• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • vinç kaldıraçları

Sonuçlar

Vinç kaldıraçları - Ithalat/Ihracat

 1. NEGRINI SRL

  İtalya

  Verified by europages badge

  Negrini şirketi hidrolik ve mekanik kepçeler; hidrolik, mekanik, kablosuz, çevre dostu kancalar, diyafram duvarlar için kovalar, dragline kovalar üretmektedir. Teknik büromuz her zaman uygun çözümler sunarak ve açıklayarak teknik sorunların üstesinden gelmeye ve çözmeye hazırdır. Negrini, karmaşık sorunlara bir çözüm bulunması söz konusu olduğunda, gerekirse, mühendislere başvurmaktadır. Ürünler vasıflı personelce kontrol edilmektedir.

 2. UZMANLAR PLATFORM

  Türkiye

  UZMANLAR PLATFORM olarak araç üstü teleskobik sepetli platform, hidrolik makaslı platform, çekilebilir ve kendinden yürüyüşlü eklemli teleskobik platform ve çekilebilir teleskobik platform üretimlerini yapmaktayız. 2006 yılında kurulan ve 2013 yılından bu yana Kocaeli-Kartepe’de 10.000 m2 alan üzerinde inşa edilmiş ve 3000 m2 kapalı alana sahip fabrikamızda üretime devam etmekteyiz. Türkiye’de ISO 9001, CE ve TS EN 280 standartlarında üretimi yürüten firmamız, araç üstü teleskobik personel yükseltici makine üretim kalitesinde ilk sıralarda bulunmaktadır. Bu makinelerde Domex 700 MCE ve Domex 960 MCE yüksek mukavemetli çelik saclar ve Alman malı Rexnord bom açma ve toplama zincirleri kullanılmaktadır. Makinelerimiz, tam otomatik hidrolik kumanda blokları ile uzaktan veya sepetten kontrolü sağlayacak dijital kumanda sistemlerine sahiptir. Fly bomlu olarak üretilen modellerimiz geometrik-elektronik ve moment kontrol sistemleri sayesinde yükseklerde güvenle çalışma imkanı sağlamaktadır. 15 yılı aşkın tecrübemiz ve kalitemiz sayesinde sektörümüzde 1000’den fazla Uzmanlar Platform makineleri güvenle ve başarıyla çalışmaktadır. Ayrıca 20’den fazla ülkeye yapılan ihracatımızla ülkemize her konuda katma değer sağlıyoruz. 30 ile 45 metre yükseklik aralığında üretim/satış adedinde Türkiye’de lider olan firmamız bu alanda Türkiye ihracatının %37’lik kısmını gerçekleştirerek ihracatta lider konuma gelmiştir.

 3. 123MANUTENTION

  Birleşik Krallık

  123 İnşaat işçiliği profesyoneller için inşaat materyalleri ve depolama satışı konusunda uzmanlaşmış ve size tam kapsamlı inşaat ekipmanları sunmaktadır : konteynerler, mini forkliftler, yük arabaları, transpaletler, taşıma arabaları, kaldırma masaları, vinçler. 123 İnşaat işçiliği size özellikle depolama konteynerlerinde geniş bir seçenek sunmaktadır : Damperli konteynerler, otomatik damperli konteynerler, dibi açılan konteynerler, beton karma konteyneri, kum taşıma konteynerleri, vs. Sitemiz aracılığıyla bizimle irtibata geçmeye tereddüt etmeyiniz.

 4. TECHNOPARK IMPULSE LLC

  Rusya

  LLC Technopark Impulse, Tradicia'nın farklı alanlarda faaliyet gösteren endüstriyel şirketler grubunun bir parçasıdır. Teknopark Impulse, yol yapımı, belediye, madencilik ve tarım sektörlerindeki işletmelere özel ekipman olarak ataşmanlar üretmektedir: hidrolik ekipman, inşaat makineleri, asfalt döşeme makine ve ekipmanları, maden çıkarma makine ve ekipmanları - mineraller ve cevherler, sokak temizleme makineleri, kovalar ve tırnaklı kaldıraçlar, vinç ataşmanları. Şirket, ataşmanların geliştirilmesinden ve üretiminden bunların teslimatına, servisine ve teknik desteğine kadar eksiksiz bir çözüm yelpazesi uygulamaktadır. Tesis tam bir üretim döngüsü yürütmektedir. Üretilen tüm ürünler bağlı tasarım ofisinde geliştirilir ve tüm parçaların üretimi ve nihai ürünlerin son montaj işlemi kuruma ait üretim tesislerinde gerçekleştirilir.

 5. WINKELBAUER SCHWEIZ AG

  İsviçre

  Winkelbauer GmbH firması merkezi Steiermark Anger/İsviçre'de bulunan makine yapımı işletmesidir. Yakl. 6.500 m²lik üretim alanında yaklaşık 90 nitelikli personel yıllık 3.000 tondan fazla çeliği inşaat makineleri (150 tona kadar) için kaliteli iş aletleri ve donanımlar olarak işliyor. Şirket faaliyetini müşteriler için optimum anlam ve sinerji kullanımına olanak sağlayan 4 büyük alana sınıflandırır: İnşaat makinesi donanımı, komponent üretimi, fikir yaratma. Birbiriyle sıkı ilişkili dört iş alanı, bir yandan müşterinin sınırsız kaynaklardan yararlanmasına ve diğer yandan bir profesyonel tarafından mükemmel bir şekilde danışmanlık alma güvenliğine sahip olmasına olanak tanır. Müşterilerimiz için 100 tona kadar inşaat makineleri için kaliteli iş aletlerinin ve donanımlarının geliştiricisi ve üreticisi değiliz. Çok yönlü makine parkurlarımız ayrıca yüksek üretim derinliğimiz özel zorluklar için kullanıma özel çözümler gerektiğinde bizi profesyonel bir parter kılar

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. HEDA LIFT

  Türkiye

  HEDA CRANE Transportation Metal Construction Mining Ind. Trade Ltd. was established in Konya in 2000. Fistlty we started on the construction area and continued to provide services by expanding its activities in the field of scissor platform production, steel construction and crane operation. HEDA GRUP, which has been frequently mentioned with its success in the branding and trade life in the sector, has came to the present with sound steps and acquire a vision for itself with a bright future. Our constanlty evoling portfolio and the quality and references we offer in line with our principles are the strongest evidence of importance we give to you and the seriousness of our work. Our company as HEDA GRUP; aim to be their solution partner to respond to the demans of all our costumers in accordance with quality standards and continue to invest and work in this direction rapidly. We will continue to be with you always with our qualified, experienced working staff and our professional staff based on the needs of our valued customers.

 2. SAKARYA CRANE SYSTEMS CONSTRUCTION LTD STI

  Türkiye

  İş hayatına başladığım 1986 yılından itibaren; ortaklarımız, müşteri projeleri, profesyonel faaliyetlerimiz ve piyasa analizlerimiz den 36 yıllık bilgi sermayesi edindik. Bilgi sermayemize nakdi sermaye ekleyerek 2017 yılında SAKARYA CRANE SYSTEMS markamız ile elektrikli vinç imalat & servis hizmetleri veren mühendislik şirketi kurduk. Endüstriyel tesislere ve projelere yönelik tedarik, imalat, montaj, taahhüt , elektrikli vinç sistemleri , bakım & revizyon hizmetleri gibi geniş bir alanda, farklı bakış açısı ve yaklaşımlarla hizmet veren bir taahhüt firması olarak faliyetlerimize devam ediyoruz.

 3. VOLQUETES PONFERRADA SL

  İspanya

  Sipariş üzerine her tür kamyon kasası üretimi, özel olarak 14 metreye kadar uzunlukta kasa üretimi. HMF marka vinç alım-satımı.

 4. DS TRANS HANDELS GMBH

  Almanya

  DS TRANS HANDELS GMBH, yılında kurulan ve Vinç kaldıraçları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Berlin, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. KELES CRANE

  Türkiye

 1. AFA AG FÜR ANBAUGERÄTE

  İsviçre

  AFA AG FÜR ANBAUGERÄTE, yılında kurulan ve Vinç kaldıraçları sektöründe faaliyet gösteren bir Acente/ Temsilci şirketidir. Şirket, Buchrain, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 2. COMECA INDUSTRIES

  Fransa

  COMECA INDUSTRIES, yılında kurulan ve Vinç kaldıraçları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Isıya dayanıklı malzemeler, kadehler, Isıya dayanıklı malzemeler, Özel makineler - İnşaat/Yapı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Castres, Fransa 'de bulunmaktadır.

 1. EUROBEN

  Fransa

  EUROBEN, yılında kurulan ve Vinç kaldıraçları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Annezin, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. GECO MANUTENTION

  Fransa

  GECO MANUTENTION, yılında kurulan ve Vinç kaldıraçları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Montrevault-Sur-Evre, Fransa 'de bulunmaktadır.

 3. NORD BENNE

  Fransa

  NORD BENNE, yılında kurulan ve Vinç ve taşıma köprüsü sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Vinç kaldıraçları, Vinç kaldıraçları, vinç montajı, panelvan düzenlemesi, sanayi karoseriler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Loos Cedex, Fransa 'de bulunmaktadır.

 4. SECATOL

  Fransa

  SECATOL, yılında kurulan ve Vinç kaldıraçları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Beton kovası sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Saint-benoit Cédex, Fransa 'de bulunmaktadır.

 5. THE BUCKET MANUFACTURING

  Birleşik Krallık

  THE BUCKET MANUFACTURING, yılında kurulan ve Vinç kaldıraçları sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. Mesnetler ve kovalar, taş kesiciler, tozlaştırıcılar, döner fırınlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Chepstow, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 6. YARDMEN SUPPLY COMPANY LIMITED

  Amerika Birleşik Devletleri

  YARDMEN SUPPLY COMPANY LIMITED, yılında kurulan ve Vinç kaldıraçları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Oskland, Amerika Birleşik Devletleri 'de bulunmaktadır.

 7. SVEN SUCHERT BAUMASCHINEN ZUBEHÖR

  Almanya

  SVEN SUCHERT BAUMASCHINEN ZUBEHÖR, yılında kurulan ve İnşaat sanayi malzemeleri - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Yıkma makineleri ve ekipmanları, Vinç kaldıraçları, Yıkma makineleri ve ekipmanları, Vinç kaldıraçları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Oelsnitz, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. SCREENPOD

  Birleşik Krallık

  SCREENPOD, yılında kurulan ve Vinç kaldıraçları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Dungannon, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 1. BENNES DALBY

  Fransa

  BENNES DALBY, yılında kurulan ve Endüstriyel araçlar için damperler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Vinç kaldıraçları, Vinç kaldıraçları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Saint-antoine-de-ficalba, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. BIG BENNES

  Fransa

  BIG BENNES, yılında kurulan ve Vinç kaldıraçları sektöründe faaliyet gösteren bir. Sıkıştırıcılar ve eziciler, Atık madde taşımacılığı, Sanayi atıkları - boşaltma/atım hizmetleri, Eleme makineleri, Sıkıştırıcılar ve eziciler, Atık madde taşımacılığı, Sanayi atıkları - boşaltma/atım hizmetleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Soignolles-en-brie, Fransa 'de bulunmaktadır.

 3. PROBST GREIFTECHNIK VERLEGESYSTEME GMBH

  Almanya

  PROBST GREIFTECHNIK VERLEGESYSTEME GMBH, yılında kurulan ve İnşaat sanayi malzemeleri - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şantiyeler - Ekipmanlar, Vinç ve taşıma köprüsü, Vinç kaldıraçları, Kaldırıcı taşıtlar, Şantiyeler - Ekipmanlar, Vinç ve taşıma köprüsü, Vinç kaldıraçları, Kaldırıcı taşıtlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Erdmannhausen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. MASKINFABRIKKEN JST A/S

  Danimarka

  MASKINFABRIKKEN JST A/S, yılında kurulan ve Vinç kaldıraçları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Herning, Danimarka 'de bulunmaktadır.

 5. CRACO GMBH

  Almanya

  CRACO GMBH, yılında kurulan ve Parçalama/Kırma ve ovalama/öğütme - Sistemler ve makineler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Vinç kaldıraçları, Taşıyıcı bandlar, Tarama sistemleri, Endüstriyel vibratör tesisatları, Vinç kaldıraçları, Taşıyıcı bandlar, Tarama sistemleri, Endüstriyel vibratör tesisatları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Atzelgift, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. PCM HANDLING & TRANSPORT EQUIPMENT

  Birleşik Krallık

  PCM HANDLING & TRANSPORT EQUIPMENT, yılında kurulan ve Vinç kaldıraçları sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Northamptonshire, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 7. ASS MASCHINENBAU GMBH

  Almanya

  ASS MASCHINENBAU GMBH, yılında kurulan ve Vinç kaldıraçları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. robotize sistemler için cihazlar, hızlı prototip yapımı, Damperler, otomasyon robot teknolojisi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Overath, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. AGRIGNIA

  Belçika

  AGRIGNIA, yılında kurulan ve Çiftlik makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Vinç kaldıraçları, Parçalama/Kırma ve ovalama/öğütme - Sistemler ve makineler, Vinç kaldıraçları, Parçalama/Kırma ve ovalama/öğütme - Sistemler ve makineler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Darion, Belçika 'de bulunmaktadır.

 9. RYAN O'DONOVAN HAULAGE

  Birleşik Krallık

  RYAN O'DONOVAN HAULAGE, yılında kurulan ve Vinç kaldıraçları sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Enfield, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 10. VERSTEGEN GRABS

  Hollanda

  VERSTEGEN GRABS, yılında kurulan ve Vinç kaldıraçları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. ticari malları kaldırma vinçleri için kancalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Nieuwegein, Hollanda 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz