• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • yük arabaları asansörleri

Sonuçlar

Yük arabaları asansörleri - Ithalat/Ihracat

 1. KAUP GMBH & CO KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  KAUP GmbH & Co. KG (KAUP), forkliftler için dünyanın en büyük bağımsız ataşman cihazı üreticisidir. Sabit ünitelerin yanı sıra forkliftler ve vinçler için "Container Spreader'lar" da KAUP ürün yelpazesini genişletmektedir. Sürücüsüz taşıma sistemleri için ataşman cihazları ve elektronik tahrikli ataşman cihazları da ürün yelpazesinin bir parçasıdır. KAUP'un kökeni Aschaffenburg'a dayanmaktadır. Burada 1894 yılında bir demirci dükkânı kurulmuş ve daha sonra nehir seyrüseferi ve vinç sistemleri alanında onarımlar konusunda uzmanlaşmıştır. Bu dükkan, bugünkü şirketin öncüsüdür. 1960'ların başında Otmar Kaup yönetimindeki şirket, forkliftler için ataşman cihazı üretimine odaklanmıştı. Çok sayıda öncü yenilik ve tasarımla KAUP, geçtiğimiz altmış yıl boyunca müşterilerine malzeme taşıma görevleri için optimum çözümler sunmayı başarmıştır. Bugün DIN EN ISO 9001 sertifikalı aile şirketi, forkliftler için ataşman cihazı üretiminde dünya çapında lider bir üretici konumundadır. Ailenin dördüncü kuşağı Holger Kaup tarafından işletilmektedir. Şirket, on iki kendi şubesi, 19 bağımsız temsilciliği ve şirket merkezindeki güçlü ihracat departmanı ile dünya çapında faaliyet göstermektedir. KAUP, Aschaffenburg, Almanya'nın yanı sıra Xiamen, Çin ve Asya-Pasifik pazarları için Brisbane, Avustralya'da olmak üzere dünya çapında üç lokasyonda yılda yaklaşık 40.000 ataşman cihazı üretmektedir.

 2. PERMASALE

  Almanya

  Verified by europages badge

  Endüstriyel tesisinizin bakımı söz konusu olduğunda deneyimli hizmet sağlayıcılarınızız. Makinelerinizin veya tesislerinizin taşınması veya bakımı, sökülmesi veya geri dönüşümü olsun, en iyi ekipmana ve uzun yıllara dayanan pazar deneyimine sahip profesyonelleriz. Zamanında, deneyimli ve gerekli insan gücüyle, dünya çapında sorunsuz proje gerçekleştirilmesini sağlıyoruz. Tesislerinizin ve değerlerinizin korunmasının yanı sıra ilgili herkesin güvenliği ve sağlığı her zaman ön plandadır. Asıl işinize konsantre olabilmeniz için sorumluluk alıyoruz. Başarılı ve güvenilir - 25 yılı aşkın süredir.

 3. VEGA

  Türkiye

  Verified by europages badge

  Merkezi Türkiye'de, İstanbul'da bulunan VEGA İstif Mak. Mühendislik San. ve Tic. Ltd. Şti., 1978'den beri forklift, istifleme makineleri ve transpalet endüstrisinde lider bir şirkettir. İstifleme makineleri, transpaletler ile birlikte dizel ve LPG forkliftler, elektrikli forkliftler, elektrikli platform transpaletler, elektrikli paletler, manuel hidrolik araçlar, tam otomatik akülü tahrik makineleri, yarı otomatik akülü tahrik makineleri, manuel yükleme platformları dahil olmak üzere çeşitli yedek parçalardan oluşan geniş bir portföye sahibiz. Tüm ürün yelpazemizi web sitemizde keşfedebilirsiniz! Makina ürünlerimizin yanı sıra istif makinaları ve transpalet sektörü için polyamid tekerlekler, ruletler ve kauçuk plastikten tekerler de üretmekteyiz. Şirketimiz, tüm paydaşlarımızın memnuniyetini sağlamak için müşteri memnuniyetinin yanı sıra etik ve ahlaki ilkeleri ön planda tutmaktadır. Müşterilerimizin en yüksek beklentilerini karşılayarak taşıma ve istifleme makinelerinde ayrıcalıklı hizmetler sunmayı hedefliyoruz. Vizyonumuz, yenilikçi yaklaşımlarla sektörün gelişimine katkıda bulunmak ve dünya çapında tüketicilerin ilk tercihi olmaktır. 41 yıllık tecrübemizle kaliteli ürünleri rekabetçi fiyat ve ödeme koşullarıyla, sorunsuz ve zamanında teslimatla, ekonomik, çevresel ve toplumsal duyarlılıkla kurumsal sürdürülebilirlik anlayışıyla sunuyoruz. Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin!

 4. C.R.C. - CENTRO RICAMBI CARRELLI - S.R.L.

  İtalya

  Verified by europages badge

  C.R.C. Ricambi, forkliftler için yedek parçalar, konektörler, elektrik elemanları, frenler, dikey makaralar, elektrik motorları ve mekanik parçalar, hidrolik şanzımanlar için yedek parçalar, redüktörler, tahrik tekerlekleri, koltuklar, araba aksesuarları, fleyer zincirleri, bandajlar ve kasnaklar sunan bir merkezdir. Firmamız, en iyi markalarda pompa ve hidrolik gruplar, orbital ve hidrolik motorlar, ekskavatörler gibi geniş bir yelpazeye sahiptir. Uzman ekibimizle müşterilerimize hizmet için hazırız.

 5. ATEX EX MANUTENTION

  Fransa

  Verified by europages badge

  ATEX EX MANUTENTION, yılında kurulan ve Yük arabaları asansörleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Yevre La Ville, Fransa 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. OFFICINA DEL CARRELLO DI VIDONI GIUSEPPE SRL

  İtalya

  Verified by europages badge

  OFFICINA DEL CARRELLO DI VIDONI GIUSEPPE SRL, yılında kurulan ve Yük arabaları asansörleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. ticari malların depolanması için elevatörler ve transportörler, hava platformları, kaldırma platformları, teleskopik vinçli yürür araçlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Udine, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. SUPRALIFT GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  SUPRALIFT GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Yük arabaları asansörleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. istif makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Frankfurt / M., Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. CROWN GABELSTAPLER GMBH + CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  CROWN GABELSTAPLER GMBH + CO. KG, yılında kurulan ve Malların taşınması için motorlu yük arabaları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Paletli yük arabaları/transpaletler, Malların taşınması için tekerlekli ekipmanlar, Yük arabaları asansörleri, Paletli yük arabaları/transpaletler, Malların taşınması için tekerlekli ekipmanlar, Yük arabaları asansörleri, kullanılmış forklift sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Feldkirchen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. YALE SLT FÖRDERTECHNIK GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  YALE SLT FÖRDERTECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Yük arabaları asansörleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Heidenau, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. WACHTENDORF GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  WACHTENDORF GMBH, yılında kurulan ve Yük arabaları asansörleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Paderborn, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. KURTH & SCHEIDEGGER GMBH

  İsviçre

  Verified by europages badge

  KURTH & SCHEIDEGGER GMBH, yılında kurulan ve Yük arabaları asansörleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Oberburg, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 2. EEM CONSEIL

  Fransa

  Verified by europages badge

  EEM CONSEIL, yılında kurulan ve Yük arabaları asansörleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Depo rafları, Taşıma - malzeme ve ekipman, Yük arabaları asansörleri için yedek parçaları, manüel şaryo elevatörler ve taşıyıcılar, Depo rafları, Taşıma - malzeme ve ekipman sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Laons, Fransa 'de bulunmaktadır.

 1. HMT BAUGERÄTE-RAUMSYSTEME GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  HMT BAUGERÄTE-RAUMSYSTEME GMBH, yılında kurulan ve Yük arabaları asansörleri sektöründe faaliyet gösteren bir Acente/ Temsilci şirketidir. Şirket, Rhede, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. RESALE GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  RESALE GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Kullanılmış makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. İş makineleri, Yük arabaları asansörleri, İkinci el makineler aletler, metal işleme makinaları, ağaç işleme makineleri, Paketleme makineleri, tekstil makinaları, tarım malzemeleri, İş makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Braunschweig, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. KWS STAPLER AG

  İsviçre

  Verified by europages badge

  KWS STAPLER AG, yılında kurulan ve Yük arabaları asansörleri sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Marthalen, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 4. WEISEL GABELSTAPLER + TRANSPORTE GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  WEISEL GABELSTAPLER + TRANSPORTE GMBH, yılında kurulan ve Yük arabaları asansörleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Kaldırıcının sepeti, tekerlik test tankları, özel konvoy taşımacılığı, havacılı plaqtformlarının kiralanması, Kaldırıcının sepeti, lojistik, Özel nakliyat sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Gau-Algesheim, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. INTERKLARK FORKLIFT TRUCK SPARE PARTS S.A.

  Yunanistan

  INTERKLARK S.A. 1999 yılından bu yana Güneydoğu Avrupa'da Forklift Yedek Parça ticareti alanında önde gelen şirketlerden biridir. Komatsu, Mitsubishi, Nissan, TCM, Toyota, Jungheinrich, BT, Linde vs. gibi tüm Japon ve Avrupalı markaların mamullerinden oluşan geniş bir ürün yelpazesi ile Yunan ve Uluslararası şirketler için önemli bir tedarikçiyiz: Forklift aksesuarları, Frenler, Kablolar, Soğutma, Aktarma Organları, Elektrikli parçalar, Motor parçaları, Filtreler, Çatallar, Hidrolik, LP Gazı, Direk, Jant, Contalar, Direksiyon simidi, Dış lastikler ve lastikler, Transmisyon. 2, 680 m2 raf alanı ve 312 palet yerine sahip depomuz 12, 000 m2 büyüklüğünde şirketin kendi mülkü olan bir arazide en modern yönetim sistemleri kullanılarak işletilmektedir. ISO 9001: 2000 sertifikası sahibi şirket mutlak ürün kalitesi, kısa teslimat süreleri ve müşteri memnuniyetini sağlamaktadır. Dünya çapındaki tedarik kaynaklarından gelen yedek parçaları sunmakta ve sizlere piyasanın en iyi kalite / fiyat oranını garanti etmekteyiz. Siparişleriniz için ilgili departmanımızla temasa geçiniz: sales@interklark.gr

 6. HUBTEX MASCHINENBAU GMBH & CO. KG

  Almanya

  Hubtex Maschinenbau GmbH, uzun, ağır ve hacimli malların taşınması için özel yapım endüstriyel forkliftler, yan yükleyiciler ve özel ekipmanların önde gelen uluslararası üreticisidir. 1981 yılında kurulan şirket Fulda'daki genel merkezinde, en küçük alanlarda verimli malzeme akışı ve mal taşımaya hizmet eden araçlar geliştirmekte ve üretmektedir. Yan yükleyiciler, çok yönlü forkliftler, dört yönlü forkliftler ve endüstriyel forklitler, 60'ın üzerinde satış ve servis ortağından oluşan küresel bir ağ tarafından pazarlanmaktadır. 40 yıllık endüstri tecrübesiyle, mühendis ve satış uzmanlarından oluşan ekip, her müşteri için ayrı ayrı uygun taşıma çözümünü bulur. Şirket şu anda Fulda'daki ana lokasyonunda toplam 440 kişi istihdam etmektedir. Tüm araçlar modüler bir sisteme dayalıdır ve ilgili uygulamanın gereksinimlerine göre ayrı ayrı uyarlanabilir.

 7. DIMITRO - DIMTECH

  Fransa

  DIMITRO-DIMTECH, farmasötik, kimya, kozmetik ve gıda-tarım endüstrilerine yönelik olarak paslanmaz çelik ekipman ve aksesuar tasarlayıp üretmekte ve pazarlamaktadır. Üretim merkezimiz Paris yakınlarında yer almaktadır. Ürün yelpazemiz yükleme, istifleme, aktarma, yıkama ve hijyen sağlamaya yöneliktir ve ayrıca her türden paslanmaz çelik mobilya da üretmekteyiz. Bilgi birikimimiz ve deneyimimizle standart ölçülerde ürünlerin yanı sıra bünyemizde bulunan ar-ge bölümümüz sayesinde istenilen ölçülerde malzeme ve donanım da üretmekteyiz. Ürünlerimiz ve kullandığımız malzeme Avrupa Birliği standart ve direktiflerine uygun olmasının yanı sıra ATEX gibi özel sertifikalara da sahiptir. Gıda ve mikrobiyolojik güvenlik ile ilgili kararnamelere uygunluk konusunda son derece ciddi ve katı kurallarla çalışmaktayız. Tasarım aşamasından itibaren teknik ve ticari ekiplerimiz özenle çalışır, ayrıca tüm Fransa'ya satış sonrası bakım ve onarım desteğimiz de mevcuttur. Ürünlerimiz yüksek kaliteli ve dayanıklıdır. Lütfen bizimle irtibata geçmekten çekinmeyiniz

 8. MASTORASLIFT

  Yunanistan

  MASTORAS-LIFT, kaldırma ekipmanları, palet platformları ve forkliftlerin yük ve kiralanması işlerinde pazardaki 25 yıllık tecrübesini modern devrin dinamizmiyle birleştirir. TAM FORKLIFT HİZMETLERİMİZ: Forklift Kiralama ve Kaldırma Kamyonu Kiralama, Yükleme ve boşaltma, boyut ve ağırlık sınırı olmaksızın, Taşımacılık ve palet platformları, Kaldırma & Taşıma kamyonları, kaldırma makineleri nakliyesi, özel kamyonlarla yük asansörleri. 1985’ten beri çalışıyoruz.. Tüm forkliftleriniz için bize İNANIN

 1. NOVODINÁMICA

  İspanya

  Taşıma ve depolama ekipmanları, endüstriyel römorklar, çekme araçları, devirmeli kasalar, sac ve plastik kasalar ve kutular, liftli ve manuel çekmeli platformlar, batarya, transpalet, bakara ve bobin transpaletleri, liftli tezgahlar, liftli platformlar, hafif platformlar, alüminyum rampalar, tekerli araba aksesuarları, kaynak tüpü arabaları, kollu platformlar, takım arabaları, seyyar tezgahlar, vs imalatçısı.

 2. M & S REGALE SLADANA DOSS

  Almanya

  Şirketimiz profesyonel deneyimini günümüzün en modern gereksinimleriyle birleştirmektedir. Özel ekibimiz tüm işleri, sizde en yüksek beğeniyi sağlayacak şekilde yapmaktadır. Ellerimizle yaptıklarımız bize mutluluk vermektedir. Başka bir proje tamamladığımızda ve müşterilerimizin memnun yüzlerine baktığımızda içimiz gururla dolar. Eğitimimizi kesintisiz sürdürürüz, çünkü sadece bu şekilde işinizi yetkin, güvenilir ve özverili bir şekilde uygulamaya devam edebiliriz.

 3. STILL HELLAS BOLIS & CO.

  Yunanistan

  STILL HELLAS - BOLIS & CO, 1983'ten beri Hamburg merkezli modern fakat geleneksel Alman şirketi STILL GmbH'nin Yunanistan temsilciliğini yapmaktadır. Modern şirketlerin tüm ihtiyaçlarını karşılayacak manüel veya elektrikli forkliftler, palet araçları ve ufak römorklar tedarik eder, tamir, yedek parça ve makine hizmeti sağlar. Forklift araç ve depo sistemleri sektöründe 1978'den bu yana deneyimi vardır. Muhtemelen forklift araç sektöründe bu kadar deneyimi olan tek Yunan şirketidir.

 4. ILKEN KIRALAMA SISTEMLERI

  Türkiye

  Akülü dizel Forklift satış ve kiralaması, taşıma kaldırma ekipmanları satışı kiralaması, jeneratör satış ve kiralaması ile ilken güç sistemleri 7/24 hizmet vermektedir

 5. TOYOTA FORKLIFT

  Amerika Birleşik Devletleri

  TOYOTA FORKLIFT, yılında kurulan ve Yük arabaları asansörleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Columbus, Amerika Birleşik Devletleri 'de bulunmaktadır.

 6. ELOKON GMBH

  Almanya

  ELOKON GMBH, yılında kurulan ve Kaza önleme - Maddeler/ürünler ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Malların taşınması için tekerlekli ekipmanlar, Yük arabaları asansörleri, Malların taşınması için tekerlekli ekipmanlar, Yük arabaları asansörleri, Filo yönetimi, Darbe önleyici sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Tornesch, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. MATELOC NEGOCE MATERIEL DE MANUTENTION

  Fransa

  MATELOC NEGOCE MATERIEL DE MANUTENTION, yılında kurulan ve Yük arabaları asansörleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Cholet, Fransa 'de bulunmaktadır.

 8. STILL GMBH

  Almanya

  STILL GMBH, yılında kurulan ve Yük arabaları asansörleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. transpaletler, Kaldırma ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Hamburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 9. FORKLIFT-INTERNATIONAL.COM

  Almanya

  FORKLIFT-INTERNATIONAL.COM, yılında kurulan ve Yük arabaları asansörleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Regensburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 10. FIS D.O.O.

  Slovenya

  FIS D.O.O., yılında kurulan ve Yük arabaları asansörleri sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. ekskavatörler, raylar, At arabaları, kaldırma iskelesi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Gomilsko, Slovenya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Yük arabaları asansörleri - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

2.136 Şirketler