• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • vinçlerin kaldırıcı dirsekleri

Sonuçlar

Vinçlerin kaldırıcı dirsekleri - Ithalat/Ihracat

 1. MIDOLINI FRATELLI S.P.A.

  İtalya

  Verified by europages badge

  Midolini F.lli, mobil vinçler, hava platformları kiralama faaliyetleri aracılığıyla kaldırma hizmetleri vererek, fizibilite ve projelendirme çalışmaları da dahil anahtar teslim işler gerçekleştirir. Şirketin faaliyetleri, çelik, imalat, kimya veya petrokimya endüstrileri, sivil ve endüstriyel şantiyeler, ağır marangozluk şirketleri, tersaneler, limanlar ve küçük ve büyük kaldırma gerektiren tüm üretim veya hizmet tesislerine uzanmaktadır.

 2. DAL FORNO SRL

  İtalya

  Verified by europages badge

  Mermer ve granit sektörü için vantuzlar, pergel vinçler, askılı sistemler, elektrikli zincirli vinçler, vakumlu kaldırma sistemleri ve taşıma ekipmanları dahil olmak üzere kaldırma ve taşıma malzemelerine uygun eksiksiz tesis ve ekipman tedariği. Ürünlerimiz, vantuz kaldırma sektöründe uzun yıllara dayanan saha deneyimi ve taahhüdü ile garanti edilen en yüksek güvenlik ve kalite standartlarına göre tasarlanır.

 3. NMG ITALIA - MOVING SOLUTIONS

  İtalya

  Verified by europages badge

  NMG ITALIA - MOVING SOLUTIONS, yılında kurulan ve Vinçlerin kaldırıcı dirsekleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Yük vagonlarına takılan vinçler, Taşıma - malzeme ve ekipman, Endüstriyel nakil, İşyeri ve fabrika taşımacılığı, vinç kiralama, JMG CRANES, vinçli kamyon kiralanması, Yük vagonlarına takılan vinçler, JEKKO CRANES sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Legnago, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. LORTEL

  Lüksemburg

  Verified by europages badge

  LORTEL, yılında kurulan ve Kaldırma - ekipmanlar ve aksesuarlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Vinçlerin kaldırıcı dirsekleri, Kablo aksesuarları, Zincirler, Kaldırıcılar ve vinçler, Emniyet kemerleri, Kaldırma ve İstifleme ekleme parçaları, Nakledilebilir vinçler, Vinçlerin kaldırıcı dirsekleri, Kablo aksesuarları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bettembourg, Lüksemburg 'de bulunmaktadır.

 5. AMIO LEVAGE

  Fransa

  ANCENIS (44) şehrinde yerleşik olan AMIO şirketi, birkaç kilodan başlayarak 120 tonu aşan kapasiteye ulaşan bir kaldırma aletleri serisi sunmaktadır. AMIO şirketi şu ürünlerin dağıtımını yapmaktadır: OMIS/AMIOLEVAGE gezer köprülü vinçler, portal vinçler ve yarı portal vinçler, DONATI, STAHL, MISIA marka elektrikli şaryo ve palangalar (zincirli veya kablolu), DONATI marka, duvara veya varil üzerine sabitlenmiş vinçler, ERIKKILA hafif yük yükleme-boşaltma sistemleri ve IKUSI telsiz kumandalar. AMIO şirketi etüt ofisi sayesinde doğrudan sizin kullanımınız için çalışılmış mekanik sıkıştırmalı, vakum kavramalı veya elektro mıknatıslı askı sistemleri ile yükleme-boşaltma gereçleri sunar. Yükleme araçlarımızın kurulumu ve bakımı ile ilgili tüm hizmetlerimiz, tamamı Yükleme Araçları Kontrolörü sertifikasına sahip olan teknisyenlerimiz tarafından gerçekleştirilmektedir. Fransa'nın Bretonya ve Pays de Loire bölgelerinde 2008 yılından beri yaklaşık 300 adet OMIS/AMIOLEVAGE gezer köprülü vinç montajı yaptık.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. GRANDI TRASPORTI

  İtalya

  Taşımacılık sektöründe 30 yıldan uzun süredir faaliyet gösteren Grandi Trasporti Srl şirketi, 300 birimlik açık ve branda kasalı kamyonlar, çekicili konvoylar, alçaltılmış ve ekstra alçaltılmış kasalı taşıyıcılar, özel amaçlı römork ve yarı römorklar endüstriyel taşıyıcılardan oluşan bir taşıma ve yükleme filosuna sahiptir. Her türden taşıma talebine hızlı ve güvenilir çözüm bulma olanağı sağlayan kafesli teleskopik vinçlerden oluşan araç parkıyla şirket inşaat, endüstriyel ve yüksek teknolojik konstrüksiyon alanında faaliyet gösteren şirketlerle güçlü iş ilişkileri kurabilmektedir

 2. HUCHEZ TREUILS SAS

  Fransa

  HUCHEZ TREUILS SAS, yılında kurulan ve Kaldırıcılar ve vinçler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Vinçlerin kaldırıcı dirsekleri, Vinç destekleyicileri, Vinçlerin kaldırıcı dirsekleri, Vinç destekleyicileri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ferrieres, Fransa 'de bulunmaktadır.

 3. CASELLA MANUT.SERVICE SRL

  İtalya

  CASELLA MANUT.SERVICE SRL, yılında kurulan ve Vinçlerin kaldırıcı dirsekleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Robassomero, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. AGRI SAV

  İtalya

  AGRI SAV, yılında kurulan ve Vinçlerin kaldırıcı dirsekleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çiftlik makineleri, Çiftlik makineleri, çalı temizleme makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Savigliano, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. COMEGE

  Fransa

  COMEGE, yılında kurulan ve Vinç destekleyicileri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Vinçlerin kaldırıcı dirsekleri, Kaldırma - ekipmanlar ve aksesuarlar, Kaldırıcı taşıtlar, Nakledilebilir vinçler, Vinçlerin kaldırıcı dirsekleri, Kaldırma - ekipmanlar ve aksesuarlar, Kaldırıcı taşıtlar, Nakledilebilir vinçler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Saint-Germain-Du-Plain, Fransa 'de bulunmaktadır.

 1. CARINATO AUTOGRU SRL

  İtalya

  CARINATO AUTOGRU SRL, yılında kurulan ve Vinçlerin kaldırıcı dirsekleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. vinçli yürür araç kiralanması sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Cornuda, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. STARTER

  Fransa

  STARTER, yılında kurulan ve Taşıma - malzeme ve ekipman sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Vinçlerin kaldırıcı dirsekleri, Kaldırma ekipmanları, Vinçlerin kaldırıcı dirsekleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Saint Ouen L'aumône, Fransa 'de bulunmaktadır.

 1. FLOTECH

  Lüksemburg

  FLOTECH, yılında kurulan ve Vinç ve taşıma köprüsü sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Kaldırma - ekipmanlar ve aksesuarlar, Vinçlerin kaldırıcı dirsekleri, Kaldırma - ekipmanlar ve aksesuarlar, makaralar, Vinçlerin kaldırıcı dirsekleri, palangalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Foetz, Lüksemburg 'de bulunmaktadır.

 2. ARCOMET

  Belçika

  ARCOMET, yılında kurulan ve Vinç ve taşıma köprüsü sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Yapı/bina vinçleri, Vinçlerin kaldırıcı dirsekleri, Yapı/bina vinçleri, vinç inşaatı, musluk, Vinçlerin kaldırıcı dirsekleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Beringen, Belçika 'de bulunmaktadır.

 3. AS DI VITO LABRUNA E C. SAS

  İtalya

  AS DI VITO LABRUNA E C. SAS, yılında kurulan ve Dizel motorlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Deniz motorları, Vinçlerin kaldırıcı dirsekleri, elektrojen gruplar, Deniz motorları, hava platformları, Vinçlerin kaldırıcı dirsekleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Monopoli, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. BENELLI CRANE E PLATFORM SRL

  İtalya

  BENELLI CRANE E PLATFORM SRL, yılında kurulan ve Vinçlerin kaldırıcı dirsekleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Yapı/bina vinçleri, ticari malları kaldırma kamyonları için vinçler, binalar için havacılık platformları, Yapı/bina vinçleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Poviglio, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. BVS CRANES

  Türkiye

  BVS CRANES, yılında kurulan ve Vinçlerin kaldırıcı dirsekleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kaldırıcılar ve vinçler, ticari malları kaldırma için vinçler, köprülü vinç, Kaldırıcılar ve vinçler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ankara, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 6. REID LIFTING FRANCE

  Fransa

  REID LIFTING FRANCE, yılında kurulan ve Taşıma - malzeme ve ekipman sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Vinçlerin kaldırıcı dirsekleri, revaklar, Vinçlerin kaldırıcı dirsekleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Saint-Nolff, Fransa 'de bulunmaktadır.

 7. FASSI GRU SPA

  İtalya

  FASSI GRU SPA, yılında kurulan ve Vinçlerin kaldırıcı dirsekleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Yapı/bina vinçleri, hidrolik vinçler, Yapı/bina vinçleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Albino, İtalya 'de bulunmaktadır.

 8. OFFICINA ARMI

  İtalya

  OFFICINA ARMI, yılında kurulan ve Vinçlerin kaldırıcı dirsekleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. araç yol ekipmanları, ticari malları kaldırmak için vinçli kamyonlar, ticari malları kaldırma vinçleri için kancalar, vinç bakımı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Funo Di Argelato, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. COMETE INDUSTRIE LEVAGE

  Fransa

  COMETE INDUSTRIE LEVAGE, yılında kurulan ve Malların taşınması için tekerlekli ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Vinçlerin kaldırıcı dirsekleri, Vinçlerin kaldırıcı dirsekleri, vinç, palangalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Anthon, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. C.C.M.G

  Fransa

  C.C.M.G, yılında kurulan ve Vinç ve taşıma köprüsü sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Vinçlerin kaldırıcı dirsekleri, Endüstriyel su tesisatı ve vanalar, Vinçlerin kaldırıcı dirsekleri, Endüstriyel su tesisatı ve vanalar, vanalar, karıştırıcılar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Etrépagny, Fransa 'de bulunmaktadır.

 3. GRU SERVICE ABRUZZO SRL

  İtalya

  GRU SERVICE ABRUZZO SRL, yılında kurulan ve Vinçlerin kaldırıcı dirsekleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Endüstriyel araç donanımı, araçlara yük kasası uygulama, panelvan düzenlemesi, panelvanlar içinde mobil atölye düzenlemeleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Spoltore, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. LEON KREMER S.À R.L.

  Lüksemburg

  LEON KREMER S.À R.L., yılında kurulan ve Kaldırma - ekipmanlar ve aksesuarlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kaldırıcının sepeti, Vinçlerin kaldırıcı dirsekleri, kaldırma tesisatlarının onarımı, Kaldırıcının sepeti, Vinçlerin kaldırıcı dirsekleri, palangalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Soleuvre, Lüksemburg 'de bulunmaktadır.

 5. MICHIELSENS

  Belçika

  MICHIELSENS, yılında kurulan ve Yapı/bina vinçleri sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. Vinçlerin kaldırıcı dirsekleri, Vinçlerin kaldırıcı dirsekleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Wijnegem, Belçika 'de bulunmaktadır.

 6. BALDINI GROUP

  İtalya

  BALDINI GROUP, yılında kurulan ve Vinçlerin kaldırıcı dirsekleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. vinçli kamyon kiralanması, hız çelikleri, kara yolunda kurtarıcı, havacılı plaqtformlarının kiralanması sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ravenna, İtalya 'de bulunmaktadır.

 7. CORMACH SRL

  İtalya

  CORMACH SRL, yılında kurulan ve Vinçlerin kaldırıcı dirsekleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. vinç sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Brescia, İtalya 'de bulunmaktadır.

 8. SPE MAINTENANCE

  Fransa

  SPE MAINTENANCE, yılında kurulan ve Vinç ve taşıma köprüsü sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Vinç destekleyicileri, Nakledilebilir vinçler, Vinçlerin kaldırıcı dirsekleri, Kaldırma ekipmanları, Vinç destekleyicileri, Nakledilebilir vinçler, Vinçlerin kaldırıcı dirsekleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Rognac, Fransa 'de bulunmaktadır.

 9. FORMENTI SRL

  İtalya

  FORMENTI SRL, yılında kurulan ve Vinçlerin kaldırıcı dirsekleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. ticari malları kaldırma vinçleri için çelik halatlar, ticari malları kaldırma için ekipmanlar, Vinç aksesuarları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Domegliara, İtalya 'de bulunmaktadır.

 10. HARRIS-WALTON LIFTING GEAR LIMITED

  Birleşik Krallık

  HARRIS-WALTON LIFTING GEAR LIMITED, yılında kurulan ve Kaldırma ve İstifleme ekleme parçaları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kaldırıcılar ve vinçler, Kaldırma - ekipmanlar ve aksesuarlar, Yükleme boşaltma rampaları, Vinçlerin kaldırıcı dirsekleri, Kaldırıcılar ve vinçler, Kaldırma - ekipmanlar ve aksesuarlar, Yükleme boşaltma rampaları, Vinçlerin kaldırıcı dirsekleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Brierley Hill, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz