• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • un ve irmik

Sonuçlar

Un ve irmik - Ithalat/Ihracat

 1. BB WHOLESALE

  Hollanda

  Verified by europages badge

  MD Global Trading GmbH, premimum gıda, içecek ve yaşam tarzı ürünlerinin uluslararası toptan satışı, ihracatı, tedariki ve dağıtımında önde gelen bir şirkettir. Misyonumuz, rekabetçi fiyatlarla çok çeşitli yüksek kaliteli ürünlerle olağanüstü değer sunmak, müşteri memnuniyetini sağlamak ve kalıcı ilişkiler kurmaktır. MD Global Trading GmbH'de yenilikçiliğe ve desteğe önem verilen bir ortamda çalışmalarını yürüten ekibimiz kendini işbirliğine, büyümeye ve yaratıcılığa adamıştır. Çalışanlarımızı güçlendirerek sürekli gelişen pazarda bir adım önde olmalarına imkan tanıyor, dinamik ve üstün kaliteli hizmetlerimizin devamlılığını sağlıyoruz. Çevresel sorumluluğumuzu ciddiye alıyor, çevre üzerindeki etkimizi en aza indirmek için tedarik zincirimiz boyunca sürdürülebilir uygulamaları benimsiyoruz. Ayrıca, faaliyet gösterdiğimiz toplumlarla etkin olarak ilişki kuruyor ve onlara katkıda bulunuyoruz. MD Global Trading GmbH olarak vizyonumuz, tüm paydaşlarımız için sürdürülebilir değer yaratırken değişen müşteri ihtiyaçlarına uyum sağlayan yüksek kaliteli toptan ürün ve hizmetlerin önde gelen tedarikçisi olmaktır. Taahhütlerimizi yerine getirme, tutarlılığı sürdürme ve son teslim tarihlerine uyma konusunda kendimizle gurur duyuyoruz; bunlar sektördeki mükemmelliğe olan bağlılığımızın temel unsurlarıdır. Dünya genelinde kaliteli toptan ürün tedarikinde güvenilir ve kusursuz bir deneyim için MD Global Trading GmbH'yi seçin.

 2. EDEN SPEED NEGOCE

  Tunus

  Verified by europages badge

  EDEN FARMER, bitkisel yağlar, ayçiçeği, mısır, hurma ve konserve meyve ve sebzeler, kuru meyveler, süt tozu, soslar ve makarna üretiminde uzmanlaşmış lider bir üretim ve ihracat şirketidir. Sürdürülebilir ve çevre dostu bir şekilde özenle yetiştirilmiş çok çeşitli en kaliteli taze ve dondurulmuş ürünleri size sunmaktan gurur duyuyoruz. Zeytinyağı, ayçiçek yağı, mısırözü yağı gibi üstün kaliteli yağlarımız, kalitesi ve olağanüstü lezzeti nedeniyle özenle seçilir. Yerel çiftçiler ve uluslararası tedarikçilerle çalışıyoruz. Kendini işine adamış ihracat ve dağıtım profesyonelleri ekibimiz bu alanda derinlemesine uzmanlığa sahiptir ve her müşterinin (ithalatçılar, ihracatçılar, toptancılar, merkezi satın alma, gıda endüstrisi vb.) benzersiz ihtiyaçlarını karşılayabilir. Yerel ve uluslararası tedarikçilerimizi destekleyerek Fransa'daki ve yurtdışındaki tüm müşterilerimiz için en iyi ürünleri, sağlıklı ve lezzetli yiyecekleri müşterilerimizle buluşturuyoruz.

 3. TAMPIERI SPA

  İtalya

  Verified by europages badge

  Tampieri Spa şirketi, hayvan çiftliklerinde ve yakıt sektöründe kullanılan işlenmemiş ve işlenmiş bitkisel yağların üretiminde liderdir. Şirket, şarap endüstrisi alt ürünlerini işleyecek tesislere sahiptir. Rafine ve brüt gıda yağları, alkoller, damıtılmış ürünler, grappa ve zooteknik kullanıma yönelik unlar ve tartaratlar üretmektedir ; yanar panolar. Üzüm çekirdeği yağı üretiminde Avrupa'da liderdir.

 4. MOLINO MAGRI SPA

  İtalya

  Verified by europages badge

  MOLINO MAGRI SPA, yılında kurulan ve Un ve irmik sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Gıdasal un, yumuşak buğday unu, oo tipi gevrek buğday unları, pastane için unlar, taze makarna unları, un sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Marmirolo, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. TRENDY FOODS

  Belçika

  Verified by europages badge

  TRENDY FOODS, yılında kurulan ve İthalat/İhracat - Gıda ve Tarım sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Dondurulmuş yemekler, Baharatlar, Un ve irmik, İçecek ithalat - ihracatı, Viyana usulü ekmek ve çörekler, Sebze konserveleri, Çikolata şekerleme, Dondurulmuş yemekler, Baharatlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Vottem (z.i. De Milmort), Belçika 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. JB HANDELSWELT JANINE BERNECKER

  Almanya

  Verified by europages badge

  JB HANDELSWELT JANINE BERNECKER, yılında kurulan ve Un ve irmik sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Gelsenkirchen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. SOUTH STREAM E.K.

  Almanya

  Verified by europages badge

  SOUTH STREAM E.K., yılında kurulan ve Un ve irmik sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Kehl, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. GRÖNAVERDE GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  GRÖNAVERDE GMBH, yılında kurulan ve Un ve irmik sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Hettenshausen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. TERRA LLC

  Ukrayna

  Verified by europages badge

  TERRA LLC, yılında kurulan ve Yumuşak buğday sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Hububat ve tahıllar, İrmik, Un ve irmik, Çorbalar, Kahvaltılık hububatlar, Hububat ve tahıllar, hububat, tahıl irmikleri, yulaf taneleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Pervomaysky, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

 5. CASTELMAIS

  Fransa

  Verified by europages badge

  CASTELMAIS, yılında kurulan ve Un ve irmik sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Yiyecek ithalat - ihracatı, ıstakoz, birahane, enerji beslemeleri, mısır irmiği, Gıdasal un, Yiyecek ithalat - ihracatı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Casteljaloux, Fransa 'de bulunmaktadır.

 1. DI.GI.MA.

  İtalya

  Verified by europages badge

  DI.GI.MA., yılında kurulan ve Besinsel yağ sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Un ve irmik, Hamur işleri, Madeni inşaat malzemeleri, Otel, hayvansal katı gıda yağları, zootekni gıdaları, Un ve irmik, Gıdasal un, Hamur işleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Villanterio, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. SAMEXPORT

  Fransa

  Verified by europages badge

  SAMEXPORT, yılında kurulan ve İthalat/İhracat - Gıda ve Tarım sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Süt ürünleri, Un ve irmik, gıda maddeleri – ithalat/ihracat , Süt ürünleri, toptan süt ürünleri, Un ve irmik sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, France, Fransa 'de bulunmaktadır.

 1. BS SARIYAVUZ EXPORTERS

  Türkiye

  Check Our Premium Products Malaysian and Turkish Aphrodisiac Royal Honey both Men an Women at Royal Honey Turkey #viphoney #royalhoneyforhim #etumax medcare golden royal honey, golden honey vip, organic honey, royal honey for him, kopi vitamin, black bull royal honey usa, miracle leopard royal honey, royal honey for her, vip vital honey, etumax vip royal honey, marhaba royal honey, medcare golden royal honey vip, rhino honey, royal honey power 52, secret miracle honey women, tongat ali power plus, xrated honey for men, supplements, secret miracle honey, honey bae, bio herbs coffee, vitamax coffee, Mplus Honey, Hilti Honey . To place your order check on our website below. https: //royalhoneysupplier.com/shop/

 2. MILLGER MAKINA SAN TIC LTD STI.

  Türkiye

  1996 yılından bugüne değirmen teknolojileri alanında hizmet vermeyi bir görev ve sorumluluk bilerek 24 yıllık tecrübemizi Millger markasıyla tescilledik. Alanında uzman ekibimizle Çorum sanayi sitesinde 1000 m2 kapalı alanda yıllık üretim kapasitesi 25, 000 adet kara elek kasası olup talepleri karşılamak adına kapasitemizi artırmak üzere 2021 yılında Çorum Sanayi Bölgesinde yer alan 2500 m2 kapalı tesisimizle üretim kapasitemizi 3 katına çıkarttık ve ürün portföyümüzü temizleme, öğütme ve taşıma teknolojileriyle zenginleştirdik. Bu sorumlulukla kullandığı teknoloji ile imal ettiği makine ve ahşap aksamlarını gerek yurt içinde gerekse yurt dışında hizmete sunmaktır. Firmamız müşterilerine sunduğu geniş ürün yelpazesiyle değirmen teknoloileri ihtiyaçlarını da karşılamaktadır. Makine imalatında teknolojik gelişmelerin takipçisi olan MILLGER, üretimde standardizasyonu sağlamış olup deneyimli teknik personeli ile müşteri beklentilerini tam ve zamanında gerçekleştirmeyi prensip olarak görmekte ve bu doğrultuda üretime devam etmektedir. Saygılarımızla Millger...

 3. SAS VENTOUX EPEAUTRE

  Fransa

  SAS VENTOUX EPEAUTRE % 100 Fransız malı siyez buğdayı üreticisidir (geleneksel üretim). Şirket bu tahılın beşiği olan bölgede (Ventoux Dağı, Alpes de Haute Provence, Vaucluse civarı) siyez buğdayı toplamaktadır. Siyez buğdayı aromatik bitkiler ve hayvan yemleri ile dönüşümlü ekilmekte ve katma ürün gerektirmemektedir. Bu da tamamen doğal bir mahsul elde edilmesine izin vermektedir. Her hasattan sonra, tohumlar hiçbir katkı maddesi olmaksızın tahıl ambarlarında saklanmaktadır. Sonra, sadece tohumun etrafındaki kabuğun çıkarılmasından ibaret olan kabuğun soyulması aşaması gelmektedir. Mahsulü en iyi şekilde temizlemek için bir emme sistemi kabuğu ve tohumdan daha hafif olan her şeyi çıkaracaktır. Ayıklama makinelerinin ayırma tamburları tohumdan daha uzun ve daha kısa olan her şeyi çıkaracaktır. Son olarak, optik bir ayıklayıcı istenmeyen son taneleri kesin olarak çıkaracaktır. Son aşama kalite kontrolüdür!

 4. TPK VARNA, LLC

  Rusya

  "TPK" Varna "LLC, aşağıdaki ticari markalara ait gıda ürünlerinin tedarikinde uzmanlaşmış bir gıda şirketidir: "Tsar" (Makarna, Un, Kabuğu çıkarılmış taneler, Çok tahıllı gevrek, Hazır gevrek, Yulaf lapası, Yulaf gevreği, Dondurulmuş hamur, yemeklik yağ); "Soyuzpischeprom" (makarna), "Healty Menu" (TAHIL GEVREĞİ, MAKARNA ÜRÜNLERİ, GEVREKLER, YEMEKLİK YAĞ, TAM TAHILLI GEVREKLER, BİTKİ BAZLI İÇECEKLER). Şirketin ürün yelpazesi, yalnızca Rusya Federasyonu ve Gümrük Birliği ülkelerinde değil, aynı zamanda ABD, Çin, Kanada, İsrail ve Güney Kore'de de müşteriler tarafından sevilen ve bilinen yüzden fazla ürün adını içermektedir. Ürünlerin üreticisi, Rusya Doğal ve Çevreye Duyarlı Ürün Üreticileri ve Tedarikçileri Siciline kayıtlıdır ve Uluslararası Ekoloji Fonunun en yüksek ödüllerine layık görülmüştür. Üretimde modern ekipmanların kullanılması, en yüksek dünya standartlarını karşılayan ürün kalitesinin elde edilmesini sağlamaktadır.

 5. GARNEC LLC

  Rusya

  "Garnec", glutensiz un ve pişirme karışımlarının üretiminde liderdir. Rusya'da, ürünlerimiz ile "Crossed Grain Trademark" etiketleme hakkını alan ilk şirket olduk. Bu ticari marka, çoğu gelişmiş ülkelerde tanınan Avrupa Çölyak Dernekleri Birliğinin glutensiz ürünleri için bir güvenlik işaretidir. Aynı zamanda yeşil teknolojiler kullanıyoruz: ürünlerimiz soğuk öğütme teknolojisi kullanılarak çevre dostu ekipmanlarda üretilmektedir. Soğuk öğütme, unun vitamin ve minerallerin çoğunu korumasına izin veren 40°C'den daha düşük bir sıcaklıkta öğütme işlemidir. Buna ek olarak, üretimimizde rafinerinin yanı sıra herhangi bir lezzet arttırıcı ve koruyucu madde kullanmayı tamamen reddediyoruz. Geniş bir sağlıklı gıda yelpazesinde üretim yapıyoruz - herkes gibi siz de bir şeyler bulacaksınız. Garnec: Tüm aile için başka gıdalar.

 6. INDUSTRIA MOLITORIA MININNI SRL

  İtalya

  Industria Molitoria Mininni iki kez öğütülmüş irmik ve yüksek kalite makarnalar için irmik üretimine yönelik sert buğday öğütme sektöründe ulusal düzeyde en önemli sanayi şirketlerinden biridir. Buhler tarafından geliştirilmiş modern değirmencilik teknolojileri temel alınarak kurulmuş yeni tesislerin kapasitesi iler 24 saatte 470 tonun öğütülmesini sağlamaktadır.

 7. KOMPLET ITALIA SRL

  İtalya

  İtalya'nın Grassobio kentinde konuşlanmış olan Komplet Italia firması, merkez ofisi Almanya Voelklingen kentinde bulunan ve fırıncılığa ve pastaneciliğe yönelik hammaddeler veya yarı işlenmiş gıda maddeleri alanının lider kuruluşlarından biri olarak kabul edilen çokuluslu Abel Schaefer şirketinin İtalya şubesidir.

 8. HARINAS DE PELEGRIN - HALASA

  İspanya

  Unlar ve irmikler. Harinas de pelegrín, Halasa.

 1. GRI METAL

  Türkiye

  Bünyemizde triyör sacı delikli sac özel elek imalatı kabuk soyucu imalatı yapılmaktadır. İstelinen her türlü çaplar mevcuttur

 2. HARIMSA

  İspanya

  HARIMSA, yılında kurulan ve Un ve irmik sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Cartagena-Murcia, İspanya 'de bulunmaktadır.

 3. LABOGRAIN TAHIL ANALIZ SISTEMLERI LTD STI

  Türkiye

  LABOGRAIN TAHIL ANALIZ SISTEMLERI LTD STI, yılında kurulan ve Un ve irmik sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Ankara, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 4. VIRIDI FOODS GMBH

  Almanya

  VIRIDI FOODS GMBH, yılında kurulan ve Un ve irmik sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Alzenau, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. MYNATURA BY CHRISTIAN JESKE

  Almanya

  MYNATURA BY CHRISTIAN JESKE, yılında kurulan ve Un ve irmik sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Hünxe, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. UPGRAIN AG

  İsviçre

  UPGRAIN AG, yılında kurulan ve Un ve irmik sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Appenzell, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 7. FOODISH S.R.O.

  Çek Cum.

  FOODISH S.R.O., yılında kurulan ve Un ve irmik sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. İthalat/İhracat - Gıda ve Tarım, İthalat/İhracat - Gıda ve Tarım, kuru sebze tohumları, tahıl ezmeleri, havalandırılmış tahıllar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Nucice, Çek Cum. 'de bulunmaktadır.

 8. MAISON WACOLS

  Fransa

  MAISON WACOLS, yılında kurulan ve Un ve irmik sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. tam un, alg (deniz yosunu) unları, özel unlar, nohut unu sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Cergy-Pontoise, Fransa 'de bulunmaktadır.

 9. NO WASTE REPUBLIC

  Belçika

  NO WASTE REPUBLIC, yılında kurulan ve Un ve irmik sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Anderlecht, Belçika 'de bulunmaktadır.

 10. RECHITSKIY KHP, OAO (JSC)

  Beyaz Rusya

  RECHITSKIY KHP, OAO (JSC), yılında kurulan ve Un ve irmik sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Rechitsa, Beyaz Rusya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz