• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • tranvay - malzemeler ve ekipmanlar

Sonuçlar

Tranvay - malzemeler ve ekipmanlar - Ithalat/Ihracat

 1. ORMAKSAN KALIP MAKINE

  Türkiye

  We offer special innovative mold designs and solutions for automotive, railway, heating& cooling, packing , furniture industry, logistics & transportation , agricultural sector, kitchen appliances market, industrial kitchen sector , marine industry etc. With our R&D department, we keep on producing technological molds with high precision and passion. We keep continue our export facility to Holland, Bulgaria, England, Czech Republic, Azerbaijan especially container sets, roll sets, hinges, lifting plates, shafts etc. Our aim is to extend our export network in order to contribute the industries we serve and of course be beneficial providing employement to our country.

 2. DAXI SA

  Belçika

  Daxi SA, yılı aşkın süredir hizmet ve ürünler sunar; daha çok demiryolu malzemesi ile ilgilidir ama aynı zamanda mekanik kaynaklı parça ve işlenmiş parçalar da gerçekleştirir. Demiryolu alanında, şirket kalifiye ve uzman mühendislerin gerçekleştirdiği araştırmaları da üstlenir. Hizmetler ve ürünler, demiryolları, tramvay ağına ve aynı zamanda ağır sanayi, limanlara, bölgeciliğe ve özel bağlantılara hitap etmektedir...

 3. ESKO, SPOL. S R.O.

  Çek Cum.

  Troleybüs, otobüs, demiryolu, montaj şirketleri, geleneksel temaslı hatlar için parça üretimi, yalıtkanlar, troleybüs bağlantı aksamları, elektrik kelepçeleri, elektrik birleşim elemanları, kelepçe halkaları, baklalar, döner halkalar, sıkma cıvataları, demirleme kelepçeleri üretimi.

 4. AKIN RAILWAY VEHICLES PARTS (AKIN MAKINA OTO. SAN. VE TIC. LTD. ŞTI.)

  Türkiye

  AKIN RAILWAY VEHICLES PARTS (AKIN MAKINA OTO. SAN. VE TIC. LTD. ŞTI.), yılında kurulan ve Tranvay - Malzemeler ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. sıcak demir dövme, Dökme demir alaşımı, Çikolata endüstrisi için kalıplar, mekanik imalat sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Konya, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 5. ULRICH MÜLLER MASCHINENHANDEL

  Almanya

  ULRICH MÜLLER MASCHINENHANDEL, yılında kurulan ve Tranvay - Malzemeler ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Pfungstadt, Almanya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. LOHR INDUSTRIE

  Fransa

  LOHR INDUSTRIE, yılında kurulan ve Endüstriyel araçlar için yarı römorklar/çekiciler sektöründe faaliyet gösteren bir. Endüstriyel araçlar için römorklar/çekiciler ve damperler, Kara taşımacılığı - Lojistik hizmetler, Tranvay - Malzemeler ve ekipmanlar, Endüstriyel araçlar için römorklar/çekiciler ve damperler, Kara taşımacılığı - Lojistik hizmetler, Tranvay - Malzemeler ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Hangenbieten, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. IBRE SARL

  Fransa

  IBRE SARL, yılında kurulan ve Demiryolu stok ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Metro - Malzemeler ve ekipmanlar, Tranvay - Malzemeler ve ekipmanlar, Metro - Malzemeler ve ekipmanlar, Tranvay - Malzemeler ve ekipmanlar, Raylı fren diski , dökme demir dökümhanesi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sens, Fransa 'de bulunmaktadır.

 3. MEYUS TRAVERSES

  Belçika

  MEYUS TRAVERSES, yılında kurulan ve Demiryolu stok ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Tranvay - Malzemeler ve ekipmanlar, Koruma rayı, Tranvay - Malzemeler ve ekipmanlar, Koruma rayı, Süs taşları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Klerken, Belçika 'de bulunmaktadır.

 4. PERMAQUIP LTD (PERMAQUIP MANUFACTURING LIMITED)

  Birleşik Krallık

  PERMAQUIP LTD (PERMAQUIP MANUFACTURING LIMITED), yılında kurulan ve Demiryolu stok ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Tranvay - Malzemeler ve ekipmanlar, Metro - Malzemeler ve ekipmanlar, Tranvay - Malzemeler ve ekipmanlar, Metro - Malzemeler ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ripon, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 5. KNORR-BREMSE SYSTEMS FOR COMMERCIAL VEHICLES LTD

  Birleşik Krallık

  KNORR-BREMSE SYSTEMS FOR COMMERCIAL VEHICLES LTD, yılında kurulan ve Demiryolu stok ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir. Tranvay - Malzemeler ve ekipmanlar, Metro - Malzemeler ve ekipmanlar, Tranvay - Malzemeler ve ekipmanlar, Metro - Malzemeler ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Melksham, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 1. SELECTEQUIP LTD

  Birleşik Krallık

  SELECTEQUIP LTD, yılında kurulan ve Demiryolu stok ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir. Tranvay - Malzemeler ve ekipmanlar, Metro - Malzemeler ve ekipmanlar, Tranvay - Malzemeler ve ekipmanlar, Metro - Malzemeler ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lichfield, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 2. K G J PRICE RAILWAY CONTRACTORS LTD

  Birleşik Krallık

  K G J PRICE RAILWAY CONTRACTORS LTD, yılında kurulan ve Demiryolu stok ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir. Tranvay - Malzemeler ve ekipmanlar, Metro - Malzemeler ve ekipmanlar, Tranvay - Malzemeler ve ekipmanlar, Metro - Malzemeler ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Caerphilly, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 1. H J SKELTON & CO LTD

  Birleşik Krallık

  H J SKELTON & CO LTD, yılında kurulan ve Demiryolu stok ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir. Tranvay - Malzemeler ve ekipmanlar, Metro - Malzemeler ve ekipmanlar, Tranvay - Malzemeler ve ekipmanlar, Metro - Malzemeler ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Thatcham, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 2. RICHMOND INTERIOR SUPPLIES LTD

  Birleşik Krallık

  RICHMOND INTERIOR SUPPLIES LTD, yılında kurulan ve Demiryolu stok ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir. Tranvay - Malzemeler ve ekipmanlar, Metro - Malzemeler ve ekipmanlar, Tranvay - Malzemeler ve ekipmanlar, Metro - Malzemeler ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Rochdale, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 3. R BANCE & CO LTD

  Birleşik Krallık

  R BANCE & CO LTD, yılında kurulan ve Demiryolu stok ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir. Tranvay - Malzemeler ve ekipmanlar, Metro - Malzemeler ve ekipmanlar, Tranvay - Malzemeler ve ekipmanlar, Metro - Malzemeler ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Surbiton, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 4. UNIPART RAIL

  Birleşik Krallık

  UNIPART RAIL, yılında kurulan ve Demiryolu stok ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir. Tranvay - Malzemeler ve ekipmanlar, Metro - Malzemeler ve ekipmanlar, Tranvay - Malzemeler ve ekipmanlar, Metro - Malzemeler ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Crewe, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 5. L H GROUP SERVICES

  Birleşik Krallık

  L H GROUP SERVICES, yılında kurulan ve Demiryolu stok ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir. Tranvay - Malzemeler ve ekipmanlar, Metro - Malzemeler ve ekipmanlar, Tranvay - Malzemeler ve ekipmanlar, Metro - Malzemeler ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Burton-On-Trent, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 6. RAIL TECH

  Birleşik Krallık

  RAIL TECH, yılında kurulan ve Demiryolu stok ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir. Tranvay - Malzemeler ve ekipmanlar, Metro - Malzemeler ve ekipmanlar, Tranvay - Malzemeler ve ekipmanlar, Metro - Malzemeler ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Birmingham, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 7. TRACKLINK UK LTD

  Birleşik Krallık

  TRACKLINK UK LTD, yılında kurulan ve Demiryolu stok ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir. Tranvay - Malzemeler ve ekipmanlar, Metro - Malzemeler ve ekipmanlar, Tranvay - Malzemeler ve ekipmanlar, Metro - Malzemeler ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Godalming, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 8. DERBY ENGINEERING UNIT

  Birleşik Krallık

  DERBY ENGINEERING UNIT, yılında kurulan ve Demiryolu stok ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir. Tranvay - Malzemeler ve ekipmanlar, Metro - Malzemeler ve ekipmanlar, Tranvay - Malzemeler ve ekipmanlar, Metro - Malzemeler ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Derby, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 1. PROGRESS RAIL SERVICES (UK) LTD

  Birleşik Krallık

  PROGRESS RAIL SERVICES (UK) LTD, yılında kurulan ve Demiryolu stok ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir. Tranvay - Malzemeler ve ekipmanlar, Metro - Malzemeler ve ekipmanlar, Tranvay - Malzemeler ve ekipmanlar, Metro - Malzemeler ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sheffield, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 2. TRACTION ADVERTISER

  Birleşik Krallık

  TRACTION ADVERTISER, yılında kurulan ve Demiryolu stok ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir. Tranvay - Malzemeler ve ekipmanlar, Metro - Malzemeler ve ekipmanlar, Tranvay - Malzemeler ve ekipmanlar, Metro - Malzemeler ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Diss, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 3. JOHN MCLEOD

  Birleşik Krallık

  JOHN MCLEOD, yılında kurulan ve Demiryolu stok ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir. Tranvay - Malzemeler ve ekipmanlar, Metro - Malzemeler ve ekipmanlar, Tranvay - Malzemeler ve ekipmanlar, Metro - Malzemeler ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Alford, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 4. S C G SOLUTIONS

  Birleşik Krallık

  S C G SOLUTIONS, yılında kurulan ve Demiryolu stok ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir. Tranvay - Malzemeler ve ekipmanlar, Metro - Malzemeler ve ekipmanlar, Tranvay - Malzemeler ve ekipmanlar, Metro - Malzemeler ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Stourbridge, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 5. BOMBARDIER TRANSPORTATION

  Birleşik Krallık

  BOMBARDIER TRANSPORTATION, yılında kurulan ve Demiryolu stok ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir. Tranvay - Malzemeler ve ekipmanlar, Metro - Malzemeler ve ekipmanlar, Tranvay - Malzemeler ve ekipmanlar, Metro - Malzemeler ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Plymouth, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 6. ZOLLNER UK LTD

  Birleşik Krallık

  ZOLLNER UK LTD, yılında kurulan ve Demiryolu stok ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir. Tranvay - Malzemeler ve ekipmanlar, Metro - Malzemeler ve ekipmanlar, Tranvay - Malzemeler ve ekipmanlar, Metro - Malzemeler ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Leeds, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 7. PLASSER UK LTD

  Birleşik Krallık

  PLASSER UK LTD, yılında kurulan ve Demiryolu stok ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir. Tranvay - Malzemeler ve ekipmanlar, Metro - Malzemeler ve ekipmanlar, Tranvay - Malzemeler ve ekipmanlar, Metro - Malzemeler ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, London, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 8. TOTAL SOLUTIONS SOUTHERN

  Birleşik Krallık

  TOTAL SOLUTIONS SOUTHERN, yılında kurulan ve Demiryolu stok ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir. Tranvay - Malzemeler ve ekipmanlar, Metro - Malzemeler ve ekipmanlar, Tranvay - Malzemeler ve ekipmanlar, Metro - Malzemeler ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Winchester, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 9. SIGNAL HOUSE LTD

  Birleşik Krallık

  SIGNAL HOUSE LTD, yılında kurulan ve Demiryolu stok ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir. Tranvay - Malzemeler ve ekipmanlar, Metro - Malzemeler ve ekipmanlar, Tranvay - Malzemeler ve ekipmanlar, Metro - Malzemeler ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Leighton Buzzard, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 10. PROGRESS RAIL SERVICES

  Birleşik Krallık

  PROGRESS RAIL SERVICES, yılında kurulan ve Demiryolu stok ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir. Tranvay - Malzemeler ve ekipmanlar, Metro - Malzemeler ve ekipmanlar, Tranvay - Malzemeler ve ekipmanlar, Metro - Malzemeler ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Nottingham, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Tranvay - malzemeler ve ekipmanlar - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

4.086 Şirketler