• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • trafik işaret levhaları

Sonuçlar

Trafik işaret levhaları - Ithalat/Ihracat

 1. KOMMONDO GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  KOMMONDO GMBH, yılında kurulan ve Trafik işaret levhaları sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Herrsching, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. NUOVA MARIC

  İtalya

  Verified by europages badge

  NUOVA MARIC, yılında kurulan ve Trafik işaret levhaları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. yatay ana yol sinyalleri, yol zemini boyası, yol işaretleme boyaları, güvenlik sinyal sistemleri, firma sinyalizasyon sistemi, yol sinyalizasyon sistemleri bakımı, dikey ana yol sinyalleri, yol güvenlik sinyalizasyonları, ışıklı yol sinyalleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, San Cesareo, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. TAMBURRINI ALESSANDRO

  İtalya

  Verified by europages badge

  TAMBURRINI ALESSANDRO, yılında kurulan ve Trafik işaret levhaları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. afişler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, San Cesareo, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. POWERTECH ELEKTRONIK GIRISIM IC VE DIS TIC.LTD.STI

  Türkiye

 5. WP SIGNALISATION

  Fransa

  Worldplas'ın bağlı ortaklığı olan WP SIGNALISATION şirketi yol ve bayındırlık işleri işaret levhası (sinyalizasyon) pazarına yönelik termoplastik malzemeden ürünlerin üretiminde uzman olan bir Fransız şirketidir. Ürünlerimiz tüm sinyalizasyon alanlarını ilgilendirmektedir: karayolu işaret levhaları, polis işaret levhaları, yön işaret levhaları, geçici işaret levhaları, sokak işaretleri, Hızlı Bilgi İşaretleri (BIR)®. Yaratıcılık ve teknik bilgi arayışında olan en titiz profesyoneller için yenilikçi termoplastik işaret levhaları sunmaktayız: karayolu güvenliğine, girişten caydırmaya yönelik işaret levhalarının yanı sıra ışıklı ve sesli işaret levhaları. WP Signalisation her zaman titiz kalite süreci çerçevesinde çalışmıştır. Görevimiz çok dayanıklı, kişiye özel hale getirilebilir, ekonomik ve ekolojik termoplastik işaret levhası serileri tasarlamak, sanayileştirmek ve üretmektir.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. ÜSTÜN A.Ş.

  Türkiye

  Üstün Baskı Tekstil Plastik Uluslararası Ticaret A.Ş., Trafik Güvenliği ürünleri ve diğer Plastik Ambalaj ürünleri sektöründe 11 yılı aşkın iş tecrübeleri, ticari ve sinai faaliyetleri ardından daha geniş çapta imalat, dahili ve dış ticaret yapmak, hem yurtiçi hemde yurtdışı müşterilerin gittikçe artan taleplerini karşılamak amacıyla 2003 yılında kuruldu. Bugün şirket, Türkiye’de trafik Güvenliği ürünleri kategorisinde büyük çaplı imalatçı ve ihracatcı firma olarak istanbul Esenyurt’ta toplam kullanım alanı 10.000 m2 olan fabrikada faaliyetlerini sürdürmektedir. ÜSTÜN A.Ş. modern fabrikasında üretimde en son teknolojii kullanmakta, yüksek kapasitede üretim yapmaktadır. ISO 9001: 2008 ve CE kalite sertifikalarına sahip ÜSTÜN A.Ş.’nin yönetim ve üretim dahil tüm operasyonları Ulusal ve Uluslararası Kalite Standartlarına sıkı bir şekilde uyularak yürütülmekte ve ürünler imalatın her aşamasında kalite kontrolüne ve uygunluk testine tabi tutulmaktadır. ÜSTÜN A.Ş. geniş ürün çeşidi, müşterilerine özel yeni ürünler geliştirmesi, istenilen ürün spesifikasyonlarına 100 % uyan kusursuz kalitesi ve hizmetlerinden memnun Kamu ve özel müşterileri sayesinde, sektörde iyi bilinen ve itibarlı markalarından biri haline gelmiştir.

 2. VIZYONTRAFIK

  Türkiye

  Vizyontrafik & Proje, bir Vizyon Kesici Takımları iştirakidir. Hizmet skalamız anahtar teslim anlayışı kapsayacak biçimde; özel tasarımlı üretimden, saha etüdü ve projelendirmeye, uygulamadan, satış sonrası hizmete ve doğrudan trafikmarket ile de son tüketiciye hitap edecek biçimde geniştir. Uzman ekibimizle Türkiye`de ilk defa bilgisayar ortamında CAD programları ile otopark trafik tanzim projesi geliştirerek müşterilerimize gerçek zamanlı çözümler sunduk. "Trafik tanzimi hayat kurtarır." "Trafikte önleyici tedbirler her zaman birinci önceliktir" ilkelerini fikrettik ve bunu yaygınlaştırmak için çaba sarfetmeyi vizyon olarak benimsedik. Hedefimiz güçlü, kaliteli, sağlam, vizyoner ve ileri trafik sistemleri üreticisi, uygulayıcısı, eğitim merkezi ve servisi olmaktır. Sektördeki tüm arkadaşlarımıza başarılar dileriz çünkü bu iş alanında atılan her adım hayat kurtarmak için atılmış demektir. Saygılarımızla Vizyontrafik & Proje Ekibi Kasım 2011 Konya

 3. KOREL ISM LTD STI

  Türkiye

  İmalatlarımız: rüzgar gülü çap: 46 cm boy: 250 cm.rüzgar gülü çap: 60 cm boy: 300 cm.isteğe Göre Özel ölçülerde minimal edilebilir.Su bariyeri: H: 50 cm L: 120 cm. Su bariyeri: H: 50 cm. L: 150 cm Su bariyeri: . H: 75 cm. L: 120 cm.

 4. MAIBACH VERKEHRSSICHERHEITS- UND LÄRMSCHUTZEINRICHTUNGEN GMBH

  Almanya

  MAIBACH VERKEHRSSICHERHEITS- UND LÄRMSCHUTZEINRICHTUNGEN GMBH, yılında kurulan ve Trafik işaret levhaları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Göppingen-Voralb, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. ARTELUX-LED

  Belçika

  ARTELUX-LED, yılında kurulan ve Trafik işaret levhaları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. İşaret sistemleri ve tesisatları, Elektronik güvenlik ve gözetim göstergeleri, ışıklı gazeteler, İşaret sistemleri ve tesisatları, Elektronik güvenlik ve gözetim göstergeleri, otopark bilgi panoları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Embourg, Belçika 'de bulunmaktadır.

 1. ALKOBEL

  Belçika

  ALKOBEL, yılında kurulan ve Trafik işaret levhaları sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. tol aynaları, güvenlik ızgarası, trafik lambaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Zwijndrecht, Belçika 'de bulunmaktadır.

 2. 1A-ABSPERRTECHNIK.DE FLT-GROUP GMBH & CO.KG

  Almanya

  1A-ABSPERRTECHNIK.DE FLT-GROUP GMBH & CO.KG, yılında kurulan ve Trafik işaret levhaları sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Buchholz I.d.n., Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. MIFA TRAFIK - TRAFFIC SAFETY TURKEY

  Türkiye

  MIFA TRAFIK - TRAFFIC SAFETY TURKEY, yılında kurulan ve Trafik işaret levhaları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Istanbul, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 2. OPERSAN OTOMOTIV

  Türkiye

 3. BECKER & PARTNER KG

  Almanya

  BECKER & PARTNER KG, yılında kurulan ve Trafik işaret levhaları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Hamburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. TUTTOSEGNALETICA S.R.L.

  İtalya

  TUTTOSEGNALETICA S.R.L., yılında kurulan ve İşaretleme - İşaret levhaları ve standartlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Trafik işaret levhaları, İnşaat alanları için işaret levhaları ve sinyaller, Trafik işaret levhaları, İnşaat alanları için işaret levhaları ve sinyaller sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Livorno, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. ANDRAGHETTI CLAUDIO

  İtalya

  ANDRAGHETTI CLAUDIO, yılında kurulan ve Trafik işaret levhaları sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. yol güvenlik sinyalizasyonları, yatay ana yol sinyalleri, yatay sinyaller, yol işaretleme boyaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bagnacavallo, İtalya 'de bulunmaktadır.

 6. GUBELA S.P.A.

  İtalya

  GUBELA S.P.A., yılında kurulan ve Trafik işaret levhaları sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. yol işaretleri, yol işaretleme boyaları, yol işaretleri ve geri yansıtıcılar, yol, parka alanı ve yol kaplamaları üzerine işaret çizgileri çizme makinası sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Castiglione Delle Stiviere, İtalya 'de bulunmaktadır.

 7. GEKKO TAPE

  Fransa

  GEKKO TAPE, yılında kurulan ve Trafik işaret levhaları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Teras sızdırmazlık ürünleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Chambray-Les-Tours, Fransa 'de bulunmaktadır.

 8. HR GROEP BELGIË

  Belçika

  HR GROEP BELGIË, yılında kurulan ve Trafik işaret levhaları sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. Demiryolu işaret levhaları ve sinyalleri, İşaretleme - İşaret levhaları ve standartlar, yol işareti direkleri, yol trafik ışıkları direkleri, Demiryolu işaret levhaları ve sinyalleri, İşaretleme - İşaret levhaları ve standartlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Retie, Belçika 'de bulunmaktadır.

 1. MOLINER SUD SIGNALISATION

  Fransa

  MOLINER SUD SIGNALISATION, yılında kurulan ve Trafik işaret levhaları sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Sokak mobilyası, yol sinyalizasyonları ve ışıklandırmaları için lambalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Perpignan, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. STEEL CRAFTS EUROPA S.R.L.

  İtalya

  STEEL CRAFTS EUROPA S.R.L., yılında kurulan ve Trafik işaret levhaları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kentle ilgili eşyalar ve tesisatlar, tol aynaları, Kentle ilgili eşyalar ve tesisatlar, yol sinyalleri, yol güvenlik sinyalizasyonları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sabbio Chiese, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. GRAPH'SQUARE VISION

  Belçika

  GRAPH'SQUARE VISION, yılında kurulan ve Baskı sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Trafik işaret levhaları, Trafik işaret levhaları, reklam tabelalarının gerçekleştirilmesi, grafikerlik hizmeti, Endüstriyel bıçaklar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Frameries, Belçika 'de bulunmaktadır.

 4. SINYALIZATION ELECTRONIC TRAFFIC SIGN CO

  Türkiye

  SINYALIZATION ELECTRONIC TRAFFIC SIGN CO, yılında kurulan ve Trafik işaret levhaları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. LED Sokak aydınlatması, yol güvenlik sistemleri ve ekipmanları, akıllı semafor regülatörleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ankara, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 5. NADIA SIGNALISATION

  Fransa

  NADIA SIGNALISATION, yılında kurulan ve Trafik işaret levhaları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Karayollarında tabela, yol güvenlik sinyalizasyonları, İşaretleme, ışıklı takip sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Cholet Cedex, Fransa 'de bulunmaktadır.

 6. TREMALUX

  Lüksemburg

  TREMALUX, yılında kurulan ve Temizlik hizmetleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Trafik işaret levhaları, zemin kaplamaları, zemin uygulamaları, nem ıslahı, Trafik işaret levhaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Foetz, Lüksemburg 'de bulunmaktadır.

 7. PACASA

  İspanya

  PACASA, yılında kurulan ve Trafik işaret levhaları sektöründe faaliyet gösteren bir. İnşaat alanları için işaret levhaları ve sinyaller, İnşaat alanları için işaret levhaları ve sinyaller, yatay ana yol sinyalleri, yatay sinyaller, dikey ana yol sinyalleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Castellon, İspanya 'de bulunmaktadır.

 8. E.C.S SIGNALISATIE

  Belçika

  E.C.S SIGNALISATIE, yılında kurulan ve Trafik işaret levhaları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. İnşaat alanları için işaret levhaları ve sinyaller, İnşaat alanları için işaret levhaları ve sinyaller, yol sinyalleri, kontrol ve sinyalizasyon amaçlı yalıtkan kılıflı kablolar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Tienen, Belçika 'de bulunmaktadır.

 9. SEBA S. L.

  İspanya

  SEBA S. L., yılında kurulan ve Trafik işaret levhaları sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. güvenlik sinyal sistemleri, yol sinyalleri, yol güvenliği sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sardañola Del Vallés ( Barcelona ), İspanya 'de bulunmaktadır.

 10. SIBESHOP

  İtalya

  SIBESHOP, yılında kurulan ve Trafik işaret levhaları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. sinyal panoları yapıştırıcısı, şantiye panoları, yol işaretleri, nümerik baskı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Torre Boldone, İtalya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Trafik işaret levhaları - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

2.449 Şirketler