• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • yükleme boşaltma rampaları

Sonuçlar

Yükleme boşaltma rampaları - Ithalat/Ihracat

 1. AZ MACHINERY

  Fransa

  Verified by europages badge

  AZ MACHINERY 1982 yılından günümüze Kaldırma ve Taşıma Ekipmanlarının tasarımı, üretimi ve satışı konusunda uzmanlaşmıştır. 12 aylık üretici garantisiyle yeni ekipman tedarik ediyoruz, bunlar arasında: Sabit ve mobil yükleme rampaları, Engelli asansörü, Endüstriyel forkliftler, Sabit ve mobil platformlar, Endüstriyel yük asansörleri, Dumbwaiters, Araç asansörleri, palet asansörleri, Varil asansörleri. Sabit ve mobil yükleme rampalarında Avrupa lideri! Gelin ve sabit veya mobil rampalarımızı, şantiye asansörlerimizi, transpaletlerimizi, aktarma köprülerimizi, malzeme asansörlerimizi, palet istifleyicilerimizi, aktarma plakalarımızı, özel yapım ürünlerimizi keşfedin. Ürünlerimizi Sertifikalı (CE) olarak pazarlıyoruz. Ürünlerimizi her zaman büyük bir özenle seçiyoruz. Size mümkün olan en ekonomik ve kaliteli taşıma çözümlerini sunmak için her türlü çabayı gösteriyoruz. AZ MACHINERY ekibi 1982 yılından bu yana kaldırma ve elleçleme ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılamak için tecrübesini hizmetinize sunmuştur. Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin! Ekibimiz, taleplerinize Pazartesi'den Cuma'ya 24 ila 48 saat içinde yanıt verir.

 2. DOCKING SOLUTION UND SERVICE GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Esnek lojistik çözümleri için iş ortağınız. 5 yıldan uzun süredir docking Solution und Service GmbH uzman satış ve servis şirketlerine yükleme tekniği alanında yedek parçalar ve bileşenler sunmaktadır. Genç yaşına rağmen mydocking ekibi yükleme tekniği alanında yakl. 200 yıllık bir deneyime sahip. Sunulan geniş yelpazede yükleme tekniği alanında tanınmış üreticilerin birçok yedek parçaları bulunmaktadır. Örneğin: Yükleme rampaları, yükleme körükleri ve aksesuarlar. Ayrıca çevrimiçi mağaza ile sürekli erişilebilirlik sayesinde şirket 2008 yılından bu yana müşterilerinin memnuniyeti sağlamaktadır.

 3. LISTENOW GMBH & CO

  Almanya

  Verified by europages badge

  LISTENOW GMBH & CO, yılında kurulan ve Yükleme boşaltma rampaları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Rutesheim, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. KÜHNE FÖRDERTECHNIK GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  KÜHNE FÖRDERTECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Yükleme boşaltma rampaları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Lommatzsch, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. RÜFENACHT AG

  İsviçre

  Verified by europages badge

  RÜFENACHT AG, yılında kurulan ve Yükleme boşaltma rampaları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Rohrbach, İsviçre 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. SCHRADER STAHLBAU UND VERLADETECHNIK GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  SCHRADER STAHLBAU UND VERLADETECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Yükleme boşaltma rampaları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Schmalkalden, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. SAURUS YUKLEME SISTEMLERI

  Türkiye

  ANKARA/TÜRKİYE'DE FAAİYET GÖSTEREN ŞİRKETİMİZ ÜRETİMİNİ DE YİNE TÜRKİYE'DE GERÇEKLEŞTİRMEKTEDİR. 2020 YILI BAŞI İTİBARİYLE AVRUPA'DA ÜRÜNLERİ İLE KENDİNİ İSPAT ETMİŞ KONUMDADIR. ENDÜSTRİYEL YÜKLEME ALANINDA FAALİYET YÜRÜTMEKTE OLAN ŞİRKETİMİZİN BÜTÜN ÜRÜNLERİ CE SERTİFİKASINA SAHİPTİR. FİRMAMIZDA ÜRETİMİ YAPILAN ÜRÜNLER; 1. Mobile Loading Ramp (Portable Yard Ramp) 2. Vertical Doc Leveler 3. Hinged Ramp (Hydraulic Dock Leveler) 4. Telescopic Ramp (Teleccopic Dock Leveler) 5. Embedded Ramp 6. Container Loading Ramp 7. Forward Lift (Scissor Lift) 8. Scissor Loading Platform (Scissor Lift) TASARIM VE ÜRETİM AŞAMASINDA UYGULADIĞIMIZ STANDARTLAR; • EN 1398: 2009 Standard • EN 1493: 2010 Standard • EN 1570 + A2: 2010 Standard • ANSI MH29.1-2012 Standard • ANSI MH30.1-2015 Standard • ANSI MH30.2-2015 Standard • Directive 2006/42 / EC and 93/68 / EEC AYRICA SİZE EN İYİ ÇÖZÜMLER SUNABİLMEK ADINA, İHTİYACINIZA YÖNELİK TASARIM VE ÜRETİM DE YAPABİLMEKTEYİZ.

 3. KALE RAMPA

  Türkiye

  Firmamız 2016 yılında TEKİRDAĞ ÇORLU ‘da kurulmuştur. Makina imalat sektöründe özellikle yükleme rampalarıalanında memleketimizin dışa bağımlılığını azaltmak gayesiyle yaklaşık 10 yıllık mühendislik ve iş tecrübesiyle imalat ve tasarım alanında deneyimli kadromuz ile hizmet vermekteyiz. Rampa tasarımlarımızı siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda imal etmekteyiz, hatta tasarımlarımızda sizlerin önerilerileriniz bizi yönlendirmektedir. Zamanla müşterilerimizden gelen istek üzerine sadece rampalar değil konveyör bantlı sistemler, rulolu zincir tahrikli konveyörler, teleskobik konveyörler, makaslı platformlar, gezer köprülü vinçler, çelik konstrüksiyon yapılar, kayar kapı motorlu sistemleri, raf sistemleri, endüstriyel kapı sistemleri imalat ve montajlarınıda girmiş bulunmaktayız

 4. 5S MAKINA SAN. VE TIC. LTD. STI.

  Türkiye

  5S Makina tahıl depolama ve taşıma sistemleri alanında uzman personeli ile hizmet vermektedir. Genel olarak ürünleri konveyör bant, konveyör sistemleri, silo imalatı, teleskopik konveyör, zincirli elevatör, zincirli konveyörler, çelik silo'dan oluşmaktadır.Birçok sektörde olduğu gibi tahıl depolama ve taşıma sistemleri alanında da teknik yeterlilik, akılcı ve ekonomik çözüm olmazsa olmaz gereklilikler. 5S hem teklif hem de üretim ve montaj anında bu gerekliliklere sahip olduğunu ifade ederken kendilerinin bir diğer önemli farkının da iş teslimi ile bitmeyen teknik destek ve danışmanlık hizmeti vermeleri olduğunun altını çiziyor. Şirket ortaklarına bakıldığında tahıl depolama ve taşıma sistemleri alanında her biri en az 5 yıl deneyimli proje, arge, üretim, planlama, satınalma departmanlarında görev yapmış kişilerden oluşmuş bir müessese görüyoruz.

 5. RAMSAN RAMPA

  Türkiye

  RAMSAN RAMPA 20 Yılı aşkın süredir kendi sektöründe RAMPA imalatı yapan lider bir kuruluştur.Deneyimli kadrosu ile yüksek teknolojisini birleştirerek kendi çizgisini oluşturmuş, müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkarmayı başarmıştır.Müşteri memnuniyetinin temel unsurlarından biri olan zamanında ürün teslimi politaksını kendisine şiar edinmiştir.Ürün yelpazesini sürekli genişleterek sektöründeki uluslararası norm ve standartlarda modeller tasarlayarak iç ve dış piyasalarda tercih edilen bir markadır RAMSAN RAMPA. İMALATLARIMIZ ÜRETİMLERİMİZ ÜRÜNLERİMİZ seyyar rampa dik rampa menteşeli rampa teleskopik rampa mobil rampa makaslı platform ve özel rampa imalatları yapmaktadır.

 1. YILMAZ KARDEŞ MAK. A.Ş.

  Türkiye

  Yılmaz Kardeş markası, 1973 yılında Hidrolik yük Boşaltma Platformu imal ederek Türkiye’de bir ilke imza atmıştır. Firmamız bugün, Gösteri Platformu, Yük Kaldırma Asansörü, Konteyner Boşaltma Platformu ve sektör ihtiyacını her alanda karşılamaya devam ederek büyük bir boşluğu doldurmaktadır.Aynı zamanda hidrolik vinç, ağaç sökme makiansı ve hidrolik alanında özel siparişler kabul etmektedir..

 2. RAMPCO

  Birleşik Krallık

  RAMPCO, yılında kurulan ve Yükleme boşaltma rampaları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Standon, Ware, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 1. J. DE JONGE FLOWSYSTEMS

  Hollanda

  J. DE JONGE FLOWSYSTEMS, yılında kurulan ve Mühendislik - endüstri alanıyla ilgili müteahhitler sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. Endüstriyel danışmanlar, Yükleme boşaltma rampaları, Endüstriyel danışmanlar, Yükleme boşaltma rampaları, endüstriyel aktarma sistemleri, Sanayi pompa onarımı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Vlaardingen, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 2. GERD BÄR GMBH

  Almanya

  GERD BÄR GMBH, yılında kurulan ve Kaldırıcının arka kapağı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Yükleme boşaltma rampaları, Kamyon ve yük araçlarının arkasına takılan işaret lambaları, Yükleme boşaltma rampaları, Kamyon ve yük araçlarının arkasına takılan işaret lambaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Heilbronn, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. DALDOSS ELEVETRONIC S.P.A.

  İtalya

  DALDOSS ELEVETRONIC S.P.A., yılında kurulan ve Asansörler ve yürüyen merdivenler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. İnşaat, kaldırıcı ve asansörleri, Yükleme boşaltma rampaları, İnşaat, kaldırıcı ve asansörleri, Yükleme boşaltma rampaları, kaldırma platformları, özel ve endüstriyel kullanım için asansör ve yük kaldırıcılar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Pergine Valsugana, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. DER RAMPEN SHOP.DE ONLINESHOP GMBH

  Almanya

  DER RAMPEN SHOP.DE ONLINESHOP GMBH, yılında kurulan ve Yükleme boşaltma rampaları sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Cadenberge, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. EURODOCK

  Fransa

  EURODOCK, yılında kurulan ve Yükleme boşaltma rampaları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Frans, Fransa 'de bulunmaktadır.

 6. SOMEFI

  Fransa

  SOMEFI, yılında kurulan ve Taşıyıcı bandlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Yükleme boşaltma rampaları, Konveyör kayışı aksesuar ve ekipmanları, mekanik konveyörler, endüstriyel konveyör zincirler, Yükleme boşaltma rampaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Gardanne, Fransa 'de bulunmaktadır.

 7. LEVÉLEC - MATÉRIELS DE LEVAGE

  Fransa

  LEVÉLEC - MATÉRIELS DE LEVAGE, yılında kurulan ve Kaldırıcı ekipmanlar- asansörler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Yükleme boşaltma rampaları, Yükleme boşaltma rampaları, döner köprülerin montajı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Vaulx En Velin, Fransa 'de bulunmaktadır.

 8. CAMPISA

  Birleşik Krallık

  CAMPISA, yılında kurulan ve Yükleme boşaltma rampaları sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. Şirket, Fayreholme, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 1. BS VERTRIEBSBÜRO GMBH

  Almanya

  BS VERTRIEBSBÜRO GMBH, yılında kurulan ve Yükleme boşaltma rampaları sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Taşıyıcı bandlar, Tarama sistemleri, Endüstriyel vibratör tesisatları, Filtreleme - Cihazlar ve gereçler, Taşıyıcı bandlar, Tarama sistemleri, Endüstriyel vibratör tesisatları, Filtreleme - Cihazlar ve gereçler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Brackenheim, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. CAMPISA SRL

  İtalya

  CAMPISA SRL, yılında kurulan ve Yükleme boşaltma rampaları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. yükleme rampası, dikey sarmalı hızlı kapı, hızlı kapılar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Palazzolo Milanese, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. SYNCRO SYSTEM

  Belçika

  SYNCRO SYSTEM, yılında kurulan ve Ticari araçlar - kamyonlar, furgonlar/van tipi kamyonetler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Yükleme boşaltma rampaları, Yükleme boşaltma rampaları, Donatımlı arazi araçları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Fernelemont, Belçika 'de bulunmaktadır.

 4. HARRIS-WALTON LIFTING GEAR LIMITED

  Birleşik Krallık

  HARRIS-WALTON LIFTING GEAR LIMITED, yılında kurulan ve Kaldırma ve İstifleme ekleme parçaları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kaldırıcılar ve vinçler, Kaldırma - ekipmanlar ve aksesuarlar, Yükleme boşaltma rampaları, Vinçlerin kaldırıcı dirsekleri, Kaldırıcılar ve vinçler, Kaldırma - ekipmanlar ve aksesuarlar, Yükleme boşaltma rampaları, Vinçlerin kaldırıcı dirsekleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Brierley Hill, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 5. CRINITI ASCENSORI DI CRINITI BRUNO & C. S.N.C.

  İtalya

  CRINITI ASCENSORI DI CRINITI BRUNO & C. S.N.C., yılında kurulan ve Asansörler ve yürüyen merdivenler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. İnşaat, kaldırıcı ve asansörleri, Yükleme boşaltma rampaları, İnşaat, kaldırıcı ve asansörleri, Yükleme boşaltma rampaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Follonica, İtalya 'de bulunmaktadır.

 6. INDOLFI & SPADA S.R.L.

  İtalya

  INDOLFI & SPADA S.R.L., yılında kurulan ve Asansörler ve yürüyen merdivenler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. İnşaat, kaldırıcı ve asansörleri, Yükleme boşaltma rampaları, İnşaat, kaldırıcı ve asansörleri, Yükleme boşaltma rampaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Cercola, İtalya 'de bulunmaktadır.

 7. VIMEC S.R.L.

  İtalya

  VIMEC S.R.L., yılında kurulan ve Asansörler ve yürüyen merdivenler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. İnşaat, kaldırıcı ve asansörleri, Yükleme boşaltma rampaları, İnşaat, kaldırıcı ve asansörleri, Yükleme boşaltma rampaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Luzzara, İtalya 'de bulunmaktadır.

 8. TOSCA ASCENSORI S.R.L.

  İtalya

  TOSCA ASCENSORI S.R.L., yılında kurulan ve Asansörler ve yürüyen merdivenler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. İnşaat, kaldırıcı ve asansörleri, Yükleme boşaltma rampaları, İnşaat, kaldırıcı ve asansörleri, Yükleme boşaltma rampaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, San Martino In Strada, İtalya 'de bulunmaktadır.

 9. RIAM ASCENSORI S.R.L.

  İtalya

  RIAM ASCENSORI S.R.L., yılında kurulan ve Asansörler ve yürüyen merdivenler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. İnşaat, kaldırıcı ve asansörleri, Yükleme boşaltma rampaları, İnşaat, kaldırıcı ve asansörleri, Yükleme boşaltma rampaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Verona, İtalya 'de bulunmaktadır.

 10. EMILIO DAMIANO S.R.L.

  İtalya

  EMILIO DAMIANO S.R.L., yılında kurulan ve Asansörler ve yürüyen merdivenler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. İnşaat, kaldırıcı ve asansörleri, Yükleme boşaltma rampaları, İnşaat, kaldırıcı ve asansörleri, Yükleme boşaltma rampaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Genova, İtalya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz