• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • tuzlu su balığı (deniz balığı)

Sonuçlar

Tuzlu su balığı (deniz balığı) - Ithalat/Ihracat

 1. SIRION SEAFOOD APS

  Danimarka

  Verified by europages badge

  SIRION SEAFOOD APS – Avrupa'daki deniz ürünleri LINK'iniz 2007 yılında København, Danimarka'da kurulan SIRION SEAFOOD APS, Avrupa'nın önde gelen deniz ürünleri Tedarik ve Kalite Kontrol şirketlerinden biri haline gelmiştir. Avrupa'da tek elden deniz ürünleri çözüm sağlayıcısı olarak, profesyonel hizmetlerimizle (Fabrika denetimi / Kalite kontrol / Yükleme denetimi / Ürün geliştirme) çok çeşitli Dondurulmuş / Taze Deniz Ürünleri sunabiliriz. Geniş ağımız, son derece deneyimli yöneticilerimiz, yetenekli QC ekibimiz, profesyonel hizmetimiz ve hızlı iletişimimiz sayesinde, İskandinavya deniz ürünleri endüstrilerinde Avrupa'daki tüm deniz ürünleri ihtiyaçlarınızı karşılayacak güvenilir bir ortak olarak sağlam bir itibar oluşturduk. Şu anda HACCP, ISO, BRC, ASC, MSC, BAP, BSCI, HALAL sertifikalarına sahip birçok güvenilir fabrika ile işbirliği yapıyoruz. Faaliyet gösterdiğimiz başlıca pazarlar: Avrupa, ABD, Kanada, Asya (Japonya, Kore, vb.) ve diğerleri. Ana ürünlerimiz: Somon, Morina Balığı, Istakoz, Uskumru Balığı, Ahtapot, Ton Balığı, İstiridye, Alaska Pollock Balığı, Havyar / Paça, Domuz Eti, Sığır Eti, Hayvan Yemi. Karides (Kara Kaplan, Vannamei, Scampi, Kedi Kaplan, Vb), Pangasius/Swai, Vahşi Yakalanmış Balık (Ton Balığı, Mahi-Mahi, Orfoz, Etc), Çiftlikte Yetiştirilen Balık (Kırmızı/Siyah Tilapia, Barramundi, Vb), Kafadanbacaklılar (Ahtapot, Mürekkepbalığı, Kalamar), Yumuşakçalar (İstiridye, Yengeç), Katma Değerli Deniz Ürünleri (Suşi, Nobashi, Torpedo, Vb), Konserve Deniz Ürünleri, Diğerleri (Kurbağa, Surimi, Vb). Domuz Ayağı, Taze Kemiksiz Domuz Bacağı, Dondurulmuş Domuz Kuyruğu, Domuz Bonfile, Domuz Kaburga, Domuz Yarım Karkas, Dana Omasum

 2. FISHERIES INTL

  Moritanya

  Verified by europages badge

  FISHERIES-INTL Biz bir balıkçılık şirketiyiz ve Moritanya'dan Dakhla'ya gemide dondurulmuş, karada dondurulmuş ve taze balık ihracatçısıyız. Moritanya - Batı Afrika ve Almanya'da bulunuyoruz. Balıkçılık alanlarınızdan Avrupa'ya balık tutuyor ve ihraç ediyoruz; Afrika; Arap ülkeleri ve Asya ve Kanada. Avrupa ve Amerika Birliği tarafından oylanan yaptırımlara saygı duyan bir şirketiz. Bu, Küba, Rusya, Venezuela gibi ekonomik yaptırım altındaki ülkelerle ticaret yapmadığımız anlamına gelir........ Gemide dondurulmuş balıklarımız, balıkçı gemilerinde dondurulmuş balıklarımız ve karada dondurulmuş balıklarımız, balıklar için önerilen işlemlere uygundur, tanklar ve soğutma tesisleri Avrupa düzenleyici gerekliliklerine uygundur. Balıklarımızın özellikleri aşağıdaki gibidir: - Protein: %60-70. - Yağ: %4-10. - Mineral tuz: %2-4. Tüm müşterilerin bize bir satın alma niyet mektubu (LOI) göndermeleri tavsiye edilir, bu mektupta şunları belirtmelisiniz: - Satın alınacak toplam miktar - Talep edilen balıkların tam boyutları - Son varış noktası - Balıkların bilimsel isimleri

 3. JOMANY

  Fransa

  Verified by europages badge

  JOMANY, yılında kurulan ve Balık sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Tuzlu su balığı (Deniz balığı), dil balığı, mürekkep balığı, kalamar, ton balığı, deniz kabukluları, deniz ürünleri, karides, ahtapot sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Massy, Fransa 'de bulunmaktadır.

 4. MARTÍNEZ MORENO HNOS SL

  İspanya

  Verified by europages badge

  MARTÍNEZ MORENO HNOS SL, yılında kurulan ve Tuzlu su balığı (Deniz balığı) sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kafadanbacaklılar, yılan balıkları ve kalamarlar, Morina balığı filetoları, Panga balıkları, mürekkep balıkları, kalamarlar, Balık fileto, taze balık, dondurulmuş balık sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Catarroja-Valencia, İspanya 'de bulunmaktadır.

 5. PESCADOS PÉREZ PIÑEIRO

  İspanya

  Verified by europages badge

  PESCADOS PÉREZ PIÑEIRO, yılında kurulan ve Tuzlu su balığı (Deniz balığı) sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. taze balık, denizcilik acentesi, toptan taze balık, Toptan balık satışı, kılıç balığı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Vigo-Pontevedra, İspanya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. MAPESCA SA

  İspanya

  MAPESCA, S.A. tüm İspanyol kıyı şeridinde ve pek çok Avrupa Birliği ülkesi kıyı şeridinde avlanan balık ve kabuklu deniz hayvanlarını satışa sunmaktadır. Ana ürünlerimiz: Sardalya, Ançuez, İstavrit, Uskumru, Olta Mezgiti, İspanyol Mezgiti ve İthal Mezgit, Lota Balığı, Dil Balığı, Kalkani Morina Balığı, Kurt Balığı, Mürekkep Balığı, Kalamar, Ahtapot, Taze ve dondurulmuş Mako Köpekbalığı, taze ve dondurulmuş Camgöz, Ton Balığı (Sarıkanat Ton, Mavi Yüzgeçli Ton, İri Göz Ton Balığı), Çizgili Ton Balığı, Dil Balığı, Çipura, Kurt Balığı, Kalkan, Sarıağız, Somon, Canlı Karides, Çipura.

 2. S.S.DARICA BELDESI SU ÜRÜNLERI KOOPERATIFI

  Türkiye

  Türkiyenin doğu karadeniz bölgesinde trabzon ili akçaabat ilçesi darıca mahallesinde kurulu kooperatifimiz 60 ortaklı bir su ürünleri kooperatifi olup ortaklarımızın tamamına yakını ağ ve olta ile deniz balığı avcılığı yapmakla birilikte bir kısmıda dalış ve algarn ile deniz salyangozu avcılığı yapmaktadır. istavrit mezgit palamut barbun gibi deniz balıkları ile deniz salyangozunun canlı veya işlenmiş olarak ticaretini yapmak istiyoruz. ürün sürekliliği sağlamak için hertürlü önlemi almaktayız. alıcılarla yerinde görüşme yapmaya hazırız.

 3. PESCADOS ARCHIPIÉLAGO

  İspanya

  2005 yılında faaliyete geçen Pescados Archipiélago, yıllar içinde dünyanın her tarafından gelen taze veya dondurulmuş balık ve deniz ürünleri ticareti sektörünün önde gelen kuruluşlarından biri haline geldi. Tüm ürünlerimiz, nihai tüketiciye ulaşıncaya kadar en katı kalite kontrolleri uygulanarak garantili bir şekilde işlenmekte, depolanmakta ve paketlenmektedir.

 4. MAS SA

  Fransa

  MAS SA Rungis'de taze balık toptancısı olup lezzetli balık ve deniz ürünleri ve fileto alanında uzmandır. Deniz ürünleri ve tatlı su ürünleri alanında uzmandır. Tüm fileto gamları, Norveç somonu, İskoçya somonu, ithal dil balıkları ve Fransa'dan lota balığı ve morina. Günlük olarak en iyi deniz ürünlerini satmaktayız. Taze balıklarımız balıkçı ve lokantacılara yöneliktir. Rungis'deki balık ve deniz ürünleri pazarında yalnızca deniz ürünleri satışı yapılmakta olup, teslimat hizmetimiz yoktur.

 5. GRUPO CENTRAL PESCA

  İspanya

  GRUPO CENTRAL PESCA'da bizler yüksek kaliteli balıklar ve deniz ürünleri ithalat ve ihracatı alanında uzmanlaşmış bulunuyoruz.

 1. LOUIS SCHOPPENHAUER GMBH + CO KG

  Almanya

  LOUIS SCHOPPENHAUER GMBH + CO KG, yılında kurulan ve Tuzlu su balığı (Deniz balığı) sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Bremerhaven, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. PACIFIC FISH

  Fas

  PACIFIC FISH, yılında kurulan ve Tuzlu su balığı (Deniz balığı) sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Dondurulmuş balık, işlenmiş balık ve balık avı ürünleri, Dondurulmuş balık sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Tan-Tan, Fas 'de bulunmaktadır.

 1. BLACK ALMAS

  Fransa

  BLACK ALMAS, yılında kurulan ve Tuzlu su balığı (Deniz balığı) sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Elektrik tesisatları parça ve sistemleri, Mersinbalığı havyarı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Paris, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. FRESCOS DE ISLA CRISTINA S.L.

  İspanya

  FRESCOS DE ISLA CRISTINA S.L., yılında kurulan ve Tuzlu su balığı (Deniz balığı) sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Isla Cristina ( Huelva ), İspanya 'de bulunmaktadır.

 3. ALPHA BAY

  Fransa

  ALPHA BAY, yılında kurulan ve Balık sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Tuzlu su balığı (Deniz balığı), Dondurulmuş balık, Tuzlu su balığı (Deniz balığı), Dondurulmuş balık, dondurulmuş deniz kabukluları, dondurulmuş yumuşakçalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lorient, Fransa 'de bulunmaktadır.

 4. PABLO IGLESIAS, S.L.

  İspanya

  PABLO IGLESIAS, S.L., yılında kurulan ve Kabuklu deniz hayvanları (yengeç vb.) sektöründe faaliyet gösteren bir. Balık, Tuzlu su balığı (Deniz balığı), Dondurulmuş balık, Balık, Tuzlu su balığı (Deniz balığı), Dondurulmuş balık, küçük ıstakoz sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, A Coruña, İspanya 'de bulunmaktadır.

 5. PESCADERIA ONLINE COSTALUZ S.L

  İspanya

  PESCADERIA ONLINE COSTALUZ S.L, yılında kurulan ve Tuzlu su balığı (Deniz balığı) sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Huelva, İspanya 'de bulunmaktadır.

 6. NORD WEST FLOT COMPANY (NORD-WEST F.C.), JSC

  Rusya

  NORD WEST FLOT COMPANY (NORD-WEST F.C.), JSC, yılında kurulan ve Dondurulmuş deniz mahsulleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Balık, Dondurulmuş balık, Balık ithalat - ihracatı, Tuzlu su balığı (Deniz balığı), Balık, Dondurulmuş balık, Balık ithalat - ihracatı, Tuzlu su balığı (Deniz balığı) sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Murmansk, Rusya 'de bulunmaktadır.

 7. ATLANTIC FRESH EUROPE

  Fransa

  ATLANTIC FRESH EUROPE, yılında kurulan ve Tuzlu su balığı (Deniz balığı) sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Boulogne-Sur-Mer, Fransa 'de bulunmaktadır.

 8. PESCADOS RIOBÓ

  İspanya

  PESCADOS RIOBÓ, yılında kurulan ve Tuzlu su balığı (Deniz balığı) sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Cadiz, İspanya 'de bulunmaktadır.

 1. L'OCEAN

  Belçika

  L'OCEAN, yılında kurulan ve Balık sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Tuzlu su balığı (Deniz balığı), Kabuklu deniz hayvanları (yengeç vb.), Dondurulmuş besinler, Dondurulmuş balık, Tuzlu su balığı (Deniz balığı), Kabuklu deniz hayvanları (yengeç vb.), Dondurulmuş besinler, Dondurulmuş balık sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Paifve, Belçika 'de bulunmaktadır.

 2. MARKMARINE S16 S.L

  İspanya

  MARKMARINE S16 S.L, yılında kurulan ve Tuzlu su balığı (Deniz balığı) sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Yakıt yağ ve katkı maddeleri, Fuar alanına yakın otel, Gübre tankı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Madrid, İspanya 'de bulunmaktadır.

 3. ARMARA

  Fransa

  ARMARA, yılında kurulan ve Tuzlu su balığı (Deniz balığı) sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Rungis Cedex, Fransa 'de bulunmaktadır.

 4. STELLA MARIS SEAFOOD, S.L.

  İspanya

  STELLA MARIS SEAFOOD, S.L., yılında kurulan ve Tuzlu su balığı (Deniz balığı) sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. derin doldurulmuş alg (deniz yosunları), deniz kestanesi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, A Coruña, İspanya 'de bulunmaktadır.

 5. SOMITALIA

  İtalya

  SOMITALIA, yılında kurulan ve Tuzlu su balığı (Deniz balığı) sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. kurutulmuş balık, balıkçılık finansmanı, büro malzemeleri, balıklar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, San Casciano Dei Bagni(si), İtalya 'de bulunmaktadır.

 6. VIVAPESCA IMPORT- EXPORT SL

  İspanya

  VIVAPESCA IMPORT- EXPORT SL, yılında kurulan ve Tuzlu su balığı (Deniz balığı) sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Dondurulmuş besinler, toptan balık, gıda ürünleri ithalatı, Yel değirmenleri, Dondurulmuş besinler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Siero, İspanya 'de bulunmaktadır.

 7. COMEX ANDINA, S.L.

  İspanya

  COMEX ANDINA, S.L., yılında kurulan ve Tuzlu su balığı (Deniz balığı) sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. kalamar halkaları ve şeritleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Valencia, İspanya 'de bulunmaktadır.

 8. INVERSIONES Y NEGOCIOS PHARMA AUSTRALIS SPA

  Şili

  INVERSIONES Y NEGOCIOS PHARMA AUSTRALIS SPA, yılında kurulan ve Tuzlu su balığı (Deniz balığı) sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. paketlenmiş somon, barlam balığı, deniz yumuşakçaları avcılığı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Puerto Montt, Şili 'de bulunmaktadır.

 9. MARTINO FOODS LTD

  Birleşik Krallık

  MARTINO FOODS LTD, yılında kurulan ve Tuzlu su balığı (Deniz balığı) sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. hazır ıstakoz sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, London, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 10. COOPERATIVA PESCATORI DI MONFALCONE

  İtalya

  COOPERATIVA PESCATORI DI MONFALCONE, yılında kurulan ve Tuzlu su balığı (Deniz balığı) sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şarküteri, mollusque, deniz kabukluları, Şarküteri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Monfalcone, İtalya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz