• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • uranyum

Sonuçlar

Uranyum - Ithalat/Ihracat

 1. EURODIF PRODUCTION

  Fransa

  EURODIF PRODUCTION, yılında kurulan ve Nükleer yakıtlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Uranyum, Uranyum sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Pierrelatte, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. URENCO LTD

  Birleşik Krallık

  URENCO LTD, yılında kurulan ve Nükleer yakıtlar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Uranyum, Uranyum sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Marlow, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 3. URENCO NEDERLAND B.V.

  Hollanda

  URENCO NEDERLAND B.V., yılında kurulan ve Nükleer yakıtlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Uranyum, Uranyum sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Almelo, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 4. SOUTHERN ORE MINING AND PROCECCING INTEGRATED PLANT STATE COMPANY

  Ukrayna

  SOUTHERN ORE MINING AND PROCECCING INTEGRATED PLANT STATE COMPANY, yılında kurulan ve Nükleer yakıtlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Uranyum, Uranyum sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Dnepropetrovsk Region, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

 5. ENUSA INDUSTRIAS AVANZADAS SA

  İspanya

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. URENCO (CAPENHURST) LTD

  Birleşik Krallık

 2. URANIUM AG

  İsviçre

  URANIUM AG, yılında kurulan ve Ev ve sera bitkileri,çiçekçilik sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Fidanlık ve ormancılık, Plastik malzeme - Sanayi ürünleri, Mobilyalar- aksesuarları ve dekoratif objeler, Kağıt ve karton ambalajlama materyalleri, Fidanlık ve ormancılık, Plastik malzeme - Sanayi ürünleri, Mobilyalar- aksesuarları ve dekoratif objeler, Kağıt ve karton ambalajlama materyalleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Zug, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 3. URANUS AS

  Norveç

 4. URANUS

  Fransa