• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • vinç ve taşıma köprüsü

Sonuçlar

Vinç ve taşıma köprüsü - Ithalat/Ihracat

 1. MONOSTEEL

  Türkiye

  Verified by europages badge

  Çelik konstrüksiyon imalatı, projelendirme, yönetim, inşaat ve danışmanlık hizmetleri alanında uzmanlaşmış bir Türk imalat ve inşaat şirketiyiz. Bir EPCI şirketi olarak çalışma kapasitesine sahibiz. Çalıştığımız sektörler arasında endüstriyel yapı ve inşaat şirketleri, konut inşaatı şirketleri, inşaat mühendisliği, Tünel inşa şirketleri ve madencilik şirketleri yer almaktadır. Modern makine ve yönetim programı yazılımlarımız, değerli müşterilerimize kaliteli, zamanında teslim edilen ve hatasız bir hizmet sunmamıza yardımcı olur. Müşterilerimiz ile tüm üretim süreci boyunca yakından ilgileniriz. Tüm ürünlerimiz Avrupa standartlarına uygundur. Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin!

 2. HEAVYDRIVE GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Heavydrive GmbH şirketinin başarı hikayesi çarpıcı bir fikirle başlamıştır: Nakliye ve kaldırma pazarındaki mevcut mini vinçler yükü kaldırabilir ve yükleyebilir, ancak yük altında hareket edemezler. Böylece makine mühendisi Günter Übelacker hafif, dengeli bir taşıma aracı geliştirdi. Cam taşıma arabasının rafine tasarımı, taşınan malların sayesinde dengesini de kendi içinde sağlıyordu. Şirket bu ürün serisiyle sadece birkaç yıl içinde dünyada pazar lideri konumuna geldi. 2006 yılında Günter Übelacker, Heavydrive GmbH şirketini kurdu. Birkaç cihazla şirket kiralama sektörüne de girdi. Katıldığı uluslararası ticaret fuarları sayesinde, Heavydrive GmbH hızla hepsi bir arada kaldırma ve nakliye çözümleri tedarikçisi olarak isim yaptı. Planlamadan uygulamaya kadar, kişiye özel montaj çözümleri ile karmaşık şantiye şartlarında bile, Heavydrive GmbH şirketinin deneyimli ekibi dünya çapındaki müşterilerinin gözünde kendini kanıtlamıştır ikna ediyor.

 3. ABUS KRANSYSTEME GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  ABUS, Avrupa'nın önde gelen kapalı alan vinç üreticilerinden biridir. Bu aile şirketi, standart bileşenlere ve vinç konfigürasyonlarına dayalı olarak özel çözümler sunmaktadır. Performans yeterliliği, tüm değer yaratma sürecini kapsamaktadır. Yönetim merkezi Gummersbach'ta olan şirket birden çok tesiste geliştirme ve üretim yapmaktadır. ABUS kapalı alan vinç sistemleri, 80 kg ile 120 ton arasındaki tüm yük aralığını kapsamakta ve çok çeşitli mekan geometrilerine ve sistem gereksinimlerine uyarlanabilmektedir.

 4. GIS AG

  İsviçre

  Verified by europages badge

  GIS AG, yılında kurulan ve Vinç ve taşıma köprüsü sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Schotz, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 5. KRANTEAM GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  KRANTEAM GMBH, yılında kurulan ve Vinç ve taşıma köprüsü sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Markdorf, Almanya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. HENNE SPANTECHNIK GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  HENNE SPANTECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Vinç ve taşıma köprüsü sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Hamm, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. KRAN- UND ROLLTORSERVICE RAINER SIMON

  Almanya

  Verified by europages badge

  KRAN- UND ROLLTORSERVICE RAINER SIMON, yılında kurulan ve Vinç ve taşıma köprüsü sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Ennepetal, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. METALMECCANICA SPAGGIARI

  İtalya

  Verified by europages badge

  METALMECCANICA SPAGGIARI, yılında kurulan ve Vinç ve taşıma köprüsü sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Stoklama ve depolama - ekipmanlar ve sistemler, Köprü vinci, köprülü vinç, ticari malları kaldırma için vinçler, Stoklama ve depolama - ekipmanlar ve sistemler, ticari malları kaldırma için atölye vinçleri, Köprü vinci, ticari malları kaldırma için yürür köprüler, otomatık depolama sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Fontevivo, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. ALFRED HOFFMANN GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  ALFRED HOFFMANN GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Vinç ve taşıma köprüsü sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Siegen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. LOCA-GRUE

  Belçika

  Verified by europages badge

  LOCA-GRUE, yılında kurulan ve Endüstriyel ekipmanların kiralanması sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Vinç ve taşıma köprüsü, Kaldırıcının sepeti, Yük vagonlarına takılan vinçler, Yük asansörü, Vinç ve taşıma köprüsü, Kaldırıcının sepeti, vinç, vinç kiralama, Yük vagonlarına takılan vinçler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Waterloo, Belçika 'de bulunmaktadır.

 1. LIFT EXPRESS

  Belçika

  Verified by europages badge

  LIFT EXPRESS, yılında kurulan ve Uluslararası nakliyecilik sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Vinç ve taşıma köprüsü, Yük asansörü, asansörler, Vinç ve taşıma köprüsü, Kaldırma ekipmanları, vinç, vinç kiralama, Yük asansörü sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Braine-L'alleud, Belçika 'de bulunmaktadır.

 2. SCHMIEDL METALL- & FÖRDERTECHNIK GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  SCHMIEDL METALL- & FÖRDERTECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Vinç ve taşıma köprüsü sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Möser, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. GH CRANES & COMPONENTS

  Almanya

  Verified by europages badge

  GH CRANES & COMPONENTS, yılında kurulan ve Vinç ve taşıma köprüsü sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Dortmund, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. RALF BRINKMANN GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  RALF BRINKMANN GMBH, yılında kurulan ve Vinç ve taşıma köprüsü sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Grevenbroich, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. KONECRANES AND DEMAG GES.M.B.H.

  Avusturya

  Verified by europages badge

  KONECRANES AND DEMAG GES.M.B.H., yılında kurulan ve Vinç ve taşıma köprüsü sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Brunn Am Gebirge, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 4. SEKIZLI MAKINA VE VINC SAN.TIC.A.S.

  Türkiye

  1987 Yılından bugüne kadar 500 kg kapasiteden 200 ton'a kadar çeşitli tiplerde kaldırma makinesi ve vinç üretimi ile faaliyetlerine 16.000 m2 kapalı, 9.000 m2 açık alana sahip fabrikasında her geçen gün gelişerek ve tecrübe kazanarak devam etmektedir.Firmamız, kurulduğu günden bugüne amaçladığı aşamaya, üretimde ve serviste seçkin kadrosunun takım ruhunu benimsemesi ile gösterdikleri üstün gayret ve çalışmalar sonucunda ulaşmıştır. Müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak en büyük amacımızdır.Gelişen Türkiye Sanayii'nin değişen ihtiyaçlarına cevap verebilecek nitelikte kaliteli ve güvenilir makina üretimini hedef alan şirketimiz, güçlü bir teknik kadroya ve son derece esnek imalat kapasitesine sahiptir. Sektörümüzdeki dünya şirketleriyle rekabet etmek, kaliteli, ekonomik ürünler üretmek, müşterilerimizin ve çalışanlarımızın ihtiyaç ve beklentilerini karşılamak için; kaliteyi sürekli olarak yükselterek maliyetleri azaltmak ve teknolojik gelişmeleri izlemek kalite politikamızdır.

 5. MASTORASLIFT

  Yunanistan

  MASTORAS-LIFT, kaldırma ekipmanları, palet platformları ve forkliftlerin yük ve kiralanması işlerinde pazardaki 25 yıllık tecrübesini modern devrin dinamizmiyle birleştirir. TAM FORKLIFT HİZMETLERİMİZ: Forklift Kiralama ve Kaldırma Kamyonu Kiralama, Yükleme ve boşaltma, boyut ve ağırlık sınırı olmaksızın, Taşımacılık ve palet platformları, Kaldırma & Taşıma kamyonları, kaldırma makineleri nakliyesi, özel kamyonlarla yük asansörleri. 1985’ten beri çalışıyoruz.. Tüm forkliftleriniz için bize İNANIN

 6. CANTINIAU LEVAGE MANUTENTION & TRANSPORTS EXCEPTIONNELS

  Fransa

  CANTINIAU yük kaldırma taşıma şirketi yük kaldırma, taşıma, yük kaldırma araçları kiralama hizmeti, ağır ve yüksek yük taşımacılığında uzmandır. Şantiyelerde, kamusal altyapı çalışmalarında, inşaatlarda ve endüstride römorkta taşıma, yük kaldırma, köprülü vinç ve taşıma alanlarında faaliyet gösteriyoruz. Ayrıca sürücülü taşıma araçları kiralama hizmeti de sunuyoruz: vinçler, vinçli yük arabaları, forkliftler, sepetli vinçler ya da forklift ya da (sürücüsüz) sepetli vinç temini.

 7. ROTHERMEL CHARLES

  Fransa

  Charles Rotherme kurumları sanayi için 40 yıldır özel kabinler (standart veya sipariş üzerine) üretir : - kaldırma ve taşıma cihazları için kumanda kabinleri, hareketli köprüler, vinçler, stackers ve döner kepçeler – liman donanımları için kabinler - elektrikli kabinler ve schelter – bilgiişlem donanımları ve kumanda panelleri için kabinler – sanayi tesisatlar için kumanda kabinler ve tribünler - Dispatching odası – Kumanda ve kontrol kürsüleri.

 8. REYTES VINÇ SISTEMLERI

  Türkiye

  Firmamız, vinç üretimi alanında uzmanlaşmış bir şirket olarak hizmet vermektedir. En son teknolojileri kullanarak üretilen vinçlerimiz, güvenilir, dayanıklı ve kullanımı kolaydır. Müşterilerimize, ihtiyacı olan her türlü vinç çözümleri sunuyoruz. Ayrıca, profesyonel kurulum ve bakım hizmetleri de sunmaktayız. Bize güvenebilirsiniz, sizlere en iyi hizmeti sunmak için elimizden geleni yapacağız.

 1. A.C. OZFATIHLER CRANE LTD

  Türkiye

  A.C. OZFATIHLER CRANE LTD, yılında kurulan ve Vinç ve taşıma köprüsü sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. sehpalı vinç, döner köprü lave-maıns, oklu vinçler, ticari mal kaldırma yürür köprü vinci için sökülebilir parça ve aksesuarlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Konya, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 2. SIBRE FRANCE

  Fransa

  SIBRE FRANCE, yılında kurulan ve Vinç ve taşıma köprüsü sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Mekanik kavrama aletleri, endüstriyel frenler, Mekanik kavrama aletleri, sanayi amortisörleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Saint Etienne, Fransa 'de bulunmaktadır.

 3. DEWINCH CRANE SYSTEMS

  Türkiye

  DEWINCH CRANE SYSTEMS, yılında kurulan ve Köprü vinçleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kaldırma - ekipmanlar ve aksesuarlar, Vinç ve taşıma köprüsü, sehpalı vinç, döner köprü lave-maıns, Kaldırma - ekipmanlar ve aksesuarlar, Vinç ve taşıma köprüsü sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Konya, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 4. KARL GEORG STAHLHERSTELLUNGS- UND VERARBEITUNGS GMBH

  Almanya

  KARL GEORG STAHLHERSTELLUNGS- UND VERARBEITUNGS GMBH, yılında kurulan ve Vinç ve taşıma köprüsü sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar, Vinç aksesuarları, küçük rulolar, Tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar, kasnaklar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ingelbach-Bahnhof, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. SEIFERT KRANBAU UND ELEKTROTECHNIK

  Almanya

  SEIFERT KRANBAU UND ELEKTROTECHNIK, yılında kurulan ve Vinç ve taşıma köprüsü sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Wilnsdorf, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. STMO TRANSPORTS LEVAGE MANUTENTION

  Fransa

  STMO TRANSPORTS LEVAGE MANUTENTION, yılında kurulan ve Vinç ve taşıma köprüsü sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Sartrouville, Fransa 'de bulunmaktadır.

 7. RO-TECH KG

  Almanya

  RO-TECH KG, yılında kurulan ve Vinç ve taşıma köprüsü sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Ruhpolding, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. CANDIROGLU CRANE

  Türkiye

  CANDIROGLU CRANE, yılında kurulan ve Vinç ve taşıma köprüsü sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. döner köprü lave-maıns, sehpalı vinç sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kocaeli, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 9. DRAGON FÖRDERTECHNIK GMBH

  Almanya

  DRAGON FÖRDERTECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Vinç ve taşıma köprüsü sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Nittenau, Almanya 'de bulunmaktadır.

 10. SERVPOWER GMBH

  Avusturya

  SERVPOWER GMBH, yılında kurulan ve Vinç ve taşıma köprüsü sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Marchtrenk, Avusturya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Vinç ve taşıma köprüsü - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

997 Şirketler