraksız bitki büyütme yöntemi ekipman ve gereçleri, organik gübreler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Madrid, İspanya 'de bulunmaktadır.

 5. A.R.T.S.

  Hollanda

  A.R.T.S., yılında kurulan ve Topraksız bitki büyütme yöntemi ekipman ve gereçleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Made, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 6. HOOGENDOORN PROJECTBEPLANTING

  Hollanda

  HOOGENDOORN PROJECTBEPLANTING, yılında kurulan ve Topraksız bitki büyütme yöntemi ekipman ve gereçleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. hidrokültür sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Houten, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 7. KWEEKVERLICHTING.NL

  Hollanda

  KWEEKVERLICHTING.NL, yılında kurulan ve Topraksız bitki büyütme yöntemi ekipman ve gereçleri sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. Şirket, Heerenveen, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 8. GREEN FINGERED HYDROPONICS

  Birleşik Krallık

  GREEN FINGERED HYDROPONICS, yılında kurulan ve Topraksız bitki büyütme yöntemi ekipman ve gereçleri sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. Şirket, Dundee, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 1. PINETTI SHOPPING ON LINE

  İtalya

  PINETTI SHOPPING ON LINE, yılında kurulan ve Topraksız bitki büyütme yöntemi ekipman ve gereçleri sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. Şirket, Vittoria, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. AEROPONIC - HYDROPONICS

  Yunanistan

  AEROPONIC - HYDROPONICS, yılında kurulan ve Topraksız bitki büyütme yöntemi ekipman ve gereçleri sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. Şirket, Aigaleo, Yunanistan 'de bulunmaktadır.

 3. GROWN UP HYDROPONICS

  Birleşik Krallık

  GROWN UP HYDROPONICS, yılında kurulan ve Topraksız bitki büyütme yöntemi ekipman ve gereçleri sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. hidrokültür sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Aylesbury, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 4. BEVATTNINGSTEKNIK AB

  İsveç

  BEVATTNINGSTEKNIK AB, yılında kurulan ve Topraksız bitki büyütme yöntemi ekipman ve gereçleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. sulama tesisatlarının tasarımı, su işletme tesisatları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ängelholm, İsveç 'de bulunmaktadır.

 5. EUROGROW

  İspanya

  EUROGROW, yılında kurulan ve Topraksız bitki büyütme yöntemi ekipman ve gereçleri sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. Şirket, Madrid, İspanya 'de bulunmaktadır.

 6. THE HYDRO BROS

  Birleşik Krallık

  THE HYDRO BROS, yılında kurulan ve Topraksız bitki büyütme yöntemi ekipman ve gereçleri sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. Şirket, Croydon, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 7. GREEN SPIRIT HYDROPONIC

  Birleşik Krallık

  GREEN SPIRIT HYDROPONIC, yılında kurulan ve Topraksız bitki büyütme yöntemi ekipman ve gereçleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Sheffield, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 8. GREEN POWER

  Ukrayna

  GREEN POWER, yılında kurulan ve Topraksız bitki büyütme yöntemi ekipman ve gereçleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Kharkiv, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

 9. BEETLE SEEDS

  İspanya

  BEETLE SEEDS, yılında kurulan ve Topraksız bitki büyütme yöntemi ekipman ve gereçleri sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. Şirket, lebrija, İspanya 'de bulunmaktadır.

 10. H2 HYDROPONICS

  İspanya

  H2 HYDROPONICS, yılında kurulan ve Topraksız bitki büyütme yöntemi ekipman ve gereçleri sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Nigran, İspanya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz