• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • vinçler

Sonuçlar

Vinçler - Ithalat/Ihracat

 1. ABUS KRANSYSTEME GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  ABUS, Avrupa'nın önde gelen kapalı alan vinç üreticilerinden biridir. Bu aile şirketi, standart bileşenlere ve vinç konfigürasyonlarına dayalı olarak özel çözümler sunmaktadır. Performans yeterliliği, tüm değer yaratma sürecini kapsamaktadır. Yönetim merkezi Gummersbach'ta olan şirket birden çok tesiste geliştirme ve üretim yapmaktadır. ABUS kapalı alan vinç sistemleri, 80 kg ile 120 ton arasındaki tüm yük aralığını kapsamakta ve çok çeşitli mekan geometrilerine ve sistem gereksinimlerine uyarlanabilmektedir.

 2. HOVA MASCHINENBAU GMBH VAKUUM-HEBE-TECHNIK

  Avusturya

  Verified by europages badge

  HOVA Maschinenbau GmbH 20 yıldır başarıya giden yolda ilerliyor. Schrittmacher, kaliteli ürünler için Avusturya ulusal amblemi ve Julius Ödülü de dahil olmak üzere çok sayıda ödülün yanı sıra EN ISO9001: 2015'e göre sertifikasyon. HOVA, vinç kaldırma sistemleri ve otomatik transfer sistemleri konusunda uzmanlaşmıştır. Ayrıca ahşap, cam, metal, plastik ve taş için manuel kılavuzlu elleçleme ekipmanları. Gereksinimlere bağlı olarak, yük vakumla, mıknatıslarla veya tek kişilik kullanım için tutma kollu ayrı tutamaklarla alınır. Komple bir tedarikçi olarak sistemler, gereksinimlere bağlı olarak düzgün çalışan döner vinçler veya raylı sistemler ile üretilmektedir. Tek elden kalite ve hizmet şirketin hizmet yelpazesi, komple sistemlerin planlanması, projelendirilmesi, inşası ve montajının yanı sıra döner vinçlerin ve raylı sistemlerin üretimini de kapsamaktadır. Vakumlu kaldırma teknolojisi alanında, HOVAMAT kaldırma cihazları cam, metal, taş, ahşap ve plastik sektörlerinde büyük ve ağır parçaların taşınmasını kolaylaştırır. Cam, pencere, çelik, alüminyum, ahşap, taş veya plastik – HOVAMAT vakumlu kaldırıcıları ile neredeyse her türlü taşıma malzemesi güvenli ve nazik bir şekilde taşınabilir. Kaldırma ekipmanının kompakt ve ergonomik tasarımı maksimum kullanım kolaylığı sağlar. Akıllı kumanda, çalışma hatalarını en aza indirir. Tüm vakumlu kaldırıcılar en yüksek kalite ve güvenlik standartlarına göre üretilmektedir..

 3. ZEYTAS CELIK MAKINA SAN. VE TIC. A.S.

  Türkiye

  Verified by europages badge

  Zeytaş Steel Machinery, 2016 yılından bu yana Almanya, Fransa, Kuzey Irak, Etiyopya ve Ege Bölgesi gibi küresel pazarlardaki müşterilerine Zeytaş kalitesini istikrarlı bir şekilde sunarak proje bazlı operasyonlarıyla öne çıkıyor. Aylık 12.000 m2 kapalı alan üretim kapasitesine sahip son teknoloji fabrikamızda nitelikli mühendislerden oluşan bir ekip ve yetkin üretim ve montaj ekipleri görev yapmaktadır. Temel uzmanlığımız çelik hangarlar, depolar, hangarlar, park alanları, depolama tesisleri ve benzeri yapıların üretimine dayanmaktadır. Hangar inşaatı alanındaki benzersiz gereksinimleri karşılamak için özel olarak tasarlanmış çeşitli proje tabanlı hizmetlerimizi keşfedin: •Çelik Konstrüksiyon •Çelik Konstrüksiyon Fabrikası •Çelik Konstrüksiyon Platformu •Çelik Konstrüksiyon Makine Platformu •Çelik Konstrüksiyon Üreticisi •Çelik Konstrüksiyon Yapılar••Çelik Konstrüksiyon Hangar ••Çelik Konstrüksiyon Vinç ••Çelik Konstrüksiyon Fabrika Binası. Kablo üretimi, biyoenerji tesisleri, tersaneler, makineler ve tekstil alanındaki liderler de dahil olmak üzere geniş bir müşteri kitlesine hizmet veren yaklaşımımız, hem yurt içinde hem de yurt dışında her projenin farklı ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde özelleştirilmiştir. En son teknoloji ve yüksek kalite standartlarına sarsılmaz bir bağlılıkla desteklenen Zeytaş Steel Machinery, sektörde aranan bir marka olarak durmakta ve proje bazında sürekli olarak olağanüstü değer sunmaktadır. Daha fazla bilgi için hemen bizimle iletişime geçin!

 4. NMG ITALIA - MOVING SOLUTIONS

  İtalya

  Verified by europages badge

  NMG ITALIA - MOVING SOLUTIONS, yılında kurulan ve Vinçlerin kaldırıcı dirsekleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Yük vagonlarına takılan vinçler, Taşıma - malzeme ve ekipman, Endüstriyel nakil, İşyeri ve fabrika taşımacılığı, vinç kiralama, JMG CRANES, vinçli kamyon kiralanması, Yük vagonlarına takılan vinçler, JEKKO CRANES sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Legnago, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. VALDAMBRINI TRASPORTI

  İtalya

  Verified by europages badge

  VALDAMBRINI TRASPORTI, yılında kurulan ve Köprü vinci sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Mal taşımacılığı, vinç, binalar için kule vinci, Mal taşımacılığı, köprülü vinç sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Arezzo, İtalya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. LOCA-GRUE

  Belçika

  Verified by europages badge

  LOCA-GRUE, yılında kurulan ve Endüstriyel ekipmanların kiralanması sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Vinç ve taşıma köprüsü, Kaldırıcının sepeti, Yük vagonlarına takılan vinçler, Yük asansörü, Vinç ve taşıma köprüsü, Kaldırıcının sepeti, vinç, vinç kiralama, Yük vagonlarına takılan vinçler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Waterloo, Belçika 'de bulunmaktadır.

 2. LIFT EXPRESS

  Belçika

  Verified by europages badge

  LIFT EXPRESS, yılında kurulan ve Uluslararası nakliyecilik sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Vinç ve taşıma köprüsü, Yük asansörü, asansörler, Vinç ve taşıma köprüsü, Kaldırma ekipmanları, vinç, vinç kiralama, Yük asansörü sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Braine-L'alleud, Belçika 'de bulunmaktadır.

 3. GEOLITH CONSULT HERMANN & LOIZENBAUER OEG

  Avusturya

  Verified by europages badge

  GEOLITH CONSULT HERMANN & LOIZENBAUER OEG, yılında kurulan ve Vinçler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Schwanberg, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 4. MAKKON MUHENDISLIK MAKINE SAN.TIC.LTD.STI.

  Türkiye

  MAKKON Vinç Sistemleri (MAKKON Crane Systems); Gezer Köprülü Vinçler, Portal Vinçler, Pergel Vinçler, Arabalı Vinçler, Monoray Vinçler, Zincirli Vinçler, Kancaaltı Ataşmanları, Transfer Arabaları, Vagon Taşıyıcıları, C-Kanca, Vinç Yürüme Yolları, Rayları ve destek konstrüksiyonları, vb. imalat ve tedariği yapmaktadır. Standart vinçlerin yanı sıra; özellikle demir çelik sektörüne sunduğumuz bobin taşıma vinci gibi özel üretim proses vinç imalatında da uzmanız. Karbon ayak izini azaltmak için çimento fabrikalarının alternatif yakıt besleme hatlarına tam otomasyonlu vinçler de üretmekteyiz. Bu vinçler sürekli ağır hizmet sınıfında (FEM 5m - ISO M8 - CMAA Class F) olup yıl boyu 7/24 çalışmaktadırlar. Ayrıca metrolar için ŞAFT VİNÇLERİ, barajlar için KAPAK VİNÇLERİ, enerji santralleri için TÜRBİN VİNÇLERİ, limanlarda kullanılan ELLEÇLEME VİNÇLERİ, HADDEHANE VİNÇLERİ, ÇÖPTEN ENERJİ vinçleri ve OTOMASYON vinçlerinin de tasarım, imalat, satış ve kurulumunu gerçekleştirmektedir. MAKKON Vinç Sistemleri, tasarım, imalat, tedarik, montaj, devreye alma ve test aşamalarında TSE'nin kalite şartlarına ve uluslararası FEM, DIN, CSA ve CMAA standartlarına uymaktadır. Sahip olduğumuz kalite sertifikalarımız: ISO 9001: 2015, ISO 14001: 2015, ISO 45011: 2018, CE Sertifikası, EN 1090, EN ISO 3834-2, WPQR (Kaynak Prosedürü Yeterlilik Test Sertifikaları), EN ISO 9606 (Kaynakçı Yeterlilik Test Sertifikaları), Hizmet Yeterlilik Belgesi, TSE EN 15011, Yerli Malı Belgesi.

 5. UZMANLAR PLATFORM

  Türkiye

  UZMANLAR PLATFORM olarak araç üstü teleskobik sepetli platform, hidrolik makaslı platform, çekilebilir ve kendinden yürüyüşlü eklemli teleskobik platform ve çekilebilir teleskobik platform üretimlerini yapmaktayız. 2006 yılında kurulan ve 2013 yılından bu yana Kocaeli-Kartepe’de 10.000 m2 alan üzerinde inşa edilmiş ve 3000 m2 kapalı alana sahip fabrikamızda üretime devam etmekteyiz. Türkiye’de ISO 9001, CE ve TS EN 280 standartlarında üretimi yürüten firmamız, araç üstü teleskobik personel yükseltici makine üretim kalitesinde ilk sıralarda bulunmaktadır. Bu makinelerde Domex 700 MCE ve Domex 960 MCE yüksek mukavemetli çelik saclar ve Alman malı Rexnord bom açma ve toplama zincirleri kullanılmaktadır. Makinelerimiz, tam otomatik hidrolik kumanda blokları ile uzaktan veya sepetten kontrolü sağlayacak dijital kumanda sistemlerine sahiptir. Fly bomlu olarak üretilen modellerimiz geometrik-elektronik ve moment kontrol sistemleri sayesinde yükseklerde güvenle çalışma imkanı sağlamaktadır. 15 yılı aşkın tecrübemiz ve kalitemiz sayesinde sektörümüzde 1000’den fazla Uzmanlar Platform makineleri güvenle ve başarıyla çalışmaktadır. Ayrıca 20’den fazla ülkeye yapılan ihracatımızla ülkemize her konuda katma değer sağlıyoruz. 30 ile 45 metre yükseklik aralığında üretim/satış adedinde Türkiye’de lider olan firmamız bu alanda Türkiye ihracatının %37’lik kısmını gerçekleştirerek ihracatta lider konuma gelmiştir.

 1. BEMTAS KULE VINC

  Türkiye

  Türkiye İnşaat sektöründe, 1985 yılından günümüze kadar faaliyet gösteren BEMTAŞ, gerek yurt içi, gerekse yurt dışında bir çok projeye başarıyla imza atmıştır. 1997 yılında, Türkiye genelinde Kule Vinç konusunda ki ihtiyacı fark ederek bu yönde çalışmalarına ağırlık vermiş, inşaatçı geçmişi ve birikimiyle edinmiş olduğu tecrübeleri Kule Vinç satış ve satış sonrası teknik destek hizmetleri ile bütünleştirerek uzmanlaşmıştır. Kuruluşundan günümüze kadar olan süreçte dürüst ve ilkeli çalışma sisteminden hiç bir zaman taviz vermemiştir. Hedefi güvenli satış ve satış sonrası servis hizmeti sunmak olan BEMTAŞ, şu ana kadar müşterilerinin takdirini kazanmanın haklı gururunu yaşayarak, her geçen gün daha iyi ve daha güvenilir olmak için emin adımlarla çalışmalarına devam etmektedir.

  Tüm ürünler arasında "vinçler"
 2. MAREŞAL ENGINEERING, CONSULTING AND SOFTWARE CO. LTD.

  Türkiye

  Mareşal, mühendislik temelleri üzerine kurulmuş, mühendisliğin en önemli noktaları olan detaycılık, disiplin ve üstün kaliteyi, bunu en çok değer verdiği unsur olan müşteri memnuniyeti ile birleştirerek profesyonel hizmet veren en yeni ve en güvenli limanlardandır. Mareşal Mühendislik geniş mavi yaka, tecrübeli ve bilgili üst kadrosu ile üretim, imalat ve inşaat alanında faaliyet gösteren işletmelere kaynaklı imalat altında makine imalatları, revizyonları ve çelik konstrüksiyon konularında alt yüklenicilik yapmaktadır. Çehresini geliştirmek ve ortalama şirketlerle arasındaki farkı ispatlamak, müşterilerine daha iyisini sunmak adına bilgisayar ortamında 3 boyutlu tasarımlar, statik ve dinamik analizler ile Ar- Ge hizmeti de sunarak kusursuz işler ortaya koymaktadır. Uluslararası müşterileri için Alman disiplini ile profesyonel alt yüklenici hizmeti verebilecek sisteme sahiptir. Profesyonel kadrosu ve mühendislik bilgisi ile yüklenici firmanın bütün sorumluluklarını kaldırabilecek kadar güçlü bilgi ve birikime, yaptığı çalışmalar ve bitirdiği projeler ile üstün tecrübelere sahiptir. Garantili ve ispatlanmış hizmet anlayışı sayesinde Mareşal, Türkiye’nin en elit şirketleri ile çalışmakta, başarılarında en büyük aktör olarak güçlerine güç katmakla gururluyuz. Müşteri memnuniyetini en temel ilkemiz olarak siz değerli uluslararası müşterilerimize sunuyoruz. En iyiler Mareşal ile çalışır. Birlikte çalışabilmek dileği ile...

 1. AVA MEKATRONIK

  Türkiye

  AVA MEKATRONİK A.Ş. 25 Yıllık Profesyonel kariyerimizin bize kazandırdığı bilgi ve tecrübeleri AVA MEKATRONİK A.Ş. kurumsal yapısı bünyesinde harmanlayarak siz değerli paydaşlarımızın hizmetine sunmanın haklı gururunu ve heyecanını yaşıyoruz. Endüstriyel elektronik ve otomasyon alanında gelişen teknolojiyi yakından takip ederek iş ortaklarımıza çözümler üretmeyi ilke edindik. Tecrübeli ve dinamik kadromuz, uzman teknik desteğimiz ve çözüm ortaklarımız ile alternatif çözümler sunmaktayız. https: //avamekatronik.com/ https: //www.linkedin.com/company/avamekatronikas/? viewAsMember=true https: //www.instagram.com/avamekatronik/ +REMdevice Vinç ve kaldırma sistemleri için uzaktan kumanda (Remote Control) , indüksiyon şarj sistemli. https: //www.remdevice.com/en/ + SIRENA Sirenler, Kornalar, Buzzerler, Ziller Motorlu sirenler , İkaz lambaları flaşörler, Trafik lambaları Atex ürünler, https: //www.sirena.it/en/ +POSEICO Tristöler, Diyotlar, Modül tristörler , Soğutucu sistemleri, Konvertörler https: //powerelectronics.poseico.com/ + INFINEON IGBT, Tristöler, Diyotlar, Modül tristörler , Soğutucu sistemleri, https: //www.infineon.com/cms/en/ +CD AUTOMATION Tristörlü kontaktörler SSR ler https: //www.cdautomation.com/ +MERSEN LITTELFUSE Hızlı sigortalar, Normal sigortalar Özel amaçlı sigortalar https: //ep-us.mersen.com/products VE DAHA FAZLASI İÇİN WEB SİTEMİZİ İNCELEMEYİ UNUTMAYINIZ.

 2. OZARAR HOIST & CRANE

  Türkiye

  Özarar Kaldırma Makinaları Sanayi A.Ş. 1959 yılında İstanbul’da, çelik konstrüksiyon ve üretimine başlamıştır. Bugün 3 kıtaya hizmet vermektedir.Uluslararası standartlara uygun çalışmalarla yüksek kalite, yüksek güvenlik ve yüksek teknoloji ile hazırlanan ürünler ülke sanayisinde geniş kullanım alanı bulmuştur.Kaliteli ve güvenli üretimimizi American Systems Registrar gözetmenliğinde alınan ISO 9001: 2000 kalite sistem yönetimi belgesi ve Germanischer Lloyd Industry Service gözetmenliğinde alınan CE belgesiyle de perçinleyerek daima daha ileriyi, daha kaliteliyi, daha güvenliyi hedef alan çalışmalarımız, müşterilerimizin bizlere olan güveniyle devam etmektedir.Standart vinç üretimlerimizin yanında müşterilerimizin istek ve ihtiyaçlarına göre hazırlanan özel üretimlerimiz, üretiminden satış sonrası destek hizmetlerine kadar her zaman müşterilerimizle el ele çalışmalarımızı yürütmekteyiz.

 3. MDS MACHINERY

  Türkiye

  MDS Makina sektörde 25 yılın verdiği tecrübe ve güvenle Vinç, Caraskal İmalatı, Konveyör Sistemleri , Konveyör Ekipmanları imalatı yapan bir mühendislik firmasıdır. MDS Makina müşterilerinin özel ihtiyaçlarına göre dizayn ettiği yalın ekonomik çözümlerle işletmelerin verimlilik artışına katkı sağlamaktadır. Uzmanlık ve tecrübemizin en önemli göstergesi firmamızdan memnun kalmış olan yüzlerce müşterilerimizdir. Yüksek kaliteli ürünlerimizden bazıları Monoray Vinç, Köprülü Vinç, Yük Asansörü, Pergel Vinç, Dikey Açılan Büyük Depo ve Asansör Kapıları, Konveyör, Akordiyon Konveyör, Yükleme Konveyörü, PVC Bantlı Konveyör, Modüler Bantlı Konveyör, Kauçuk Bantlı Konveyör, Teflon Bantlı Konveyör, Asetal Bantlı Konveyör, Konveyör Yedek Parçaları, Maden Rulosu, Konveyör Rulosu. Yüksek kaliteli, ekonomik ürünlerimizle tanışmak için teklif isteyiniz.

 4. RAMA ALQUILER Y VENTA DE MAQUINARIA

  İspanya

  Kaldırma sistemleri sunucusu Rama, mobil kaldırma platformları alanında uzmanlaşmış bir kuruluş olup kaldırma platformları, ağır yük kaldırma makinelerinin ve cihazlarının kiralanması ve satışı hizmetleri sunmaktadır. Son yıllarda ürün kataloğumuza toprak hafriyatına yönelik makinelerden yeni bir ürününün katılımını sağladık, 50'den fazla tipte şantiye makinesi (ekskavatörler, havalı tabancalar, damperler, çeşitli iş makineleri, ...) satışını ve kiralanmasını yapmaktayız. Danışmanlık, lojistik işlemleri, bakım ve onarım işlemleri de dahil komple bir hizmet sunmaktayız.

 5. RAYDEM%VINÇMAKSAN

  Türkiye

  Ülkemizin kalkınması göz önünde bulundurularak, ihracat yapmakta olduğumuz ülke alanını her geçen yıl büyütmeyi planlayan firmamız yurt dışı bayiliklerine önem vermekte ve bu önemi bayiliklerine yenilerini ekleyerek göstermektedir.Cezayir, Ürdün, Mısır, Tunus, Filistin, Fas, Irak ve Suudi Arabistan gibi dış pazarlara hitap etmekte olup ülkemize katkıda bulunmayı prensip haline getirmiş bulunmaktayız.İmalat grubumuz 1 tondan 50 tona kadar fabrika içi vinç makineleri ve 5 tondan 150 tona kadar açık saha portal vinç makineleri üretilmektedir. İlke edindiğimiz öncelikli hedef yüksek kalite, satış sonrası destek, yedek parça ve fiyat politikasında müşteri memnuniyeti sağlamaktır. Makine kapasitemizi daha fazla alana taşımak ve üretim kapasitemizi arttırmaktır.Dış ticaret olarak Pazar alanımızı genişletme ve kalkınmış olan ülkemize daha fazla fayda sağlayabilmektir.Eğitimli ve deneyimli kadrosuyla müşterilerimize her zaman en iyiyi ve en uygunu sunmak hedeflerimizdir.

 6. COŞKUN VINÇ KIRALAMA

  Türkiye

  COŞKUN VİNÇ, kiralık vinç , hiyap, sepetli platform, hidrolik mobil vinç(mobil crane), kamyonlu vinç(truck crane), teleskobik vinç kiralama, kiralık hiyap, kiralık katlanır bomlu mobil vinç (hydraulic mobil crane) ürün gruplarında vinç kiralama hizmeti vermektedir. COŞKUN Vinç’in yaptığı işleri niteliksel olarak ifade edecek olursak; • Özellikle sanayi endüstrisinde kullanılan makineler (torna tezgahları, matbaa makineleri vb.) ‘in montaj ve nakli, • GSM ve uydu direklerinin dikilmesi , Çatı montajı, • Elektrik trafosu, köşk ve pano montajı, • Her türlü inşaat demiri ve konteyneri ve malzemesinin nakli, • Yükleme boşaltma işleri, (tahmil - tahliye)• Damper ve kasa yükleme-indirme işleri, • İş Makinelerinin söküm ve montajı, • Sac yükleme ve indirme işleri, • Altyapı hizmetleri kapsamında yer alan su borusu, doğalgaz borusu, • Kanalizasyon büzleri, içme, sulama borularının nakliyesi ve montajı, • İnşaat sektörünün faaliyet alanı içinde yer alan köprü ayaklarının dikilmesi ve montaji

 7. YASAR MACHINERY

  Türkiye

  1974 yılında kurulmuş olup; günümüzde sektöre damgasını vurmanın haklı gururunu üzerinde taşımaktadır.Gaziantep Örnek Sanayi Sitesinde toplam 4000 metrekare alan üzerinde kurulu firmamız sanayinin ihtiyaç duyduğuKesme Makinaları, Soğutma Sistemleri, Testere ve Endüstriyel Bıçak üretimi yapmaktadır.Fiyat uygunluğu ve dürüst çalışmayı kendine ilke edinmiş olan firmamız kalite anlayışına sadık kalarak konusunda sürekli araştırma, geliştirme, kalite ve üretim standartlarına uyarak seçkin bir isme sahip olmuştur.

 8. MARBEYAZ

  Türkiye

  Yapı - Tek Çelik Sanayinin , dövme , talaşlı imalat ve kaynak işlerimde ki tecrübesi sayesinde aşağıda listelenenler dahil olmak üzere bir çok türbin parçası üretimi yapılmaktadır. - Draft Tüpleri - Doldurma ve Boşaltma Boruları - Çıkış kanalları - Enjektörler / Nozüller - Boru Kılıfları - Türbinler ( 0, 1 MW ile 20 MW arası yatay veya dikey ) _Pelton _Francis _Turgo Yapı - Tek Çelik Sanayi müşterileriyle birlikte çalışarak , tüm türbin bileşen parçalarının en yüksek performansı için optimizasyonunu sağlamaktadır. Yapı - Tek Çelik Sanayi , tek tipte su akış oranları ve hız faktörleri gibi faktörlerin önemini çok iyi bilmektedir. Hidro - türbinlerin bileşen parçalarınıda sizlere sunan Yapı - Tek Çelik Sanayi , en sıkı kalite gereklerini dahi daima sağlamaktadır.

 1. CANBEY VINÇ KIRALAMA

  Türkiye

  Firmamız Vinç ve diğer iş makinelerinin kiralama hizmetleri alanında faaliyet göstermektedir. Geçmiş sektör deneyimimizin sağladığı avantajların yanı sıra, global gelişmeleri de gün be gün takip edip, firma profilimizi bu kapsamda güncellemekteyiz. Tüm iş makinesi ve vinç ihtiyaçlarınız için kapsamlı çözümler firmamızca sunulmakta olup, her boyuttaki iş için gerekli tedariki yapabilmekteyiz. İdari kadromuz ihtiyaçlarınızın tespit edilip, en uygun makinenin tarafınıza tahsis edilmesi konusunda kapsamlı desteği sunmakta, gerekirse size özel çözümler geliştirilmesi noktasında gerekli çalışmaları da yapabilmekteyiz. Firmamızda ihtiyacınıza yönelik bir çözüm mutlaka bulunacaktır, ancak yine size bu noktada açık kapı sunuyor, özel işler için taleplerinize uygun çözümler üretebileceğimizi öngörüyoruz. Firmamız, her ihtiyaç için en doğru maliyetlerle kiralık vinç hizmeti sunmaktadır. Hizmetlerimiz kapsamında ihtiyacınızın ebatı ve vasfı ne olursa olsun uygun bir çözüm üretilebilmektedir. Makine parkımızda sınıfının en gelişmiş araçları bulunmakta olup, her ihtiyaca en uygun çözümleri üretebilecek vasıflara fazlasıyla sahiptir. Ayrıca personelimiz sürekli sektörde mesai harcamakta olup, işine oldukça hakim kişilerdir. Kiralık vinç hizmeti alarak personel dahil tüm ihtiyaçlarınızı karşılamış olur, en uygun maliyetlerle çözüme kavuşursunuz. Vinç kiralama hizmetleriniz için firmamızı tercih ederek, yüksek kalitede güvenilir ve hızlı Kiralık Vinç Hizmeti alabilirsiniz.

 2. HASKAYHAN MACHINERY FORKLIFT CRANE MANLIFT

  Türkiye

  HASKAYHAN MAKİNA tüm Türkiye'de ve yurt dışı projelerde her türlü akülü, dizel ve lpg li forkliftler, istif makinaları, transpaletler, reachtrucklar, konteyner, manlift, vinç, platform satış ve kiralama hizmeti ve bu makinelere ait servis ve yedek parça temini yapmaktadır. Depo ve lojistik hizmetleri, rampalı nakliye ve oto kurtarıcı hizmetleri vermektedir. Komple tahmil, tahliye, yükleme boşaltma, nakliye hizmetleri vermektedir. Linde, still, jungheinrich TCM, Komatsu, Doosan, Yale, Hyster, Clark marka forkliftler, JLG, Genie, Haulotte, Dingli, Snorkel, Sinoboom, ELS marka manliftler kiraya vermekteyiz. Yeni ve kullanılmış makine satışı ve filo kiralama hizmetlerimiz profesyonel servis ekibiimiz ve kaliteli makine parkımızla devam etmektedir.

 3. CANBEY KIRALIK VINC ISTANBUL

  Türkiye

  Firmamız İstanbul’un her bölgesinde kiralık vinç hizmeti vermektedir. İstanbul Avrupa yakası vinç kiralama konusunda bilinen bir firma olan Canbey Vinç, sektörde bir çok projeyi başarıyla tamamlamıştır. Sepetli, mobil ve kancalı vinç gibi bir çok vinç çeşidiyle hizmetlerine devam eden firmamız, kaliteli hizmeti ekonomik maliyetlerle sizlere ulaştırıyor. Vinç kiralama hizmeti almak için uygun kiralık mobil vinç ve sepetli vinç kiralama fiyatları ile bilinen Canbey Vinç Kiralama İstanbul firmasını arayınız. Vinç kiralama hizmetleri sağlamakta olan firmamız yılların deneyimi ile bu hizmetleri veriyor. Haliyle kaliteden de asla ödün vermeyen bir çalışma prensibi benimsemektedir. Sizler de dilediğiniz zaman rahatlıkla bu deneyimlerden yararlanabilir kaliteli araçlar ile işlerinizin kısa bir süre içerisinde tamamlanmasına yardımcı olabilirsiniz. Tüm bu hizmetleri uygun ödeme koşulları ile alabilirsiniz. Avrupa yakası vinç kiralama hizmetlerimizde de bazı ilkelere uygun olarak sektörde varlığımızı idame ettirmekte olup mesleki yeterliliğimiz mesleki saygınlığımız ve mali yeterliliğimiz sorgulanamamaktadır. Mevcut imkanlarımızı daha yararlı bir şekilde kullanabilmek için taşıma sistemlerimizin ve birbirlerinin tamamlayıcısı olan ürün gruplarının ve ikame edilen malların da aynı biçimde sorumluluk ve yükümlülüklerinin tespitini eksiksiz profesyonel bakış açısıyla yerine getirmekteyizdir.

 4. ILHANLAR VINC KIRALAMA

  Türkiye

  Vinç Kiralama, Sektörde profesyonel bütün sertifikaları bünyesinde bulunduran operatörlerimiz, müşterilerimizin ihtiyaçlarına en uygun kapasite ve son teknoloji uygun olan araç filomuzla birlikte indirme, bindirme ve taşıma işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Modern kaldırma sistemleri donanımı bulunan araçlarımızı ağır yük nakliyat ihtiyacı olan sektörlerdeki firmalara hizmet sağlayan önder firmalardan biriyiz. İndirme, kaldırma ve taşıma ihtiyaçlarınız ne olursa olsun işinizin etkin bir proje olması ve değerinin yükselmesi için gereken ekipman ve hizmeti her an sağlamaktayız. Ağır yükleri ulaşılması güç yerlere ulaştırmak için özverileri çalışmalarımıza her zaman durmaksızın devam ediyoruz. Her inşaat alanında bu hizmetleri görebilirsiniz. Araçlarımızı kullanarak iş yükünüzü hafifletebilirsiniz. Bu hızlı uygulamalar sayesinde zaman kazanırsınız. Sahip olduğumuz farklı tipteki araçlarımızla siz değerli müşterilerimize uygun çözümler üretiyoruz. Detaylar için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

 5. SEPETLI VINÇ SEPETLIVINC.ORG

  Türkiye

  Sepetli vinç firması http: //www.sepetlivinc.org Yılmazlar Vinç İstanbul Kiralık vinç Servisi her türlü vinç kiralama hizmeti vermektedir. Araç filomuz sizin tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak düzeyde olup İstanbul Kiralık Vinç hizmetimiz stanbulun tüm bölgelerinde 7/24 saat devam etmektedir. Kamyonlu vinçler yük boşaltma yükleme yapma fabrikada tır kamyon boşaltma da makina montajı vinçli, taşımalı nakliyeli vinç icra işlerinde nakliyatlı vinç hizmeti afiş bina boyama elektrik direğine çıkma gibi Kiralık vinç hizmet ağımızda kiralık sepetli vinçlerimiz size bir telefon kadar yakın Kiralık Sepetli vinç http: //www.sepetlivinc.org istanbul Kiralık Sepetli vinç , sepetli vinç kiralama , garantili sepetli vinç hizmeti, tüm kiralık sepetli vinç hizmetlerini garantili bir şekilde vermekteyiz. tüm icralık işlerinizde veya ihtiyaç duyduğunuz her alanda yılmazlar vinç kiralama servisi sizlere 90 tonluk vinlerle de 7/24 hizmet sunmaktadır. http: //www.sepetlivinc.org

 6. YMC VINÇ

  Türkiye

  YMC Vinç olarak 20 yılı aşkın süredir endüstriyel pergel vinçleri, çift kiriş tavan vinçleri, portal vinçler ve monoray tavan vinçleri gibi vinç çözümleri sunuyoruz. Uzman kadromuzla satış sonrası teknik servis, vinç revizyonu ve kurulumu hizmetleri de vermekteyiz.

 7. DESTEK VINÇ

  Türkiye

  DESTEK PLATFORM ’Olarak; Türkiye’nin önde gelen inşaat sanayi ve taahhüt firmalarına her türlü kiralık vinç ve platform hizmetlerini vermekteyiz.. Dürüst tecrübeli ekip ve operatörler ile 24 saat güvenle hizmetinizdeyiz.

 8. TMS VINC MEKANIK MAKINE SAN. VE TIC. LTD. STI

  Türkiye

  Tms vi̇nç ürün ve faali̇yetleri̇tavan vi̇nçleri̇• tek ki̇ri̇şli̇ tavan vi̇nçleri̇• çi̇ft ki̇ri̇şli̇ tavan vi̇nçleri̇portal vi̇nçler• tek ki̇ri̇ş portal vi̇nçler• çi̇ft ki̇ri̇ş portal vi̇nçler• semi̇-portal vi̇nçlerli̇man vi̇nçleri̇pergel vi̇nçlermonoray vi̇nç si̇stemleri̇transfer arabalarihalatli vi̇nçlerzi̇nci̇rli̇ vi̇nçlervi̇nç enerji̇ besleme si̇stemleri̇• enerji̇ barasi• c profi̇l feston si̇stemleri̇• kablo sarma tamburlariuzaktan kumanda si̇stemleri̇vi̇nç yedek parçavi̇nç servi̇s ve bakim hi̇zmetleri̇

 9. GÜNEŞ MAKINA

  Türkiye

  üke, Kaldırmaya, Taşımaya, Çekmeye maruz Kanca, Fırdöndü, Makara, Liftin, Zincir, Mapa, Kilit, Halat, Sapan v.b. gibi malzemeler test edilip, sertifikalandırılmaktadır. Ayrıca TSE tarafından kalibrasyonu yapılan Test Makinamızla dışarıdan gelen mamullerin Çekme Testlerinde de Müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

 10. VOLQUETES PONFERRADA SL

  İspanya

  Sipariş üzerine her tür kamyon kasası üretimi, özel olarak 14 metreye kadar uzunlukta kasa üretimi. HMF marka vinç alım-satımı.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Vinçler - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

4.357 Şirketler