• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • uluslararası taşıma acentaları

Sonuçlar

Uluslararası taşıma acentaları - Ithalat/Ihracat

 1. LPT LOGISTIQUE INTERNATIONAL

  Fransa

  Verified by europages badge

  2016 yılından bu yana, LPT LOGISTIQUE INTERNATIONAL şirketi, özellikle yağlar (ayçiçek yağı, palmiye yağı, kolza tohumu yağı vb.), içeceklerin yanı sıra deniz ürünleri, balık ve et gibi dondurulmuş ürünlerin deniz taşımacılığında uzmanlaşmıştır. Şirket, başta Güneydoğu Asya, Orta Doğu ve Batı Afrika olmak üzere uluslararası alanda faaliyet göstermekte ve nakliye yapmaktadır. Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin!

 2. GM INTERNATIONAL SRL

  İtalya

  Verified by europages badge

  GM International, sertifikalı bir uluslararası nakliye firması ve gümrük komisyoncusudur. Müşterileri için ve onlar adına, gerekli tüm gümrük ve vergi prosedürlerinin uygulanması, en uygun nakliye araçlarının bulunması ve gerekli olduğunda sevkiyatların kendi deposunda konsolidasyonu ile ilgilenerek, malların taşınmasını organize eder. Taipei, Seul ve Şanghay'da ofisleri bulunan ana uluslararası nakliye merkezlerindeki varlığımız, sevkıyatların durumunu sürekli olarak kontrol etmemize ve olası kritik sorunları derhal çözmemize olanak tanır. GM International, Lainate'deki yeni 5.500 m2'lik deposunda müşterilerine belirli depo bölümleriyle fiziksel ve belgeye dayalı stok yönetimi sunuyor: İlaç alanı, ADR ürünleri alanı, HACCP alanı.

 3. SEAFRIGO COLDSTORAGE BELGIUM

  Belçika

  Verified by europages badge

  Anvers limanı Avrupa perakende pazarı ve süpermarketine sürekli artış ile ana ilerleme merkezi eşsiz erişimi stratejik dağıtım, depolama ve transit kurulumu. Antwerp Cold Stores, konteynırlerin ana terminallerine çok yakın olan Anvers limanı rıhtımları üzerinde gıda sanayisi için en önemli lojistik merkezdir. Anvers limanı Avrupa ekonomik kalbinde yer alır ve en önemli tüketim bölgelerini besler.

 4. BENTELO FREIGHT SERVICES

  Fransa

  Verified by europages badge

  BENTELO FREIGHT SERVICES, yılında kurulan ve Uluslararası taşıma acentaları sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Uluslararası nakliyecilik, Hava taşımacılığı hizmetleri, uluslararası taşımacılık, Uluslararası nakliyecilik, deniz nakliyesi, Hava taşımacılığı hizmetleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Serris, Fransa 'de bulunmaktadır.

 5. SCORTRANS SRL

  İtalya

  Verified by europages badge

  SCORTRANS SRL, yılında kurulan ve Uluslararası sevkiyat sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Uluslararası taşıma acentaları, uluslararası taşımacılık, Uluslararası taşıma acentaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Altavilla Vicentina, İtalya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. E.I.R. CASA DI SPEDIZIONI SRL

  İtalya

  Verified by europages badge

  E.I.R. CASA DI SPEDIZIONI SRL, yılında kurulan ve Uluslararası kuryeler ve dağıtım hizmetleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Uluslararası taşıma acentaları, dış alım gümrük işlemleri, uluslararası sergi, Uluslararası taşıma acentaları, dışsatım gümrük işleri, uluslararası taşımacılık, lojistik, pp-r borular, gruplama sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Capriano Del Colle, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. GARANTIE TRANSPORTS

  Fransa

  Verified by europages badge

  GARANTIE TRANSPORTS, yılında kurulan ve Geniş ve uzun yüklerin taşınması sektöründe faaliyet gösteren bir Acente/ Temsilci şirketidir. Hızlı dağıtım hizmetleri, Uluslararası taşıma acentaları, Hacimli mal taşıma hizmetleri, Mal taşımacılığı, ulusal taşımacılık, kamyon nakliyesi, uluslararası taşımacılık, kamyon kiralama, gönderi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Paris, Fransa 'de bulunmaktadır.

 3. EXPRESS DARYLINE

  Fransa

  Verified by europages badge

  EXPRESS DARYLINE, yılında kurulan ve Hava Çartırı sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Uluslararası taşıma acentaları, Uluslararası navlun, Deniz nakliyeciliği, Hava taşımacılığı hizmetleri, Konteynerler - Hava Taşıması, Konteynerler - Deniz taşımacılığı, Uluslararası taşıma acentaları, Uluslararası navlun, Deniz nakliyeciliği sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Villepinte, Fransa 'de bulunmaktadır.

 4. LOGISTIK-DIENSTLEISTUNGEN ALEXANDER TANZ

  Almanya

  Verified by europages badge

  LOGISTIK-DIENSTLEISTUNGEN ALEXANDER TANZ, yılında kurulan ve Uluslararası taşıma acentaları sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Wiesbaden, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. AGENCE DE TRANSIT ET DE LOGISTIQUE MEDITERRANEE (ATLM)

  Fransa

  Verified by europages badge

  AGENCE DE TRANSIT ET DE LOGISTIQUE MEDITERRANEE (ATLM), yılında kurulan ve Liman sevkiyat acentaları sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Havaalanı sevkiyat acentaları, Deniz nakliyeciliği, Uluslararası navlun, Hava Çartırı, Uluslararası taşıma acentaları, Kombine taşıma hizmetleri - demiryolu/karayolu, Konteynır ile demiryolu taşımacılığı, Konteynır ile karayolu taşımacılığı, Nehir taşımacılığı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sete, Fransa 'de bulunmaktadır.

 1. SP TRANS S.R.L.

  İtalya

  Verified by europages badge

  SP TRANS S.R.L., yılında kurulan ve Gümrük komisyoncuları sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Uluslararası taşıma acentaları, Uluslararası navlun, dışsatım gümrük işleri, dağıtıcılar, Uluslararası taşıma acentaları, dış alım gümrük işlemleri, Uluslararası navlun, gümrük servisleri, gümrük işleri dosyaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Verona, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. EURONORD INTERNATIONAL SRL

  İtalya

  Verified by europages badge

  EURONORD INTERNATIONAL SRL, yılında kurulan ve Uluslararası taşıma acentaları sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. ekspres taşıma, avrupa nakliyeci, ticari eşya dağıtımı, gruplama, uluslararası nakliyeci, gümrük nakliyecisi, eşyaların kara yolu ile nakliyatı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Grandate, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. PAVISA SPEDIZIONI SPA

  İtalya

  Verified by europages badge

  PAVISA SPEDIZIONI SPA, yılında kurulan ve Mal taşımacılığı sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Uluslararası taşıma acentaları, kamyonla taşıma, ulusal sergi, Uluslararası taşıma acentaları, özel konvoy taşımacılığı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lagnasco, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. CVS LOGISTICS GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  CVS LOGISTICS GMBH, yılında kurulan ve Deniz nakliyeciliği sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Denizcilik acenteleri, Karayolu taşıma hizmetleri, Uluslararası taşıma acentaları, Sevkiyatlar ve grup hizmetleri, Denizcilik acenteleri, Karayolu taşıma hizmetleri, Uluslararası taşıma acentaları, Sevkiyatlar ve grup hizmetleri, gruplama sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Düsseldorf, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. WEFRET

  Fransa

  Verified by europages badge

  WEFRET, yılında kurulan ve Uluslararası taşıma acentaları sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Karayolu taşıma hizmetleri, Hızlı dağıtım hizmetleri, Sefer kiralama, Paletler, Karayolu taşıma hizmetleri, acele taşımacılık, dökümhane modelleri, Hızlı dağıtım hizmetleri, Tedarik zinciri uygulamaları (nakil ve stok yönetimi) sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Maisons-Laffitte, Fransa 'de bulunmaktadır.

 4. TRANSMEJA, UAB

  Litvanya

  Transmeja, Avrupa ve Rus piyasalarında kargo nakliyesinde 22 yıllık deneyime sahip Litvanyalı güvenilir bir taşıyıcıdır. Şirket, Avrupa'da ve Rusya'ya navlun sevkiyatı ve uluslararası nakliye hizmeti sunmaktadır. Araç filosu 250'den fazla yeni kamyondan oluşmaktadır: Standart tenteli treyler ve kara yolu lokomotifleri. Kendi filosuna sahip olan Transmėja, bu sayede aracılar olmaksızın kara taşımacılığı hizmeti verebilmektedir. Ayrıca aracı olmaması müşteriye zaman ve para tasarrufu sağlamaktadır.

 5. JENTY

  Rusya

  JENTY, kendi kamyon filosuyla malları karayoluyla teslim eden uluslararası bir lojistik operatörüdür. JENTY, 20 yılı aşkın süredir Batı Avrupa, Rusya, Orta Asya, Çin ve Moğolistan'dan ortaklara yüksek standartlarda lojistik hizmetler sunmaktadır. Yılda 25.000'den fazla uluslararası kargo gönderimi gerçekleştirilmektedir: büyük boyutlu kargo taşımacılığı; sıcaklık kontrollü mal taşımacılığı (soğutmalı taşımacılık); grupaj ve standart yük taşımacılığı; proje ve sözleşmeli lojistijk. JENTY nakliye firmasının kamyon filosunda 600'den fazla kamyon bulunmaktadır. JENTY, son 3 yılda çeşitli endüstriler için 200'den fazla uluslararası lojistik projesi gerçekleştirmiştir. Bir gümrük taşımacısı ve bir gümrük temsilcisi lisansına sahip olmak, yüksek değerli malların gümrük refakatçisi olmadan transit geçişine olanak verir. Şirketin çalışmalarının yüksek standartları, uluslararası sertifikalar GDP, TAPA, ISO, SQAS ile onaylanmıştır.

 6. TRANS'HIT INTERNATIONAL

  Fransa

  Nakliye komisyoncusu Trans'hit şirketi Avrupa Birliği'nin her köşesine uzanan ve profesyonel iş ortaklarından oluşan bir ağa sahip ve de müşteriler tarafından belirlenmiş kriterlere göre tespit edilmiş kalitede bir hizmet sunuyor. Trans'hit International şirketinin lojistik hizmetleri, tam zamanında teslimat yaklaşımını olduğu kadar genel taşımacılığı da kapsıyor ve zincir firmaların çıkış yerlerinden nihai teslimatlara kadar entegre bir sistem oluşturuyor. Sunulan hizmetler: Paletli veya paletsiz genel yük taşımacılığı. Hacimli taşımacılık.

 7. FREELOG TRANS

  Türkiye

  Hakkımızda Değerlerimiz : Değişim Öncüsü, Güvenilir Gelişim Sağlayan, Fark Yaratan Sonuç Odaklı ve Müşteri Odaklı Güvenilirlik : Dürüst çalışma anlayışı ve iş ahlakına uygun davranarak beklentilere zamanında yanıt vermek, güvene dayalı ilişkiler geliştirmek ve verdiğimiz sözü yerine getirmek. Çözüm Odaklılık: Profesyonel anlayış ve ekip çalışmasına inancımız ile etkin ve hızlı hizmetler sunmak, önerilen ve alınan kararlara sağduyu ile yaklaşmak. Hizmetlerimiz • Türkiye genelinde acentelik hizmeti • Türkiye'den Avrupa, Doğu Avrupa ve Balkan ülkelerine uluslararası kara taşımacılığı • Komple Tır Taşımacılığı • Parsiyel Taşımacılığı • Speedy Minivan araçlarla Express teslimatlar • Gabarit dışı ve Proje Taşımacılığı Vizyonumuz Gümrük Acenteliği & Uluslararası Kara Taşımacılık • Alanında öncü hizmetleriyle Güvenilir, Güçlü, Saygın olan • Anında bilgi akışına ve bunun gerektirdiği güncel teknolojik olanaklara önem veren ve de kullanan • Hizmet alanın da fark yaratan uzmanlıklarıyla “Güvenilir Lider Şirket” olmak, bu vizyonunu korumak ve olabildiğince geliştirmektir.

 8. PEOPE CONSULTING OY

  Finlandiya

  Her çeşit mal için hava, deniz ve karayolu taşımacılığı yapan uluslararası bir taşımacılık ve navlun sevkiyatı firmasıyız. Şirketimiz konteyner taşımacılığı ve aynı zamanda tam ve parsiyel yük taşımacılığı yapmaktadır. Sunduğumuz hizmetler arasında kapıdan kapıya lojistik, kargo gümrüklemesi, ürün dağıtımı, lojistik dış kaynak kullanımı ve depolama hizmetleri bulunur. Müşterilerimiz tüm sektörlerde olmak üzere küçük şirketlerden büyük uluslararası şirketlere varan bir yelpaze içindedir. Size hızlı ve güvenilir bir hizmet sunuyoruz.

 1. SOYER

  Türkiye

  SOYER Nakliyat ve Ambalaj Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi 1987 yılında A.Cihan SOYER tarafından İstanbul’da kurulmuştur. Daha sonra Özcan SOYER - Oktay SOYER - Birten SOYER kardeşlerinin katılımıyla sırasıyla İzmir -Adana -Ankara şubeleri açılıp şirket hızla büyümeye başlayıp sektördeki önemli yerini almıştır. Soyer Nakliyat bu sınırlar içerisinde kalmayıp kuşakta kuşağa aktarımlar yapmış genç nesli de şirket bünyesine katmıştır. Melis SOYER - Sibel SOYER şirket bünyesinde yerlerini almış aktif şekilde firmanın gelişim sürecinde destek vermektedirler. 1893 yılında kurulan ve sektöründe sembol olan bu şirketin aile fertlerinden olmamızdan dolayı işin ciddiyetini kavramış, çağdaş standartlar bazında bir nakliye hizmetini en ekonomik bicimde halkımıza sunmaktayız. Firmamız , sektör içinde edinmiş olduğu tecrübelerini ; uluslararası kategoride hizmet verdiği müşterileri ve hizmet ortaklığı yaptığı bir çok yabancı firmalar ile birlikte bir sisteme oturtmuş ve ülkemizde henüz bir “Nakliye hizmeti” ile ilgili bir eğitim kurumu olmamasına rağmen personeline vermiş olduğu teknik bilgi ve sektörün gerektirdiği tutum ve davranışlar acısından da adeta bir gizli okul halini almıştır. Amacımız, batıda uygulanan ve bir standart oluşturan bu sektörel oluşumun ülkemizde de SOYER NAKLiYAT ve AMBALAJ SANAYi ve TiCARET A.Ş. olarak oluşumunu sağlamaktır.

 2. LOADS TODAY - LKW WALTER

  Avusturya

  Tüm Avrupa'da 13.500'den fazla aktarım şirketi, Avrupa genelinde LKW WALTER yükleme hizmetlerinden internet üzerinden yararlanıyor! Siz de LKW WALTER ile bir ortaklıktan fayda sağlayın. İster Avrupa'da, ister BDF'de veya yakın Doğu'da olsun, her yere yükleme yapabiliriz! Kapsamlı bir komple yükleme hizmetinden, kargo senetlerinizin hemen ve güvenli ödenmesinden faydalanın ve çalışanlarımızla ana dilinizde konuşun. Dahası, bunların hepsi ücretsiz! SUNDUĞUMUZ FAYDALAR: Araçlarınızın düzenli seferlere tahsis edilmesi, Taşıma faturalarının hızlı ve güvenli ödenmesi, başarılı bir aile şirketinin yüksek kredibilitesi! , Uzun vadeli iş ortaklığı - birebir ilgi, LKW WALTER sunduğu LOADS TODAY üzerinden Avrupa'nın en büyük kargo teklifinden ÜCRETSİZ faydalanmanızı sağlıyor. Sizinle ve şoförlerinizle kendi dilinizde konuşabiliyoruz.

 3. RUSTA LOGISTIC LLC

  Rusya

  RUSTA Grubu 2007 yılında kurulmuştur ve AB'den Rusya'ya, BDT ülkelerine ve ayrıca Çin'den Rusya'ya ve AB'ye çeşitli taşıma türlerini kullanarak uluslararası yük taşımacılığı sağlamaktadır (karayolu, demiryolu, deniz ve hava taşımacılığı). Vladivostok'tan Kaliningrad'a 57 şubeyi kapsayan iyi gelişmiş bir temsilci ağımız var. Grubumuz ilk 20 gümrük temsilcisi arasında yer almaktadır. Uzmanlığımız: EURO 5 ekolojik sınıfındaki kendi filomuzla karayolu taşımacılığı; Tüm açık limanlardan ithalat ve ihracat yönünde multimodal konteyner taşımacılığı: Rotterdam, Riga, Tallinn, Kotka, Hamburg, St. Petersburg, Vladivostok, Vostochny, Novorossiysk; Varşova (Polonya), Riga (Letonya), Mançurya, Guangzhou (Çin)'de grupaj mallar (LTL, LCL), aktarma, depolama, yükleme ve boşaltma, geçici depolama, kargo konsolidasyonu/de-konsolidasyonu; Eksiksiz bir sevkiyatın sağlanması, evrakların hazırlanması; Gümrükleme hizmetleri.

 4. ULS CUSTOMS LOGISTICS AGENCY LTD

  Türkiye

  ULS Lojistik ve Gümrükleme hizmetleri LTD. ŞTİ. Yaklaşık 15 yıllık deneyime sahip bir ekip’ den oluşan firmadır, gümrük acentesi ve lojistik hizmetler olarak faaliyet göstermektedir. Başlıca hizmetlerimiz aşağıdaki gibidir, Gümrük Acentelik Hizmetlerimiz: • Karayolu Özet beyan tescil işlemleri TR-T1-T2 –IRB-NCTS- TIR KARNE beyanı ve gümrük onayı, • Karayolu yabancı plaka araçların varış bildirimi ve gümrük tescil işlemleri, • Deniz yolu İthalat grupaj, varış bildirim, ordino alım ve teslim işlemleri, • Transit işlemleri ( teminat – gümrükleme –nakliye hizmetleri öz mal araçlarımız ile ) • Bursa, Mudanya, Gemlik, İnegöl, Bandırma Gümrüklerinde ekibimizle sorunsuz gümrük işlemleri. • Rusça, Bulgarca, İngilizce dillerinde personellerimizle gümrükleme ve danışmanlık hizmeti.

 5. LOGSER LOJISTIK SEVIS HIZ.VE DIS.TIC.LTD.STI

  Türkiye

  Firmamız, Ulusal ve Uluslararası kara yolu, hava yolu, deniz taşımacılığı hizmeti veren %100 Türk Sermayesi ile kurulmuş kompleks bir lojistik firmasıdır. Çatısı altında topladığı profesyonel çalışanları, müşterileri ile tam donanımlı altyapısı ve kusursuz iletişim ağıyla, kaliteli hizmet politikası anlayışıyla tam organize olmuş kurumsal bir yapıdır. Firmamız, sahip olduğu son teknoloji araç tedarik sistemleriyle, ihtiyaç duyduğunuz her türlü araç modelini sizin için organize eder ve böylelikle taşımaların en uygun maliyetler ile gerçekleşmesini sağlar. Karayolu nakliye hizmetleri Denizyolu nakliye hizmetleri Havayolu nakliye hizmetleri Gümrük Hizmetleri Yurtiçi taşıma ve depo hizmetleri

 6. BOHNET GMBH

  Almanya

  Bohnet GmbH, 57 yıllık gelenek ve deneyimiyle multimodal ağır ve özel taşımacılıkta uluslararası tedarikçinizdir. Web sitemizde size şirketimiz ve temel yetkinliklerimiz hakkında bir fikir vermek istiyoruz. İster bir otomobil presi, rüzgar türbini, damıtma kolonu, otoklav, transformatör veya paletli ekskavatör olsun – bilgi birikimimiz, mükemmel eğitimli çalışanlarımız ve yüksek teknolojili araç filomuzun birleşimiyle, akla gelebilecek hemen her türlü ağır nakliye gerçekleştirilebilir. Ağır taşımacılık alanındaki bilgi birikimimizi ve verimliliğimizi keşfedin.

 7. MARSEL NAKLIYAT

  Türkiye

  Marsel Uluslararası Evden Eve Nakliyat Lojistik firması olarak, lojistik sektöründe var olduğumuz günden bu yana misyon edindiği ilke her daim taşımacılık hizmeti verdiği müşterilerinin memnuniyetini sağlamak. Müşterilerine karşı şeffaf taşımacılık hizmetleri vererek ihtiyaçlara yönelik doğru taşımacılık hizmetleri sunmaktır. Amacımız, Türkiye genelinde lojistik faaliyetlerimiz çatısı altında üst seviyede çalışmalar yaparak marka bilinirliği olan bir lojistik kuruluşu haline gelmektir.. Taşınacak eşyanın miktarı ve özelliğine göre çalışmalar yapan ekibimiz eşyalarınızın sorunsuz şekilde istediğiniz ülkeye ve adrese ulaşması için özenle çalışmaktadır. Uygun taşıma modelinin tutunda paketlenme, boşaltmaya ve depolama da dahil tüm konularda uzmanlaşmış tedarikçilerimiz ve çalışanlarımız ile birinci sınıf hizmet sunmak için özenle çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Eşyalarınız araçlarımıza yüklenip taşınmaya hazır hale geldikten sonra, uluslararası aktarım işlemine geçiyoruz. Türkiye’nin hangi bölgesinde ya da hangi şehrinde olursanız olun, yurtdışına eşyalarınızı sorunsuz olarak aktarıyoruz. https: //marselnakliyat.com/

 8. ZEPLIN TRANSPORT

  Türkiye

  LOJİSTİK HİZMETLER - Yurt İçi / Yurt Dışı depolama, Çözüm ortaklarımız aracılığıyla Gümrükleme ve Sigorta İşlemleri, Dış Ticaret evraklarını hazırlanması, Zamanında ve Düzenli Evrak Teslimi, Kurye Hizmetleri, Havayolu Terminal Hizmetleri, Kapıdan Kapıya Hizmet DENİZ YOLU - Konteyner Taşımacılığı ve Forwarding Hizmetlerİ, FCL / LCL Konteyner Taşımaları, Full ve parsiyel İthalat / İhracat “en iyi navlun, en iyi hizmet”, İhracat için; Suudi Arabistan, Yemen, Birleşik Arap Emirlikleri, Mısır, Libya, Cezayir, Ürdün, Bahreyn, Kuveyt, Malezya, Hindistan, Pakistan, Çin, Tunus, Fas, Nijerya, Güney Afrika, İthalat için; Çin, Türkiye Aktarmalı Transit Taşımalar, Özel Konteyner Seçenekleri (Opentop, Flatrack, Reefer, Isotank) HAVA YOLU -- Konsolide, Havaleli Özel Taşımalar, Fuar Organizasyonu, Uçak Kiramala Servisi, Proje Taşımacılığı, Transit Yükleme Taşımacılığı, Bozulabilir Kargo Taşıması.

 9. UTG ULUSLARARASI NAKLIYAT LTD

  Türkiye

  UTG Transport 1999 yılından beri Uluslararası Lojistik sektöründe hizmet vermektedir.IATA Lisansı ve Ulaştırma Bakanlığı SHGM Yetki Belgesi 2001 yılında onaylanmıştır, Her tür hava ve deniz yolu kargo taşıma işleminde acentalık hizmeti verilmektedir.Bunun yanında Lisanslı Gümrük Müşavirliği şirketimiz(UTG Gümrük Müşavirliği) ile taşıması yapılan tüm ürünler için gümrükleme hizmeti de verilerek, müşterimize dış ticaret için tüm aşamalarda eksiksiz servis sağlanmaktadır.Istanbul-Gebze-Izmir-Ankara-Adana-Mersin-Gemlik-Antalya Uluslararası hava limanları ve limanları kapsama alanımızdadır.

 10. UMT INTERNATIONAL TRANSPORTATION INCORPORATED COMPANY

  Türkiye

  UMT Uluslararası Taşımacılık Anonim Şirketi Uluslararası Hava Taşımacılığı Birliği (IATA) üyesi, Türk Hava Yolları’nın Yetkili Acentası’dır.Türk Hava Yolları’nın yanı sıra diğer hava yolları (Air Canada, Air China, Aeroflot, Dubai Fly, Emirates, Qatar Airways, Lufthansa, Air France, Azerbaycan HY, Silk Way HY, Atlas Global, Pegasus vb.) ile partnerlik ortamında yaklaşık 10 senedir tüm dünyaya hava yolu taşımacılığı yapmaktayız.Dünyanın farklı bölgelerine zamanında ve sorunsuz teslimat avantajları ile taşımacılık hizmeti sunan şirketimizin, biri İstanbul Havalimanında olmak üzere toplam üç ofisi ve bir deposu olmasının yanı sıra Rusya’nın Moskova, Pyatigorsk ve Kazan kentlerinde, Almanya’nın Köln, Azerbaycan’ın Bakü, Kazakistan’ın Almatı, Kırgızistan’ nın Bişkek şehrinde ofisleri, deposu, şube ve temsilcilikleri bulunmaktadır.Hizmet vermiş olduğunuz şirketlere Sertifika ve Uygunluk Beyannameleri (EAC) alınması için yurtdışına numune gönderiminizde her türlü destek sağlayabiliriz.Yüklerinizi kendi aracımızla depodan alarak hava limanına taşınması, Türkiye’de gümrükleme veya Elektronik Ticaret Gümrük Beyyannamesi (ETGB) düzenleyerek yurtdışı çıkışının yapılması, Rusya’da gümrükleme yaparak Gümrük beyannamesi (ГТД) ve diğer resmi evraklarla birlikte numuneleri laboratuvara teslim etmek kaydıyla paket hizmet de vermekteyiz.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Uluslararası taşıma acentaları - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

8.830 Şirketler