• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • turba ve kompost gübreler

Sonuçlar

Turba ve kompost gübreler - Ithalat/Ihracat

 1. REKYVA, AB

  Litvanya

  Verified by europages badge

  Rekyva, SC Baltık bölgesindeki en büyük yosun üreticilerinden biridir. Litvanya merkezli şirket, hem hobi hem de profesyonel yetiştiriciler için doğal yosun ve profesyonel yosun maddeleri üretmektedir.Müşterilerimizin ihtiyaç duyduğu her türlü karışımı üretmeye hazırız. Rekyva AB'nin yosunları, çeşitli tohumların ekilmesinin yanı sıra bitki çimlenmesi ve ana ürünlerimizin yetiştirilmesi için ideal olan yüksek turbiyerli bataklık yosunudur: Doğal beyaz / kahverengi / siyah yosun, pH'si ayarlanmış yosun, döllenmiş yosun, profesyonel maddeler. Ambalajlama: 20 l, 45 l, 70 l, 250 l, 300 l, 3 ile 6 m3 aralığında büyük balyalar. Bunların parçaları: 0-4, 0-7, 0-20, 7-20, 20-40, 0-40, 20-60.Dünyadaki yosun ve yosun malzemeleri üreticilerinin liderlerinden biri olabilmek için makinelerimizi modernize etmeye, yenilikçiliğe, güncellemeye ve yüksek uluslararası yönetim standartlarını kullanmaya devam ediyoruz.Herhangi bir sorunuz varsa web sitemizi ziyaret edin veya bizimle irtibata geçin, size memnuniyetle yardımcı olacağız.

 2. HERMES AGRI-COMPANY LTD

  Ukrayna

  Verified by europages badge

  HERMES AGRI-COMPANY LTD, yılında kurulan ve Yersolucanı, gübre sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Gübreler ve toprak verimliliği, Doğal gübre, Turba ve kompost gübreler, Gübreler ve toprak verimliliği, Doğal gübre, organik gübreler, sıvı gübre, tahıl kültürü için gübre, fidan yetiştiricisi için gübre sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Znamianka, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

 3. RAIFFEISEN WAREN- UND DIENSTLEISTUNGS GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  RAIFFEISEN WAREN- UND DIENSTLEISTUNGS GMBH, yılında kurulan ve Turba ve kompost gübreler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Schönsee, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. FAUNE ET FLORE

  Belçika

  Nandrin'deki Faune et Flore, bahçecilik, bitkiler, ev hayvanları, iç ve dış dekorasyon ürünlerine adanmış 1800 m2 alanı kaplayan bir kuruluştur. Izgara meraklılarına, gaz veya kömür yakan barbeküler, pişirme sacları, kömür ateşinde ızgaralar, ocaklar veya biyolojik alkol yakan ocaklardan oluşan geniş bir ürün yelpazesi sunmaktayız. Mart ayından Ekim ayına kadar teras mobilyaları, güneşlikler ve gölgeliklerden oluşan ürünlerimiz sürekli sergilenmektedir. Kasım ayından itibaren ise Noel süs ve eşyalarına yönelik ürünlerimiz sergilenmektedir, onları keşfetmeniz için bekliyoruz!

 5. ÇORUM YILDIRIM TAVUKÇULUK A.Ş.

  Türkiye

  MİSYONUMUZSektörümüzde yüksek kaliteli hizmet sağlamak ve en üst seviyede müşteri memnuniyetini hedefleyen çözümleri geliştirmek ve sunmaktır. VİZYONUMUZAlanında deneyime ve bilgiye dayalı kaliteli çözümler sunan, sürekli gelişen ve yenilikleri takip eden, profesyonel alt yapıya sahip bir şirket olmaktır. Çorum ofisi ile müşterilere daha iyi ve kaliteli hizmet sunmayı amaçlamakta, konularında uzman kadrosuyla varolan çözüm ortağı yapısını güçlendirmek ve yeni çözüm ortaklıkları ile daha kapsamlı hizmet sunmayı hedeflemektedir.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. ORGANIKSA TURKEY

  Türkiye

  İşimizi sevgi ile yapıyoruz. Firmamız gübre imalatçısı olarak bitki besleme alanında faaliyet göstermektedir; Organik Madensel Gübreler, Humik&Fulvik Asitli Gübreler, Su da Eriyen Gübreler. Organiksa A.Ş., 1991 yılında Duman Grubuna üye olarak gübre sektöründe faaliyetine başladı Organiksa olarak minimum kaynak ile dünyanın ihtiyacı olan en yüksek verimi ve en iyi kaliteyi yakalamak. Yani daha az su, daha az toprak ve daha az teknik araç kullanarak üreticilerin gübre ihtiyaçlarını karşılamak. Bu ihtiyaçları karşılamak için Organiksa, bilimsel yenilik ve araştırmalara önem vererek doğa ya hizmet etmeyi hedefler. Bunu yaparken de geleceğimizi göz önünde bulundurur ve çevreye saygı çerçevesinde yaklaşır. 1991 yılından bu yana üreticilerimizin güvenini kazanarak ürün ağımızı hızla genişlettik. Dinamik kadromuz ve girişimci ruhumuz ile dünya çapında bilinen bir marka haline gelmeye adım adım yaklaşıyoruz.

 2. ELVA E.P.T. AS

  Estonya

  Elva E.P.T. Ltd. 1991 yılında kurulmuştur. Ancak turba üretimi hali hazırda 1962 yılında, Elva E.P.T Ltd.'den önceki şirket Sangla bölgesindeki 30 hektarlık turba arazisini kullanmaya başladığında başlamıştır. Bugünlerde üretim alanı 620 hektara genişlemiştir. 1992 yılında Tartumaa, Sangla'da turbanın değişik hacimlerde (250 L ve 300 L) balyalar halinde paketlendiği bir turba paketleme dükkanı kurulmuştur. 2000 baharında üretim 6000 L Büyük Balya olarak genişletilmiştir. Bugün Elva E.P.T, 45 kişi çalıştırmaktadır.

 3. HEXTECH GREEN MAKINE SANAYI VE TICARET A.S.

  Türkiye

  37 yıllık mesleki tecrübeye sahip bir ziraat mühendisi idaresindeki Hextech Green Makine Sanayi ve Ticaret A.Ş. Tarım Sektörü için İç Mekan Tarım Teknolojisi ürünleri geliştirmekte ve üretmektedir. Geliştirdiğimiz İç Mekan Tarım Teknolojisi Ürünlerimiz ile şehirlerde de Tarımsal Üretimi mümkün hale getirdik. Hextech Green ile; Profesyoneller doğal afetlerden etkilenmeden sağlıklı fidelerini, Şehirliler ise evlerinde kendi doğal sebzelerini yetiştiriyor. Firmamız , şehirlilerin ev ve iş yerlerinde : biyo çözünür, toprak yerine geçen katı bitki yetiştirme ortamımızı kullanarak yaz mevsiminde : balkonlarında ve bahçelerindeki açık alanlarda, kışın ise : Bitki yetiştiren akıllı tarım makinelerimizi kullanarak mutfaklarında, çevre kirliliği yaratmadan , kendi sağlıklı sebze ve meyvelerini üretmelerini ve çevre dostu akıllı yeşil binaların yaygınlaşmasını amaçlamaktadır. 2050’de insan nüfusunun 7, 6 milyardan 9 milyara çıkacağı öngörülmektedir. Öte yandan, ekilebilir arazi miktarı ise iklim ve şehirleşme nedeniyle hızla gerilemektedir. Bu durum, tarım-gıda ürünleri ihtiyacının son derece kritik bir faktör olarak karşımıza çıkmasının doğal olduğunu bizlere işaret etmektedir. Daha az alan kullanarak daha fazla ürün elde edilmesinin önümüzdeki dönemde en çok tartışılacak konulardan biri olacağı tahmin edilmektedir. Akıllı Tarım, Sağlıklı Gelecek diyerek yola çıktık! Hextech Green Intelligent Tarım Makineleri, Makinamız ile fideler sağlıklı, organik ve hızlı büyür.

 4. PRESTO DURPES, UAB

  Litvanya

  PRESTO DURPES UAB turba yosunu tedarik eder ve çeşitli turba karışımları hazırlar. Şirket yalnızca toptan satıcılar ile işbirliği yapmayı istiyor. Şirketimiz Müşterilerin talebine göre turba yosunu karışımları hazırlar. Başlıca ürünleri: Organik turba yosunu, sebze bahçeleri için turba yosunu, meyve bahçeleri için turba yosunu, çiçekler için substratlar.

 5. TURBAS DEL PRADO

  İspanya

  Turba, bitkisel toprak, tahıl için substratlar, tohum kaplama, organik gübreler, biyolojik gübreler, bahçe taşları, biyolojik gübre, organik gübre, bahçe için toprak, humus, bağ için turba, mantarlar, akvaryum, sulama, humus...

 1. INSENERIBÜROO STEIGER OÜ

  Estonya

  Mühendislik Bürosu STEIGER madencilik endüstrisi için geniş kapsamlı danışmanlık hizmetleri sunar. 11. yılımızda yerel pazarı ele geçirerek Yakın Doğu ve Avrupa sahalarında deneyim kazandık. Temel çevre çalışmaları, çevresel izleme organizasyonu, çevresel izlemenin yürütülmesi, maden araştırması, topo-jeodezik araştırma, danışmanlık hizmetleri, risk analizi

 2. EESTI TURBALIIT

  Estonya

  Turbalık toplam sayısı 9836, bunların toplam alanı 1009 hektardır; bu alanda 1, 8 milyar ton yakıtlık turba ve 365 milyon ton yavaş çürüyen Sphagnum turbası mevcuttur. Envanteri çıkarılmış turbalıkların büyük kısmı, yani 8238 turbalık çok küçüktür ve 10 hektardan düşük bir yüz ölçüme sahiptir; bu alanlarda çok ince bir turba katmanı vardır. Bu nedenle turba kaynaklarının büyük kısmı, toplam alanı 901 bin hektar olan 1598 kalan turbalığa dağılmıştır.

 1. BORBIMS LTD.

  Türkiye

  Firmamız pomza taşı üretmektedir. Ürünlerimiz doğal gübre, doğal toprak desteği olarak kullanılmakta, topraksız bitki yetiştirmede, toprak yerine kullanılmaktadır. Perakende ambalaj ve toptan (dökme) ambalajımız bulunmaktadır. Miktar ve teslim yeri bildirildiğinde CIF fiyat vermemiz mümkündür.

 2. SIA GPK

  Latviya

  SIA GPK, yılında kurulan ve Turba ve kompost gübreler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. gübreleme, turba sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Riga, Latviya 'de bulunmaktadır.

 3. INFERTOSA (INDUSTRIAS FERTILIZANTES ORGANICAS, S.A.)

  İspanya

  INFERTOSA (INDUSTRIAS FERTILIZANTES ORGANICAS, S.A.), yılında kurulan ve Turba ve kompost gübreler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Gübreler ve toprak verimliliği, Gübreler ve toprak verimliliği, organik iyileştirme ürünü sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Valencia, İspanya 'de bulunmaktadır.

 4. KAWO - KARL WOLPERS KG

  Almanya

  KAWO - KARL WOLPERS KG, yılında kurulan ve Turba ve kompost gübreler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Hildesheim, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. ERDENWERKE WILHELM BUSS

  Almanya

  ERDENWERKE WILHELM BUSS, yılında kurulan ve Turba ve kompost gübreler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Saterland, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. KSK DEVELOPMENTS SP. Z O.O.

  Polanya

  KSK DEVELOPMENTS SP. Z O.O., yılında kurulan ve Sensörler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Turba ve kompost gübreler, Park sistemi, otomatik otopark, Turba ve kompost gübreler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Zabrze, Polanya 'de bulunmaktadır.

 7. HOMETREND24 INH. JANA SANDMANN

  Almanya

  HOMETREND24 INH. JANA SANDMANN, yılında kurulan ve Turba ve kompost gübreler sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Hümmerich, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. SIA GLOBAL PEAT

  Latviya

  SIA GLOBAL PEAT, yılında kurulan ve Turba ve kompost gübreler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. turba sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Riga, Latviya 'de bulunmaktadır.

 1. MIKSKAAR AS

  Estonya

  MIKSKAAR AS, yılında kurulan ve Turba ve kompost gübreler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Tallinn, Estonya 'de bulunmaktadır.

 2. TERVEX SUBSTRATS SL

  İspanya

  TERVEX SUBSTRATS SL, yılında kurulan ve Turba ve kompost gübreler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. dekoratif taşlar, malçlama için ağaç kabukları, topraklar ve ana malzemeler, ağaç kabukları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Cassa De La Selva, İspanya 'de bulunmaktadır.

 3. AM ECO PRO LTD.

  Estonya

  AM ECO PRO LTD., yılında kurulan ve Turba ve kompost gübreler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Tallinn, Estonya 'de bulunmaktadır.

 4. LOPATINS'KIY PEAT BRIQUETTING PLANT

  Ukrayna

  LOPATINS'KIY PEAT BRIQUETTING PLANT, yılında kurulan ve Turba ve kompost gübreler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Lopatyn, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

 5. VERDE AMBIENTE SRL

  İtalya

  VERDE AMBIENTE SRL, yılında kurulan ve Turba ve kompost gübreler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. amyantlı yapıların ayrılması ve havanın temizlenmesi, çevre temizleme, hurdaların toplanması ve yok edilmesi, atıkların yönetimi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Cavallino Treporti, İtalya 'de bulunmaktadır.

 6. CASTELLANA GREEN EXPERT

  İtalya

  CASTELLANA GREEN EXPERT, yılında kurulan ve Turba ve kompost gübreler sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. hayvanlar için antiparazitler ilaçlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Palermo, İtalya 'de bulunmaktadır.

 7. TD KISSON

  Ukrayna

  TD KISSON, yılında kurulan ve Turba ve kompost gübreler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Doğal gübre, Doğal gübre, sıvı gübre, biostimulatörler - gübre, Toprak kondisyonlayıcı ve gübreler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Zaporozhye, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

 8. BALTIC PEAT SIA

  Latviya

  BALTIC PEAT SIA, yılında kurulan ve Turba ve kompost gübreler sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. turba, malçlama için ağaç kabukları, ağaç lifleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Riga, Latviya 'de bulunmaktadır.

 9. VERMISOL NATUREL TARIM

  Türkiye

  VERMISOL NATUREL TARIM, yılında kurulan ve Turba ve kompost gübreler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Atasehir, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 10. ZEOCEL LDA

  Portekiz

  ZEOCEL LDA, yılında kurulan ve Gübreler ve toprak verimliliği sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Su işleme - Ürünler/Maddeler, Turba ve kompost gübreler, Su işleme - Ürünler/Maddeler, Turba ve kompost gübreler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ameal, Portekiz 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz