• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • veterinerlik hizmetleri

Sonuçlar

Veterinerlik hizmetleri - Ithalat/Ihracat

 1. BAHCEKENT VETERINER KLINIGI

  Türkiye

  Kliniğimiz, son 5 yıldır Bahçeşehir bölgesinde çeşitli kliniklerde görev yapmış olan Veteriner Hekim Mustafa BÜKE tarafından 15.09.2018 tarihinde kurulmuştur. Klinik bünyesinde aşı-randevu takibi hizmetlerinin yanı sıra kapsamlı laboratuvar tahlilleri, dijital röntgen, büyük ve küçük çaplı cerrahi operasyonlar gerçekleştirilebilmektedir. Oksijen ve yoğun bakım hizmeti sayesinde ameliyat sonrası dönemde evcil dostlarınız için rahat bir ortam sağlanmaktadır. Sizlere ve evcil dostlarınıza en iyi hizmeti vermek amacı ile kliniğimizde Pet Kuaför Hizmeti ve Yerinde Tedavi Hizmeti seçeneklerimiz de bulunmaktadır.

 2. ESKISEHIR MELODIM VETERINER KLINIGI

  Türkiye

  Eskişehir Melodim Veteriner Tanı ve Tedavi Merkezi 2021 yılında kurulmuştur. 12 yıllık deneyim ve bilgi birikimi, sürekli kendisini yenilenen teknoloji ve güncel gelişmeleri araştıran ilkemiz, uyum ile özverili çalışan deneyimli hekimlerden oluşan kadromuzla bugün; muayene - teşhis, laboratuvar ünitesi, dijital röntgen - CR, ultrason, EKG’den oluşan görüntülü tanı ünitesi, yoğun bakım ünitesinden oluşan operasyon bölümü, fizik tedavi, lazer terapi, yatılı tedavi, eve servis ve ambulans hizmeti, pet kuaför ve pet shop bölümü ile tüm hizmetleri tek çatı altında siz değerli halkımıza sunmaktayız.Gayemiz dostlarımızın sağlıkla alakalı tüm gereksinimlerini karşılamak, daha sağlıklı ve uzun bir yaşam sürmelerini sağlamayı amaçlamaktadır.Minik dostlarımızın yaşam kalitesini arttırmak, koruyucu hekimlik ve iyileştirici sağlık hizmetlerini veteriner tıbbın ulaştığı en üst düzeyde, bütünleşik bir yapıda, uygun ekonomik koşullarda topluma sunabilmek, veteriner hekimlik alanındaki akademik çalışmaları ve bilimsel araştırmaları yakından takip ederek hayvan sağlığıyla ilgili her konuda yeni bilgi ve uygulamaların gelişmesini desteklemektir. https: //melodimveteriner.com/

 3. NOKTA CEVRE SAGLIGI VE VETERINER HIZMETLERI LTD. STI.

  Türkiye

  Veteri̇ner hi̇zmetleri̇, i̇laç satişi, i̇laçlama , haşere mücadelesi̇

 4. TELEDART GMBH + CO.KG

  Almanya

  TELEDART GMBH + CO.KG, yılında kurulan ve Veterinerlik hizmetleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Westheim/Pfalz, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. AVISERV

  Fransa

  AVISERV, yılında kurulan ve Veterinerlik hizmetleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Liré, Fransa 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. CLINICA VETERINARIA MARIA J. CABEZA

  İspanya

  CLINICA VETERINARIA MARIA J. CABEZA, yılında kurulan ve Veterinerlik hizmetleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, León, İspanya 'de bulunmaktadır.

 2. RIVERSIDE VETERINARY CENTRE LIMITED

  Birleşik Krallık

  RIVERSIDE VETERINARY CENTRE LIMITED, yılında kurulan ve Veterinerlik hizmetleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Stratford-Upon-Avon, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 3. AIFIAGU

  İspanya

  AIFIAGU, yılında kurulan ve Veterinerlik hizmetleri sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Su arıtma ekipmanları, su dezenfektasyonu için tesisat ve ekipmanlar, suyun mekanik olarak işlenmesi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, El Palau D'anglesola (lleida), İspanya 'de bulunmaktadır.

 4. ANIMAL HOSPITAL CLINICA VETERINARIA

  İtalya

  ANIMAL HOSPITAL CLINICA VETERINARIA, yılında kurulan ve Veterinerlik hizmetleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. veteriner kullanımı için ilaçlar, veteriner analizleri, veteriner, a veteriner kullanımı için malzemeler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Palermo, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. DOCTEUR ALEXANDRE CHICHERY

  Lüksemburg

  DOCTEUR ALEXANDRE CHICHERY, yılında kurulan ve Veterinerlik hizmetleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. kemik tedavisi, ortopedi, veteriner akupunkturu sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Christnach, Lüksemburg 'de bulunmaktadır.

 1. PRZYCHODNIA NA SKRAJU

  Polanya

  PRZYCHODNIA NA SKRAJU, yılında kurulan ve Veterinerlik hizmetleri sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. hayvan cerrahisi, veteriner radyografisi makineleri, veteriner analizleri, veteriner sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Mińsk Mazowiecki, Polanya 'de bulunmaktadır.

 2. VETERINARIO NACHO MENES

  İspanya

  VETERINARIO NACHO MENES, yılında kurulan ve Veterinerlik hizmetleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Gijón, İspanya 'de bulunmaktadır.

 1. CENTRO VETERINARIO BARUS

  İtalya

  CENTRO VETERINARIO BARUS, yılında kurulan ve Veterinerlik hizmetleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Altamura, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. ELM HOUSE VETS

  Birleşik Krallık

  ELM HOUSE VETS, yılında kurulan ve Veterinerlik hizmetleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. veteriner analizleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Chelmsford, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 3. CLÍNICA VETERINARIA ALCAZABA

  İspanya

  CLÍNICA VETERINARIA ALCAZABA, yılında kurulan ve Veterinerlik hizmetleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. veteriner analizleri, veteriner hastaneleri, veterinerler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Granada, İspanya 'de bulunmaktadır.

 4. AL.VET

  Bulgaristan

  AL.VET, yılında kurulan ve Veterinerlik hizmetleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Stara Zagora, Bulgaristan 'de bulunmaktadır.

 5. ESMP

  Belçika

  ESMP, yılında kurulan ve Veterinerlik hizmetleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. veteriner, at bakımı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Waterloo, Belçika 'de bulunmaktadır.

 6. GLOBAL DX LTD

  Birleşik Krallık

  GLOBAL DX LTD, yılında kurulan ve Veterinerlik hizmetleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Menstrie, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 7. LAMAPOR

  İspanya

  LAMAPOR, yılında kurulan ve Veterinerlik hizmetleri sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. ısıtma tesisatları, domuzlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lakuntza, İspanya 'de bulunmaktadır.

 8. GLIWICKA KLINIKA WETERYNARYJNA

  Polanya

  GLIWICKA KLINIKA WETERYNARYJNA, yılında kurulan ve Veterinerlik hizmetleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Gliwice, Polanya 'de bulunmaktadır.

 1. DIERVOORDEELKLINIEK

  Hollanda

  DIERVOORDEELKLINIEK, yılında kurulan ve Veterinerlik hizmetleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. veteriner, veterinerler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Den Bosch, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 2. RUDE DYREKLINIK

  Danimarka

  RUDE DYREKLINIK, yılında kurulan ve Veterinerlik hizmetleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. hayvan aşıları, hayvanlar için aksesuarlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Rude, Danimarka 'de bulunmaktadır.

 3. CLINICA VETERINARIA PARABIAGO

  İtalya

  CLINICA VETERINARIA PARABIAGO, yılında kurulan ve Veterinerlik hizmetleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Parabiago, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. COBIE VETCARE VETERINARY SURGERY

  Birleşik Krallık

  COBIE VETCARE VETERINARY SURGERY, yılında kurulan ve Veterinerlik hizmetleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. hayvan aşıları, hayvan cerrahisi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Eastbourne, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 5. TOPVET

  Birleşik Krallık

  TOPVET, yılında kurulan ve Veterinerlik hizmetleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Veteriner ürünleri/maddeleri, üçüncü şahıs özel firma yönetimi için uygulama yazılımları, Veteriner ürünleri/maddeleri, Mesleki veri tabanı yıllığı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Exeter, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 6. A.R.S.I.A.

  Belçika

  A.R.S.I.A., yılında kurulan ve Veterinerlik hizmetleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Çevre kontrol laboratuvarları, Sıhhi tesisat kontrolü, Tıbbi laboratuvarlar, Çevre kontrol laboratuvarları, Sıhhi tesisat kontrolü, Tıbbi laboratuvarlar, hayvan yetiştirme çiftliklerinin sıhhi korunması sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ciney, Belçika 'de bulunmaktadır.

 7. LLC BELMIKS

  Ukrayna

  LLC BELMIKS, yılında kurulan ve Veterinerlik hizmetleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Çiftlik ve kümes hayvanları için karışımlar, Veterinerlik - ürünler, tüm cins hayvanlar için tam besin, Çiftlik ve kümes hayvanları için karışımlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bila Tserkva, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

 8. VETERINARSKA AMBULANTA MAJCAN

  Hırvatistan

  VETERINARSKA AMBULANTA MAJCAN, yılında kurulan ve Veterinerlik hizmetleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Köpek maması, Veteriner ürünleri/maddeleri, veterinerler, köpekler, Köpek maması, Veteriner ürünleri/maddeleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bjelovar, Hırvatistan 'de bulunmaktadır.

 9. LOCKSMITH IN EAST LONDON

  Birleşik Krallık

  LOCKSMITH IN EAST LONDON, yılında kurulan ve Veterinerlik hizmetleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Hounslow, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 10. AIKIDOGS

  Hollanda

  AIKIDOGS, yılında kurulan ve Veterinerlik hizmetleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Titreşimli motorlar, davranışsal ve ilişkisel koçluk, iletişim konusunda danışmanlık sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Schalkhaar, Hollanda 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz