• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • tortellini (meksika usulü)

Sonuçlar

Tortellini (meksika usulü) - Ithalat/Ihracat

 1. FOOD VALLEY S.R.L.

  İtalya

  FOOD VALLEY S.R.L., yılında kurulan ve Makarna sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Mantı - Ravioli (İtalyan usulü), Tortellini (Meksika usulü), Mantı - Ravioli (İtalyan usulü), Tortellini (Meksika usulü), balkabaklı ıslak pastalar, tortelli sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Collecchio, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. MOSNA GMBH & CO. KG

  Almanya

  MOSNA GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Mantı - Ravioli (İtalyan usulü) sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Makarna, Tortellini (Meksika usulü), Makarna, Tortellini (Meksika usulü) sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Troisdorf, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. LAPORTA GROUP S.R.L.

  İtalya

  LAPORTA GROUP S.R.L., yılında kurulan ve Makarna sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Mantı - Ravioli (İtalyan usulü), Tortellini (Meksika usulü), Mantı - Ravioli (İtalyan usulü), Tortellini (Meksika usulü) sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Botricello, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. OLCESE E CASTAGNOLA S.N.C. DI PAOLA OLCESE E C.

  İtalya

  OLCESE E CASTAGNOLA S.N.C. DI PAOLA OLCESE E C., yılında kurulan ve Makarna sektöründe faaliyet gösteren bir. Mantı - Ravioli (İtalyan usulü), Tortellini (Meksika usulü), Mantı - Ravioli (İtalyan usulü), Tortellini (Meksika usulü) sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sori, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. PASTIFICIO NOVELLA

  İtalya

  PASTIFICIO NOVELLA, yılında kurulan ve Makarna sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Mantı - Ravioli (İtalyan usulü), Tortellini (Meksika usulü), Mantı - Ravioli (İtalyan usulü), Tortellini (Meksika usulü) sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sori, İtalya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. PASTIFICIO ARTIGIANO VINCENZA MURA

  İtalya

  PASTIFICIO ARTIGIANO VINCENZA MURA, yılında kurulan ve Makarna sektöründe faaliyet gösteren bir. Mantı - Ravioli (İtalyan usulü), Tortellini (Meksika usulü), Mantı - Ravioli (İtalyan usulü), Tortellini (Meksika usulü) sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Cagliari, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. PINTON S.R.L.

  İtalya

  PINTON S.R.L., yılında kurulan ve Makarna sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Mantı - Ravioli (İtalyan usulü), Tortellini (Meksika usulü), Mantı - Ravioli (İtalyan usulü), Tortellini (Meksika usulü) sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Costabissara, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. NONNA ANGELA S.R.L.

  İtalya

  NONNA ANGELA S.R.L., yılında kurulan ve Makarna sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Mantı - Ravioli (İtalyan usulü), Tortellini (Meksika usulü), Mantı - Ravioli (İtalyan usulü), Tortellini (Meksika usulü) sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Cassola, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. PASTIFICIO CHELUCCI S.R.L.

  İtalya

  PASTIFICIO CHELUCCI S.R.L., yılında kurulan ve Makarna sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Mantı - Ravioli (İtalyan usulü), Tortellini (Meksika usulü), Mantı - Ravioli (İtalyan usulü), Tortellini (Meksika usulü) sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Pistoia, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. F.I.R.M.A. ITALIA S.P.A.

  İtalya

  F.I.R.M.A. ITALIA S.P.A., yılında kurulan ve Makarna sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Mantı - Ravioli (İtalyan usulü), Tortellini (Meksika usulü), Mantı - Ravioli (İtalyan usulü), Tortellini (Meksika usulü) sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, MUGGIO', İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. SPANU RINA

  İtalya

  SPANU RINA, yılında kurulan ve Makarna sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Mantı - Ravioli (İtalyan usulü), Tortellini (Meksika usulü), Mantı - Ravioli (İtalyan usulü), Tortellini (Meksika usulü) sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Canelli, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. PASTIFICIO PASTA FRESCA DI BASTARDI A.

  İtalya

  PASTIFICIO PASTA FRESCA DI BASTARDI A., yılında kurulan ve Makarna sektöründe faaliyet gösteren bir. Mantı - Ravioli (İtalyan usulü), Tortellini (Meksika usulü), Mantı - Ravioli (İtalyan usulü), Tortellini (Meksika usulü) sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Palomonte, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. PASTIFICIO DE SORTIS S.R.L.

  İtalya

  PASTIFICIO DE SORTIS S.R.L., yılında kurulan ve Makarna sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Mantı - Ravioli (İtalyan usulü), Tortellini (Meksika usulü), Mantı - Ravioli (İtalyan usulü), Tortellini (Meksika usulü) sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Pietragalla, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. ARTE & PASTA S.R.L.

  İtalya

  ARTE & PASTA S.R.L., yılında kurulan ve Makarna sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Mantı - Ravioli (İtalyan usulü), Tortellini (Meksika usulü), Mantı - Ravioli (İtalyan usulü), Tortellini (Meksika usulü) sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Boscoreale, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. LA BOLOGNESE S.R.L.

  İtalya

  LA BOLOGNESE S.R.L., yılında kurulan ve Makarna sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Mantı - Ravioli (İtalyan usulü), Tortellini (Meksika usulü), Mantı - Ravioli (İtalyan usulü), Tortellini (Meksika usulü) sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Contursi Terme, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. GRANDI PASTAI ITALIANI S.P.A.

  İtalya

  GRANDI PASTAI ITALIANI S.P.A., yılında kurulan ve Makarna sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Mantı - Ravioli (İtalyan usulü), Tortellini (Meksika usulü), Mantı - Ravioli (İtalyan usulü), Tortellini (Meksika usulü) sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Correggio, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. LA SFOGLIA D'ORO S.N.C. DI CAMPIONI GIOVANNI E CERRONI EMANUELA

  İtalya

  LA SFOGLIA D'ORO S.N.C. DI CAMPIONI GIOVANNI E CERRONI EMANUELA, yılında kurulan ve Makarna sektöründe faaliyet gösteren bir. Mantı - Ravioli (İtalyan usulü), Tortellini (Meksika usulü), Mantı - Ravioli (İtalyan usulü), Tortellini (Meksika usulü) sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Fabriano, İtalya 'de bulunmaktadır.

 6. MARROCCO LUIGI

  İtalya

  MARROCCO LUIGI, yılında kurulan ve Makarna sektöründe faaliyet gösteren bir. Mantı - Ravioli (İtalyan usulü), Tortellini (Meksika usulü), Mantı - Ravioli (İtalyan usulü), Tortellini (Meksika usulü) sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Cursi, İtalya 'de bulunmaktadır.

 7. DI MARTINO GAETANO & FRATELLI S.P.A.

  İtalya

  DI MARTINO GAETANO & FRATELLI S.P.A., yılında kurulan ve Makarna sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Mantı - Ravioli (İtalyan usulü), Tortellini (Meksika usulü), Mantı - Ravioli (İtalyan usulü), Tortellini (Meksika usulü) sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Gragnano, İtalya 'de bulunmaktadır.

 8. IL PASTAIO S.R.L.

  İtalya

  IL PASTAIO S.R.L., yılında kurulan ve Makarna sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Mantı - Ravioli (İtalyan usulü), Tortellini (Meksika usulü), Mantı - Ravioli (İtalyan usulü), Tortellini (Meksika usulü) sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Rodengo Saiano, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. PASTA GIOIOSA

  İtalya

  PASTA GIOIOSA, yılında kurulan ve Makarna sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Mantı - Ravioli (İtalyan usulü), Tortellini (Meksika usulü), Mantı - Ravioli (İtalyan usulü), Tortellini (Meksika usulü) sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Rodigo, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. LA BOLOGNESE DI CASINI GIOVANNI

  İtalya

  LA BOLOGNESE DI CASINI GIOVANNI, yılında kurulan ve Makarna sektöründe faaliyet gösteren bir. Mantı - Ravioli (İtalyan usulü), Tortellini (Meksika usulü), Mantı - Ravioli (İtalyan usulü), Tortellini (Meksika usulü) sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Firenze, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. AICHNER MARTIN

  İtalya

  AICHNER MARTIN, yılında kurulan ve Makarna sektöründe faaliyet gösteren bir. Mantı - Ravioli (İtalyan usulü), Tortellini (Meksika usulü), Mantı - Ravioli (İtalyan usulü), Tortellini (Meksika usulü) sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Castelrotto, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. PASTA FRESCA 3G DI GALANTI PATRIZIO C. S.N.C.

  İtalya

  PASTA FRESCA 3G DI GALANTI PATRIZIO C. S.N.C., yılında kurulan ve Makarna sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Mantı - Ravioli (İtalyan usulü), Tortellini (Meksika usulü), Mantı - Ravioli (İtalyan usulü), Tortellini (Meksika usulü) sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Misano Adriatico, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. ELI.S.AN. NATURAL FOOD S.A.S.

  İtalya

  ELI.S.AN. NATURAL FOOD S.A.S., yılında kurulan ve Makarna sektöründe faaliyet gösteren bir. Mantı - Ravioli (İtalyan usulü), Tortellini (Meksika usulü), Mantı - Ravioli (İtalyan usulü), Tortellini (Meksika usulü) sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Pagani, İtalya 'de bulunmaktadır.

 6. DELLANONNA S.R.L.

  İtalya

  DELLANONNA S.R.L., yılında kurulan ve Makarna sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Mantı - Ravioli (İtalyan usulü), Tortellini (Meksika usulü), Mantı - Ravioli (İtalyan usulü), Tortellini (Meksika usulü) sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bedonia, İtalya 'de bulunmaktadır.

 7. PASTIFICIO LA FIORITA S.R.L.

  İtalya

  PASTIFICIO LA FIORITA S.R.L., yılında kurulan ve Makarna sektöründe faaliyet gösteren bir. Mantı - Ravioli (İtalyan usulü), Tortellini (Meksika usulü), Mantı - Ravioli (İtalyan usulü), Tortellini (Meksika usulü) sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Rufina, İtalya 'de bulunmaktadır.

 8. GENUITALY PRODUZIONE PASTA FRESCA S.R.L.

  İtalya

  GENUITALY PRODUZIONE PASTA FRESCA S.R.L., yılında kurulan ve Makarna sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Mantı - Ravioli (İtalyan usulü), Tortellini (Meksika usulü), Mantı - Ravioli (İtalyan usulü), Tortellini (Meksika usulü) sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, San Giorgio Bigarello, İtalya 'de bulunmaktadır.

 9. LA LANTERNA S.R.L.

  İtalya

  LA LANTERNA S.R.L., yılında kurulan ve Makarna sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Mantı - Ravioli (İtalyan usulü), Tortellini (Meksika usulü), Mantı - Ravioli (İtalyan usulü), Tortellini (Meksika usulü) sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, San Giovanni In Persiceto, İtalya 'de bulunmaktadır.

 10. CASA DEL TORTELLINO DI BONIFAZI GABRIELLA & C. S.N.C.

  İtalya

  CASA DEL TORTELLINO DI BONIFAZI GABRIELLA & C. S.N.C., yılında kurulan ve Makarna sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Mantı - Ravioli (İtalyan usulü), Tortellini (Meksika usulü), Mantı - Ravioli (İtalyan usulü), Tortellini (Meksika usulü) sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Osimo, İtalya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz