• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • vinç ve köprüler için kabinler

Sonuçlar

Vinç ve köprüler için kabinler - Ithalat/Ihracat

 1. HBU GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  HBU GMBH, yılında kurulan ve Vinç ve köprüler için kabinler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Bobzin, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. TREBBINER FAHRZEUGFABRIK GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  TREBBINER FAHRZEUGFABRIK GMBH, yılında kurulan ve Vinç ve köprüler için kabinler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Trebbin, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. ANHÄNGERCENTER GRAMPERSDORF

  Almanya

  Verified by europages badge

  ANHÄNGERCENTER GRAMPERSDORF, yılında kurulan ve Vinç ve köprüler için kabinler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Beilngries, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. ANHÄNGER HERZIG ZENTRALE UG

  Almanya

  Verified by europages badge

  ANHÄNGER HERZIG ZENTRALE UG, yılında kurulan ve Vinç ve köprüler için kabinler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Mönchengladbach, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. ESSELMANN FAHRZEUGTECHNIK GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  ESSELMANN FAHRZEUGTECHNIK GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Vinç ve köprüler için kabinler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Lengenbostel, Almanya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. BIGSTEEL AG

  İsviçre

  Verified by europages badge

  BIGSTEEL AG, yılında kurulan ve Vinç ve köprüler için kabinler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Hergiswil, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 2. PROCOMPACTOR WASTE MANAGEMENT EQUIPMENT

  Türkiye

  ProCompactor provides a variety of superstructure equipment and vehicles for the waste management industry. Procompactor was established in 2005 in Izmir city of Turkey as one of the first Refuse Truck Manufacturer in Turkey. It has then moved its production to Konya City for a better production facility thus started production for a variety of other superstructures and municipal equipment. The World population has been increasing rapidly, human lives have long extended the quality of living time. Since the Industrial Revolution, there has been an increasing demand for the production of many goods and households thus the waste and leftovers have become an issue to deal with therefore Waste Management has become a priority to deal for every single human being. Human leftovers, waste materials should either be recycled or eliminated by safety methods. Thus, avoiding wastage can improve the quality of our lives and living space as well as help climate change slow its phase. A healthier life, a healthier living space, and for a more sustainable world, the World needs carefully and neatly managed waste management methods. This is where ProCompactor comes on stage by providing the following types of equipment such as: Garbage Trucks, Refuse Garbage Trucks Vacuum Tanker, Vacuum Trucks Combi Jetting Vehicles, Sewer Cleaning Vehicles Canal Jetting Trucks, Hooklifts, Hook Loaders, Skip Loaders Telescopic Aerial Platforms, Crane Mounted Vehicles Road & Street Sweepers Fire Fighters

 3. ROTHERMEL CHARLES

  Fransa

  Charles Rotherme kurumları sanayi için 40 yıldır özel kabinler (standart veya sipariş üzerine) üretir : - kaldırma ve taşıma cihazları için kumanda kabinleri, hareketli köprüler, vinçler, stackers ve döner kepçeler – liman donanımları için kabinler - elektrikli kabinler ve schelter – bilgiişlem donanımları ve kumanda panelleri için kabinler – sanayi tesisatlar için kumanda kabinler ve tribünler - Dispatching odası – Kumanda ve kontrol kürsüleri.

 4. ONUR KABIN

  Türkiye

  ONUR KABIN, yılında kurulan ve Vinç ve köprüler için kabinler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Ankara, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 5. BERGER KAROSSERIE- UND FAHRZEUGBAU GMBH

  Almanya

  BERGER KAROSSERIE- UND FAHRZEUGBAU GMBH, yılında kurulan ve Vinç ve köprüler için kabinler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Frankfurt, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. GFA - GESELLSCHAFT FÜR ABGASENTGIFTUNGSANLAGEN MBH

  Almanya

  GFA - GESELLSCHAFT FÜR ABGASENTGIFTUNGSANLAGEN MBH, yılında kurulan ve Vinç ve köprüler için kabinler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Heidesheim, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. WINTER FAHRZEUGTECHNIK GMBH

  Almanya

  WINTER FAHRZEUGTECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Vinç ve köprüler için kabinler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Eichenzell, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. ERNST RIEDLER FAHRZEUGBAU- UND VERTRIEBSGES.M.B.H

  Avusturya

  ERNST RIEDLER FAHRZEUGBAU- UND VERTRIEBSGES.M.B.H, yılında kurulan ve Vinç ve köprüler için kabinler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Oberweis, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 2. AUTO-SCHACH GMBH & CO. KG

  Almanya

  AUTO-SCHACH GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Vinç ve köprüler için kabinler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Wetzlar, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. VARIOFON AKUSTIK- UND ANLAGENBAU GMBH

  Almanya

  VARIOFON AKUSTIK- UND ANLAGENBAU GMBH, yılında kurulan ve Vinç ve köprüler için kabinler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Seelze, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. ANHÄNGER - FAHRZEUGBAU WENK AG

  İsviçre

  ANHÄNGER - FAHRZEUGBAU WENK AG, yılında kurulan ve Vinç ve köprüler için kabinler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, St. Gallen, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 5. S & Ü HYDRAULIK- UND MASCHINENBAU GMBH

  Almanya

  S & Ü HYDRAULIK- UND MASCHINENBAU GMBH, yılında kurulan ve Vinç ve köprüler için kabinler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Marienmünster, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. DON'T PANIC DIE CASE MANUFACTUR

  Almanya

  DON'T PANIC DIE CASE MANUFACTUR, yılında kurulan ve Vinç ve köprüler için kabinler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Hamburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. FLOJOTO ANHÄNGER GMBH

  Almanya

  FLOJOTO ANHÄNGER GMBH, yılında kurulan ve Vinç ve köprüler için kabinler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Crailsheim, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. ANHÄNGER & FAHRZEUGBAU JOHN GMBH

  Almanya

  ANHÄNGER & FAHRZEUGBAU JOHN GMBH, yılında kurulan ve Vinç ve köprüler için kabinler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Dresden, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. METRAS PRODUKT + UMWELTSERVICE GMBH

  Almanya

  METRAS PRODUKT + UMWELTSERVICE GMBH, yılında kurulan ve Vinç ve köprüler için kabinler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Drolshagen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. GIRKE FAHRZEUG- UND STAHLBAU GMBH

  Almanya

  GIRKE FAHRZEUG- UND STAHLBAU GMBH, yılında kurulan ve Vinç ve köprüler için kabinler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Kamyonlar, Endüstriyel araçlar için römorklar/çekiciler ve damperler, Endüstriyel araçlar için römorklar/çekiciler, Endüstriyel araçlar için damperler, Kamyonlar, Endüstriyel araçlar için römorklar/çekiciler ve damperler, Endüstriyel araçlar için römorklar/çekiciler, Endüstriyel araçlar için damperler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bochum, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. KANO FAHRZEUGBAU KARL NOLD GMBH

  Almanya

  KANO FAHRZEUGBAU KARL NOLD GMBH, yılında kurulan ve Vinç ve köprüler için kabinler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Riedstadt, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. HENAN DONGQI MACHINERY CO., LTD

  Çin

  HENAN DONGQI MACHINERY CO., LTD, yılında kurulan ve İş makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Vinç ve köprüler için kabinler, ticari malları kaldırma için yürür köprüler, Vinç ve köprüler için kabinler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Zhengzhou, Çin 'de bulunmaktadır.

 5. RIBO GMBH

  Almanya

  RIBO GMBH, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin biçilmesi/kesilmesi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çelik ve metallerin katlanması, Endüstriyel metal levha işleri, Vinç ve köprüler için kabinler, Gezici mağaza taşıtları, Çelik ve metallerin katlanması, Endüstriyel metal levha işleri, Vinç ve köprüler için kabinler, Gezici mağaza taşıtları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Teistungen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. HENSSGEN INTERNATIONAL

  Almanya

  HENSSGEN INTERNATIONAL, yılında kurulan ve Kablo aksesuarları sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Kaynak bağlantılı ( çivisiz ) zincirler, Gerici/Uzatıcı vidalar, Vinç ve köprüler için kabinler, Kaldırma ve İstifleme ekleme parçaları, Kaynak bağlantılı ( çivisiz ) zincirler, Gerici/Uzatıcı vidalar, Vinç ve köprüler için kabinler, Kaldırma ve İstifleme ekleme parçaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bocholt, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. MOST MOBILE SPECIALS GMBH

  Almanya

  MOST MOBILE SPECIALS GMBH, yılında kurulan ve Vinç ve köprüler için kabinler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Fürth, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. BINZ GMBH & CO. KG

  Almanya

  BINZ GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Vinç ve köprüler için kabinler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Lorch, Almanya 'de bulunmaktadır.

 9. RÖSSEL TRANSPORTLOGISTIK AG

  Almanya

  RÖSSEL TRANSPORTLOGISTIK AG, yılında kurulan ve Vinç ve köprüler için kabinler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çöp kutuları, artık madde kutuları, Endüstriyel araçlar için römorklar/çekiciler ve damperler, Endüstriyel araçlar için damperler, Endüstriyel araçlar, Çöp kutuları, artık madde kutuları, Endüstriyel araçlar için römorklar/çekiciler ve damperler, Endüstriyel araçlar için damperler, Endüstriyel araçlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Emmendingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 10. FRITZMEIER SYSTEMS GMBH & CO. KG

  Almanya

  FRITZMEIER SYSTEMS GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve İş makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Vinç ve köprüler için kabinler, Yük arabaları asansörleri, Kamyonlar için karoseri yapımı, Kamp yapma ve karavanla konaklama - Taşıtlar, parça ve aksesuarlar, Vinç ve köprüler için kabinler, Yük arabaları asansörleri, Kamyonlar için karoseri yapımı, Kamp yapma ve karavanla konaklama - Taşıtlar, parça ve aksesuarlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Aying, Almanya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz