• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • vinç destekleyicileri

Sonuçlar

Vinç destekleyicileri - Ithalat/Ihracat

 1. ABUS KRANSYSTEME GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  ABUS, Avrupa'nın önde gelen kapalı alan vinç üreticilerinden biridir. Bu aile şirketi, standart bileşenlere ve vinç konfigürasyonlarına dayalı olarak özel çözümler sunmaktadır. Performans yeterliliği, tüm değer yaratma sürecini kapsamaktadır. Yönetim merkezi Gummersbach'ta olan şirket birden çok tesiste geliştirme ve üretim yapmaktadır. ABUS kapalı alan vinç sistemleri, 80 kg ile 120 ton arasındaki tüm yük aralığını kapsamakta ve çok çeşitli mekan geometrilerine ve sistem gereksinimlerine uyarlanabilmektedir.

 2. HBC-RADIOMATIC GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Müşterilerimizin dünya çapındaki isteklerini en üst düzeyde karşılamak için, HBC kendini sebatla şirket içinde yapılan geliştirme, tasarım ve üretimine adamıştır. İşte ticari markamız: Birinci sınıf kalite "made by HBC". Çalışanlarımızın bilgi birikimi bizim en önemli varlığımızdır. Bunu çalışanlarımız için meslek içi eğitim önlemleri ve gençler için mesleki eğitimler yoluyla destekliyoruz. Her yıl, yaklaşık 40 çırak ve öğrenci, özel HBC kalitesini oluşturan öğeleri bizimle birlikte öğreniyor. Ürünlerimizin gelişimine sürekli olarak yatırım yapıyoruz. Akıllı fikirler ve öncü teknolojilerle, on yıllardır sektörümüzde standartları belirliyoruz. Bunu yaparken, geliştirmelerimizi müşterilerimizin çok sayıdaki uygulamasının ihtiyaçlarına göre uyarlıyor, ve böylece onlara belirleyici rekabet avantajları sunuyoruz. Konu, emniyet, konfor veya ekonomi olduğunda: HBC ile pazarda daima bir adım öndesiniz!

 3. MITARI HEBETECHNIK GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  MITARI HEBETECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Vinç destekleyicileri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. kaldırma için sarkaçlar, elevatörler, kaldırma mıknatısları, çelik halatlar, delinmeye karşı dayanıklı tıkaçlar, kablo makarası, kaldırma vantuzları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kleve, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. HUCHEZ TREUILS SAS

  Fransa

  HUCHEZ TREUILS SAS, yılında kurulan ve Kaldırıcılar ve vinçler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Vinçlerin kaldırıcı dirsekleri, Vinç destekleyicileri, Vinçlerin kaldırıcı dirsekleri, Vinç destekleyicileri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ferrieres, Fransa 'de bulunmaktadır.

 5. GLETTENBERG HEBEZEUG-SERVICE GMBH

  Almanya

  GLETTENBERG HEBEZEUG-SERVICE GMBH, yılında kurulan ve Vinç destekleyicileri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Essen, Almanya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. AUSTRIAN CRANESYSTEMS GMBH

  Avusturya

  AUSTRIAN CRANESYSTEMS GMBH, yılında kurulan ve Vinç destekleyicileri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Steyregg, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 2. SCHILLING KRAN- UND HEBETECHNIK GMBH

  Almanya

  SCHILLING KRAN- UND HEBETECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Vinç destekleyicileri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. tekerlik test tankları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Friedrichshafen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. FREUDENTHALER INDUSTRIEKRANSERVICE GMBH & CO. KG

  Almanya

  FREUDENTHALER INDUSTRIEKRANSERVICE GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Vinç destekleyicileri sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Ehingen (donau), Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. KRAFOTEC PANNIER GMBH

  Almanya

  KRAFOTEC PANNIER GMBH, yılında kurulan ve Yapı/bina vinçleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Vinç destekleyicileri, Köprü vinci, Endüstriyel yapı inşaatı, Vinç destekleyicileri, Köprü vinci, Endüstriyel yapı inşaatı, makine inşaatı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lutherstadt Wittenberg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. GUINDASTE SÃO JOSÉ LTDA

  Brezilya

  GUINDASTE SÃO JOSÉ LTDA, yılında kurulan ve Vinç destekleyicileri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, São Paulo, Brezilya 'de bulunmaktadır.

 1. DIAMENTPORT

  Polanya

  DIAMENTPORT, yılında kurulan ve Vinç destekleyicileri sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. Nakledilebilir vinçler, Nakledilebilir vinçler, vinçler, elektrikli katlanır somyalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Opole, Polanya 'de bulunmaktadır.

 2. KONECRANES GMBH

  Almanya

  KONECRANES GMBH, yılında kurulan ve Bilyalı, makaralı ve masuralı rulmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Vinç ve taşıma köprüsü, Köprü vinci, Vinç destekleyicileri, Kaldırma - ekipmanlar ve aksesuarlar, Vinç ve taşıma köprüsü, Köprü vinci, Vinç destekleyicileri, Kaldırma - ekipmanlar ve aksesuarlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Langenhagen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. COMEGE

  Fransa

  COMEGE, yılında kurulan ve Vinç destekleyicileri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Vinçlerin kaldırıcı dirsekleri, Kaldırma - ekipmanlar ve aksesuarlar, Kaldırıcı taşıtlar, Nakledilebilir vinçler, Vinçlerin kaldırıcı dirsekleri, Kaldırma - ekipmanlar ve aksesuarlar, Kaldırıcı taşıtlar, Nakledilebilir vinçler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Saint-Germain-Du-Plain, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. NIPA ENGINEERING - BRANCH

  Ukrayna

  NIPA ENGINEERING - BRANCH, yılında kurulan ve Vinç destekleyicileri sektöründe faaliyet gösteren bir Acente/ Temsilci şirketidir. Şirket, Dnieper, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

 3. STEINMETZWERKZEUGE PAULUS

  Almanya

  STEINMETZWERKZEUGE PAULUS, yılında kurulan ve Vinç destekleyicileri sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. Şirket, Hermeskeil, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. SPE MAINTENANCE

  Fransa

  SPE MAINTENANCE, yılında kurulan ve Vinç ve taşıma köprüsü sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Vinç destekleyicileri, Nakledilebilir vinçler, Vinçlerin kaldırıcı dirsekleri, Kaldırma ekipmanları, Vinç destekleyicileri, Nakledilebilir vinçler, Vinçlerin kaldırıcı dirsekleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Rognac, Fransa 'de bulunmaktadır.

 5. FABRYKA URZĄDZEŃ DŹWIGOWYCH SA

  Polanya

  FABRYKA URZĄDZEŃ DŹWIGOWYCH SA, yılında kurulan ve Vinç destekleyicileri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. vinç, sehpalı vinç sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Mińsk Mazowiecki, Polanya 'de bulunmaktadır.

 6. SERAL

  Fransa

  SERAL, yılında kurulan ve Vinç ve taşıma köprüsü sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Vinç destekleyicileri, palangalar, Vinç destekleyicileri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Saint-Etienne, Fransa 'de bulunmaktadır.

 7. EHAK24.PL

  Polanya

  EHAK24.PL, yılında kurulan ve Vinç destekleyicileri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. yük sapanları, Atölye vinci sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Wrocław, Polanya 'de bulunmaktadır.

 8. ULTIME CONTRÔLE

  Kamerun

  ULTIME CONTRÔLE, yılında kurulan ve Vinç destekleyicileri sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. büyük kapılar için otomatik sistemler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Yaoundé, Kamerun 'de bulunmaktadır.