• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • vakumlu temizleyiciler

Sonuçlar

Vakumlu temizleyiciler - Ithalat/Ihracat

 1. ASPIR'ELEC - ASPIRATION, FILTRATION DÉPOUSSIÈRAGE INDUSTRIEL

  Fransa

  Verified by europages badge

  ASPIR'ELEC - ASPIRATION, FILTRATION DÉPOUSSIÈRAGE INDUSTRIEL, yılında kurulan ve Tahliye tesisleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Hava işleme - Cihaz ve sistemler, Hava filtreleme - ekipmanlar, Toz çıkarma - Cihaz ve sistemler, Aspiratörler, gaz ve duman - ekipmanlar, Endüstriyel amaçlı vantilatörler, Kaza önleme - Maddeler/ürünler ve ekipmanlar, Vakumlu temizleyiciler, Hava işleme - Cihaz ve sistemler, Hava filtreleme - ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Diemoz, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. R&S PAPIERVERARBEITUNGS-GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  R&S PAPIERVERARBEITUNGS-GMBH, yılında kurulan ve Vakumlu temizleyiciler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Bina temizliği, toz filtreleri, aspiratörler için aksesuarlar, HEPA filtreleme sistemleri, Bina temizliği, ev için üniversel aspiratörler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sessenhausen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. ESTA APPARATEBAU GMBH & CO KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  ESTA APPARATEBAU GMBH & CO KG, yılında kurulan ve Vakumlu temizleyiciler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Senden, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. AIGNER GMBH

  Avusturya

  Verified by europages badge

  AIGNER GMBH, yılında kurulan ve Vakumlu temizleyiciler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Gunskirchen, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 5. IB VERFAHRENS- UND ANLAGENTECHNIK GMBH & CO. KG

  Almanya

  IB Verfahrenstechnik, dökme malzeme tekniği alanındaki zorlu görevler için kişisel çözümler geliştirir ve üretir. Ürünlerimiz hedefe yönelik olarak tasarlanır ve sayısız müşterimizin ilgili talep profiline göre yönelik olarak hazırlanır. Kaynakların ve malzemelerin korunması için alternatifler sunuyoruz. Verimlilik açısından ek değer katabileceğimiz olanakları araştırıyoruz. Her zaman siparişi veren tarafla yakın bir işbirliği içinde çalışıyoruz. Tasarımlarımızın mükemmel ve sorunsuz biçimde uygulanması için neredeyse bağımsız olarak zorlu tesis ve metal konstrüksiyon projelerini gerçekleştiren ayrı bir ekip oluşturduk: IB tesis imalatı ve montaj. Bu bağlı şirket ile proses ve dökme malzeme tekniği alanında her zorluğun üstesinden gelebilir ve taleplerinizi zamanında ve en yüksek kalitede gerçekleştirebiliriz.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. NIKOS JANUSZ KASSA

  Polanya

  Janusz Kassa Nikos şirketini 2007 yılında Zielona Góra'da kurdu. Şirket endüstriyel elektrikli süpürgeler için ikame toz torbaları satışı yapmaktadır. Özel amaçlar için kullanılan elektrikli süpürgelere yönelik ProFilters torbaları sunuyoruz. Bu ürünler, en iyi kalitedeki ürünleri sunan tanınmış ve ünlü imalatçılardan ithal edilir. Elektrikli süpürge torbaları, beton, yanmaztaş ve alçıtaşı gibi ağır sıvı çeşitlerini tutmak için kullanılır. Sizinle birlikte çalışmayı dört gözle bekliyoruz!

 2. UNISAC S.R.L.

  İtalya

  Evde ve endüstriyel kullanım amaçlı her elektrikli süpürgesi modeli için filtreli kağıt ve mikrofiber torba üretimi. Unisac, evde ve endüstriyel kullanım amaçlı her elektrikli süpürgesi modeli için filtreli kağıt ve mikrofiber torba üreten bir firmadır. Piyasadaki farklı serilere ve Avrupanın en bilinen elektrikli süpürme makinesi üreticilerine hitap eden ürün yelpazesi ile kırk yıldır sektörde yer almaktadır. Kişiye özel baskı ve ambalajlar da gerçekleştiriyoruz.

 3. CLENA GMBH

  Almanya

  CLENA GMBH, yılında kurulan ve Yüksek basınçlı temizleme makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Vakumlu temizleyiciler, geri dönüşümlü polietilen glikoller, yüksek basınçlı pompalar, yüksek basınçlı hidrik tesisatlar, Vakumlu temizleyiciler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Flensburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. FORVAC SERVICES LTD

  Birleşik Krallık

  FORVAC SERVICES LTD, yılında kurulan ve Vakumlu temizleyiciler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Endüstriyel toz giderme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Scunthorpe, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 5. STUCCHI 1950 S.R.L.

  İtalya

  STUCCHI 1950 S.R.L., yılında kurulan ve Tahliye tesisleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Vakumlu temizleyiciler, duman ve toz aspiratörleri, filtreli hortumlar, Vakumlu temizleyiciler, kaynak dumanı aspiratörleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Milano, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. DEBUS DRUCKLUFT-VAKUUMTECHNIK GMBH

  Almanya

  DEBUS DRUCKLUFT-VAKUUMTECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Vakumlu temizleyiciler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Velbert, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. EQUIPROFI - EQUIPAMENTOS E PRODUTOS DE LIMPEZA LDA.

  Portekiz

  EQUIPROFI - EQUIPAMENTOS E PRODUTOS DE LIMPEZA LDA., yılında kurulan ve Endüstriyel temizlik sektöründe faaliyet gösteren bir Acente/ Temsilci şirketidir. Vakumlu temizleyiciler, Sanayi süpürme makineleri, işyerinde hijyen ve güvenlik, Vakumlu temizleyiciler, Sanayi süpürme makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Maia, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 1. IVAC INDUSTRIAL VACUUM SYSTEMS LTD.

  Kanada

  IVAC INDUSTRIAL VACUUM SYSTEMS LTD., yılında kurulan ve Vakumlu temizleyiciler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Endüstriyel Temizleme - Makineler, endüstriyel kullanıma yönelik pompalar, Endüstriyel Temizleme - Makineler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Logan Lake, Kanada 'de bulunmaktadır.

 2. JÜRGEN WAGNER GMBH

  Almanya

  JÜRGEN WAGNER GMBH, yılında kurulan ve Vakumlu temizleyiciler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. toz filtreleri, aspiratörler için aksesuarlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Tostedt, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. DU-PUY SRL

  İtalya

  DU-PUY SRL, yılında kurulan ve Vakumlu temizleyiciler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Tahliye tesisleri, Tahliye tesisleri, Toz giderme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Settimo Torinese, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. KEVAC ASPIRATEURS INDUSTRIELS

  Fransa

  KEVAC ASPIRATEURS INDUSTRIELS, yılında kurulan ve Vakumlu temizleyiciler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. endüstriyel elektrik süpürgeleri, üç fazlı endüstriyel aspiratörler, metal kırıntıları için endüstriyel aspiratörler, ilaç endüstrisi için endüstriyel aspiratörler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Fleury Les Aubrais, Fransa 'de bulunmaktadır.

 5. RUWAC INDUSTRIESAUGER GMBH

  Almanya

  RUWAC INDUSTRIESAUGER GMBH, yılında kurulan ve Toz çıkarma - Cihaz ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Vakumlu temizleyiciler, Vakumlu temizleyiciler, Sanayi tipi yıkayıcı, yaş toz emme tesisatları, tozlar için hidrostatik çökelticiler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Melle, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. NILFISK GMBH

  Avusturya

  NILFISK GMBH, yılında kurulan ve Vakumlu temizleyiciler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. ev için elektrik süpürgeleri, Islak ve Kuru Vakumlu Temizleyiciler, endüstriyel aspiratörler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bergheim/salzburg, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 7. SHENZHEN UNITE-FORTUNE DEVELOPMENT CO., LTD

  Çin

  SHENZHEN UNITE-FORTUNE DEVELOPMENT CO., LTD, yılında kurulan ve Ev temizlik ürünleri/maddeleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Vakumlu temizleyiciler, otomobil temizlik ürünü, Vakumlu temizleyiciler, Zemin yıkama fırçaları, bahçe ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, SHENZHEN, Çin 'de bulunmaktadır.

 8. DISAN BENELUX

  Belçika

  DISAN BENELUX, yılında kurulan ve Endüstriyel Temizleme - Makineler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Evle ilgili vakumlu temizleyiciler, Vakumlu temizleyiciler, merkezi aspiratör tesisatının bakımı, Evle ilgili vakumlu temizleyiciler, Vakumlu temizleyiciler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Maaseik, Belçika 'de bulunmaktadır.

 1. ERGALEIO STORE

  Yunanistan

  ERGALEIO STORE, yılında kurulan ve Vakumlu temizleyiciler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Arıtıcılar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Thessaloniki, Yunanistan 'de bulunmaktadır.

 2. KARCHER

  Belçika

  KARCHER, yılında kurulan ve Yüksek basınçlı temizleme makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Vakumlu temizleyiciler, endüstriyel kullanım için yüksek basınçlı temizleme makinaları, buhar makinaları, Vakumlu temizleyiciler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Wilrijk, Belçika 'de bulunmaktadır.

 3. SIMA

  Fransa

  SIMA, yılında kurulan ve Vakumlu temizleyiciler sektöründe faaliyet gösteren bir Taşeron şirketidir. Şirket, Thieuloy Saint Antoine, Fransa 'de bulunmaktadır.

 4. ASPIRTEAM

  İtalya

  ASPIRTEAM, yılında kurulan ve Vakumlu temizleyiciler sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. ev için üniversel aspiratörler, aspiratörler için aksesuarlar, merkezi aspiratörler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Santarcangelo Di Romagna (rn), İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. PHARAON

  Fransa

  PHARAON, yılında kurulan ve Aspiratörler, gaz ve duman - ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Vakumlu temizleyiciler, Vakumlu temizleyiciler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, St Amand Les Eaux Cedex, Fransa 'de bulunmaktadır.

 6. DISAB UK

  Birleşik Krallık

  DISAB UK, yılında kurulan ve Vakumlu temizleyiciler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Reigate, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 7. APUR ENERGIE ASPIRATEURS

  Fransa

  APUR ENERGIE ASPIRATEURS, yılında kurulan ve Endüstriyel Temizleme - Makineler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Vakumlu temizleyiciler, Vakumlu temizleyiciler, tozlar için endüstriyel aspiratörler, büyük endüstri tesisleri için endüstriyel aspiratörler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Puicheric, Fransa 'de bulunmaktadır.

 8. DELFIN INDUSTRIAL VACUUMS

  İtalya

  DELFIN INDUSTRIAL VACUUMS, yılında kurulan ve Vakumlu temizleyiciler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. endüstriyel aspiratörler, endüstriyel toz emme tesisatları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Settimo Torinese, İtalya 'de bulunmaktadır.

 9. AMPURO SP. Z O.O.

  Polanya

  AMPURO SP. Z O.O., yılında kurulan ve Vakumlu temizleyiciler sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. sıvı aspiratörlerinin onarımı, Zemin işlemesi için temizlik sistemleri, aspiratör, aspiratörler için aksesuarlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Wrocław, Polanya 'de bulunmaktadır.

 10. PATOK A.S.

  Çek Cum.

  PATOK A.S., yılında kurulan ve Vakumlu temizleyiciler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Louny, Çek Cum. 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Vakumlu temizleyiciler - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

260 Şirketler