• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • visable supports ukrainian companies

Sonuçlar

Visable supports ukrainian companies - Ithalat/Ihracat

 1. BILOTSERKIVLYT LLC TM "BRIZOLL"

  Ukrayna

  Verified by europages badge

  BILOTSERKIVLYT LLC TM "BRIZOLL", yılında kurulan ve Döküm demir sobalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Dökme demir kazanlar, İş hediyeleri, döküm plakalar, tencereler, paella tabakları, tencereler, yapışmaz tavalar, kestane sobaları, sobalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bila Tserkva, Kiev Region, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

 2. PLANT OF AGRICULTURAL MACHINERY

  Ukrayna

  Verified by europages badge

  PLANT OF AGRICULTURAL MACHINERY, yılında kurulan ve Tarım - makineler ve malzemeler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Tarımsal sistemler ve ekipmanlar, Tarımsal üretim, patlama-dirençli köprü vinçleri, tarım makine ve ekipmanları, Tarımsal sistemler ve ekipmanlar, tarım işleri, tarım ürünleri, Tarımsal üretim, Visable supports Ukrainian companies sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kitaygorod, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

 3. PAN-FRUIT

  Ukrayna

  Verified by europages badge

  PAN-FRUIT, yılında kurulan ve Dondurulmuş meyveler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Küçük yumuşak meyveler, Dondurulmuş kuru meyveler, Dondurulmuş kuru sebzeler, Organik - gıda, Çorbalar, Mantarlar, Meyve ve sebze ithalat - ihracatı, Küçük yumuşak meyveler, Minibüs donatımı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kyiv, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

 4. VND FURNITURE

  Ukrayna

  Verified by europages badge

  VND FURNITURE, yılında kurulan ve Kanepeler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Mobilya gereçleri, Koltuklar, Ağaç ürünler, Yatak, karyola, şilteler, Battaniyeler, yatak örtüleri, yorganlar ve kuş tüyü yorganlar, Yatak odaları, yataklar, sandalye, Mobilya gereçleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lutsk, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

 5. HEALTHY GENERATION LLC UKRAINE

  Ukrayna

  Verified by europages badge

  HEALTHY GENERATION LLC UKRAINE, yılında kurulan ve Beslenme - gıda sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kahvaltılık hububatlar, Zeytinyağı, Çikolata olmayan şekerleme, Hububat ve tahıllar, çölyak hastaları için ekmek, glutensiz bisküviler, glütensiz yemekler, glutensiz pastalar, glutensiz gıda sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Novomoskovsk, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. BARGY UKRAINE

  Ukrayna

  Verified by europages badge

  BARGY UKRAINE, yılında kurulan ve Beslenme - gıda sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Sağlıklı yaşam ve formda kalma, Protein katkıları, Vitamin ve provitaminler, Diyetik ve organik yiyecekler, Yiyecek ithalat - ihracatı, sağlıklı ve doğal yiyecek, enerjetik bar, Sağlıklı yaşam ve formda kalma, doğal gıdalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kyiv, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

 2. UDEN-UKRAINE

  Ukrayna

  Verified by europages badge

  UDEN-UKRAINE, yılında kurulan ve Elektronik ev aletleri - İthalat/İhracat sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Tavanlar, Şömineler, Kızılötesi ışınlı Duvar Radyatörü, ısıtma tesisatları, kızılötesi ısınma cihazları, ısıtma cihazları, termostatlar, termo ısıtıcılar, elektrikli ısıtma cihazları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kropyvnytskyi, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

 3. MILINAL (LLC CORPORATIVE LABEL)

  Ukrayna

  Verified by europages badge

  MILINAL (LLC CORPORATIVE LABEL), yılında kurulan ve Çantalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. portföyler, Visable supports Ukrainian companies sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Rivne City, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

 4. SCHEDRO LLC

  Ukrayna

  Verified by europages badge

  SCHEDRO LLC, yılında kurulan ve Margarin sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Baharat özü ve baharat, Hayvansal yağlar ve yağlı maddeler, Besleyici yağlar ve yağlılar, Çikolata olmayan şekerleme, ayçiçek yağları, ketçap, mayonez, doğal tıbbi ürünler, doğal katkı malzemeleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Dnepropetrovsk, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

 5. ECO BERRY FARM

  Ukrayna

  Verified by europages badge

  ECO BERRY FARM, yılında kurulan ve Küçük yumuşak meyveler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Dondurulmuş kuru meyveler, Meyveler, Dondurulmuş meyveler, Tarım ürünleri ithalat-ihracatı, dut, Minibüs donatımı, paketlenmiş yabanmersini, çilek, paketlenmiş çilekler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Village Tyshkivtsi, Ivano-Frankivsk Region, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

 1. GFS LLC / YOGODA

  Ukrayna

  Verified by europages badge

  GFS LLC / YOGODA, yılında kurulan ve Alkolsüz içkiler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Konsantre ve toz içecekler, Çay, Bal, Baharatlar, Tropikal meyveler, çay, Meyve ve sebze suyu ve nektarı, Konsantre ve toz içecekler, egzotik içecek ve meyve suyu sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Zaporizhzhia, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

 2. ALTE FOODS

  Ukrayna

  Verified by europages badge

  ALTE FOODS, yılında kurulan ve Küçük yumuşak meyveler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Dondurulmuş meyveler, Dondurulmuş meyveler, ahududu, Minibüs donatımı, dondurulmuş meyveler, Yabanmersini antoksiyadin, biyolojik meyveler, Visable supports Ukrainian companies sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kyiv, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

 1. CREATIFWOOD

  Ukrayna

  Verified by europages badge

  CREATIFWOOD, yılında kurulan ve Ağaçtan oyuncaklar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Yaratıcı hobiler - Hobi malzemeleri, Ağaç ürünler, duvar dekorasyonu, dış dekorasyon işleri, Yaratıcı hobiler - Hobi malzemeleri, yapbozlar, Oyuncak üreticileri, oyuncaklar, ahşap oyun takımları ve oyuncalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Boryspil, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

 2. ENJOY THE WOOD

  Ukrayna

  Verified by europages badge

  ENJOY THE WOOD, yılında kurulan ve Mobilyalar- aksesuarları ve dekoratif objeler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çağdaş mobilyalar, sanatsal dekorasyon, dekorasyonlar, giysilik deriler, dekorasyon ürünleri, dekorasyon ahşap malzemeleri, doğal ahşap mobilyalar, ahşap mobilyalar, dekorasyon ve sergi için ahşap malzemeler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Borodyanka, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

 3. ATON SERVICE

  Ukrayna

  Verified by europages badge

  ATON SERVICE, yılında kurulan ve Hava filtreleme - ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Hava temizlemesi/arıtması - Cihaz ve sistemler, filtreleme sistemleri, hava tesisatları için filtre üniteleri, endüstriyel havalandırma, Toz giderme, Hava temizlemesi/arıtması - Cihaz ve sistemler, Uydu iletişimi, Endüstriyel toz giderme, hava temizleme makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kolchyno, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

 4. CLIXAR

  Ukrayna

  Verified by europages badge

  CLIXAR, yılında kurulan ve Contalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. yüksek güvenlikli mühürler, güvenlik mührü, ambalaj yalıtıcıları, Visable supports Ukrainian companies sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Odesa, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

 5. TERRA LLC

  Ukrayna

  Verified by europages badge

  TERRA LLC, yılında kurulan ve Yumuşak buğday sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Hububat ve tahıllar, İrmik, Un ve irmik, Çorbalar, Kahvaltılık hububatlar, Hububat ve tahıllar, hububat, tahıl irmikleri, yulaf taneleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Pervomaysky, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

 6. ICE CREAM FACTORY KHLADOPROM

  Ukrayna

  Verified by europages badge

  ICE CREAM FACTORY KHLADOPROM, yılında kurulan ve Dondurma ve Şerbetler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Bar, restoranlar/lokantalar için dondurma makineleri, dondurmalar, paketlenmiş şişeler, düşük kalorili dondurma, Bar, restoranlar/lokantalar için dondurma makineleri, Profesyonel amaçlı/kullanım için dondurucular, Gıda ürünleri dağıtımı, Gıda üreticisi, Visable supports Ukrainian companies sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kharkiv, Ukrayna 'de bulunmaktadır.