• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • yük vagonları

Sonuçlar

Yük vagonları - Ithalat/Ihracat

 1. M-D-R SOLUTIONS DE STOCKAGE ET MANUTENTION

  Fransa

  Verified by europages badge

  M-D-R SOLUTIONS DE STOCKAGE ET MANUTENTION, yılında kurulan ve Depo rafları sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Yük vagonları, Ağır yük rafları, endüstriyel bölmeler, Paletli raflar, Yük vagonları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Cre Sur Loir, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. WONDAY

  Fransa

  Verified by europages badge

  WONDAY, yılında kurulan ve Destekli seyyar merdivenler/eğik merdivenler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Paletli yük arabaları/transpaletler, Yük vagonları, El arabaları, Kağıt deliciler, Yapışkan şeritler, Kırtasiye - Okul gereçleri, Ofiste kullanılan etiketler, Ofis - Levazım, Ofis zımbaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lezoux, Fransa 'de bulunmaktadır.

 3. GK-PRODUCT S.C.

  Polanya

  Kapı ve pencere menteşeleri ve cam işleri için yüksek kalitede aksesuarlar üretiyoruz. Uzun yıllara dayanan deneyimimiz ve geniş portföyümüz sayesinde yüksek kalitede hizmet sunuyoruz. GK'nın ürünleri arasında aşağıdaki kalemleri bulabilirsiniz: Taşıma stantları ve arabaları, cam işi ve fiting montaj tezgahları, taşıma arabaları. Sunduğumuz ürünlerin yanı sıra fırça çıtaları, kayar profiller, lastik profiller, taşıma arabaları ve diğer aksesuarları da sunuyoruz.

 4. STORAGE DESIGN LTD

  Birleşik Krallık

  STORAGE DESIGN LTD, yılında kurulan ve Yük vagonları sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Cowbridge, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 5. RODALGÉS - EQUIPAMENTOS INDUSTRIAIS, LDA.

  Portekiz

  RODALGÉS - EQUIPAMENTOS INDUSTRIAIS, LDA., yılında kurulan ve El arabaları sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Dahili taşıma işlemleri -Tekerlekli malzemeler, Taşıma sistemleri, Yük vagonları, endüstriyel yollar, Dahili taşıma işlemleri -Tekerlekli malzemeler, Taşıma sistemleri, Yük vagonları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Coruche, Portekiz 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. CONTE METAL MEC S.R.L.

  İtalya

  CONTE METAL MEC S.R.L., yılında kurulan ve Demir ve çelik sanayi ve dökümhanelerinin ekipmanlar ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Yük vagonları, Kaldırma ekipmanı, Bobin yer değişimi, Yük vagonları, mal işleme kıskaçları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Montebelluna, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. MATELOC MAINTENANCE MANUTENTION

  Fransa

  MATELOC MAINTENANCE MANUTENTION, yılında kurulan ve Yük vagonları sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Cholet, Fransa 'de bulunmaktadır.

 3. CONTINENTAL CARGO CARRIERS

  Belçika

  CONTINENTAL CARGO CARRIERS, yılında kurulan ve Karayolu taşıma hizmetleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Motorlu taşıtlar ve tekne taşımacılığı, Yük vagonları, Motorlu taşıtlar ve tekne taşımacılığı, Yük vagonları, konteynerle taşıma, konteyner nakliyesi römorkları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Oostende, Belçika 'de bulunmaktadır.

 4. WIELEMAKER

  Hollanda

  WIELEMAKER, yılında kurulan ve Yük vagonları sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. atık toplama, Dantel tedarikçisi, konteynerle taşıma sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Middelburg, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 5. SCT

  Belçika

  SCT, yılında kurulan ve Yük vagonları sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Hayvan taşımacılığı, zirai hayvan taşımacılığı, Domuz taşımacılığı, Hayvan taşımacılığı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Wingene, Belçika 'de bulunmaktadır.

 1. IMASCO

  Belçika

  IMASCO, yılında kurulan ve Mühendislik - endüstri alanıyla ilgili müteahhitler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Yapı/bina vinçleri, Yük vagonları, Endüstriyel sistemler - Montaj ve demontaj, Yapı/bina vinçleri, Yük vagonları, Endüstriyel sistemler - Montaj ve demontaj sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Stabroek, Belçika 'de bulunmaktadır.

 2. CENTNER

  Belçika

  CENTNER, yılında kurulan ve Tekstil sanayi - Hazırlık, eğirme ve dokuma makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Yük vagonları, Plastik yuvarlak kaplar ve fıçılar, mal işleme şaryoları, Yük vagonları, Plastik yuvarlak kaplar ve fıçılar, Gardırop rayları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Verviers, Belçika 'de bulunmaktadır.

 1. POLISSA

  Fransa

  POLISSA, yılında kurulan ve Yük vagonları sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar, Tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar, Biyo sertifikalı temel yağlar, endüstriyel gereçler, endüstriyel ekipman sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bry-Sur-Marne Cedex, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. LIFTOP - MANUTENTION ERGONOMIQUE

  Fransa

  LIFTOP - MANUTENTION ERGONOMIQUE, yılında kurulan ve Yük vagonları sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Payandalar ve kaldırma tertibatı platformları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, La Chapelle-Sur-Erdre, Fransa 'de bulunmaktadır.

 3. BENTRADING

  Fransa

  BENTRADING, yılında kurulan ve Yük vagonları sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. şaryo ve elevatör satışı, aksesuar ve yedek parça sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Hoerdt, Fransa 'de bulunmaktadır.

 4. DESPEGHEL TRANS

  Belçika

  DESPEGHEL TRANS, yılında kurulan ve Yük vagonları sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. nakliye, nakliye şirketi, taşımacılık hizmetleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Handzame, Belçika 'de bulunmaktadır.

 5. LOGISNEXT FRANCE

  Fransa

  LOGISNEXT FRANCE, yılında kurulan ve Yük vagonları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. ikinci el yük kaldırma arabaları ve taşıyıcılar, elektrikli transpaletler, dizel forkliftler, elektrikli forkliftler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Saint Ouen L'aumône, Fransa 'de bulunmaktadır.

 6. DNEPROVAGONMASH

  Ukrayna

  DNEPROVAGONMASH, yılında kurulan ve Vagonların malzeme ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. yük vagonları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Dneprodzerzhinsk, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

 7. UNICARRIERS BELGIUM

  Belçika

  UNICARRIERS BELGIUM, yılında kurulan ve Yük vagonları sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. ikinci el yük kaldırma arabaları ve taşıyıcılar, elektrikli transpaletler, dizel forkliftler, elektrikli forkliftler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Londerzeel, Belçika 'de bulunmaktadır.

 8. D&B FRANCE INDUSTRIAL PLASTIC

  Fransa

  D&B FRANCE INDUSTRIAL PLASTIC, yılında kurulan ve Taşıma - malzeme ve ekipman sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Yük vagonları, Temiz odalar, Plastik malzemeden kutular ve kasalar, Yük vagonları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Thouars Cedex, Fransa 'de bulunmaktadır.

 1. JAUNIN PRODUCTIONS

  Fransa

  JAUNIN PRODUCTIONS, yılında kurulan ve Yük vagonları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Endüstriyel araçlar için römorklar/çekiciler, Endüstriyel araçlar için römorklar/çekiciler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Vieillevigne, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. KALIDESK

  Fransa

  KALIDESK, yılında kurulan ve Mesleki mobilyalar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Yük vagonları, metal dolaplar, Yük vagonları, konveyörler, bölümlü çöp toplama kutuları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Paris, Fransa 'de bulunmaktadır.

 3. LIFTEC - MANUTENTION ET ERGONOMIE

  Fransa

  LIFTEC - MANUTENTION ET ERGONOMIE, yılında kurulan ve Yük vagonları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Payandalar ve kaldırma tertibatı platformları, Kaldırma - Yük arabaları ansörleri ve transpaletleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Santes, Fransa 'de bulunmaktadır.

 4. DOBRUDZHA KIT

  Bulgaristan

  DOBRUDZHA KIT, yılında kurulan ve Endüstriyel yük arabaları için tekerlekler ve küçük tekerlekler/silindirler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Dahili taşımacılık için tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar, Taze sebze, Yük vagonları, Dahili taşımacılık için tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar, Taze sebze, Yük vagonları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Isperich, Bulgaristan 'de bulunmaktadır.

 5. INGELBEEN-SOETE

  Belçika

  INGELBEEN-SOETE, yılında kurulan ve Yağlama - Makineler ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Yük vagonları, Tarım ürünleri ithalat-ihracatı, Otomotiv, Yük vagonları, Tarım ürünleri ithalat-ihracatı, dışbükey birleştirme  sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Izegem, Belçika 'de bulunmaktadır.

 6. MANULINE

  Fransa

  MANULINE, yılında kurulan ve Yük vagonları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Malların taşınması için tekerlekli ekipmanlar, Yol işaretleme, Taşıma hattı aksesuarları, İşleme zincirleri, Malların taşınması için tekerlekli ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Thann, Fransa 'de bulunmaktadır.

 7. VAN ROOIJEN LOGISTIEK

  Belçika

  VAN ROOIJEN LOGISTIEK, yılında kurulan ve Yük vagonları sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. taşımacılık hizmetleri, nakliye şirketi, gabyonlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Turnhout, Belçika 'de bulunmaktadır.

 8. COLLIVERVOER VAN THUYNE

  Belçika

  COLLIVERVOER VAN THUYNE, yılında kurulan ve İthalat-İhracat - taşıtlar ve nakliye ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Yük vagonları, Yük vagonları, kamyon nakliyesi, Ekspres teslim hizmet, ulusal ve uluslararası kurye sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Gentbrugge, Belçika 'de bulunmaktadır.

 9. GROUPE KREMER

  Fransa

  GROUPE KREMER, yılında kurulan ve Kaldırma - ekipmanlar ve aksesuarlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Yük vagonları, Kordonlar ve şeritler, Yük vagonları, yük sapanları, kaldırma tesisatı, Kordonlar ve şeritler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Guerigny, Fransa 'de bulunmaktadır.

 10. IZVOZVANE NA STARI MEBELI, BITOVI I STROITELNI OTPADUCI

  Bulgaristan

  IZVOZVANE NA STARI MEBELI, BITOVI I STROITELNI OTPADUCI, yılında kurulan ve Yük vagonları sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Sofia, Bulgaristan 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz