• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • toz çıkarma - cihaz ve sistemler

Sonuçlar

Toz çıkarma - cihaz ve sistemler - Ithalat/Ihracat

 1. ELT ENTSTAUBUNGS- UND LUFTTECHNIK GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Amacımız sadece bireysel teknik görevlere bakmak değil, aynı zamanda kârlılık, amortisman, emniyet ve çevre uyumluluğunun ön planda durduğu bütünsel çözümler geliştirmektir. Avantajınız - bizim hızımızdır. ELT şirketi, 1996 yılında, 30 yıllık hava ve toz ayırma teknolojisi deneyimi bulunan 2 mühendis tarafından kurulmuştur. Esneklik ve teknik bilgi birikimi sayesinde, yurt içi ve dışında farklı boyutlardaki sistemlerin kurulumu gerçekleştirilebilmiştir. Gücümüz, konsültasyon, detaylı planlama, hazır edim ve profesyonel montaj arasındaki kısa mesafelerdeki şirket bütünlüğünde yatmaktadır.

 2. AIR-FRESH-SERVICE INDUSTRIEFILTER GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Orta ölçekli, sertifikalı, sahibi tarafından yönetilen bir şirket olarak yüksek kaliteli endüstriyel emme ve filtre sistemleri konusunda 20 yıldan fazla deneyime sahibiz. İlk günden beri firmamızın odak noktası emme ve filtre sistemlerinin üretimidir. Bu nedenle ve deneyimlerimiz sayesinde kendimizi sadece OEM alanında bir emme ve filtre sistemi tedarikçisi olarak görmüyoruz, aksine uzman bir iş ortağı olarak nihai müşterilerimize çalışma alanında hava temizliği gibi teknik açıdan zorlu bir alanda destek oluyoruz. Kaliteyi, güveni ve "bilgi birikimimizi" sizin için çekici olabilecek bir iş ilişkisi kurmak amacıyla kendi önceliklerimiz olarak belirledik.

 3. ELCOWA

  Fransa

  Verified by europages badge

  ELCOWA, kalite kontrol, elektrostatik ile ilgili sorunlar, kirletici tespiti, yasal metroloji ve tartım ile ilgili özel çözümler sunan bir şirkettir. Metal parçacık detektörleri, manyetik ayırıcılar gibi makine takımları tedarik ediyoruz - Jeneratörler ve elektrostatik çubuklar, toz giderme - Tarımsal gıda ve farmasötik ürünlerde yabancı maddelerin incelenmesi ve test edilmesi

 4. INSTAL-FILTER SA

  Polanya

  Verified by europages badge

  INSTAL-FILTER SA, yılında kurulan ve Toz çıkarma - Cihaz ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Hava filtreleme - ekipmanlar, Hava temizlemesi/arıtması - Cihaz ve sistemler, Hava temizleme - makine ve ekipmanları, Hava kirliliği kontrol hizmetleri, filtre torbaları, şömine dumanı baca delikleri, endüstriyel toz filtreleri, Hava filtreleme - ekipmanlar, Hava temizlemesi/arıtması - Cihaz ve sistemler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kościan, Polanya 'de bulunmaktadır.

 5. ASPIR'ELEC - ASPIRATION, FILTRATION DÉPOUSSIÈRAGE INDUSTRIEL

  Fransa

  Verified by europages badge

  ASPIR'ELEC - ASPIRATION, FILTRATION DÉPOUSSIÈRAGE INDUSTRIEL, yılında kurulan ve Tahliye tesisleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Hava işleme - Cihaz ve sistemler, Hava filtreleme - ekipmanlar, Toz çıkarma - Cihaz ve sistemler, Aspiratörler, gaz ve duman - ekipmanlar, Endüstriyel amaçlı vantilatörler, Kaza önleme - Maddeler/ürünler ve ekipmanlar, Vakumlu temizleyiciler, Hava işleme - Cihaz ve sistemler, Hava filtreleme - ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Diemoz, Fransa 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. CORAL

  Fransa

  Verified by europages badge

  CORAL, yılında kurulan ve Hava filtreleme - ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Aspiratörler, gaz ve duman - ekipmanlar, Hava işleme - Cihaz ve sistemler, Toz çıkarma - Cihaz ve sistemler, Endüstriyel amaçlı vantilatörler, Aspiratörler, gaz ve duman - ekipmanlar, Hava işleme - Cihaz ve sistemler, Toz çıkarma - Cihaz ve sistemler, Endüstriyel amaçlı vantilatörler, endüstriyel aspiratörler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bondoufle, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. IFSINDUSTRIEFILTER-SERVICE GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  IFSINDUSTRIEFILTER-SERVICE GMBH, yılında kurulan ve Toz çıkarma - Cihaz ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Bad Honnef, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. FDM GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  FDM GMBH, yılında kurulan ve Toz çıkarma - Cihaz ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Troisdorf, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. SCHNICK SYSTEMTECHNIK GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  SCHNICK SYSTEMTECHNIK GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Toz çıkarma - Cihaz ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Heiligenhaus, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. DINNOVATIVE GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  DINNOVATIVE GMBH, yılında kurulan ve Toz çıkarma - Cihaz ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Kaiserslautern, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. EVO-PRODUCTS BLANKENBURG GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  EVO-PRODUCTS BLANKENBURG GMBH, yılında kurulan ve Toz çıkarma - Cihaz ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Remagen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. ATON SERVICE

  Ukrayna

  Verified by europages badge

  ATON SERVICE, yılında kurulan ve Hava filtreleme - ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Aspiratörler, gaz ve duman - ekipmanlar, Hava işleme - Cihaz ve sistemler, Endüstriyel amaçlı vantilatörler, Toz çıkarma - Cihaz ve sistemler, Endüstriyel boyama işleri - Makineler ve sistemler, Filtreleme - Cihazlar ve gereçler, Tahliye tesisleri, Çevre Temizlik - Makine ve ekipmanlar, Aspiratörler, gaz ve duman - ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kolchyno, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

 1. SCITEEX RME GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  SCITEEX RME GMBH, yılında kurulan ve Toz çıkarma - Cihaz ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Naumburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. FILTRATION GROUP INDUSTRIAL

  Almanya

  Verified by europages badge

  FILTRATION GROUP INDUSTRIAL, yılında kurulan ve Toz çıkarma - Cihaz ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Öhringen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. ERBO GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  ERBO GMBH, yılında kurulan ve Toz çıkarma - Cihaz ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. briket makinaları, hurda transportörleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Magstadt, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. TECLINEA

  Fransa

  TECLINEA maden ve taş ocakları sektöründe toz giderme alanında uzmanlaşmış bir kuruluştur. Endüstriyel boyutlu toz giderme, tozların kontrol altına alınması ve işlenmesi, ekiplerimiz 100'den fazla ülkede faaliyet göstermektedir. Tozların giderilmesi, atomize hale getirilmesi, hava kalitesinin daha iyileştirilmesine yönelik tüm dünyada gerçekleştirilmiş olan 300'den fazla proje. TECLINEA müşterileri tüm dünyanın kabul ettiği uzmanlığımızdan yararlanma olanağına sahiptir. TECLINEA'nın teknik ekipleri endüstriyel boyutta toz giderme konusunda uzmanlaşmıştır, Fransa içinde ve dışında satmış olduğumuz ürünlerin montajını, bakımını ve onarımını büyük ustalık ve özveriyle gerçekleştirmektedir. TECLINEA toz giderme, endüstriyel toz arıtma, maden tozlarının giderilmesi ve taş ocakları tozlarının giderilmesi konularında çalışma ortağınızdır.

 5. ISS INDUSTRIESERVICE SCHLAGER INH. UDO SCHLAGER

  Almanya

  ISS Industrieservice Schlager şirketi Leipzig'de bulunmaktadır ve endüstriyel hizmet sektöründe faaliyet gösterir. Toz toplama ve elmas tekniği satışı ve kiralanmasında uzmanlaştık. Size danışmanlık hizmeti ve teknik için doğru kullanım planlaması yardımı da sunuyoruz. Kansere neden olan ince tozların emilmesi için HEPA filtreli toz emme sistemlerimizi özellikle öneriyoruz. Diğer makineler, cihazlar ve güvenli ekstra düşük voltajlı elektrikli alet ihtiyaçlarınız için kiralama tekliflerimizi inceleyiniz. Özel makinelerimiz yangın güvenlikli yapılar, fırın inşaatları, endüstriyel fırın inşaatları vb. için özellikle uygundur. Ayrıca sert köpükten kalıp yapı parçaları da üretiyoruz - sert köpük kesimler. Özel kalıp parçalarını özel bir sıcak tel yöntemi kullanarak otomatik biçimde ve sizin çizimlerinize uygun olarak üretiyoruz. Koni, küre, elips, silindir, boru, egzoz kanalları için dallanmalı kanallar vb. için farklı yapı parçaları üretebiliyoruz.

 6. AC-UMWELTTECHNIK

  Almanya

  AC-UMWELTTECHNIK, yılında kurulan ve Hava dezenfeksiyonu - Cihaz ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Hava iyonizasyonu - Sistemler e ekipman/giyim, Hava temizlemesi/arıtması - Cihaz ve sistemler, Hava filtreleme - ekipmanlar, Toz çıkarma - Cihaz ve sistemler, Hava iyonizasyonu - Sistemler e ekipman/giyim, Hava temizlemesi/arıtması - Cihaz ve sistemler, Hava filtreleme - ekipmanlar, Toz çıkarma - Cihaz ve sistemler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lechbruck Am See, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. LET MESCHEDE GMBH

  Almanya

  LET MESCHEDE GMBH, yılında kurulan ve Toz çıkarma - Cihaz ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. toz alma kabinleri, endüstriyel hava emme tesisatları, hava filtre sisteminin yerleştirilmesi, separatörler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Meschede, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. BG FILTRATION

  Almanya

  BG FILTRATION, yılında kurulan ve Filtreleme - Cihazlar ve gereçler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Toz çıkarma - Cihaz ve sistemler, separatörler, Havalı taşıma sistemleri, Filtreler ve filtre parçaları, Toz çıkarma - Cihaz ve sistemler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Renningen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. BRISTOL FILTER DEUTSCHLAND GMBH

  Almanya

  BRISTOL FILTER DEUTSCHLAND GMBH, yılında kurulan ve Toz çıkarma - Cihaz ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Dombühl, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. BLASTCOR UG (HAFTUNGSBESCHRÄNKT)

  Almanya

  BLASTCOR UG (HAFTUNGSBESCHRÄNKT), yılında kurulan ve Toz çıkarma - Cihaz ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Emsdetten, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. HÖCKER POLYTECHNIK AG

  İsviçre

  HÖCKER POLYTECHNIK AG, yılında kurulan ve Toz çıkarma - Cihaz ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Rothenburg, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 4. ILT INDUSTRIE-LUFTFILTERTECHNIK GMBH

  Almanya

  ILT INDUSTRIE-LUFTFILTERTECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Filtreleme - Cihazlar ve gereçler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Toz çıkarma - Cihaz ve sistemler, Aspiratörler, gaz ve duman - ekipmanlar, Elektrofiltreler, hava filtre sisteminin yerleştirilmesi, Toz çıkarma - Cihaz ve sistemler, Aspiratörler, gaz ve duman - ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ruppichteroth, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. L+M ENTSTAUBUNG NL ARBON

  İsviçre

  L+M ENTSTAUBUNG NL ARBON, yılında kurulan ve Toz çıkarma - Cihaz ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Arbon, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 6. R.W. UMWELT- UND FILTERTECHNIK

  Almanya

  R.W. UMWELT- UND FILTERTECHNIK, yılında kurulan ve Toz çıkarma - Cihaz ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Warstein, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. DELFIN DEUTSCHLAND INDUSTRIESAUGER GMBH

  Almanya

  DELFIN DEUTSCHLAND INDUSTRIESAUGER GMBH, yılında kurulan ve Toz çıkarma - Cihaz ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Osnabrück, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. FILTRATION CONSEIL

  Fransa

  FILTRATION CONSEIL, yılında kurulan ve Toz çıkarma - Cihaz ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Chereng, Fransa 'de bulunmaktadır.

 9. ERIC CENTRE

  Fransa

  ERIC CENTRE, yılında kurulan ve Toz çıkarma - Cihaz ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Hava filtreleme - ekipmanlar, endüstriyel toz filtreleri, endüstriyel havalandırma sistemleri, Hava filtreleme - ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Riom, Fransa 'de bulunmaktadır.

 10. TECNOSIDA S.R.L.

  İtalya

  TECNOSIDA S.R.L., yılında kurulan ve Toz çıkarma - Cihaz ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. çevre mühendisliği ve mühendislik incelemeleri, hava temizleme makineleri, endüstriyel hava emme tesisatları, manşonlu filtreler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Carate Brianza, İtalya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz