• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • transmisyon kayışları

Sonuçlar

Transmisyon kayışları - Ithalat/Ihracat

 1. MULCO-EUROPE EWIV

  Almanya

  Verified by europages badge

  Mulco-Europe EWIV PU dişli kayış teknolojisi konusunda uzmandır ve makine mühendisliğinde dünyanın önde gelen sürücü ve nakliye çözümleri sağlayıcılarından biridir.Mulco üyelerinin CONTINENTAL ve BRECO tahrik teknolojisinin son derece gelişmiş PU dişli kayış çeşitleri ile Mulco, müşterilerine hemen hemen her uygulama için çok çeşitli dişli kayış profilleri ve boyutları ile bireysel olarak üretilen dişli kayışlar sunar.BRECO ve CONTINENTAL'in PU dişli kayışlarının mükemmel teknik seviyesi ve yüksek kalitesi Mulco satış ortağının uygulama deneyimi fiyat, performans ve hizmetten oluşan olağanüstü bir karışım oluşturmaktadır.Dişli kayışlarla dikkatlice eşleştirilen senkron diskler, germe makaraları, sabitleme elemanları ve diğer bileşenler dişli kayış tahriklerinin optimum şekilde çalışmasını sağlar.Mulco'nun güçlü yönlerinden biri de özel makine yapımı için özel dişli kayış tahrikleri geliştirmesidir.

 2. PIZZIRANI SRL

  İtalya

  Verified by europages badge

  1968 yılından bu yana, Pizzirani şirketi hareket iletimi için teknik endüstriyel ürünler üretmekte ve pazarlamaktadır: Konik çıkrıklar ve kovanlar, kayışlar, kauçuk bantlar, uzun borular ve mandrenler, zincirler, motor taşıyıcı kızaklar, hortum kelepçeleri. Şirket uluslararası çapta faaliyet gösterir ve EMEA bölgesine ihracat yapar, aynı zamanda da Avrupa pazarında daha yüksek bir varlığı mevcuttur.

 3. KEIPER GMBH & CO. KG ANTRIEBS- U. TRANSPORTTECHNIK

  Almanya

  Verified by europages badge

  Kapsamlı teslimat programımız tüm branşlar için özel tahrik ve taşıma tekniği çözümleri sunuyor. Gıda endüstrisinden makine mühendisliği, ambalaj endüstrisi, metal işleme, otomobil endüstrisi, tarım ve çiftçilik, ahşap işleme, geri dönüştürme ve atık ekonomisi, köpük endüstrisi, taş işleme, mobilya üretimi, lojistik, posta dağıtım merkezleri, paket merkezleri, baskı ve kağıt endüstrisi ve tüm endüstri dalları için branşlar arası alanda. Özel uygulama veya taleplere uygun taşıma bantları, konveyörler, taşıma ve tahrikler için dişli kayışlar üretiyoruz ayrıca arklı kaplama ve profillerle, dişli kayışı diskleri, düz kayışlar, yuvarlak kayışlar, V kayışları ve kuvvet bantları ile uygun şekilde değer katıyoruz. Modern Full-Service partneri olarak tahrik ve taşıma tekniğinin çeşitli ve sürekli büyüyen talepleri için artık iyi düşünülmüş çözümler sunuyoruz. KEIPER GÜCÜ HAREKET ETTİRİYOR!

 4. ERO JOINT .TANALS

  Fransa

  Verified by europages badge
 5. PLASTORGOMMA SERVICE SRL

  İtalya

  Verified by europages badge

  PLASTORGOMMA SERVICE SRL, yılında kurulan ve Kauçuk - Sanayi için teknik ürünler/maddeler sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. teknik malzemeler, sanayi için teknik eşyalar, lastik trapezoidal kayışlar, transmisyon kayışı, teknik kayış, lastik teknik kayışlar, lastik contalar, lastik sızdırmazlık keçeleri, kauçuk teknik malzemeler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Rubiera, İtalya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. PIX GERMANY GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  PIX GERMANY GMBH, yılında kurulan ve Kauçuk - Ürünler/Maddeler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. trapezoidal kayışlar, Dişli kolanlar, Değişken hızlı V kayışları, makaralar, transmisyon kayışı, budama makinaları, biçerdöverler, lastik dişli kayışlar, lastik trapezoidal kayışlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Paderborn, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. JUNYTEL

  Portekiz

  Verified by europages badge

  JUNYTEL, yılında kurulan ve Taşıyıcı bandlar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. ara şanzımanlar, transmisyon kayışı, nakliye, adipren silindir süsleme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Alfornelos, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 3. ATG-GOMMERN

  Almanya

  Verified by europages badge

  ATG-GOMMERN, yılında kurulan ve Transmisyon kayışları sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Gommern, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. SYNCHROTECH ANTRIEBSTECHNIK GMBH

  Avusturya

  Verified by europages badge

  SYNCHROTECH ANTRIEBSTECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Transmisyon kayışları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Enns, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 5. BRENNER ANTRIEBS- UND TRANSPORTELEMENTE

  Almanya

  Verified by europages badge

  BRENNER ANTRIEBS- UND TRANSPORTELEMENTE, yılında kurulan ve Transmisyon kayışları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, 86368 Gersthofen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. PRATOCORDE SRL UNIPERSONALE

  İtalya

  Verified by europages badge

  PRATOCORDE SRL UNIPERSONALE, yılında kurulan ve Transmisyon kayışları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. teknik kayış, motorlar için şanzıman kayışları, düz şanzıman kayışları, transmisyon kayışı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Montale, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. AZM RULMAN A.S.

  Türkiye

  Değerli, AZM Rulman A.Ş. Dostları, 1986 yılında kurulan AZM Rulman A.Ş; kurulduğu günden bu günlere siz değerli dostlarımıza en iyi hizmeti verme gayreti içerisinde oldu.Her geçen gün inançla, yılmadan ve azimle siz deðerli müşterilerimize, “kazandırmadan kazanma, kazandır ve kazan” prensiplerimizle birlikteliğimizi devam ettirdik ve devam ettirme kararlılığımızı sürdürmekteyiz.Sanayimize ve siz değerli dostlarımıza katkıda bulunmanın gururunu, mutluluğunu hep beraber yaşadık. AZM Rulman A.Ş. olarak kuruluşumuzdan bu güne kadar her sattığımız ürünün arkasında durduk. Bilgi ve tecrübelerimiz doğrultusunda kalitesine güvenmediğimiz malı satmadık.Ülkemize dünyanın en genç ve en son teknolojisiyle kurulan ART rulman fabrikasını ülkemize kazandırdık. Türkiye de ilk olarak rulmana 24 ay garanti verdik. Distrübütörlüğünü ve bayiliğini yaptığımız markaların seçimini yaparken herşeyden önce müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik olması için, firmamız bünyesinde bulunan teknik mühendislik ekibimizle, rulman seçimi, hesaplama işlemleri, takma - sökme, yağlama, depolama ve diğer kullanım şekilleri gibi konularda rulman kullanan yetkililerin bilgilendirilmesi için seminerler ve toplantılar düzenlemekteyiz. Ülkemiz ve sanayimizin aydınlığı için, inanan ve güvenen siz değerli dostlarımızla işbirliği içerisinde, birbirimizden aldığımız tecrübe ve pozitif enerji ile birlikte kalkınmamız için inanan kişiler ile güç birliği oluşturmaktayız.“ Her zaman birlik beraberliğe doğru...”Saygılarımızla,

 1. MULTISISTEM KAYIS URETIM VE GUC AKTARIM SISTEMLERI

  Türkiye

  MULTİSİSTEM pek çok sektörde uygulama alanı bulan kayış ve güç aktarım sistemlerinin geliştirme ve üretimini yapmaktadır. Firmamız geçmişten gelen tecrübesi ile yeni kurmuş olduğu fabrikası, sunduğu güvenilirlik ve Türkiye genelinde pazarlama elamanları, lojistik ve organizasyonları ile İstanbul şube ve Osmaniye organizede poliüretan kayış imalatı yapan iş yerleriyle Dünya ve Türkiye çapında en iyi seviyeye gelme hedefindedir. MULTİFLEX markamızın ürün yelpazesinde ; açık uçlu poliüretan trapez kesit kayışlar, poliüretan yuvarlak kayışlar (2mm den 12mm e kadar ) ve bunun yanında poliüretan hava hortumları ile özelleştirilmiş özel işlemeler veya özel kaplama malzemeli uygulamalar ve sonsuz kauçuk zaman kayışları ile müşterilerin gereksinimlerini karşılayacak pek çok ürün bulunmaktadır. Açık uçlu MultiFlex zaman kayışları spiral çelik telli termoplastik poliüretan malzemeden üretilmişlerdir. Kullanıldığı yerler; otomotiv, asansör, eşya taşıma ve kaldırma sistemleri, enerji sektörü vb. Sonsuz zaman kayışları endüstriyel makinelerde güç iletiminde kullanılan yüksek hassasiyet ve senkronizasyon sağlayan trapez diş formunda klasik MXL, XL, L, H, XH, XXH kayışlardır. Kaplamalar kayışların üst yüzey karakterlerini değiştirmek ve kayışı daha tutucu, kaydırmaz, silinebilir, temizlenebilir, sıcaklık dayanımı yüksek hale getirmek gibi amaçlar için kullanılır.

 2. BURTEK KAYIS MAK. YED. PAR. SAN. VE TIC. A.S.

  Türkiye

  20 yılı aşkın tecrübesi ile yurtiçi ve yurtdışındaki müşterilerine öncelikli olarak kalite anlayışı ile hizmet etmekte olup, poliürethan ve kauçuk zmaan kayışları konusunda sanayinin işleyişine ve gelişimine katkıda bulunmaktadır. sektörde kendini gelişime açık tutan firmamız, 2016 yılında poliürethan çelik telli ve kavlarlı eksiz ve açık uçlu kayış üretim tesisini devreye almıştır konusunda dünyada lider konumda bulunan GATES marka kayışların bayiliğini ve MEGABELT marka kayışların distrübütörlüğünü yaparak ürün yelpazesini geniş tutan firmamız kaplamalı ve özel işlem gerektiren kayışları ise yine Avrupa'dan getirdiği son sistem makinaları ile kendi üretim tesislernde 2005 yılından beri üretmektedir. geniş ürün çeşitliliği ile Burtek Kayış ürünlerini yurtiçi ve yurtdışı pazarlarında çok çeşitli sektörlerin hizmetine sunmaktadır.

 3. MAFDEL

  Fransa

  Otuz yıldan daha uzun süredir, çok çeşitli endüstrilere yönelik olarak MAFDEL ısı ile kaynaklanabilen taşıyıcı ve konveyör bantlarından oluşan geniş bir ürün yelpazesi üretmekte ve sunmaktadır. Basit aletlerle, yerinde ve kolaylıkla kaynaklanabilme özelliği sayesinde bu taşıyıcı ve konveyör bantları bakım işlemlerini ve üretim durmasından kaynaklanan kayıpları azaltmaktadır. Poliüretan veya polyester elastomer malzemeden üretilmiş yuvarlak, trapezoit, yassı veya özel şekilli kayışlar, aşınmaya, kopmalara, yırtılmalara, yağlanmalara, gres yağlarına ve çözücülere karşı yüksek bir direnç göstermektedir ve gıda sağlık kararname ve standartlarına uygundur. Herhangi bir kumaş veya örgü içermemesi, üretildiği malzemenin sudan etkilenmemesi sayesinde bakteri ve mikrop üremesi büyük ölçekte azalmakta ve temizlenmesi son derece ekonomik olmaktadır. Gıda ve tarım endüstrilerine özel olarak uygunluğu sayesinde kayışların özel aksesuarlarla donatılması da mümkündür: ayraçlar, kenar bantları ve diğerleri.

 4. SWR EUROPE - VAN DINTHER GMBH

  Almanya

  70 yılı aşkın V kayışı üretim deneyimi ve yenilikçi üretim yöntemleri, müşterilerimiz için değişmeyen kalitenin garantisidir. İhtiyacınız ve isteğiniz ne olursa olsun geniş kapsamlı V kayışı programımızla size her zaman mükemmel çözümü sunuyoruz. En sıkı kalite kontrolleri ve en modern imalat teknikleri sayesinde müşterilerimize dünya kalitesinde, sorunsuz ve uzun ömürlü ürünler sağlamayı garanti ediyoruz. SWR V kayışları hiçbir sınırlama olmaksızın tropik bölgelerde ve yağ ve ısı dayanıklılığına bağlı olarak azami 120° Celsius sıcaklığa kadar kullanılabilir. Yassı kayışlar, mekanik şanzımanlar ve parçalar, geniş V kayışlar, çift V kayışlar, kanadı açık V kayışlar, tahrik kayışları, deriden kemerler ve kayışlar, LASTİK V KAYIŞLARI, kompozit V kayışlar ve benzeri ürünlerde geniş ürün yelpazesi sunuyoruz.

 5. ARTI LTD

  Ukrayna

  LLC "ARTI" 15 yılı aşkın bir süreden beri Ukrayna, Rusya ve diğer BT ülkelerinde tarım makineleri, sanayi ekipmanları ve otomobil ve motosiklet ekipmanları için kauçuk malzemeler konusunda ürün tedarikçiliği yapmaktadır. Bize bir sipariş verdiğinizde yüksek kaliteli ürünlere en iyi fiyatlarla sahip olursunuz. Yerli ve yabancı üreticilerin mekanik kauçuk ürünleri konusunda stoktan veya sipariş üzerine sağladığımız geniş bir ürün yelpazemiz mevcuttur..

 6. RODAMIENTOS CENTRO,SL

  İspanya

  RODAMIENTOS CENTRO,SL, yılında kurulan ve Bilyalı, makaralı ve masuralı rulmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. transmisyon kayışı, Santrifüjlü pompalar, palangalar, yağ sızdırmaz malzemeler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Madrid, İspanya 'de bulunmaktadır.

 7. FAIRON BEARINGS INTERNATIONAL

  Belçika

  FAIRON BEARINGS INTERNATIONAL, yılında kurulan ve Bilyalı, makaralı ve masuralı rulmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Transmisyon kayışları, Contalar ve paketleme malzemeleri, Transmisyon kayışları, endüstriyel rulmanlar, hassas rulmanlar, Contalar ve paketleme malzemeleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bruxelles, Belçika 'de bulunmaktadır.

 8. PLASTORGOMMA SERVICE SRL

  İtalya

  PLASTORGOMMA SERVICE SRL, yılında kurulan ve Kauçuk - Sanayi için teknik ürünler/maddeler sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. teknik malzemeler, sanayi için teknik eşyalar, lastik trapezoidal kayışlar, transmisyon kayışı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Rubiera, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. TEGUM KORROSIONS- UND VERSCHLEISSSCHUTZ GMBH

  Avusturya

  TEGUM KORROSIONS- UND VERSCHLEISSSCHUTZ GMBH, yılında kurulan ve Kimya sanayi için makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Pas önleyici tabakalar, Pas önleyici tabakalar, Konveyör kayışları, transmisyon kayışı, organizasyon giysileri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Hallein, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 2. BULLINGER ANTRIEBSTECHNIK INH. FRIEDHELM SCHEER

  Almanya

  BULLINGER ANTRIEBSTECHNIK INH. FRIEDHELM SCHEER, yılında kurulan ve Transmisyon kayışları sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Schönaich, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. WEBER INDUSTRIETECHNIK BERLIN GMBH & CO.KG

  Almanya

  WEBER INDUSTRIETECHNIK BERLIN GMBH & CO.KG, yılında kurulan ve Sürtünmeyi engelleyen yataklar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. transmisyon kayışı, zincirler, debriyaj, Sızdırmaz salmastralar ve bağlantı parçaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Berlin, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. HIT POWER TRANSMISSION LIMITED

  Çin

  HIT POWER TRANSMISSION LIMITED, yılında kurulan ve Transmisyon kayışları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Shanghai, Çin 'de bulunmaktadır.

 5. AANDRIJFTECHNIEK TSL

  Hollanda

  AANDRIJFTECHNIEK TSL, yılında kurulan ve Bilyalı rulmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. transmisyon kayışı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Amsterdam, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 6. WEYER LUXEMBOURG

  Lüksemburg

  WEYER LUXEMBOURG, yılında kurulan ve Transmisyon kayışları sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Özel çelikler, Contalar, endüstriyel gereçler, mekanik, pnömatik ve hidrolik ekipmanlar için malzemeler, Özel çelikler, Contalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Luxembourg, Lüksemburg 'de bulunmaktadır.

 7. LECHEVALIER VANNES

  Fransa

  LECHEVALIER VANNES, yılında kurulan ve Mekanik transmisyon - bileşenler sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Transmisyon kayışları, Mekanik vites/taşıyıcı sistemleri ve parçaları, dişli sistemli transmisyon milleri, Transmisyon kayışları, transmisyon debriyaj mekanizması, Mekanik vites/taşıyıcı sistemleri ve parçaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Vannes, Fransa 'de bulunmaktadır.

 8. BANDATECH S.A. DE C.V.

  Meksika

  BANDATECH S.A. DE C.V., yılında kurulan ve Transmisyon kayışları sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Queretaro, Meksika 'de bulunmaktadır.

 9. HABASIT AG

  İsviçre

  HABASIT AG, yılında kurulan ve Taşıma - malzeme ve ekipman sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. depo halısı, dişli kayışlar, transmisyon kayışı, Metal yapışkanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Reinach-Basel, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 10. CASA DEL CUSCINETTO S.P.A.

  İtalya

  CASA DEL CUSCINETTO S.P.A., yılında kurulan ve Bilyalı, makaralı ve masuralı rulmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Transmisyon kayışları, Motor azaltıcılar, Transmisyon kayışları, Motor azaltıcılar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Porcari, İtalya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz