• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • viyana usulü ekmek ve çörekler

Sonuçlar

Viyana usulü ekmek ve çörekler - Ithalat/Ihracat

 1. SOMEXPORT

  Fransa

  Verified by europages badge

  SOMEXPORT 1994 yılında kurulmuştur. Satın alma merkezlerine, ikmal merkezlerine, ve hepsinden öte Afrika, Batı Hint Adaları, Hint ve Pasifik Okyanusu'ndaki müşterilere ve son olarak Orta Doğu'ya tedarik sağlıyoruz. Kuru, taze ve dondurulmuş ürünlerin ithalat-ihracat firmasıyız, 300'den fazla Fransız ve Avrupalı ​​tedarikçiyle çalışıyoruz. Şu tarımsal gıda ürünlerinde uzmanız: - Süt ürünleri (peynir, yoğurt, süt, krema vb.), - Şarküteri ve tütsülenmiş etler, - Hamur işleri ve kekler, - Helal ürünler, - Baharatlar, - Deniz ürünleri, - Dondurulmuş gıdalar. Size farklı gıda ürünleri yelpazesi sunabiliriz. SOMEXPORT, ihracat ortağınızdır. Bu çerçevede, dünyanın her bölgesinden ihtiyaçlarınızı ve müşterilerinizin taleplerini karşılayan en iyi ürünleri keşfetmenize yardımcı olmak için size eşlik ediyoruz. 20 yılı aşkın bir süredir bölgesel ürünler, yerel spesiyaliteler ve geleneksel tarifler aramak için dünyayı dolaştık. Ayrıca müşterilerimizden gelen talep üzerine özel içerik ve ürünler de tedarik ediyoruz. Bütün bunlar, tarım ve tarımsal gıda sektörlerindeki üreticiler, yetiştiriciler, şefler, distribütörler, tüketiciler ve diğer birçok aktörle yapılan toplantılar sayesinde sağlandı. Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin!

 2. TRENDY FOODS

  Belçika

  Verified by europages badge

  TRENDY FOODS, yılında kurulan ve İthalat/İhracat - Gıda ve Tarım sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Dondurulmuş yemekler, Baharatlar, Un ve irmik, İçecek ithalat - ihracatı, Viyana usulü ekmek ve çörekler, Sebze konserveleri, Çikolata şekerleme, Dondurulmuş yemekler, Baharatlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Vottem (z.i. De Milmort), Belçika 'de bulunmaktadır.

 3. WOLF BUTTERBACK KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  WOLF BUTTERBACK KG, yılında kurulan ve Ekmek, kekler ve hamur işleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Viyana usulü ekmek ve çörekler, Makarna, Ekmek, Donut, Konveyör parçaları, Petifurlar, ekmek ve pastane ürünleri, Viyana usulü ekmek ve çörekler, pasta ve unlu mamullerin toptan satışı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Fürth, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. PRODUCTOS VIRGEN DEL BREZO SA

  İspanya

  Duyuların keyfi. Sanayi hamur işleri ve bisküviler. Milföyler, bisküviler, diyet ve bitmiş ürünler.

 5. SPEZIALITÄTEN-BÄCKEREI ANA & ANDA

  Almanya

  SPEZIALITÄTEN-BÄCKEREI ANA & ANDA, yılında kurulan ve Ekmek, kekler ve hamur işleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Viyana usulü ekmek ve çörekler, Viyana usulü ekmek ve çörekler, çörekler ve viyana çörekleri, Konveyör parçaları, pastane sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Karlsruhe, Almanya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. ANTICA COMPAGNIA SICILIANA SRL

  İtalya

  ANTICA COMPAGNIA SICILIANA SRL, yılında kurulan ve Viyana usulü ekmek ve çörekler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Catania, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. LA COOKISERIE

  Fransa

  LA COOKISERIE, yılında kurulan ve Viyana usulü ekmek ve çörekler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Eragny, Fransa 'de bulunmaktadır.

 3. TELTOMALZ GMBH

  Almanya

  TELTOMALZ GMBH, yılında kurulan ve Viyana usulü ekmek ve çörekler sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Teltow, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. DELICE DE FRANCE LTD

  Birleşik Krallık

  DELICE DE FRANCE LTD, yılında kurulan ve Ekmek, kekler ve hamur işleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Viyana usulü ekmek ve çörekler, Viyana usulü ekmek ve çörekler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Middlesex, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 5. L'ECOPAIN D'IGNACE

  Belçika

  L'ECOPAIN D'IGNACE, yılında kurulan ve Fırın ekmeği sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Viyana usulü ekmek ve çörekler, Ekmek, kekler ve hamur işleri, çörekler ve viyana çörekleri, Viyana usulü ekmek ve çörekler, Ekmek, kekler ve hamur işleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Enghien, Belçika 'de bulunmaktadır.

 1. BAKKERIJ DOCKX (CEREAL CENTER)

  Belçika

  BAKKERIJ DOCKX (CEREAL CENTER), yılında kurulan ve Hazır kekler ve hamur işleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Fırın ekmeği, Ekmek, kekler ve hamur işleri, Viyana usulü ekmek ve çörekler, Ekmek, Fırın ekmeği, Ekmek, kekler ve hamur işleri, Viyana usulü ekmek ve çörekler, Ekmek sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Nijlen, Belçika 'de bulunmaktadır.

 2. DELIFRANCE BELGIUM

  Belçika

  DELIFRANCE BELGIUM, yılında kurulan ve Ekmek, kekler ve hamur işleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Viyana usulü ekmek ve çörekler, Hamur işleri, sandviçler, Viyana usulü ekmek ve çörekler, Hamur işleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Nivelles, Belçika 'de bulunmaktadır.

 1. SERVI S.R.L.

  İtalya

  SERVI S.R.L., yılında kurulan ve Viyana usulü ekmek ve çörekler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. panettone, artı sanal pandoro tatlısı, bisküviler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Pomezia, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. CROSSET

  Belçika

  CROSSET, yılında kurulan ve Ekmek, kekler ve hamur işleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Viyana usulü ekmek ve çörekler, Viyana usulü ekmek ve çörekler, çikolatalar, reçeller, Konveyör parçaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Nandrin, Belçika 'de bulunmaktadır.

 3. ZEELANDIA GMBH & CO. KG

  Almanya

  ZEELANDIA GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Ekmek, kekler ve hamur işleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Viyana usulü ekmek ve çörekler, Viyana usulü ekmek ve çörekler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Frankfurt, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. BANKETBAKKERIJ DELLAFAILLE

  Belçika

  BANKETBAKKERIJ DELLAFAILLE, yılında kurulan ve Ekmek, kekler ve hamur işleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Viyana usulü ekmek ve çörekler, pastane, pastalar, Viyana usulü ekmek ve çörekler, francala sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Schoten, Belçika 'de bulunmaktadır.

 5. BOULANGERIE RONDELEZ

  Belçika

  BOULANGERIE RONDELEZ, yılında kurulan ve Ekmek, kekler ve hamur işleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Viyana usulü ekmek ve çörekler, Viyana usulü ekmek ve çörekler, uzun ekmek, kepekli ekmek, tahıllı ekmek sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bruxelles, Belçika 'de bulunmaktadır.

 6. LANTMANNEN UNIBAKE

  Belçika

  LANTMANNEN UNIBAKE, yılında kurulan ve Ekmek, kekler ve hamur işleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Viyana usulü ekmek ve çörekler, derin dondurulmuş ekmekler, Viyana usulü ekmek ve çörekler, donmuş ekmek, dondurulmuş besinler - üretim sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bruxelles, Belçika 'de bulunmaktadır.

 7. DULCES COBO, S.L.

  İspanya

  DULCES COBO, S.L., yılında kurulan ve Viyana usulü ekmek ve çörekler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Pedro Muñoz, İspanya 'de bulunmaktadır.

 8. TILCATERING

  Hollanda

  TILCATERING, yılında kurulan ve Yemek hizmetleri sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Viyana usulü ekmek ve çörekler, iş amaçlı öğle ve akşam yemekleri, Viyana usulü ekmek ve çörekler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Beverwijk, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 1. PETER BACKWAREN OHG

  Almanya

  PETER BACKWAREN OHG, yılında kurulan ve Ekmek, kekler ve hamur işleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kek karışımı, Viyana usulü ekmek ve çörekler, Kek karışımı, kahvaltı için pastalar, Viyana usulü ekmek ve çörekler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Essen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. PASTELERÍA GIMAR

  İspanya

  PASTELERÍA GIMAR, yılında kurulan ve Hazır kekler ve hamur işleri sektöründe faaliyet gösteren bir. Viyana usulü ekmek ve çörekler, Viyana usulü ekmek ve çörekler, kamp ekipmanı, bademli kuru pasta, kum sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Molina De Segura - Murcia, İspanya 'de bulunmaktadır.

 3. PATISSERIE WITTAMER ET CO

  Belçika

  PATISSERIE WITTAMER ET CO, yılında kurulan ve Dondurma ve Şerbetler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Hazır yiyecekler ve ağız tadı, Viyana usulü ekmek ve çörekler, Hamur işleri, Şarküteri, Hazır yiyecekler ve ağız tadı, Viyana usulü ekmek ve çörekler, Hamur işleri, Şarküteri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bruxelles, Belçika 'de bulunmaktadır.

 4. DOLCIARIA CASA

  İtalya

  DOLCIARIA CASA, yılında kurulan ve Viyana usulü ekmek ve çörekler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Ekmek, kekler ve hamur işleri, bisküvi fabrikası, taze pastahane ürünleri, Ekmek, kekler ve hamur işleri, sanatsal pastacılık sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Verolengo, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. DULCES ARTESANALES CLARISAS DE MARCHENA

  İspanya

  DULCES ARTESANALES CLARISAS DE MARCHENA, yılında kurulan ve Viyana usulü ekmek ve çörekler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. paskalya çöreği, kahvaltı için pastalar, şekerli gevrek, pastacılık laboratuvarı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Marchena, Sevilla, İspanya 'de bulunmaktadır.

 6. PATISSERIE RICHARD

  Belçika

  PATISSERIE RICHARD, yılında kurulan ve Ekmek, kekler ve hamur işleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Viyana usulü ekmek ve çörekler, Kek karışımı, diyabetik gıdaları, diyet ekmeği, Viyana usulü ekmek ve çörekler, Kek karışımı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Châtelineau, Belçika 'de bulunmaktadır.

 7. GELPAS SRL

  İtalya

  GELPAS SRL, yılında kurulan ve Dondurma ve Şerbetler sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Viyana usulü ekmek ve çörekler, Viyana usulü ekmek ve çörekler, derin dondurulmuş hazır yemekler, kahve karışımları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Trino, İtalya 'de bulunmaktadır.

 8. LEO´S SANDWICHES INH. ZELJO (LEO) PRAVDIC

  Avusturya

  LEO´S SANDWICHES INH. ZELJO (LEO) PRAVDIC, yılında kurulan ve Viyana usulü ekmek ve çörekler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Wien, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 9. BOULANGERIE-PÂTISSERIE MOSELLA

  Lüksemburg

  BOULANGERIE-PÂTISSERIE MOSELLA, yılında kurulan ve Ekmek, kekler ve hamur işleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Viyana usulü ekmek ve çörekler, ŞEKERLEMELER, Viyana usulü ekmek ve çörekler, ŞEKERLEMELER, El yapımı çikolata dükkanı, dondurma makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Mertert, Lüksemburg 'de bulunmaktadır.

 10. AMASALIA

  İspanya

  AMASALIA, yılında kurulan ve Viyana usulü ekmek ve çörekler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. tadımlık üretimi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Madrid, İspanya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz