• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • turbo kompresörler

Sonuçlar

Turbo kompresörler - Ithalat/Ihracat

 1. TERMOKAR INDUSTRIAL CHILLER SYSTEMS LTD.

  Türkiye

  Termokar was established in 1996 to produce Cooling Systems. By 2000, Termokar focused on producing Industrial Cooling Systems (Chillers) after its first export to Norway. Termokar has adopted the principle of using by-products of the world's leading manufacturers in the sector in Chillers production due to its quality understanding. In this way, the quality has automatically increased and minimized the need for technical service. With its wide application solutions, Termokar has succeeded in being the solution partner of sectors in Plastic and Rubber Industry, Chemical&Medical, Pharmaceutical, Food&Beverage, Automotive Industry, Industrial Machine Tools, Comfort Air Conditioning. The fields of activity of our company are Package Type of Chillers, Air Cooled Water Chillers with Screw and Scroll Compressors, Air Colled Water Chillers with Integrated Free Cooling, Integrated Dry Coolers Closed Circuit Water Cooling Systems (thermoconvector), Axial Fan Water Cooling Towers, Industrial Oil and Lubricants Cooling Systems, Refrigeration and Air Conditioning Systems, Shell&Tube Condensers etc. Our company produces these products by combining the criterias such as maximum customer satisfaction, modernity, efficient and trouble-free operation.

 2. MR RADKA - PROFESJONALNA REGENERACJA TURBIN I TURBOSPRĘŻARKI

  Polanya

  Magdalena Czachor-Radka'nın sahibi olduğu şirket merkezi, Mielec Podkarpackie Voivodeship'de bulunmaktadır. Firmamız türbinlerin ve türbin kompresörlerinin yenilenmesinde profesyonel hizmetler sunmaktadır. Bu hizmetler, parçaların temizlenmesi, dengelenmesi ve değiştirilmesini kapsar. Binek otomobillerdeki her türlü türbin onarımını üstleniyoruz. Türbin kompresörlerinin yenilenmesinin yanı sıra, bunları satıyor, alıyor ve değiştiriyoruz. Sizinle iş yapmaktan mutluluk duyarız

 3. TURBOPLANET SOCIETÀ COOPERATIVA SOCIALE

  İtalya

  Şirket otomobiller, kamyonlar, tekneler, tarım ve hafriyat makineleri için dizel enjeksiyon turbokompresörleri dağıtmaktadır. Şu atölyeleri tedarik etmekteyiz: AUDI, ALFA ROMEO, VOLKSWAGEN, BMW, MINI, CITROEN, FIAT, FORD, JAGUAR, MASERATI, MERCEDES, SMART, PEUGEOT, RENAULT, VOLVO. Ayrıca, tüm araçlar için elektronik kontrol üniteleri hazırlamakta, özenle hazırlanmış türbinler, onarılmış türbinler, döner türbinler üretmekteyiz. Turbokompresör işçiliği ve teknik kontrolünde uzmanız.

 4. SADEX REMANUFACTURING AUTOMOTIVE TURBO, EMBRAYAGES, CLUTCHES

  Fransa

  SADEX REMANUFACTURING AUTOMOTIVE TURBO, EMBRAYAGES, CLUTCHES, yılında kurulan ve Debriyajlar/kavramalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Turbo kompresörler, Otomobiller, Turbo kompresörler, Otomobiller sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Fougères, Fransa 'de bulunmaktadır.

 5. ROBOR

  İtalya

  ROBOR, yılında kurulan ve Turbo kompresörler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. türbinler, debriyaj, türbin revizyonu sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Corato, İtalya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. TURBOGROUP

  İtalya

  TURBOGROUP, yılında kurulan ve Turbo kompresörler sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. türbin revizyonu, türbin onarımı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Novara, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. TURBO INTERNACIONAL S.L:

  İspanya

  TURBO INTERNACIONAL S.L:, yılında kurulan ve Turbo kompresörler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. türbokompresörler, turbokompresörler için burç ve rulmanlar, Turbokompresör revizyonu, turbokompresörler için türbinler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Arganda Del Rey, İspanya 'de bulunmaktadır.

 3. KRYMAR S.C. SOKOL I., SIENIUC M.

  Polanya

  KRYMAR S.C. SOKOL I., SIENIUC M., yılında kurulan ve Turbo kompresörler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Bialystok, Polanya 'de bulunmaktadır.

 4. C&E TURBOCHARGERS

  Hollanda

  C&E TURBOCHARGERS, yılında kurulan ve Turbo kompresörler sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Amersfoort, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 5. TURBOREG. KAMPINOS ANDRZEJ

  Polanya

  TURBOREG. KAMPINOS ANDRZEJ, yılında kurulan ve Turbo kompresörler sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. türbinler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Chorzelów, Polanya 'de bulunmaktadır.

 1. HF TURBO

  Polanya

  HF TURBO, yılında kurulan ve Turbo kompresörler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. türbin onarımı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Pabianice, Polanya 'de bulunmaktadır.

 2. INGERSOLL RAND GMBH

  Almanya

  INGERSOLL RAND GMBH, yılında kurulan ve Pnömatik sistemler ve aletler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Turbo kompresörler, basınçlı hava sistemi tesisi ve ekipmanları, Elektrikli kompresörler, Turbo kompresörler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Oberhausen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. TURBO-TECH

  Polanya

  TURBO-TECH, yılında kurulan ve Turbo kompresörler sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. Araba yedek parçaları ve kısımları, Türbinler, Turbokompresör revizyonu, turbokompresörler için türbinler, Araba yedek parçaları ve kısımları, Türbinler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Łódź, Polanya 'de bulunmaktadır.

 2. FIMA MASCHINENBAU GMBH

  Almanya

  FIMA MASCHINENBAU GMBH, yılında kurulan ve Turbo kompresörler sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. Şirket, Obersontheim, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. DFC TURBO & REPARAÇÕES AUTOMOTIVAS

  Portekiz

  DFC TURBO & REPARAÇÕES AUTOMOTIVAS, yılında kurulan ve Turbo kompresörler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. turbokompresörler için burç ve rulmanlar, turbokompresör milleri, turbokompresörler için türbinler, Turbokompresör revizyonu sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, São Domingos De Rana, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 4. REG-MOT MIŁOŚ WIESŁAW

  Polanya

  REG-MOT MIŁOŚ WIESŁAW, yılında kurulan ve Turbo kompresörler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. türbokompresörler, turbokompresörler için türbinler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Mielec, Polanya 'de bulunmaktadır.

 5. TURBOMOTORI BY GLOBAL SRL

  İtalya

  TURBOMOTORI BY GLOBAL SRL, yılında kurulan ve Turbo kompresörler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Ghedi, İtalya 'de bulunmaktadır.

 6. DIEN GROUP S.R.L.

  İtalya

  DIEN GROUP S.R.L., yılında kurulan ve Otomobiller sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Turbo kompresörler, araba yedek parçaları, Turbokompresör revizyonu, Turbo kompresörler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Matera, İtalya 'de bulunmaktadır.

 7. TURBOJULITA

  Polanya

  TURBOJULITA, yılında kurulan ve Turbo kompresörler sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. turbokompresörler için türbinler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Wrocław, Polanya 'de bulunmaktadır.

 8. THE COMPRESSOR SPECIALISTS LTD

  Birleşik Krallık

  THE COMPRESSOR SPECIALISTS LTD, yılında kurulan ve Kompresörler sektöründe faaliyet gösteren bir. Turbo kompresörler, Turbo kompresörler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Redditch, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 1. SL TURBO POLAND IMPORT EXPORT SP. Z O. O

  Polanya

  SL TURBO POLAND IMPORT EXPORT SP. Z O. O, yılında kurulan ve Turbo kompresörler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. turbokompresörler için burç ve rulmanlar, turbokompresör milleri, turbokompresörler için türbinler, Turbokompresör revizyonu sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Warszawa, Polanya 'de bulunmaktadır.

 2. GENERAL TURBO

  Tunus

  GENERAL TURBO, yılında kurulan ve Turbo kompresörler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Sousse, Tunus 'de bulunmaktadır.

 3. DRAAIJER TURBO SERVICE SPAIN SL

  İspanya

  DRAAIJER TURBO SERVICE SPAIN SL, yılında kurulan ve Turbo kompresörler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. tesisatların ve endüstriyel makinaların statik ve dinamik balansları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Tarragona, İspanya 'de bulunmaktadır.

 4. TECHMOT SP. Z O.O.

  Polanya

  TECHMOT SP. Z O.O., yılında kurulan ve Turbo kompresörler sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. türbokompresörler, motor enjektörleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Choroszcz, Polanya 'de bulunmaktadır.

 5. ROTORTECH

  Polanya

  ROTORTECH, yılında kurulan ve Turbo kompresörler sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. nitril eldivenler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Katowice, Polanya 'de bulunmaktadır.

 6. TURBOMIKRON

  Beyaz Rusya

  TURBOMIKRON, yılında kurulan ve Turbo kompresörler sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. türbin onarımı, türbokompresörler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Minsk, Beyaz Rusya 'de bulunmaktadır.

 7. FB ENGINEERING SRL

  İtalya

  FB ENGINEERING SRL, yılında kurulan ve Turbo kompresörler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. türbin revizyonu, turbokompresör milleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Roma, İtalya 'de bulunmaktadır.

 8. ŁUKASZ CIELEBĄK TURBO-RENTGEN

  Polanya

  ŁUKASZ CIELEBĄK TURBO-RENTGEN, yılında kurulan ve Turbo kompresörler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Pruszków, Polanya 'de bulunmaktadır.

 9. REVISIONI TURBO

  İtalya

  REVISIONI TURBO, yılında kurulan ve Türbinler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Turbo kompresörler, türbin revizyonu, türbin onarımı, Turbo kompresörler, turbokompresörler için türbinler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Isernia, İtalya 'de bulunmaktadır.

 10. INGVAR INGRIDS AB

  İsveç

  INGVAR INGRIDS AB, yılında kurulan ve Turbo kompresörler sektöründe faaliyet gösteren bir Acente/ Temsilci şirketidir. üfleçler, aspiratörler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ludvika, İsveç 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz