• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • vida dişi açılmış çubuklar

Sonuçlar

Vida dişi açılmış çubuklar - Ithalat/Ihracat

 1. CODIPRO (GROUPE ALIPA)

  Lüksemburg

  Verified by europages badge

  Zengin çeşitli ürünlerde Avrupa'da uzman, Codipro yüksek kalitede kaldırma halkaları üretir, çok ağır yükleri kaldırma gücüne sahip halkalar. Codipro'nun tüm kaldırma halkaları hareketlidir ve yük altında rotasyonu mümkün kılar. CODIPRO, çok geniş bir kaldırma halkası serisi sunmaktadır ve çok kısa sürelerde isteğe göre özel boyutlarda kaldırma halkaları tasarlayıp üretmektedir.

 2. SCHÄFER + PETERS GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Schäfer + Peters şirketi, hepsi farklı tasarımlarda olmak üzere, örn. ahşap vidalar, metrik vidalar, sac vidaları, rondelalar, pullar, somunlar veya ağır hizmet tipi tespit elemanları, emniyet vidaları ve güneş enerjisi sistemleri tespit elemanları gibi ürünlerin yanı sıra müşteriye özel ve çizime göre üretilecek parçalar gibi paslanmaya ve aside dayanıklı bağlantı elemanları, DIN ve diğer standartlara uygun parçalar konusunda güvenilir iş ortağınızdır. Müşterilerimizle paslanmaz bir bağ kurmaktayız. Ve bunu da, 32.000'den fazla farklı stok kalemi, 200'den fazla kararlı ve kalifiye çalışanımız ve modern kalite yönetimi sistemimizle gerçekleştirmekteyiz. Çevrim içi mağazamızda yüksek nitelikli çelikten mamul çeşitli vidalar, somunlar, pul ve rondelalar, cıvatalar, saplamalar, halatlar, zincirler, pimler ve yüksek nitelikli çelikten yapılmış diğer birçok bağlantı elemanı gibi tüm envanter kalemlerini bulabilirsiniz. S + P çevrim içi mağazasına erişim için lütfen satış ekibimizle iletişime geçiniz.

 3. 4FASTENING GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Otomotiv endüstrisinin uzun süreli bir ortağı olarak, karmaşık bir tedarik zincirinin gereksinimlerini biliyoruz ve çalıştığınız alan ne olursa olsun size bu endüstrinin standartlarına ve araçlarına erişim sunuyoruz. İhtiyaçlarınızı bir araya getirerek ve konsolide ederek size tedarik zincirini mümkün olan en iyi şekilde düzenleme fırsatı veriyoruz. Bu sayede süreç maliyetlerinizi ve sermaye taahhüdünüzü azaltabilir ve nakit akışınızı optimize edebilirsiniz. Yüksek mukavemetli bağlantı elemanları uzmanı olarak 4fastening'de bireysel ihtiyaçlarınız için vidalar, somunlar, pullar ve her türlü teknik ürünü satıyoruz. Ürünlerimiz ve süreçlerimiz için en yüksek kalite standartlarını takip ediyor ve hızlı ve güvenilir teslimatı garanti ediyoruz. Yelpazemiz, ultra yüksek mukavemet kategorisi 16.8'e kadar tüm boyut ve mukavemet sınıflarındaki elemanları içermektedir. Ayrıca firmalara ve projelere ihtiyaca ve uygulamaya göre esnek miktarlar tedarik ediyoruz. Yinelenen ihtiyaçlar için, ihtiyacınız olan bileşenlerin güvenli bir şekilde stoklanması için de depomuzu kullanabilirsiniz. Tüm satın alma sürecinizi uçtan uca bir tedarik zinciriyle destekliyoruz. İlgili tüm süreçler dikkate alınmaktadır. "İşinizi Basitleştirin! " ve performansımızı test edin! İş ortağınız olarak 4fastening ile sipariş süreçlerinizi ve teslimat yönetiminizi optimize edebilirsiniz.

 4. PIRPED INTERNATIONAL

  Fransa

  Verified by europages badge

  PIRPED INTERNATIONAL, yılında kurulan ve Petrokimya - Sistem ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Vida dişi açılmış çubuklar, Su tesisatları güvenlik valfleri, Perçinler, perçin çivileri, Ses kayıt çözümleri, Vida dişi açılmış çubuklar, Su tesisatları güvenlik valfleri, paslanmaz çelik flanşlar, Boru aksesuarları, Perçinler, perçin çivileri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Chatou, Fransa 'de bulunmaktadır.

 5. JUNASPIN GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  JUNASPIN GMBH, yılında kurulan ve Vida dişi açılmış çubuklar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Pfinztal, Almanya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. ACTON S.A.

  Fransa

  Verified by europages badge

  ACTON S.A., yılında kurulan ve Sıkma/bağlantı - Malzeme sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Endüstriyel Hırdavat, Güverte işleri, Somunlar, Vida dişi açılmış çubuklar, Cıvata ve somun, ağaç vidaları, Endüstriyel Hırdavat, paslanmaz çelik bulonlar, Güverte işleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, L' Horme, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. MÄDLER GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  MÄDLER GMBH, yılında kurulan ve Dişli tekerlekler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Debriyajlar/kavramalar, Vida dişi açılmış çubuklar, Dişli kayış çarkları, kremayer dişlisi, burçlar, konik dişliler, Debriyajlar/kavramalar, dişli kayışlar, rotil başları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Stuttgart, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. ASSOCIATED NORM+DREH GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  ASSOCIATED NORM+DREH GMBH, yılında kurulan ve Halka yaylar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Vidalar, Çekme cıvata ve somun, Vida dişi açılmış çubuklar, Vidalar, Çekme cıvata ve somun, somunlar, Vida dişi açılmış çubuklar, CNC çevrilmiş parçalar, Çoklu mil dönmeli parçalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Velbert, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. NEFF GEWINDETRIEBE GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  NEFF GEWINDETRIEBE GMBH, yılında kurulan ve Vida dişi açılmış çubuklar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Weil Im Schönbuch, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. KAISER SPEZIALARTIKEL GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  KAISER SPEZIALARTIKEL GMBH, yılında kurulan ve Vida dişi açılmış çubuklar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Arnsberg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. ERNST THOMAS GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  ERNST THOMAS GMBH, yılında kurulan ve Sıkma/bağlantı - Malzeme sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Germe ekleri/civataları, Vida dişi açılmış çubuklar, Somunlar, Vidalar, Germe ekleri/civataları, Vida dişi açılmış çubuklar, Somunlar, Vidalar, hadde çekilmiş parçalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Hemer, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. BENE INOX - VISSERIE & BOULONNERIE

  Fransa

  Verified by europages badge

  BENE INOX - VISSERIE & BOULONNERIE, yılında kurulan ve Sıkma/bağlantı - Malzeme sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Endüstriyel Hırdavat, Sıkma/bağlantı çivi ve cıvataları, Vida dişi açılmış çubuklar, Somunlar, Güverte işleri, Metal vidaları, Ahşap vidaları, sac vidaları, Paslanmaz vidalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Saint Priest, Fransa 'de bulunmaktadır.

 1. SCHRAUBEN UND DRAHT UNION GMBH & CO KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  SCHRAUBEN UND DRAHT UNION GMBH & CO KG, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin torna edilmesi sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Vida dişi açılmış çubuklar, cıvatalar, Vida dişi açılmış çubuklar, Özel vida, özel cıvatalar, elastik pullar, somunlar, dişyivli gergi çubukları, Stud Bolts sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bochum, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. HANS-PETER SCHARWATH E. K. INH. OLIVER MÜNCH

  Almanya

  Verified by europages badge

  HANS-PETER SCHARWATH E. K. INH. OLIVER MÜNCH, yılında kurulan ve Vida dişi açılmış çubuklar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Lüdenscheid, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. INTENFA GROUP LIMITED COMPANY

  Türkiye

  INT Cıvatalar Intenfa Group Co. markasıdır. INT Cıvata Somun ve Bağlantı Elemanları tedarikçisidir. Sıcak Daldırma Galvanizli (HDG), Çinko Kaplamalı, Dekramet , Siyah Oksit, Kaplamasız olarak EN 15048 SB Cıvata Somun Pullar, EN 14399 cıvata somun rondelaları, standart altıgen cıvata somunları, vidalar , gijonlar, ankraj cıvataları, rondelalar ve bağlantı elemanları ürün grupları vardır. Yurt içi ve yurt dışında müşterilerimiz vardır. INT Cıvata Somun ve Bağlantı Elemanları kalite belgelerine sahiptir. INT Cıvata Somun ve Bağlantı Elemanları DIN ve ISO standartlarına sahiptir. Uluslararası ticaret konusunda bilgi birikimine sahip uzmanlarımızla her geçen gün cıvata somun vida ve bağlantı elemanları ticaretini büyütmekteyiz. INT Cıvata Somun ve Bağlantı Elemanları, üretim, tedarik ve pazarlama alanlarında uluslararası bir varlığa sahiptir. INT Cıvata Somun ve Bağlantı Elemanları vizyonumuz ve hedeflerimize ulaşmak için misyonumuz için daha fazla çalışmayı planlıyoruz. INT Cıvata Somun ve Bağlantı Elemanları, enerji nakil hatları ve dağıtım direkleri, elektrik santralleri, poligonal direkler, GSM direkleri, aydınlatma direkleri, Rüzgar türbini kuleleri, güneş enerjisi, Yol Güvenlik Bariyerleri, Otoyol Korkuluk, Demiryolu, Petrokimya Tesisleri, Gaz Santralleri için cıvata somun gijonlar, ankrajlar ve bağlantı elemanları üretmektedir. Cıvatalar, Altıgen Başlı Cıvatalar, somunlar, Altıgen Somunlar, vidalar, düz ve yaylı rondelalar, ankrajlar, gijonlar , U cıvatalar

 4. HENSEN GMBH

  Almanya

  40 yıl önce kurulan şirket, torna ve vida teknolojisi konusunda yüksek kaliteli ürünleri üreten lider firma olarak 1986 yılında Hensen GmbH'ya dönüştürülmüştür. Önceden sadece bölgesel olarak faaliyet gösteren şirketin günümüzde Almanya, Avrupa ve deniz aşırı ülkelerden 2000'in üzerinde müşteri vardır, Mönchengladbach'daki merkezinden teslimat yapmaktadır. Kendimize ait olan yakl. 25000 metrekarelik büyük firma arazimizde ürün portföyümüz DIN, çizim veya numuneye göre hassas torna parçalarının ve torna ve dişli parçalarının üretimi ile sürekli olarak geliştirilmektedir. Pazarın gelişen taleplerini karşılamak için modern makine parkuruna ve iyi eğitim almış uzman personele önem veriyoruz. Ürünlerimizi sürekli yerinde kalite kontrolleri ve nihai kontroller yapma imkanı ile müşterilerimize yüksek bir kalite standardını garanti ediyoruz. HENSEN GmbH, önemli ürünlerindeki “Made in Germany” üretimi ile müşterilerimizin güvenini pekiştirmektedir.

 5. GROW TRADE FASTENER

  Türkiye

  I would like to introduce our company ( Grow Trade ) that has been in business for the past 10 years. We have been an established and popular company with an excellent track record for the best customer satisfaction. We have never compromised on the quality and the services provided to the customer. We believe in keeping the customers happy and providing them with products at a very competent price. We have an excellent staffs who will guide you with their best ideas by keeping in constant touch with your company and informing about the market trends. Please feel free to keep in touch with us about any of your business related requirements/queries. We would like to offer our service to your company. Our supervisor will contact you for further discussion at a time convenient to you. We look forward to a wonderful relationship together and success for all concerned.

 6. GTM (LA GTM FRANCE)

  Almanya

  La GTM France, örn. parlak çelik üretmek için kullanılan soyma tesisleri gibi, kendi işleme seçeneklerine sahip çelik çubuklar ve borular için endüktif ısıl işlem konusunda uzmandır. Boyut aralığı: 15 metreye kadar uzunluklar. 10 mm ile 354 mm aralığındaki çaplar. Ayrıca aşağıdaki gibi hizmetleri de sunmaktayız: Gaz fırınları ile geleneksel ısıl işlem, tavlama, gerilim giderici tavlama, GZZ tavlama ve doğrultma, diş açma, diş çekme, dövme, kesme, manyetiklik giderme. Bireysel çözümler geliştiriyor ve mekanik değerler ve üretim hazırlık / teslimat süreleri konusunda kendimizi müşteri gereksinimlerine uyarlıyoruz. La GTM France şirketinin bir diğer faaliyet alanı ise, , dişli çubuklar, ankrajlar ve ön gerilmeli çubuklar gibi sabitleme sistemleri sunan Filtaro alt markasıdır. Tüm ürünler 16 metreye kadar uzunlukta ve 10 mm ile 354 mm aralığındaki çaplarda üretilebilmektedir. İnşaat mühendisliği alanında 25 yılı aşkın araştırma ve deneyime sahip olan La GTM France, dünyaca ünlü bir tedarikçidir.

 7. LAMINADOS ASENSIO SL

  İspanya

  1994 yılında kurulmuş olan Laminados Asensio, S.L. şirketi inşaatlar için tutamak cıvataları, düz ve eğimli vidalar ile 6-120 mm arası çapta vida dişli çubuk üretiminde uzmanlaşmıştır. Fabrikamız, 3.000 metrekaresi kapalı, 15.000 metrekarelik bir alana kurulmuştur. Yeni kurulan fabrikamızda çalışan yirmi beş kalifiye işçi en modern ve en verimli sistemleri kullanır: Tüm bu etkenler size hızlı teslimat ve mükemmel kalitede ürün sağlar.

 8. DAVREUX NOIZET

  Fransa

  DAVREUX NOIZET, yılında kurulan ve Metal kancalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Germe ekleri/civataları, Vida dişi açılmış çubuklar, çelik flanşlar, Germe ekleri/civataları, hortum bağlama kelepçeleri, Vida dişi açılmış çubuklar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Thilay, Fransa 'de bulunmaktadır.

 1. IAV DREHTEILE GMBH

  Almanya

  IAV DREHTEILE GMBH, yılında kurulan ve Vida dişi açılmış çubuklar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. CNC çevrilmiş parçalar, Dişli miller, Parça temizliği sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Iserlohn, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. EWG EDELSTAHLSCHRAUBENFABRIK WINTERBERG GMBH

  Almanya

  EWG EDELSTAHLSCHRAUBENFABRIK WINTERBERG GMBH, yılında kurulan ve Vida dişi açılmış çubuklar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Vidalar, dişyivli gergi çubukları, Hazır gıdalar, burçlar, Vidalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Wuppertal, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. INOX BOUTS FILETES (IBF)

  Fransa

  INOX BOUTS FILETES (IBF), yılında kurulan ve Vida dişi açılmış çubuklar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Cıvata ve somun, Cıvata ve somun, yivli miller, bayrak direkleri, metal tespitleme gergileri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Belley, Fransa 'de bulunmaktadır.

 4. NSG CELIK

  Türkiye

  NSG CELIK, yılında kurulan ve Yapı malzemeleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Vida dişi açılmış çubuklar, Somunlar, payandalar, Vida dişi açılmış çubuklar, Somunlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Seyhan/adana, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 5. NOLOT SAS

  Fransa

  NOLOT SAS, yılında kurulan ve Çelik ve metaller - Makinede işleme sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çelik ve metallerin vida dişi açılması, Vida dişi açılmış çubuklar, Çelik ve metallerin vida dişi açılması, vida dişli parçalar, vida, cıvata, somun ve perçin üretimi için makinalar, Vida dişi açılmış çubuklar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Etang-Sur-Arroux, Fransa 'de bulunmaktadır.

 6. COMMERCIAL FASTENERS SRL

  İtalya

  COMMERCIAL FASTENERS SRL, yılında kurulan ve Vida dişi açılmış çubuklar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Cıvata ve somun, Çekme cıvata ve somun, cıvatalar, Eğik dönmeli parçalar, Cıvata ve somun, Çekme cıvata ve somun sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ostra Vetere (fraz. Pongelli), İtalya 'de bulunmaktadır.

 7. ANC'OS - FABRICANT DE TIGES D'ANCRAGE, TIGES FILETÉES, TIRANTS, HAUBANAGE ET FIXATIONS LOURDES

  Fransa

  ANC'OS - FABRICANT DE TIGES D'ANCRAGE, TIGES FILETÉES, TIRANTS, HAUBANAGE ET FIXATIONS LOURDES, yılında kurulan ve Sıkma/bağlantı çivi ve cıvataları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Vida dişi açılmış çubuklar, Germe ekleri/civataları, Vida dişi açılmış çubuklar, Germe ekleri/civataları, rüzgar türbinleri ankrajlama kafesleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Donchery, Fransa 'de bulunmaktadır.

 8. DELTA METAL

  Fransa

  DELTA METAL, yılında kurulan ve Vidalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Vida dişi açılmış çubuklar, Sıkma/bağlantı çivi ve cıvataları, Vida dişi açılmış çubuklar, Sıkma/bağlantı çivi ve cıvataları, cıvatalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, ISSOUDUN, Fransa 'de bulunmaktadır.

 9. SOCIETE EUROPÉENNE DE CONSTRUCTION (S.E.C.)

  Fransa

  SOCIETE EUROPÉENNE DE CONSTRUCTION (S.E.C.), yılında kurulan ve Vida dişi açılmış çubuklar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. somunlar, pullar, manşonlar, kazıklar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, La Longine, Fransa 'de bulunmaktadır.

 10. DEMARMETAL

  Belçika

  DEMARMETAL, yılında kurulan ve Cıvata ve somun sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. Vida dişi açılmış çubuklar, Sıkma/bağlantı - Malzeme, cıvatalar, cıvata ve somunlar için tıpalar, Vida dişi açılmış çubuklar, Sıkma/bağlantı - Malzeme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Charleroi, Belçika 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz