• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • vergel işletme ve germe makineleri

Sonuçlar

Vergel işletme ve germe makineleri - Ithalat/Ihracat

 1. JANKOWSKI GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  JANKOWSKI GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Vergel işletme ve germe makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Horhausen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. LEPPERT FEDERTECHNIK GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  LEPPERT FEDERTECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Vergel işletme ve germe makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Remshalden, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. TECNO IMPIANTI SRL

  İtalya

  1979'dan beri Tecno Impianti Srl, Valgreghentino (Lecco) tesislerinde vida/cıvata ve zincir fabrikaları için tel çekme makineleri ve küçük donanım, aynı zamanda inşaat sektörü için soğuk laminasyon hatları ve diğer sektörler için çeşitli tel çekme sistemleri tasarlıyor ve üretiyor. yatay ve dikey monoblok tel çekme makineleri, yatay ve dikey sargı tezgahları, çift otomatik dikey sargı tezgahları, derzleme makineleri, hidrolik iticiler, bobin açıcılar, şarj makineleri, tel çekme makineleri, elektro kaynaklı ızgara için tel üretimi için soğuk haddeleme trenleri, mekanik kireç çözme makineleri, yağ dağıtıcıları, kılavuz kutuları, çok kademeli tel çekme makineleri tedarik etmekteyiz. Makineler en iyi ekipmanla monte edilir ve 50'den fazla ülkede çalışır. Hem standart hem de özelleştirilmiş çözümler sunabiliriz.

 4. TECNOLOGIA DEL CABLE Y ALUMINIO S. L. (TECALSA)

  İspanya

  Kablo teknolojileri sektöründe köklü deneyime sahip ve hepsi de bugün artık faaliyette olmayan TECALSA şirketi bünyesinde yetişmiş profesyoneller tarafından kurulmuş ve geliştirilmiş REISUCAL S.L. şirketi özellikle kablo endüstrisinde uzmanlaşmış ve bu sektöre odaklı bir işletmedir. Teknisyenlerimizin, montaj ustalarımızın ve operatörlerimizin deneyimi kablo sektöründe 30 yılı aşkın bir çalışmanın birikimidir ve bu sektörde her tip projeye özel uyarlanmış bir çözümün ve hızlı müdahalenin garantisidir.

 5. DMH DICHTUNGS- UND MASCHINENHANDEL GMBH

  Avusturya

  DMH SYSTEM müşteri ihtiyaçlarına uygun olarak hazır contaya kadar eksiksiz bir sistemi tek elden sağlar ve böylece müşterinin sorunlarının hızla ve kolayca çözülmesini sağlar. Münferit bileşenleri dahili kaynaklarla birlikte üretilmesi, başarımızın anahtarıdır. DMH SYSTEM aşağıdaki iş alanlarında faaliyet göstermektedir: - DMH tezgahlar - DMH yazılım ve takımlar - DMH yarı mamuller - DMH contalar. DMH tezgah müşterilerimize, sürekli olarak geliştirdiğimiz yazılım çözümlerinin yanı sıra DMH tezgahlarımızın işletimi için gereken tüm takımları ve yüksek nitelikli teknikerlerimiz tarafından verilen kapsamlı servis ve eğitim programlarını da sunuyoruz. 50'den fazla farklı malzemeden yarı mamul üretimimiz, şirket içindeki laboratuvar ve kalite departmanıyla tamamlanır. DMH sürekli olarak kalite standartlarını yükseltmeye ve yeni ürünler geliştirerek müşteri ihtiyaçlarını karşılamaya odaklanmıştır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. WIRECON MACHINERY GMBH

  Almanya

  WIRECON, her talebiniz için doğru ürünü veya hizmeti sunar. İster yeni sistemler, ikinci el makineler, modernleştirmeler veya isabetli üretkenlik artırma için servis ve danışmanlık. WIRECON ile şu anda ve gelecekte en doğru yerdesiniz. Eski ürünleri yenileri, sınırlı seçenekleri üstün esneklik, kar sağlayan üretkenlik için uzun çalışma süreleri ile değiştirin. WIRECON sizi her adımda destekler - Projelendirmeden devreye almaya ve demontaja kadar. İşte bu kadar basit bir şekilde geleceğe başarıyla yatırım yapılabilir. Hizmet yelpazemiz şunları kapsamaktadır: Makineler ve modüller, değişiklikler ve aksesuarlar, danışmanlık ve servis. Her bütçeye uygun özel çözümler sunuyoruz. Ürün ve hizmet tekliflerimizle üretkenliğinizi güvenceye almak ve artırmak için yanınızdayız.

 2. ARNO FUCHS GMBH

  Almanya

  Arno Fuchs'un 1950 yılında firmamızı kurmasından bu yana müşterilerimizle temas halindeyiz. Başlangıçta iştigal sahamız elektrik motorları ve transformatörler için yalıtım malzemeleriydi. Bugün müşterilerimizi dünya çapında kablo montajı konusunda bilgilendirmekteyiz. Özellikle küçük ve orta ölçekli serilerde, müşteriye özel çözümler için muhatabınızız. 40 üzerinden üreticileri ile iş ortaklığı, kapsamlı ve etkin müşteri desteği için temel oluşturmaktadır. Amacımız, size en iyi teknik danışmanlığı vermek, yüksek kaliteli makineler sağlamak ve mükemmel bir servis sunmaktır. Bize inanın ve bizi deneyin. Ürünlerimiz: İzolasyon çıkarma ve kıvırma makineleri; Kablo soyma makineleri; Kablo kesme makineleri; Kesme makineleri; Kablo soyma aletleri; Çap küçültme aletleri; Tel soyma makineleri; Tel kesme makineleri; Kablo endüstrisi için özel makineler; Kablo işleme makineleri için bıçaklar

 3. TREFILERIA ALISEDA SL

  İspanya

  Her türden metal tel elek ve kafes üretimine yönelmiş ve sektörün yılların deneyimine sahip kuruluş. Metal çitler, güvenlik çitleri, hayvancılık için çit, avcılık çitleri, tel çekme, tek büküm, dikenli tel ve ticari demir tel üretimi ve montajı.

 4. ÁP-TECHNOLOGY KFT

  Macaristan

  ÁP-TECHNOLOGY KFT, yılında kurulan ve Çubuk tel - Demirli metaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Vergel işletme ve germe makineleri, Metalurji ve Demir çelik sanayi - Makineler ve sistemler, Metalurji - makine ve tesisatlar, Makine aletleri - Metal İşleme, Vergel işletme ve germe makineleri, Metalurji ve Demir çelik sanayi - Makineler ve sistemler, Metalurji - makine ve tesisatlar, Makine aletleri - Metal İşleme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Nyíregyháza, Macaristan 'de bulunmaktadır.

 5. WITECH, WIRE TECHNOLOGIES

  İspanya

  WITECH, WIRE TECHNOLOGIES, yılında kurulan ve Vergel işletme ve germe makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. tel çekme makinesi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Barcelona, İspanya 'de bulunmaktadır.

 1. WEPARTO GMBH

  İsviçre

  WEPARTO GMBH, yılında kurulan ve Vergel işletme ve germe makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. Şirket, Zug, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 2. MAFIL

  Fransa

  MAFIL, yılında kurulan ve Vergel işletme ve germe makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. kese kapakları, makinalar-aletler, makinalar-aletler, tezgahların onarımı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, La Madeleine, Fransa 'de bulunmaktadır.

 1. ZT- ITALY SRL

  İtalya

  ZT- ITALY SRL, yılında kurulan ve Vergel işletme ve germe makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. ip bobini sarıcıları, tel hadde makina ve tesisatları bakımı, metal tel çekme makina ve tesisleri için malzemeler, metal tel çekme için makina ve tesisatlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Schio, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. KOCABEY MACHINERY

  Türkiye

  KOCABEY MACHINERY, yılında kurulan ve Vergel işletme ve germe makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. metal tel çekme makina ve tesisleri için malzemeler, elektrik kabloları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Adana, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 3. PROMILLS SRL

  İtalya

  PROMILLS SRL, yılında kurulan ve Vergel işletme ve germe makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Udine, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. MOS ENGINEERING AG

  İsviçre

  MOS ENGINEERING AG, yılında kurulan ve Metallerin şekillendirilmesi/kalıp hazırlanması için makine aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Vergel işletme ve germe makineleri, Metal kesme makine aletleri, Makine aletleri - Metal İşleme, Metal şekillendirme makine aletleri - Parça ve aksesuarlar, Vergel işletme ve germe makineleri, Metal kesme makine aletleri, Makine aletleri - Metal İşleme, Metal şekillendirme makine aletleri - Parça ve aksesuarlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Mellingen, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 5. KODHELI MAKINA

  Türkiye

  KODHELI MAKINA, yılında kurulan ve Vergel işletme ve germe makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. dikenli tel, metal puntalama zımbaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, 42050, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 6. USTUN MACHINERY

  Türkiye

  USTUN MACHINERY, yılında kurulan ve Vergel işletme ve germe makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Silivri / Istanbul, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 7. JOUHSEN-BÜNDGENS MASCHINENBAU GMBH

  Almanya

  JOUHSEN-BÜNDGENS MASCHINENBAU GMBH, yılında kurulan ve Vergel işletme ve germe makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Stolberg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. WITECHS

  Hollanda

  WITECHS, yılında kurulan ve Vergel işletme ve germe makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. metal yüzeyi işleme ve tamamlama tesisat ve makinaları, metal fırçalama sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Hengelo, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 1. FRASAN WIRE DRAWING DIES

  İspanya

  FRASAN WIRE DRAWING DIES, yılında kurulan ve Vergel işletme ve germe makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Miranda De Ebro, İspanya 'de bulunmaktadır.

 2. WPF GMBH

  Almanya

  WPF GMBH, yılında kurulan ve Yaylar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Metallerin şekillendirilmesi/kalıp hazırlanması için makine aletleri, Vergel işletme ve germe makineleri, Metal kesme makine aletleri, Makine aletleri - Metal İşleme, Metallerin şekillendirilmesi/kalıp hazırlanması için makine aletleri, Vergel işletme ve germe makineleri, Metal kesme makine aletleri, Makine aletleri - Metal İşleme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Egloffstein, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. HKS LUBRICANTS GMBH

  Almanya

  HKS LUBRICANTS GMBH, yılında kurulan ve Metallerin şekillendirilmesi/kalıp hazırlanması için makine aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Vergel işletme ve germe makineleri, Kimyada inorganik hammaddeler ve türevleri, Kimyada organik hammaddeler ve türevleri, Endüstriyel yağlama ürünleri, Vergel işletme ve germe makineleri, Kimyada inorganik hammaddeler ve türevleri, Kimyada organik hammaddeler ve türevleri, Endüstriyel yağlama ürünleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Eislingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. DIEHL AKO STIFTUNG & CO. KG STANDORT NÜRNBERG

  Almanya

  DIEHL AKO STIFTUNG & CO. KG STANDORT NÜRNBERG, yılında kurulan ve Endüstriyel Isıtma - Sistem ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Makinelerin üretimi için elektrik ve elektronik parçalar, Elektrik Ekipmanları, Elektrik üretimi, Vergel işletme ve germe makineleri, Makinelerin üretimi için elektrik ve elektronik parçalar, Elektrik Ekipmanları, Elektrik üretimi, Vergel işletme ve germe makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Nürnberg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. VOLKER SCHÄUFELE

  Almanya

  VOLKER SCHÄUFELE, yılında kurulan ve Metallerin şekillendirilmesi/kalıp hazırlanması için makine aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Vergel işletme ve germe makineleri, Metal kesme makine aletleri, Makine aletleri - Metal İşleme, Metal şekillendirme makine aletleri - Parça ve aksesuarlar, Vergel işletme ve germe makineleri, Metal kesme makine aletleri, Makine aletleri - Metal İşleme, Metal şekillendirme makine aletleri - Parça ve aksesuarlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sulzfeld, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. PB MASCHINEN GMBH

  Almanya

  PB MASCHINEN GMBH, yılında kurulan ve Metalurji - makine ve tesisatlar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Metallerin şekillendirilmesi/kalıp hazırlanması için makine aletleri, Vergel işletme ve germe makineleri, Metal kesme makine aletleri, Makine aletleri - Metal İşleme, Metallerin şekillendirilmesi/kalıp hazırlanması için makine aletleri, Vergel işletme ve germe makineleri, Metal kesme makine aletleri, Makine aletleri - Metal İşleme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Düren, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. CADELECTRONIC DEVELOPMENTPRODUCTION GMBH

  Almanya

  CADELECTRONIC DEVELOPMENTPRODUCTION GMBH, yılında kurulan ve Elektrik üretimi sektöründe faaliyet gösteren bir. Endüstriyel Isıtma - Sistem ve ekipmanlar, Elektrik Ekipmanları, Vergel işletme ve germe makineleri, Makinelerin üretimi için elektrik ve elektronik parçalar, Endüstriyel Isıtma - Sistem ve ekipmanlar, Elektrik Ekipmanları, Vergel işletme ve germe makineleri, Makinelerin üretimi için elektrik ve elektronik parçalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Hofstetten, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. BECK AUTOMATION GMBH

  Almanya

  BECK AUTOMATION GMBH, yılında kurulan ve Makinelerin üretimi için elektrik ve elektronik parçalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Programcılık ve Yazılım, Elektrik ve alternatif enerji ölçüm ve ayarı - Aygıtlar ve cihazlar, Vergel işletme ve germe makineleri, Programcılık ve Yazılım, Elektrik ve alternatif enerji ölçüm ve ayarı - Aygıtlar ve cihazlar, Vergel işletme ve germe makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Würzburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 9. ARCUS ELEKTROTECHNIK ALOIS SCHIFFMANN GMBH

  Almanya

  ARCUS ELEKTROTECHNIK ALOIS SCHIFFMANN GMBH, yılında kurulan ve Elektrik ve alternatif enerji ölçüm ve ayarı - Aygıtlar ve cihazlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Vergel işletme ve germe makineleri, Türbinli elektrik santralleri - Sistem ve ekipmanlar, Elektrik üretimi, Vergel işletme ve germe makineleri, Türbinli elektrik santralleri - Sistem ve ekipmanlar, Elektrik üretimi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, München, Almanya 'de bulunmaktadır.

 10. FIB BELGIUM

  Belçika

  FIB BELGIUM, yılında kurulan ve Endüstriyel ocaklar/fırınlar ve bacalar/şömineler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Vergel işletme ve germe makineleri, Vergel işletme ve germe makineleri, tel çekme makinesi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Tubize, Belçika 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz