• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • yüksek basınçlı temizleme makineleri

Sonuçlar

Yüksek basınçlı temizleme makineleri - Ithalat/Ihracat

 1. PRISM

  Fransa

  Verified by europages badge

  PRISM : %100 Fransız sağlığı ve mikrobiyal koruma. Ağustos 2020'de sağlık krizi sırasında kurulan PRISM (Médical Protect) şirketi, sağlık alanında deneyimli birkaç girişimci ile bir maske makinesi tasarımcısının buluşmasından doğan bir Fransız endüstriyel üreticisidir. •Fransa'da üretilmektedir: Montpellier yakınlarında bulunan şirket, ekonomik, çevreye duyarlı ve sürdürülebilir temizlik ve dezenfeksiyon için Made-in-France çözümler geliştirmiştir. Ayrıca, Fransa genelinde tek kullanımlık solunum koruma maskelerinin otonom bir sektörünü de yapılandırmıştır. •2023 Yenilikleri - biyolojik temizlik: D-VAP 2000 & 5000 : temizlik & kimyasal içermeyen buharlı dezenfeksiyon. •Ürünlerimiz: FFP1, FFP2 ve FFP3 maskeler: Ördek gagası tipi. Üç renkte Tip I, II ve IIR cerrahi maskeler: mavi, beyaz ve siyah. FFP2 maskelerinin özelleştirilmesi (logo, mesajlar vb.). Tek renkli ve dört renkli (logo, mesajlar vb.) cerrahi maskelerin (tip I, II ve IIR) özelleştirilmesi. •Test edilmiş ve onaylanmıştır: FFP1, FFP2 ve FFP3 ürünlerimize çifte sertifika: EN 149 : 2001 + A1 : 2009 FFP2 NR ve EN 14683 : 2019 + AC : 2019. Standarda uygun cerrahi maskeler: EN 14683 : 2019 + AC : 2019. D-VAP : AFNOR NF T72-110 normu Bakterisit - Virüsit - Fongisit Sertifikalar PRISM : ISO 13485 (sağlık), ISO 9001 ve LABEL ENVOL. •Tıbbi cihaz kataloğunuzu zenginleştirin: Yelpazenizi ve PRISM ürünlerinizi geliştirin. İletişim : j.yvanez@prism-medical-protect.fr

 2. SC-TECHNOLOGIE AG

  İsviçre

  Verified by europages badge

  SC-TECHNOLOGIE AG, yılında kurulan ve Yüksek basınçlı temizleme makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Frauenfeld, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 3. G. DREXL GMBH & CO.KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  G. DREXL GMBH & CO.KG, yılında kurulan ve Yüksek basınçlı temizleme makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Bad Abbach, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. FLOW-TECH PRODUCTS GMBH

  İsviçre

  Verified by europages badge

  FLOW-TECH PRODUCTS GMBH, yılında kurulan ve Yüksek basınçlı temizleme makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Ziefen, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 5. TECHNIK-KUBICK, ANDREE KUBICK

  Almanya

  Verified by europages badge

  TECHNIK-KUBICK, ANDREE KUBICK, yılında kurulan ve Yüksek basınçlı temizleme makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Weyhe, Almanya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. SCW MAKINA

  Türkiye

  Buharlı Oto Yıkama Makinaları ile SEN DE KAZAN! Buharlı Oto Yıkama Makinaları, günümüzde ki en kullanışlı elektrikli makina sistemlerinden biridir. Bir o kadar da TEHLİKELİ! DİKKAT ! ! ! Buharlı Oto Yıkama Sistemlerini kullanmak istiyorsanız. Alacağınız firmalardan öncelikle CE Belgesini görmek isteyiniz. CE Belgesi , bir makinenin Avrupa Standartlarına uygun olduğunu, makinanın size kullanabileceğiniz ve yarar görebileceğiniz düzeyde üretildiğini gösterecektir. Türkiye’de ilk ve tek bu belgeyi almaya Firmamız Steam Car Wash Hak kazanmıştır. Tercihinizi CE belgesi olmayan firmalardan yapar iseniz , can ve mal güvenliğiniz koruma altından değildir! NEDEN Mİ BUHARLI OTO YIKAMA ? • Sulu yıkamada harcayacağınız sudan %97 tasarruf edeceksiniz. (Sulu yıkama ortalama: 70-80 Lt. Buharlı Oto Yıkama 3-5 Lt)• Sulu yıkamada harcayacağınız sudan %97 tasarruf edeceksiniz. (Sulu yıkama ortalama: 70-80 Lt. Buharlı Oto Yıkama 3-5 Lt) • Buharla yıkama yaptığınızda 1 saatte iç, dış arabanızı temizlerken , Sulu yıkamada 3-4 saatinizi harcarsınız. Neden fazladan zaman harcayasınız ? • Fırçalama gerektirmez! Böylelikle arabaların koltuklarından hasar, yıpranma yapmaz. • Buhar temizliği hijyeniktir.• Buhar , aracın boyasına pürüzsüz , canlı ve daha parlak görünüm sağlar.• Sulu yıkamada asla elde edemeyeceğiniz temizliği sağlar.

 2. ROHRER GROUP

  Avusturya

  Rohrer Grup 40 yıldır güvenilir bir endüstriyel hizmet sektörü ortağıdır. Sağlam temellere dayanan çok uluslu bir şirket olarak ağırlık verdiğimiz hizmet alanları şunlardır: Endüstriyel temizlik, yapı iskelesi ve izolasyon, katalizör ve reaktör hizmeti, montaj ve arıza yönetimi, sistemlerin ve makinelerin kurulumu, endüstriyel bakım ve onarım. Ürünlerimiz ve hizmetlerimiz: Dış cephe iskeleleri, endüstriyel hizmetler, soğutma kulesi temizliği

 3. KARATAS TEKNOJET MAKINA SANAYI VE TICARET

  Türkiye

  Teknojet; İzmir merkezli sanayi tipi temizlik makinaları imalatı, ihracatı ve servis hizmeti vermektedir. Ürün grupları arasında; Yüksek basınçlı su jeti, sanayi tipi süpürge, halı sıkma makinası, halı yıkama makinası, sulu kumlama jetleri, sahra tipi su jeti, sıcak/soğuk yüksek basınçlı oto yıkama makinaları gibi temizlik makinaları bulunmaktadır

 4. FLOW EUROPE GMBH

  Almanya

  Su jeti ve aşındırıcı jet kullanan kesme tesisleri, tüm 2D ve 3D uygulamalar için 6.500 bara kadar ultra yüksek basınçlı pompalar ve yüksek basınç bileşenleri

 5. CLENA GMBH

  Almanya

  CLENA GMBH, yılında kurulan ve Yüksek basınçlı temizleme makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Vakumlu temizleyiciler, geri dönüşümlü polietilen glikoller, yüksek basınçlı pompalar, yüksek basınçlı hidrik tesisatlar, Vakumlu temizleyiciler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Flensburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. GNL HANDELS- UND VERWALTUNGS-GMBH

  Almanya

  GNL HANDELS- UND VERWALTUNGS-GMBH, yılında kurulan ve Elektrik üretim birimleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Yüksek basınçlı temizleme makineleri, benzinli motorlar, sıcak sulu yıkama, takım çantası arabaları, Yüksek basınçlı temizleme makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Glinde, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. SABVA

  Belçika

  SABVA, yılında kurulan ve Yüksek basınçlı temizleme makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. oto yıkama için tazyikli su fıskiyeli yıkama makineleri, endüstriyel kullanım için yüksek basınçlı temizleme makinaları, endüstriyel süpürme makinası, Islak ve Kuru Vakumlu Temizleyiciler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Profondeville, Belçika 'de bulunmaktadır.

 1. DIMACO SAT

  Fransa

  DIMACO SAT, yılında kurulan ve Yüksek basınçlı temizleme makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, CHINON, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. COMET S.P.A.

  İtalya

  COMET S.P.A., yılında kurulan ve Yüksek basınçlı temizleme makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Tarımsal ilaç püskürtme ekipmanları, pistonlu pompalar, sulu yıkama makinaları, yüksek ve çok yüksek basınçlı pompalar, Tarımsal ilaç püskürtme ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Reggio Emilia, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. BIBKO® UMWELT- UND REINIGUNGSTECHNIK GMBH - GESCHÄFTSBEREICH PLATZ®

  Almanya

  BIBKO® UMWELT- UND REINIGUNGSTECHNIK GMBH - GESCHÄFTSBEREICH PLATZ®, yılında kurulan ve Endüstriyel Temizleme - Makineler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Yüksek basınçlı temizleme makineleri, yüksek basınçlı pompalar, yüksek basınçlı yıkama işlemleri, Yüksek basınçlı temizleme makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Beilstein, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. KÄRCHER CENTER EISELE KG

  Avusturya

  KÄRCHER CENTER EISELE KG, yılında kurulan ve Yüksek basınçlı temizleme makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir Acente/ Temsilci şirketidir. Şirket, Kufstein, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 5. MPR MARK PÖTHIG REINIGUNGSTECHNIK

  Almanya

  MPR MARK PÖTHIG REINIGUNGSTECHNIK, yılında kurulan ve Yüksek basınçlı temizleme makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir Acente/ Temsilci şirketidir. Şirket, Breitscheid, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. FRANK HOCHDRUCK- & DAMPFTECHNOLOGIE GMBH

  Almanya

  FRANK HOCHDRUCK- & DAMPFTECHNOLOGIE GMBH, yılında kurulan ve Yüksek basınçlı temizleme makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Wilnsdorf, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. TAHA TEKNIK INDUSTRIAL WASHING MACHINE PRODUCER

  Türkiye

  TAHA TEKNIK INDUSTRIAL WASHING MACHINE PRODUCER, yılında kurulan ve Endüstriyel çamaşır makineleri ve hızlı kurutucular sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Endüstriyel Temizleme - Makineler, Yüksek basınçlı temizleme makineleri, aksesuar ve yedek parça, Endüstriyel Temizleme - Makineler, Yüksek basınçlı temizleme makineleri, vakum pompası bakımı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Izmir, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 8. EXACT HOCHDRUCKREINIGER

  Almanya

  EXACT HOCHDRUCKREINIGER, yılında kurulan ve Yüksek basınçlı temizleme makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. endüstriyel kullanım için yüksek basınçlı temizleme makinaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bad Salzdetfurth, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. FRANKFURTER TECHNIK CENTER INH. JÖRG TEMME

  Almanya

  FRANKFURTER TECHNIK CENTER INH. JÖRG TEMME, yılında kurulan ve Yüksek basınçlı temizleme makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Frankfurt, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. SVG SUPER WASH WASCHANLAGEN GMBH

  Almanya

  SVG SUPER WASH WASCHANLAGEN GMBH, yılında kurulan ve Yüksek basınçlı temizleme makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Benningen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. HEURTAUX SAS

  Fransa

  HEURTAUX SAS, yılında kurulan ve Araba yıkama sistemleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Yüksek basınçlı temizleme makineleri, Yüksek basınçlı temizleme makineleri, yüksek basınçlı yıkama işlemleri, oto yıkama için tazyikli su fıskiyeli yıkama makineleri, otomobil yıkama tesisat ve aletleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, St Aubin Les Elbeuf, Fransa 'de bulunmaktadır.

 4. SOMAPRO SAS

  Fransa

  SOMAPRO SAS, yılında kurulan ve Yüksek basınçlı temizleme makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. Şirket, Colomiers, Fransa 'de bulunmaktadır.

 5. B & G CLEANING SYSTEMS LTD

  Birleşik Krallık

  B & G CLEANING SYSTEMS LTD, yılında kurulan ve Endüstriyel Temizleme - Makineler sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Yüksek basınçlı temizleme makineleri, Yüksek basınçlı temizleme makineleri, endüstriyel yıkama için zemin temizleme makineleri, yıkama ekipmanlarının yerleştirilmesi, endüstriyel temizlik işleri için buharlı temizleme cihazları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Atherstone, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 6. WEB MASCHINEN- UND GERAETEHANDEL GMBH

  Almanya

  WEB MASCHINEN- UND GERAETEHANDEL GMBH, yılında kurulan ve Kendin Yap için motorlu el aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Yıkma makineleri ve ekipmanları, Kaldırma ve İstifleme ekleme parçaları, Yüksek basınçlı temizleme makineleri, Basınç ayarlayıcılar, Yıkma makineleri ve ekipmanları, Kaldırma ve İstifleme ekleme parçaları, Yüksek basınçlı temizleme makineleri, Basınç ayarlayıcılar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sehnde, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. SCHNEIDER - POWERTOOLS - HP CLEANERS - INDUSTRIAL WET & DRY VACUUM CLEANERS

  Fransa

  SCHNEIDER - POWERTOOLS - HP CLEANERS - INDUSTRIAL WET & DRY VACUUM CLEANERS, yılında kurulan ve Kendin Yap için motorlu el aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Yüksek basınçlı temizleme makineleri, elektrik aletleri ve donanımları, Yüksek basınçlı temizleme makineleri, tarımsal aksesuarlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Chateaulin, Fransa 'de bulunmaktadır.

 8. ERGIN MACHINERIE

  Türkiye

  ERGIN MACHINERIE, yılında kurulan ve Yüksek basınçlı temizleme makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Balıkçılık tekneleri - ekipman ve materyaller, halı yıkama, halı yıkama makinesi, Balıkçılık tekneleri - ekipman ve materyaller, endüstriyel temizlik makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Izmir, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 9. DECKERS

  Belçika

  DECKERS, yılında kurulan ve Yüksek basınçlı temizleme makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. temizlik makinaları kiralanması sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Barchon, Belçika 'de bulunmaktadır.

 10. DYNAJET GMBH

  Almanya

  DYNAJET GMBH, yılında kurulan ve Yüksek basınçlı temizleme makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Nürtingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz