• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • visable supports ukrainian companies

Sonuçlar

Visable supports ukrainian companies - Ithalat/Ihracat

 1. HEALTHY GENERATION LLC UKRAINE

  Ukrayna

  Verified by europages badge

  HEALTHY GENERATION LLC UKRAINE, yılında kurulan ve Beslenme - gıda sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kahvaltılık hububatlar, Zeytinyağı, Çikolata olmayan şekerleme, Hububat ve tahıllar, çölyak hastaları için ekmek, glutensiz bisküviler, glütensiz yemekler, glutensiz pastalar, glutensiz gıda sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Novomoskovsk, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

 2. JOSE-AMORALES

  Ukrayna

  Verified by europages badge

  Jose Amorales, Ukraynalı bir ayakkabı üreticisidir. Ayakkabılarımız, modern EVA malzemelerinden özel bir köpük teknolojisi kullanılarak yapılmaktadır. Ayakkabı yelpazemiz çok çeşitlidir, aynı zamanda yazlık modellerde içermektedir (baletler, terlikler, crocs modelleri, mokasenler, galoşlar ve kışlık ayakkabılar) ugg botlar, sneaker modelleri ve kürklü veya polar botlar. Koleksiyon kadın, erkek ve genç ayakkabılarından oluşuyor. EVA malzemeden ayakkabıların ağırlıkları düşükken dayanıklı ve esnektir. Bu malzeme elastiktir, deformasyona karşı dayanıklıdır, ancak en önemlisi toksik değildir, hoş olmayan bir kokusu yoktur ve hatta antimikrobiyal etkiye sahiptir. EVA'dan üretilen ayakkabıların bir diğer avantajı da düşük fiyatlarıdır. Tüm ayakkabılar en son teknoloji kullanılarak üretilmektedir. Jose Amorales tarafından üretilen ayakkabılar, EVA modellerimizin kusursuz kaliteye sahip olduğunu belgeleyen gerekli tüm belgelere sahiptir. Ürünler çift kalite kontrolünden geçmektedir. Jose Amorales EVA ayakkabıları, benzersiz özellikleri nedeniyle büyük talep görmektedir. EVA malzemeli yazlık ayakkabı modelleri parlak, hafif, yumuşak, yıkanması kolay, giyilmesi rahattır. Tabanları elastiktir, çok iyi yaylanır, sıcak kum ve taş üzerinde yürümeyi sağlar. Bu ayakkabılar sadece plaj için değil, aynı zamanda açık hava rekreasyonu için de uygundur.

 3. AGROPRODSERVICE, THE PRIVATE AGROINDUSTRIAL ENTERPRISE

  Ukrayna

  Verified by europages badge

  Özel Tarımsal Sanayi Kuruluşu "Agroprodservice", 24 yıllık varlığının ardından Batı Ukrayna'daki ilk 3 tarım şirketinden biri haline geldi. Agroprodservice tarafından ekilen verimli arazilerin toplam alanı yaklaşık 45.000 hektardır. Mısır, kışlık buğday ve arpa, ayçiçeği, soya, baharlık arpa ve buğday, kolza tohumu, bezelye ve şeker pancarı yetiştiriyoruz. Toplam sığır sayısı 3.000 başın üzerindedir. Eş zamanlı bakımla yıllık üretim hacmi 1.255 ton sığır eti olacaktır. Avrupa ve dünya çapında isim yapmış şirketlerin deneyimleri, tahıl ve baklagillerin yanı sıra şeker pancarı kök bitkilerinin verim ve kalitesinin etkili bir şekilde artmasına katkıda bulunan yaygın bir şekilde uygulanmaktadır. Özel Tarımsal Sanayi Kuruluşu "Agroprodservice" şirketi, çevrenin korunmasının öneminin farkındadır, bu nedenle ana şirket ilkelerinden biri "zarar vermemektir". Şirket çevreye özen göstermekte ve misyonumuza bağlı kalarak ekolojik programları desteklemektedir.

 4. GK KUSHPIT-AGRO

  Ukrayna

  Verified by europages badge

  KUSHPIT-AGRO, ana faaliyeti tahıl, teknik ürünler ve yağlı tohumların yetiştirilmesi olan Ukraynalı çiftçilerin (FE "Kushpita BO", FE "Kushpit", LLC "AGRO-LAN") bir birliğidir. Mahsullerin yetiştirilmesi, kalifiye işçilerin katılımı ve en son teknolojiler aracılığıyla ülkenin gıda sektörü mahsullerinin depolanmasını ve satışını sürdürüyoruz. GC KUSHPIT-AGRO, yaklaşık 30 yıldır faaliyet gösteren bir aile şirketidir. Arazi bankası yaklaşık 5.000 hektardır. Yetiştirilen başlıca ürünler: bahar buğdayı, kış buğdayı, ayçiçeği, mısır, soya fasulyesi, karabuğday. Çiftliklerin kendi makine ve traktör filoları vardır. 2020 yılında, kurutuculu kendi tahıl temizleme kompleksi faaliyete geçti. Asansör kapasitesi 40 bin ton. Ayrıca, kendi laboratuvarımız ve kendi nakliye - tahıl kamyonlarımız var. Bizimle ilgili kısa bilgileri web sitemizde bulabilirsiniz: www.kushpit-agro.com Ürünlerimizi hem Ukrayna'da hem de yurtdışında satıyoruz. DAP ve CIF koşullarında çalışabiliriz. Ürünleri kendi tahıl taşıyıcılarımızla teslim ediyoruz, konteyner taşımacılığı ve demiryolu ile de çalışabiliyoruz.

 5. KRUK LLC

  Ukrayna

  Verified by europages badge

  KRUK LLC, çeşitli alanlarda faaliyet gösteren bir tarım işletmesidir ve öncelikle yem karışımlarının üretiminde uzmanlaşmıştır: yağ, küspe ve tam yağlı ekstrüde soya dahil olmak üzere soya ürünlerinin işlenmesi. Yüksek protein içeriğine sahip yüksek kalorili bir ürün olan soya, her tür hayvan, kuş ve balık için evrensel bir yemdir ve hayvancılığın ekonomik verimliliğini önemli ölçüde artırır. 2018 yılında, KRUK LLC'ye dayalı olarak gurme salyangoz yetiştiriciliğinde uzmanlaşmış salyangoz çiftliği 'FERMA EKO' kuruldu. Ayrı bir alan ise, hem Ukrayna'da hem de sınırlarının ötesinde tüketici bulan yakıt briketlerinin üretimidir. KRUK LLC, 30 yıllık geçmişi boyunca güvenilir bir üretici ve iş ortağı olarak statüsünü sürekli olarak teyit etmektedir. Şirketin yüksek çalışma seviyesi, ISO 22000 kalite yönetim sistemi ve çok sayıda ödül ile onaylanmıştır; bunlar arasında:

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. INTELKOM

  Ukrayna

  Verified by europages badge

  Intelkom, çocuklar için plastik oyuncak üretiminde Ukrayna'nın önde gelen firmasıdır ve çeşitli kategorilerde oyuncakların yanı sıra bebekler için küvet, banyo oyuncakları, lazımlık, binek oyuncaklar ve daha birçok ürün üretimi yapmaktadır. Private Label (Özel Marka) koşulları altında işbirliği sunmaktayız. Şirketin misyonu, metal ve plastikten güvenli ve kolay anlaşılır olmasının yanında çocukların gelişimini teşvik edici oyuncaklar üreterek çocukların mükemmel oyuncak hayallerini gerçekleştirmektir.

 2. PRIVATE ENTERPRISE VIKTOR & K

  Ukrayna

  Verified by europages badge

  1998 yılında fabrikamızın inşasıyla 1 vardiya başına 30 ton kapasiteyle ayçiçeği çekirdeği işlemeye başladık. 2002 yılında, "Royal Smack" ticari markamızı tescilledik, ardından "Victor and K" şirketinin ürünleri o marka altında üretildiler. 2002 yılında mayonez üretimine başlandı. Farklı yağ içeriklerinde 11 çeşit mayonez üretilmektedir ve farklı ambalajlarda sunulmaktadır, bunlar arasında: cam kavanozlar, polimer kovalar, teneke kutular, kaseler, bardaklar, küüçük paketler, torbalar.

 3. JNL PPTE

  Ukrayna

  Verified by europages badge

  JNL Trading Company, Ukraynalı bir tahıl, un, hububat ve bakliyat üreticisi ve ihracatçısıdır. JNL 1992 yılında kurulmuştur ve küresel tarımsal sanayi kompleksinde güvenilir bir tedarikçi ve iş ortağı olarak itibar kazanmıştır. JNL, işlenmiş bezelye, bezelye ezmesi, arpa, bezelye unu, darı, buğday, kolza tohumu ve ayçiçeği ürünleri üretmekte ve ihraç etmektedir. JNL, Almanya, Hollanda, Slovenya, Polonya, İngiltere, Malezya, Sri Lanka, Hindistan, BAE ve diğer ülkelere tedarik sağlamaktadır.

 4. BILOTSERKIVLYT LLC TM "BRIZOLL"

  Ukrayna

  Verified by europages badge

  BILOTSERKIVLYT LLC TM "BRIZOLL", yılında kurulan ve Döküm demir sobalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Dökme demir kazanlar, İş hediyeleri, döküm plakalar, tencereler, paella tabakları, tencereler, yapışmaz tavalar, kestane sobaları, sobalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bila Tserkva, Kiev Region, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

 5. PLANT OF AGRICULTURAL MACHINERY

  Ukrayna

  Verified by europages badge

  PLANT OF AGRICULTURAL MACHINERY, yılında kurulan ve Tarım - makineler ve malzemeler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Tarımsal sistemler ve ekipmanlar, Tarımsal üretim, patlama-dirençli köprü vinçleri, tarım makine ve ekipmanları, Tarımsal sistemler ve ekipmanlar, tarım işleri, tarım ürünleri, Tarımsal üretim, Visable supports Ukrainian companies sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kitaygorod, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

 1. PANFRUIT

  Ukrayna

  Verified by europages badge

  PANFRUIT, yılında kurulan ve Dondurulmuş meyveler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Küçük yumuşak meyveler, Dondurulmuş kuru meyveler, Dondurulmuş kuru sebzeler, Organik - gıda, Çorbalar, Mantarlar, Meyve ve sebze ithalat - ihracatı, Küçük yumuşak meyveler, Minibüs donatımı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kyiv, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

 2. UDEN-UKRAINE

  Ukrayna

  Verified by europages badge

  UDEN-UKRAINE, yılında kurulan ve Elektronik ev aletleri - İthalat/İhracat sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Tavanlar, Şömineler, Kızılötesi ışınlı Duvar Radyatörü, ısıtma tesisatları, kızılötesi ısınma cihazları, ısıtma cihazları, termostatlar, termo ısıtıcılar, elektrikli ısıtma cihazları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kropyvnytskyi, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

 1. SCHEDRO LLC

  Ukrayna

  Verified by europages badge

  SCHEDRO LLC, yılında kurulan ve Margarin sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Besleyici yağlar ve yağlılar, Çikolata olmayan şekerleme, Besinsel yağ, Bitkisel yağlar, ayçiçek yağları, ketçap, mayonez, Rafine ayçiçek yağı, Domates sosu sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Dnipro, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

 2. VND FURNITURE

  Ukrayna

  Verified by europages badge

  VND FURNITURE, yılında kurulan ve Kanepeler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Mobilya gereçleri, Koltuklar, Ağaç ürünler, Yatak, karyola, şilteler, Battaniyeler, yatak örtüleri, yorganlar ve kuş tüyü yorganlar, Yatak odaları, yataklar, sandalye, Mobilya gereçleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lutsk, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

 3. BARGY UKRAINE

  Ukrayna

  Verified by europages badge

  BARGY UKRAINE, yılında kurulan ve Beslenme - gıda sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Sağlıklı yaşam ve formda kalma, Protein katkıları, Vitamin ve provitaminler, Diyetik ve organik yiyecekler, Yiyecek ithalat - ihracatı, sağlıklı ve doğal yiyecek, enerjetik bar, Sağlıklı yaşam ve formda kalma, doğal gıdalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kyiv, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

 4. PUMPIDUP

  Ukrayna

  Verified by europages badge

  PUMPIDUP, yılında kurulan ve Aperatif tuzlu krakerler/bisküviler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Somunlar, Şarküteri, Karamelli bonbon, sohbet salonları, popcorn, şekerlemeler, diyet yemek, krakker, tohumlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kyiv, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

 5. GRENADA STONE LLC, «LOFT BRICK» TM

  Ukrayna

  Verified by europages badge

  GRENADA STONE LLC, «LOFT BRICK» TM, yılında kurulan ve Kiremit sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. bina ve çatı kaplamaları, inşaat karo ve plakaları, sanatsal karolar, kişiye özel karolar, karo, yarı saydam beton kiremitler, halk salonları için karolar ve plakalar, mimari panolar, Cüruf sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Cherkasy, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

 6. KIEV SHIPPING LTD

  Ukrayna

  Verified by europages badge

  KIEV SHIPPING LTD, yılında kurulan ve Denizcilik acenteleri sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. Tarım ürünleri ithalat-ihracatı, Hububat ve tahıllar, gemi kiralama, buğday, Tarım ürünleri ithalat-ihracatı, Hububat ve tahıllar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kyiv, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

 7. HERMES AGRI-COMPANY LTD

  Ukrayna

  Verified by europages badge

  HERMES AGRI-COMPANY LTD, yılında kurulan ve Yersolucanı, gübre sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Gübreler ve toprak verimliliği, Doğal gübre, Turba ve kompost gübreler, Gübreler ve toprak verimliliği, Doğal gübre, organik gübreler, sıvı gübre, tahıl kültürü için gübre, fidan yetiştiricisi için gübre sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Znamianka, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

 8. INGAS LLC

  Ukrayna

  Verified by europages badge

  INGAS LLC, yılında kurulan ve Tıbbi gazlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Sıkıştırılmış ve sıvılaştırılmış gaz, Nitrojen / Azot, Gaz - Üretim ve Dağıtımı, Gaz karışımları, sıkıştırılmış gaz, kriyojenik gaz, Özel ve karma gaz, özel gazlar, laboratuar gazı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Yuzhne, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

 1. CLIXAR

  Ukrayna

  Verified by europages badge

  CLIXAR, yılında kurulan ve Contalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. yüksek güvenlikli mühürler, güvenlik mührü, ambalaj yalıtıcıları, Visable supports Ukrainian companies sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Odesa, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

 2. MILINAL (LLC UNIT CRAFT)

  Ukrayna

  Verified by europages badge

  MILINAL (LLC UNIT CRAFT), yılında kurulan ve Çantalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. portföyler, Visable supports Ukrainian companies sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Rivne City, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

 3. ATON SERVICE

  Ukrayna

  Verified by europages badge

  ATON SERVICE, yılında kurulan ve Hava filtreleme - ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Aspiratörler, gaz ve duman - ekipmanlar, Hava işleme - Cihaz ve sistemler, Endüstriyel amaçlı vantilatörler, Toz çıkarma - Cihaz ve sistemler, Endüstriyel boyama işleri - Makineler ve sistemler, Filtreleme - Cihazlar ve gereçler, Tahliye tesisleri, Çevre Temizlik - Makine ve ekipmanlar, Aspiratörler, gaz ve duman - ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kolchyno, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

 4. ECO BERRY FARM

  Ukrayna

  Verified by europages badge

  ECO BERRY FARM, yılında kurulan ve Küçük yumuşak meyveler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Dondurulmuş kuru meyveler, Meyveler, Dondurulmuş meyveler, Tarım ürünleri ithalat-ihracatı, dut, Minibüs donatımı, paketlenmiş yabanmersini, çilek, paketlenmiş çilekler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Village Tyshkivtsi, Ivano-Frankivsk Region, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

 5. ZIA LLC

  Ukrayna

  Verified by europages badge

  ZIA LLC, yılında kurulan ve Gıda tatlandırıcıları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Gıda renklendiriciler, Şekerleme aromaları, pasta hazırlama ürünleri, pastacılık endüstrisi için aroma ve esanslar, gıda endüstrisi için kimyasal renklendiriciler, doğal gıda renklendiricileri, pasta garnitürü, yerocolors sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Odesa, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

 6. ALTE FOODS

  Ukrayna

  Verified by europages badge

  ALTE FOODS, yılında kurulan ve Küçük yumuşak meyveler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Dondurulmuş meyveler, Dondurulmuş meyveler, ahududu, Minibüs donatımı, dondurulmuş meyveler, Yabanmersini antoksiyadin, biyolojik meyveler, Visable supports Ukrainian companies sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kyiv, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

 7. GFS LLC / YOGODA

  Ukrayna

  Verified by europages badge

  GFS LLC / YOGODA, yılında kurulan ve Alkolsüz içkiler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Konsantre ve toz içecekler, Çay, Bal, Baharatlar, Tropikal meyveler, çay, Meyve ve sebze suyu ve nektarı, Konsantre ve toz içecekler, egzotik içecek ve meyve suyu sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Zaporizhzhia, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

 8. MILIGUS

  Ukrayna

  Verified by europages badge

  MILIGUS, yılında kurulan ve Giyim - ithalat - ihracat sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. kıyafet ihracatı, Giysi imalatı, toptan kıyafetler, Profesyonel giysiler, askeri elbiseler, erkek giysileri, outdoor kıyafetleri, askeri kullanıma yönelik maroken eşyalar, askeri sırt çantaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lviv, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

 9. GNP FRUITS LLC

  Ukrayna

  Verified by europages badge

  GNP FRUITS LLC, yılında kurulan ve Kuru yemişler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. kuru elma, paketlenmiş elma, vitaminler, aperitif, kahvaltı ve ihtiyatlık yiyecek için tahıllar, diyet yemek, kuru meyve ambalajı, ekolojik beslenme, elma ihracatı ithalatı, polistiren vitrinler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ivano-Frankivsk, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

 10. ICE CREAM FACTORY KHLADOPROM

  Ukrayna

  Verified by europages badge

  ICE CREAM FACTORY KHLADOPROM, yılında kurulan ve Dondurma ve Şerbetler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Bar, restoranlar/lokantalar için dondurma makineleri, dondurmalar, paketlenmiş şişeler, düşük kalorili dondurma, Bar, restoranlar/lokantalar için dondurma makineleri, Profesyonel amaçlı/kullanım için dondurucular, Gıda ürünleri dağıtımı, Gıda üreticisi, Visable supports Ukrainian companies sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kharkiv, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
screen europages
İşletmeniz için bir sayfa
İşletmemi ekle