• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • vidalar

Sonuçlar

Vidalar - Ithalat/Ihracat

 1. SEMIN

  Fransa

  Verified by europages badge

  SEMIN, inşaat malzemeleri üretiminde uzmanlaşmış, aile yönetiminde bir Fransız sanayi grubudur. Evlerin inşaatı ve iç tadilatı için bina profesyonellerine kaliteli çözümler sunuyoruz. İnovasyon, 1838'den beri SEMIN DNA'sının bir parçası olup, uygulama kolaylığı sağlayan ve şantiyelerde zamandan tasarruf sağlayan teknik çözümler geliştirmek ilk hedefimizdir. SEMIN'in Fransa'da 6, uluslararası 4 üretim tesisi ve 650 çalışanı bulunmaktadır. Grup, dünya çapında 66'dan fazla ülkede %40'ı uluslararası olmak üzere 160 M € ciro elde etmektedir. Müşteri, stratejimizin merkezinde yer alır, sahadaki ekiplerimizin yakınlığı ile birlikte esnekliğimiz ve karşılama hızımız bizi farklı kılar. Müşterilerimize sunduğumuz hizmet kalitesinin çok önemli olduğuna inanıyoruz. Grubun arzusu, çevresel etkimizi mümkün olduğunca kontrol ederek sorumlu bir şekilde büyümektir.

 2. CODIPRO (GROUPE ALIPA)

  Lüksemburg

  Verified by europages badge

  Zengin çeşitli ürünlerde Avrupa'da uzman, Codipro yüksek kalitede kaldırma halkaları üretir, çok ağır yükleri kaldırma gücüne sahip halkalar. Codipro'nun tüm kaldırma halkaları hareketlidir ve yük altında rotasyonu mümkün kılar. CODIPRO, çok geniş bir kaldırma halkası serisi sunmaktadır ve çok kısa sürelerde isteğe göre özel boyutlarda kaldırma halkaları tasarlayıp üretmektedir.

 3. KORRODIN GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  Tüm otomat parçaların, çizim parçalarının ve özel bileşenlerin tedariği için C parçaları uzmanınız. İsteğinize göre tam olarak uygulanabilen çeşitli (özel) malzemeler ve yüzeyler sunuyoruz. Faaliyet alanlarımız : Havacılık ve uzay, otomotiv, makine mühendisliği, optik ve hassas mühendislik, tıp teknolojisi, savunma, elektrik endüstrisi, rüzgar/güneş enerjisi, demiryolu veya yarı iletken endüstrisi, çeşitli faaliyet alanlarımıza yalnızca örnektir. VDA veya PPAP'a göre de ilk numune alma işlemleri güvenli bir şekilde sağlanır. RoHS ve REACh uyumluluğu, sürdürülebilir tedarik ve kaynakların dikkatli kullanımı bizim için çok önemlidir. Tedarik ve kalite güvence sözleşmelerinin yanı sıra müşteri ve tedarikçi denetimleri günlük çalışmalarımızın temelini oluşturur. Tüm özel, otomat ve standart parçaların tedarikine ek olarak, ihtiyaçlarınıza ve koşullarınıza tam olarak uyarlanabilen bir C-parça yönetimi de sunuyoruz.

 4. SCHÄFER + PETERS GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Schäfer + Peters şirketi, hepsi farklı tasarımlarda olmak üzere, örn. ahşap vidalar, metrik vidalar, sac vidaları, rondelalar, pullar, somunlar veya ağır hizmet tipi tespit elemanları, emniyet vidaları ve güneş enerjisi sistemleri tespit elemanları gibi ürünlerin yanı sıra müşteriye özel ve çizime göre üretilecek parçalar gibi paslanmaya ve aside dayanıklı bağlantı elemanları, DIN ve diğer standartlara uygun parçalar konusunda güvenilir iş ortağınızdır. Müşterilerimizle paslanmaz bir bağ kurmaktayız. Ve bunu da, 32.000'den fazla farklı stok kalemi, 200'den fazla kararlı ve kalifiye çalışanımız ve modern kalite yönetimi sistemimizle gerçekleştirmekteyiz. Çevrim içi mağazamızda yüksek nitelikli çelikten mamul çeşitli vidalar, somunlar, pul ve rondelalar, cıvatalar, saplamalar, halatlar, zincirler, pimler ve yüksek nitelikli çelikten yapılmış diğer birçok bağlantı elemanı gibi tüm envanter kalemlerini bulabilirsiniz. S + P çevrim içi mağazasına erişim için lütfen satış ekibimizle iletişime geçiniz.

 5. PITZL METALLBAU GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  Ahşap bağlantı sistemlerinin önde gelen tedarikçilerinden biri olan Pitzl firmasının arkasında 30 yılı aşkın deneyimin bulunmaktadır. Pitzl'in sloganı "Her uygulama için uygun konsept"tir. Biz esneklikten yanayız. Direk tabanları, bağlantı elemanları, aletler, ses yalıtım çözümleri ve çok daha fazlasını içeren geniş ürün yelpazemize ek olarak, müşterinin münferit özelliklerine ve isteklerine göre ısmarlama ürünler de imal etmekteyiz. Bu şekilde, her uygulamacının zorlu gereksinimlerde bile etkili bir ahşap bağlantısı için en uygun çözüm önerisini almasını garanti edebilmekteyiz. Pitzl, kapsamlı ETA onayına ve ilgili yasal olarak bağlayıcı CE işaretine sahip direk tabanları, konnektörler ve balkon direkleri sunan sayılı üreticilerden biridir. "Made in Germany" üretiminin en yüksek kaliteyi temsil ettiğini söylemeye de gerek yoktur. Böylece uygulayıcıya azami ürün emniyeti vaat etmekte ve tüccar için de riskleri asgariye indirmekteyiz.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. MAX MOTHES GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  İstikrarlı müşteri odaklılık ve yüksek düzeyde teknik bilgi birikimi sayesinde küresel bir şirkete dönüştük ve böylece yüksek performanslı bağlantı teknolojisinin önde gelen üreticilerinden ve sağlayıcılarından biri haline geldik. 1918'de kurulan şirketimiz bugün 100 yılı aşkın bir süre sonra, çok uluslu hale gelme ve küreselleşmenin zorluklarına ayak uydurmak için iyi bir donanıma sahibiz. Bir üretici olarak, ekibimizle birlikte bireysel sorgulamaları şirket içinde hızlı ve esnek bir şekilde planlayabilir, modern makine parkımıza uygulayabilir ve dünya genelinde teslim edebiliriz. Bu süreçte, uzmanlıklarımız bireysel adımlarda birbirine bağlıdır ve her amaca yönelik küçük, orta ve büyük serilerin sorunsuz ve kalite güvenceli üretimini sağlar. Bu sayede müşterilerimize her zaman ve dünya çapında verimli ve uzman bir çözüm sunmayı, sürdürülebilir ve güvenilir ortaklıklar kurmayı başarıyoruz.

 2. WILH. KÄMPER GMBH U. CO KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  Bir aile şirketi olan Wilh. Kämper tel şekillendirme teknolojisinde uzman bir işletme olarak 1888 yılından bu yana Almanya'nın Lüdenscheid kentinde üretim yapmaktadır. Wilh. Kämper teknik problem çözücü iş ortağınızdır. Geliştirme ve prototip üretiminden küçük seri ve seri üretime kadar tel sektöründeki teknik sorunlarınızı çözmekteyiz. Teknoloji faaliyetlerimiz: - 3 yüzeyde bükme - Kabartma - Pah kırma - Tırtıl açma - Haddeden geçirerek diş açma - Küçültme - Torna ve frezeyle diş açma - Kaynak - Kesme - Delme - Yüzey işleme - Ezerek genişletme İşlediğimiz malzemeler: Çapı 1, 5 mm ile 10 mm aralığındaki (çelik tel, yay telleri, paslanmaz çelik teller, demir dışı metal teller dahil olmak üzere) tüm şekillendirilebilir malzemeleri işlemekte ve istek üzerine tüm yüzeyleri işleyebilmekteyiz

 3. LEDERER GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Lederer neredeyse 50 yıldır paslanmaz çelik bağlantı elemanları alanında lider ürün sağlayıcılardan biridir ve 60.000'den fazla kalem ürünü stoktan teslim edebilmektedir: - Cıvatalar, somunlar, saplamalar, halkalar, pullar … - Çelik, paslanmaz çelik ve demir dışı malzemelerden normlara ve standartlara uygun parçalar - DIN, EN, ISO ve kendi standartlarınız - çizimlere uygun ürünler ve özel malzemeler. Aynı zamanda Lederer'in C Parçaları Yönetimi sayesinde gitgide artan sayıda müşteriye proses optimizasyonlu tedarik hizmeti sağlıyoruz. Aşağıdaki avantajlardan faydalanın: - %50'ye kadar proses maliyeyi azaltma - Sürekli mevcut ürünler ve garantili kalite - Stoklar sayesinde daha düşük oranda sermaye bağlama - Size özel lojistik örn. Kanban, konsinye vb. Ayrıca Lederer kapsamlı ve detaylı projeleri gerçekleştirecek kadar büyüktür (istenirse referans listemizi paylaşabiliriz); ama aynı zamanda piyasanın ve müşterilerin taleplerine hızla, esnek biçimde ve bürokrasi oluşturmadan tepki verecek kadar da küçüktür.

 4. WILHELM LÜSEBRINK GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Şirketimiz, onlarca yıldır Avrupa'nın en büyük tel ürünleri üreticilerinden biridir. 1852 yılında, Halver-Öckinghausen'deki köy demircisi Wilhelm Lüsebrink, ilk kez ahşap dişli delikli cıvatalar üretti - ki bu ürün, bugün hâlâ ürün yelpazemizdeki en önemli kalemlerden biri. Gelenek ve modernliğin iyi bir karışımı ile, iki tesiste üretim gerçekleştirmekte ve dünyanın her yerindeki pazarlara sevkiyat yapmaktayız. Modern üretim yöntemleri ve lojistik, kalite standartlarına ve son teslim tarihlerine mutlak bağlılık ve özel müşteri gereksinimlerine esnek bir şekilde tepki verme yeteneği, belirleyici rekabet avantajlarıdır ve şimdi altıncı neslinde olan şirketimizin başarısını garanti etmektedir. LÜSEBRINK – biz bükeriz.

 5. MÜHL GMBH BEFESTIGUNGSMATERIALIEN

  Almanya

  Verified by europages badge

  Leopoldshöhe'deki MÜHL firması yenilikçi tespit teknikleri konusunda uzman bir kuruluştur. Özel eğitimli satış uzmanlarımız size danışmanlık hizmeti de verir ve her ihtiyaca uygun ürünleri hızla ve ekonomik biçimde edinmenizi sağlar. MÜHL normlara uygun ürünler ve özel vidalı bağlantılar alanlarında her modelde ve malzemede ilginizi çekebilecek bir ürün programına sabittir. 24 saat hizmet verdiğimiz için siparişler hızla hazırlanır. Her zaman ürün kalitesi birinci önceliğimizdir.

 1. STEINSTOSSER & SCHMACHTENBERG GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  Steinstosser & Schmachtenberg BUCHHOLZ-GRUPPE - Hoş geldiniz! Bu alandaki tutarlı uzmanlığımız, 100 yılı aşkın deneyimimiz ve optimal ön koşul olarak sertifikalı kalite yönetimi: ürünlerimizin sürekli olarak üstün kalitesiyle dünya çapında tanınıyoruz. Çalışanlarımız başarımızın temelidir: Makineleri, uygulama alanlarını ve özel zorluklarını çok iyi bilirler ve size kişisel olarak, amaca yönelik ve hızlı bir şekilde tavsiyelerde bulunurlar. Güvenebileceğiniz mükemmel hizmet. Aksesuarlar dahil komple bıçak setlerinin güvenilir teslimatı, güçlü yönlerimizden biridir. Müşterilerimiz böylelikle kısa kurulum sürelerinden ve yüksek planlama güvenilirliğinden yararlanır. https: //shop.buchholz-gruppe.eu adresini ziyaret ederek ve makinenize uygun bıçakları bulabilirsiniz. Aşağıdaki sektörler için bıçak ve aşınan parçaları tedarik ediyoruz: Geri dönüşüm, yol yapımı, sac işleme, ormancılık, çelik üretimi

 2. BLIS KUGELGEWINDETRIEBE GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  BLIS Kugelgewindetriebe GmbH firmasının teslimat ve hizmet programı şunları içerir: DIN ve standart ve özel somunlu müşteri taslağı uyarınca burgulu ve taşlanmış model konik dişli miller, dolanmış ve burgulu model trapez miller, doğrusal kılavuzlar, yatak ve yatak mesnetleri gibi aksesuarlar, KGT'nin onarımı ve kontrolü.

 1. BTS BEFESTIGUNGSELEMENTE-TECHNIK GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  BTS Befestigungselemente-Technik GmbH, metal işleme endüstrisinde sabitleme ve bağlantı elemanlarının üretimi ve satışına odaklanan orta ölçekli bir şirkettir. Şirket 1983 yılında kurulmuştur. Şirketin merkezi Rheinland-Pfalz eyaletinin Saarburg kentinde bulunmaktadır. Şirkette toplam olarak yakl. 50 çalışan mevcuttur. Ürün yelpazesi, kelebek somunları, kelebek vidaları, şapkalı somunları, ahşap konnektörlerini, taşıyıcı kelepçeleri, ray somunlarını, kayar blokları, hamer başlı vidaları ve çizime veya numuneye göre üretilen çeşitli özel parçaları kapsamakta ve portföy yeni geliştirmelerle sürekli genişletilmekte ve eksikleri tamamlanmaktadır. "Made in Germany" metal dökümden, mekanik işlemeye, müşteriye özel yüzey işlemeden münferit ambalajlamaya kadar yüksek bir katma değer zinciri faaliyetlerimizi karakterize etmektedir. Sertifikalı yönetim sistemlerine dayanan, kalite bilincimizle müşteri odaklı ve esnek bir şekilde faaliyette bulunuruz.

 2. GOEBEL GMBH SCHRAUB- UND VERBINDUNGSTECHNIK

  Almanya

  Verified by europages badge

  Goebel tespit ve montaj tekniği alanında uluslararası düzeyde faaliyet gösteren bir aile şirketleri grubudur. Kendimizi yenilikçi ve yüksek kaliteli tespit elemanları ve bunlara ait tespit sistemleri geliştirme konusunda uzman olarak görüyoruz. Sıcak ve deneyimli çalışanlarımız, temsilcilerimiz ve satış ortaklarımız müşteri memnuniyetini sağlamak ve tüm tedarik ve artı değer zincirini aktif biçimde desteklemek için çalışır. Kalite bizim için en önde gelen konudur. Bu hem ürünler ve hizmetler, hem de şirketin teknik ve organizasyonel gelişimi için geçerlidir. Goebel müşterilerine, tedarikçilerine ve çalışanlarına adil bir iş ortaklığı sunar. Karşılıklı saygı, dürüstlük ve dostluk, güvene dayalı bir ortaklığın temel taşlarıdır. Müşterilerimizin bize yüklediği görevlerle büyüyor ve gelişiyoruz.

 3. LK ZERSPANUNGSTECHNIK GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Vidalar, bağlantı elemanları ve tasarım parçaları üretimine odaklanmış CNC talaşı işleme alanında faaliyet gösteren bir şirketiz. İş merkezimiz, Lüksemburg sınırına yakın bir konumda olan Trier'de bulunmaktadır. Ürettiğimiz malzemeler arasında paslanmaz çelikler, krom-nikel çelikler, Süper Duplex (örneğin 1.4410 veya 1.4501), ayrıca yüksek sıcaklıkta dayanıklı nikel bazlı alaşımlar (örneğin Inconel 2.4856 veya Nimonic 2.4952) gibi malzemeler bulunmaktadır. 10 yıldan fazla deneyimle iki yeni CNC kontrollü makine ve bir dizi diğer makine ile üretim yapıyoruz. Web sitemize www.lk-zerspanungstechnik.de adresinden göz atmanızı memnuniyetle öneririz. Hakkımızda daha fazla bilgiyi burada bulabilirsiniz. Ayrıca size dijital bir broşürümüzü ekledik. 07.06.2023 tarihinden itibaren AD2000 W0 onayına sahibiz ve ISO 9001 sertifikasyonumuz 20.06 tarihinde başarıyla tamamlandı. Gerçekten geri dönüşünüzü bekliyor ve sizin için üretici olarak çalışmayı umut ediyoruz.

 4. PRESSVIT S.R.L.

  İtalya

  Verified by europages badge

  PRESSVIT s.r.l., Müşteri tarafından sunulan tasarım baz alınarak gerçekleştirilen ya ürünün nihai kullanımına uygun bir şekilde tasarlanan, soğuk kalıplama yöntemi ile gerçekleştirilıen özel parçaların üretiminde uzmanlaşmış bir firmadır. Üretilen vida yelpazesi oldukça geniştir ve önceden monte edilmiş rondelalı vidaları da kapsar – Kaynak vidaları (kondansatör akımı, yay, izdüşümlü) – Hırsızlığa karşı önleyici vidalar, emniyet vidaları – Gergi çubukları, pimler, civatalar, pernolar – Vidalar, perçinler, erkek iç yapılı burçlar – Kısa gövdeli sabit vidalar – Kesilmiş başlı vidalar – Plastik vidaları, hızlı adımlı, özel adımlı – İnce levhalar için kendinden bağlama elemanları – Kılavuz vidalar, şekillendirici vidalar, diş oluşturan kazıyıcı vidalar, triplast – Çekiç perçinler, Tırtıllı perçinler – Yarı delinmiş, tam, boğazlı perçinler – Almaya hazır vidalama elemanları – Özel tasarım vidalama elemanları. PRESSVIT s.r.l., aynı zamanda, 2mm'den 16mm'e kadar farklı çaplara sahip tüm vidalama ürünkerini tedarik eder.

 5. ARTAFAST SRL

  İtalya

  Verified by europages badge

  Sertifikalı şirket. 1980'den beri, Artfast de Sovico (MB), 3 m'den 12 m'ye kadar paslanmaz çelik ve sertleştirilmiş çelik kafes somunlarının üretiminde uzmanlaşmıştır. Şirket ayrıca kütle sürekliliği için kare kafes somunları, kanatlı kafes somunları ve kanatlı kafes vidaları üretmektedir.

 6. EREDI BAITELLI SPA

  İtalya

  Verified by europages badge

  Pirinç, alüminyum, AVP ve yumuşak çelikten 1, 5 mm'den 37 mm'ye kadar sipariş üzerinde tasarlanmış parça ve bileşenlerin imalatı. Çeşitli sektörler için mekanik torna: otomotiv, pnömatik ve hidro-termo-sıhhi, gaz boruları, vanalar, musluklar. Eredi Baitelli SpA'nın etkinliği, deneyim, adaptasyon ve teknoloji olan önemli stratejik temellerine dayanmaktadır. ISO 9001 sertifikalı firma.

 7. DELTA OFFICINA MECCANICA SRL

  İtalya

  Verified by europages badge

  1953 yılında kurulan Delta Officina Meccanica, Monza ve Brianza eyaletinde Desio'ya kurulmuştur. Standartları karşılayan çelik vidaların, , altıgen içi boş başlı vidaların ve 2.5 ila 10 metre arası 8, 8 ila 10, 9 kategorisi metrik dişli vidaların soğuk kalıplama konusunda uzmanlaşmıştır. Talep üzerine, plan üzerinde özel parçalar üretiyoruz, sinistrorsum ve ince dişli iplikler gerçekleştiriyoruz ve metrik dişli haddelenmiş barlar üretiyoruz. İtalyan pazarının ötesinde, sektörün ana ticari firmaları ile yıllardır çalışıyoruz.

 8. CENTER GLOBAL SOLUTIONS LLC

  Amerika Birleşik Devletleri

  Verified by europages badge

  Şirketimiz, 20 yılı aşkın bir süredir endüstriyel bileşenlerin ve malzemelerin geliştirilmesinde öncü olmuş ve dünya çapında 450'den fazla projeye hizmet vermiştir. Öncelikli hedefimiz, siz değerli müşterilerimize herhangi bir ek ücret ödemeden sorunsuz tedarik süreçleri sunarken, işletmelerin maliyet azaltma ve kalite iyileştirme elde etmelerine yardımcı olmaktır. Uzmanlığımız, kişiselleştirilmiş ilgi ve sürekli iyileştirmelere güçlü bir şekilde odaklanarak yüksek kaliteli parça ve bileşenlerin tedarikinde yatmaktadır.

 1. METFIX GROUP

  Kazakistan

  Verified by europages badge

  METFIX GROUP vida, dübel, ankraj, bağlantı elemanları, kelepçe, çivi, montaj köpüğü, dolgu macunu vb. tedarik etmektedir. Bağlantı elemanlarımız tüm inşaat ve endüstri dallarında ve küçük ev onarımlarında kullanılır. Tüm ürünlerimiz kalite sertifikalarına sahiptir. Stokta 2500'den fazla ürünün sürekli kullanılabilirliğini sunuyoruz. Her müşteriye bireysel yaklaşım. Ücretsiz sevkiyat ve 20.000 USD'den başlayan siparişler için taksitli ödemeler.

 2. SHUTDOWN FASTENERS AND SPECIALS BELGIUM

  Belçika

  Verified by europages badge

  SFSB : acil / kısa teslimat süresiyle EN 10204 3.1 sertifikalı hammaddelerden çizime/şartnameye göre her tür malzemeden üretilmiş bağlantı elemanlarının (cıvatalar, saplamalar, somunlar) tedariki için ana iş ortağınız (20 yıllık deneyimle). Offshore, enerji, petrokimya ve ağır sanayi; acil ihtiyaçları karşılama. Özel parçalar: saat/gün düzeyinde teslimat: tüm Avrupa'ya tedarik imkanları. Herhangi bir üreticiye bağlı değildir. ASTM Pim cıvatalar, Türbin cıvataları, yüksek sıcaklık cıvataları, tüm tipleriyle DIN 2510. Her şekil çap, uzunluk ve malzeme tipi.

 3. MLA FIXINGS

  Belçika

  Verified by europages badge

  MLA Fixings cephe ve çatı sistemleri bağlantı elemanları imalatında uzman işletmedir. Bir yalıtım dübelleri ve zemin çivileri birleşiminden oluşan Dualfix adını verdiğimiz kendi sistemimizi geliştirdik. Ankraj elemanlarını patentli, yüksek dayanımlı paslanmaz çelik telden, ayrıca ince sıva işleri için de paslanmaz çelikten imal ediyoruz. Ayrıca yine siparişe göre bağlantı parçaları, sargılı etriyeler üretiyoruz. Bunların yanı sıra cephe ve çatılarda kullanılan vidalar sunuyoruz. Ahşap ve alüminyum taşıyıcı yapılar için sarking (çatı altı kiriş) vidaları ve mesafe cıvataları da üretiyoruz.

 4. METAL-TECH

  Polanya

  Verified by europages badge

  METAL-TECH, yılında kurulan ve Metal mamuller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çelik ve metallerin torna edilmesi, Çelik ve metallerin dövülmesi/öğütülmesi, Çelik ve metallerin tavlanması/kalıplara dökülmesi, Öğütme makineleri - Makine aletleri, Demirli metaller için haddehaneler, Diş açma aletleri, Çelik ve metallerin bükülmesi, Eğme makine aletleri, Cıvata ve somun sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Gniezno, Polanya 'de bulunmaktadır.

 5. TREX

  Fransa

  Verified by europages badge

  TREX, yılında kurulan ve Vidalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Cıvata ve somun, Sıkma/bağlantı - Malzeme, başsız cıvatalar (saplamalar), özel cıvatalar, standart vidalar, Özel vida, ınox vidalar, Alüminyum vidalar, teknik vidalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Cholet, Fransa 'de bulunmaktadır.

 6. MEBEL LOGISTIC POLAND

  Polanya

  Verified by europages badge

  MEBEL LOGISTIC POLAND, yılında kurulan ve Vidalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. SMALL METAL PARTS, Çelik ve metaller - Makinede işleme, Mobilya için madeni eşyalar, metallerin işlenmesi, mekanik imalat, Metal işi, Mobilya aksesuarları, Metal çerçevelerin imalatı, Metal ayak imalatı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Obra, Polanya 'de bulunmaktadır.

 7. SORALUCE HNOS S.A.

  İspanya

  Verified by europages badge

  SORALUCE HNOS S.A., yılında kurulan ve Vidalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Somunlar, Somunlar, vida dişli kovanlar, dişli somunlar, soğuk metal markalama, Otomobil sanayisi için parça tedarikçileri, Tornalama sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Azkoitia-Gipuzkoa, İspanya 'de bulunmaktadır.

 8. MINSAVIT

  İtalya

  Verified by europages badge

  MINSAVIT, yılında kurulan ve Vidalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Madeni inşaat malzemeleri, Temizlik şirketi, Taşıt kiralama, Elektrik Ekipmanları, Temizlik hizmetleri, cıvatalar, özel cıvatalar, Madeni inşaat malzemeleri, kendinden sabitlemeli cıvata ve somunlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Besana In Brianza, İtalya 'de bulunmaktadır.

 9. SCHMID SCHRAUBEN HAINFELD GMBH

  Avusturya

  Verified by europages badge

  SCHMID SCHRAUBEN HAINFELD GMBH, yılında kurulan ve Vidalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Hainfeld, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 10. HEICO BEFESTIGUNGSTECHNIK GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  HEICO BEFESTIGUNGSTECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Vidalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Ense-Höingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz