• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • yüksek basınçta temizleme ekipmanları

Sonuçlar

Yüksek basınçta temizleme ekipmanları - Ithalat/Ihracat

 1. CRYOSNOW GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Kar püskürtme ve kuru buz püskürtme için ekipman ve sistem üreticisiyiz. Uygulamalar, CO2 kar jetleri ile manuel ve otomatik ön arıtma, temizleme, soğutma ve çapak almadır. İnovasyon sıvı Co2 ve basınçlı hava işletim maddelerinin kullanılmasında saklıdır. Bu alanda ulusal ve uluslararası mülkiyet haklarına sahibiz. Dünya çapındaki müşterilerimize yüksek kaliteli CO2 püskürtme ekipmanı ve geniş bir aksesuar yelpazesi sunuyoruz. CO2 kar püskürtmede, kuru buz partikülleri (-78 °C'de katı CO2) ünitedeki sıvı CO2'den üretilir ve daha sonra temizlenecek yüzeye bir nozul aracılığıyla basınçlı hava ile püskürtülür. Avantajları, su ve kimyasal içermeyen kuru ve kalıntısız işlemdir. CryoSnow ekibi, endüstriyel temizlik ve kuru buz teknolojisi alanında onlarca yıllık deneyime sahiptir. Cihazlarımız ve sistemlerimiz "Made in Germany (Alman yapımı)" olup, ISO 9000'e göre yürürlükteki yasalara ve standartlara uygun olarak üretilmektedir. Proses fikirlerini mümkün olan en kısa sürede seri üretime hazır ürünlere dönüştürmek için modern tasarım ve geliştirme araçlarının yanı sıra yenilikçi üretim süreçleri kullanıyoruz. Berlin'deki merkezimizden dünya çapındaki müşterilerimize hizmet veriyoruz. Ayrıca, satış ve servis ortaklarımız aracılığıyla tesisinizde yetkin irtibat kişilerimiz bulunmaktadır.

 2. SÜDSTRAHL GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  Powerjet kuru buz püskürtme makinelerimiz 40 - 150 kg / saat buz verimi ile rakiplerinden daha da çok buz üretir. Etkili bir hortum sistemi en inatçı kirleri bile temizlemek için kullanılabilecek çok sert bir jet üretebilir. Yeni makine serimiz ile, uygulamanız için doğru cihazı 1 m³ ile 20 m³ hava hacmi aralığında ve 3 ila maks. 20 bar hava basıncı arasında seçebilirsiniz. Son zamanlarda kuru buz için topaklayıcılar (Pelletizer) da üretmekteyiz. Özelliklerimiz: Alman üretimi, geliştirmeler ve tasarımlar, çok sayıda endüstriyel mülkiyet hakkına sahip 15 yılı aşkın deneyim, üretimde, mal giriş ve çıkışta kendi kalite güvencesine sahip yüksek kalite standartları, mülkiyet haklarına sahip ürün ve tasarımlar, kapalı sergi alanları, sizin tesisinizde test ve püskürtme için kuru buz püskürtme ekipmanları (randevu ile).

 3. SIGG STRAHLTECHNIK GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Yönetim merkezi Jestetten kentinde bulunan SIGG Strahltechnik GmbH şirketi, kumlama teknolojisi ve titreşimli yüzey taşlama sistemlerinin üretiminde uzmanlaşmıştır. Seri üretilen standart sistemlere ek olarak, şirket her şekil ve boyutta müşteriye özel sistemler de imal etmektedir. Kendi kumlama ve titreşimli yüzey taşlama sistemine sahip olmayan müşterilerimiz için, parçalar şirketimiz bünyesinde fason hizmet veren kumlama sisteminde işlenebilir. SIGG Strahltechnik, sistemlerine uygun kumlama malzemelerini de 25 kg'dan başlayan ambalaj boyutlarında sağlamaktadır. Mümkün olan en iyi kalite, tüm sistemler ve kumlama malzemeleri için referanstır. Yüksek düzeyde dikey entegrasyon ve kumlama teknolojisi alanındaki geniş bilgi birikimiyle SIGG Strahltechnik, en zorlu müşteri gereksinimlerini hızlı bir şekilde karşılayabilmektedir. SIGG Strahltechnik unvanı, "Made in Germany" üstün kalite ile eş anlamlıdır.

 4. CEDATECH INH. FRANK DAHLMEYER

  Almanya

  Verified by europages badge

  CEDATECH INH. FRANK DAHLMEYER, yılında kurulan ve Yüksek basınçta temizleme ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Langenfeld, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. DCH NETTOYAGE MULTISERVICES

  Fransa

  Verified by europages badge

  DCH NETTOYAGE MULTISERVICES, yılında kurulan ve Temizlik hizmetleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Yüksek basınçta temizleme ekipmanları, Endüstriyel temizlik, Yüksek basınçta temizleme ekipmanları, büro temizleme hizmetleri, Endüstriyel temizlik, iş sonu iş alanı temizliği sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Paris, Fransa 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. GEYSER LLC

  Rusya

  Geyser LLC, 2010 yılından bu yana metal ürünleri ve test tezgahları için basınçlı havalı yıkama makineleri üretmektedir. Parça yıkama makinelerimiz yağlı ürünler, toz, soğutma sıvısı-kesme sıvıları, kompozit malzemeler, kalıp şekillendirme sonrası yağ, koruyucu yağlar, parlatma bileşenleri, emülsiyonlar, ter ve gres birikmelerini etkin bir şekilde çıkarır. Geyser LLC tarafından üretilen otomatik yıkama makineleri yüzey ön işlem otomasyonunu kolaylaştırır ve hem büyük endüstriyel tesislerde ve küçük araç tamir atölyelerinde çelik ve diğer malzemelerdeki işlem ve oyulma problemlerini etkin bir şekilde çözer. Şirketimiz 40 g–20 t arasındaki parçaları temizlemek ve için özel otomatik yıkama makineleri ve ekipman kusurlarını belirlemek ve motorları test etmek için tezgahların seri ve özel üretimini yapar. Geyser LLC tarafından üretilen yedek parça yıkama makineleri ve test tezgahları güvenilir, servis yapılabilir ve bakımı kolaydır. Yıkama makinelerimiz hem bağımsız olarak hem de mevcut endüstriyel konveyörün bir parçası olarak kullanılabilir.

 2. GOSTOL TST D.D.

  Slovenya

  GOSTOL TST D.D., yılında kurulan ve Madeni yüzeylerin mekanik işlenmesi için makineler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kum püskürterek temizleme ekipmanları, Çelik ve metallerin kumla püskürterek temizlenmesi, Yüksek basınçta temizleme ekipmanları, Kum püskürterek temizleme ekipmanları, Çelik ve metallerin kumla püskürterek temizlenmesi, Yüksek basınçta temizleme ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Tolmin, Slovenya 'de bulunmaktadır.

 3. ETERNAL SPRAY NOZZLE CO.,LTD

  Çin

  ETERNAL SPRAY NOZZLE CO.,LTD, yılında kurulan ve Yüksek basınçta temizleme ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Tangxia, Çin 'de bulunmaktadır.

 4. BLASTCLEAN LTD

  Birleşik Krallık

  BLASTCLEAN LTD, yılında kurulan ve Kompresörler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çelik ve metallerin kumla püskürterek temizlenmesi, Yüksek basınçta temizleme ekipmanları, Çelik ve metallerin kumla püskürterek temizlenmesi, Yüksek basınçta temizleme ekipmanları, Kumlama kaskları, Kumlama koruyucu kıyafetleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Wigan, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 5. ARTIMPEX

  Belçika

  ARTIMPEX, yılında kurulan ve Yüksek basınçta temizleme ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Endüstriyel Temizleme - Makineler, Endüstriyel Temizleme - Makineler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Gent, Belçika 'de bulunmaktadır.

 1. CRYO'TECH - LA TECHNOLOGIE CRYOGENIQUE

  Fransa

  CRYO'TECH - LA TECHNOLOGIE CRYOGENIQUE, yılında kurulan ve Yüksek basınçta temizleme ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Kriyojenik temizleme, Buz püskürtme ve kuru buz temizleme için manüel cihazlar, kuru buz, Endüstriyel gaz üretim ve dağıtımı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Chasseneuil Du Poitou, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. RESTORATIVE TECHNIQUES

  Birleşik Krallık

  RESTORATIVE TECHNIQUES, yılında kurulan ve Yüksek basınçta temizleme ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. bina restorasyonu sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bristol, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 1. SIAPRO D.O.O.

  Slovenya

  SIAPRO D.O.O., yılında kurulan ve Kum püskürterek temizleme ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çelik ve metallerin kumla püskürterek temizlenmesi, Yüksek basınçta temizleme ekipmanları, Teknik tasarım danışmanları, Çelik ve metallerin kumla püskürterek temizlenmesi, Yüksek basınçta temizleme ekipmanları, Teknik tasarım danışmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Most Na Soči, Slovenya 'de bulunmaktadır.

 2. SINAPTEC

  Fransa

  SINAPTEC, yılında kurulan ve Endüstriyel Temizleme - Makineler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çelik ve metallerin temizlenmesi, ayıklanması, saflaştırılması/ovulması, Yüksek basınçta temizleme ekipmanları, Çelik ve metallerin temizlenmesi, ayıklanması, saflaştırılması/ovulması, Yüksek basınçta temizleme ekipmanları, ultrasonlu temizleme cihazları, sonotrodlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lezennes, Fransa 'de bulunmaktadır.

 3. ODLINGS MCR LTD

  Birleşik Krallık

  ODLINGS MCR LTD, yılında kurulan ve Yüksek basınçta temizleme ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Suyu yağlı maddelerden arındırma - Cihaz ve sistemler, Suyu yağlı maddelerden arındırma - Cihaz ve sistemler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ellesmere Port, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 4. IBERGRAF SIGLO XXI

  İspanya

  IBERGRAF SIGLO XXI, yılında kurulan ve Yüksek basınçta temizleme ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Madrid, İspanya 'de bulunmaktadır.

 5. DESATASCOS GALBAC SL

  İspanya

  DESATASCOS GALBAC SL, yılında kurulan ve Yüksek basınçta temizleme ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. hidrolik tahliye pompaları, lağım deblokajı, tıkalı boruları açma, elektropompalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Barcelona, İspanya 'de bulunmaktadır.

 6. SEYMA SERVICIOS Y MAQUINARIA

  İspanya

  SEYMA SERVICIOS Y MAQUINARIA, yılında kurulan ve Yüksek basınçta temizleme ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. sulu yıkama makinaları, yüksek basınçlı pompalar, ultra yüksek basınç sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Logroño, İspanya 'de bulunmaktadır.

 7. SORREJATS PLA DE L'ESTANY

  İspanya

  SORREJATS PLA DE L'ESTANY, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin kumla püskürterek temizlenmesi sektöründe faaliyet gösteren bir. Yüksek basınçta temizleme ekipmanları, Yüksek basınçta temizleme ekipmanları, anıtlar için temizlik hizmetleri, gemi yıkama, cephe kumlanması sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Banyoles - Girona, İspanya 'de bulunmaktadır.

 8. HTCW LTD.

  Almanya

  HTCW LTD., yılında kurulan ve Gaz ve petrol işleme sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şişeleme ve doldurma - Makine ve ekipmanlar, Ticari ve endüstriyel soğutma - Cihaz ve sistemler, Endüstriyel Temizleme - Makineler, Yüksek basınçta temizleme ekipmanları, Şişeleme ve doldurma - Makine ve ekipmanlar, Ticari ve endüstriyel soğutma - Cihaz ve sistemler, Endüstriyel Temizleme - Makineler, Yüksek basınçta temizleme ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Herzogenrath, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. CLEARTECH GMBH

  İsviçre

  CLEARTECH GMBH, yılında kurulan ve Makine aletleri - Metal İşleme sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şişeleme ve doldurma - Makine ve ekipmanlar, Ticari ve endüstriyel soğutma - Cihaz ve sistemler, Endüstriyel Temizleme - Makineler, Yüksek basınçta temizleme ekipmanları, Şişeleme ve doldurma - Makine ve ekipmanlar, Ticari ve endüstriyel soğutma - Cihaz ve sistemler, Endüstriyel Temizleme - Makineler, Yüksek basınçta temizleme ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Laupersdorf, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 2. TROCKENEISREINIGER

  Almanya

  TROCKENEISREINIGER, yılında kurulan ve Gaz ve petrol işleme sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şişeleme ve doldurma - Makine ve ekipmanlar, Ticari ve endüstriyel soğutma - Cihaz ve sistemler, Endüstriyel Temizleme - Makineler, Yüksek basınçta temizleme ekipmanları, Şişeleme ve doldurma - Makine ve ekipmanlar, Ticari ve endüstriyel soğutma - Cihaz ve sistemler, Endüstriyel Temizleme - Makineler, Yüksek basınçta temizleme ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Waldmohr, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. TROCKENEISSTRAHLEN- HARZ HARALD KAROW

  Almanya

  TROCKENEISSTRAHLEN- HARZ HARALD KAROW, yılında kurulan ve Gaz ve petrol işleme sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Çelik ve metaller - yüzey işleme ve kaplama, Ticari ve endüstriyel soğutma - Cihaz ve sistemler, Endüstriyel Temizleme - Makineler, Yüksek basınçta temizleme ekipmanları, Çelik ve metaller - yüzey işleme ve kaplama, Ticari ve endüstriyel soğutma - Cihaz ve sistemler, Endüstriyel Temizleme - Makineler, Yüksek basınçta temizleme ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bad Harzburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. COOL TOOL - TIROL SCHWEIGL & KLAUSNER GES.B.R

  Avusturya

  COOL TOOL - TIROL SCHWEIGL & KLAUSNER GES.B.R, yılında kurulan ve Makine aletleri - Metal İşleme sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şişeleme ve doldurma - Makine ve ekipmanlar, Ticari ve endüstriyel soğutma - Cihaz ve sistemler, Endüstriyel Temizleme - Makineler, Yüksek basınçta temizleme ekipmanları, Şişeleme ve doldurma - Makine ve ekipmanlar, Ticari ve endüstriyel soğutma - Cihaz ve sistemler, Endüstriyel Temizleme - Makineler, Yüksek basınçta temizleme ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Mötz, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 5. DISCOVER DRYICE SOLUTIONS

  Avusturya

  DISCOVER DRYICE SOLUTIONS, yılında kurulan ve Gaz ve petrol işleme sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şişeleme ve doldurma - Makine ve ekipmanlar, Ticari ve endüstriyel soğutma - Cihaz ve sistemler, Endüstriyel Temizleme - Makineler, Yüksek basınçta temizleme ekipmanları, Şişeleme ve doldurma - Makine ve ekipmanlar, Ticari ve endüstriyel soğutma - Cihaz ve sistemler, Endüstriyel Temizleme - Makineler, Yüksek basınçta temizleme ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Salzburg, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 6. CIRCLE BIORECOVERY

  Amerika Birleşik Devletleri

  CIRCLE BIORECOVERY, yılında kurulan ve Yüksek basınçta temizleme ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Dallas, Amerika Birleşik Devletleri 'de bulunmaktadır.

 7. VAN GINKEL GROEP

  Hollanda

  VAN GINKEL GROEP, yılında kurulan ve Yüksek basınçta temizleme ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. kaplama sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Valburg, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 8. SIKIC MARINE GMBH

  İsviçre

  SIKIC MARINE GMBH, yılında kurulan ve Gaz ve petrol işleme sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şişeleme ve doldurma - Makine ve ekipmanlar, Ticari ve endüstriyel soğutma - Cihaz ve sistemler, Endüstriyel Temizleme - Makineler, Yüksek basınçta temizleme ekipmanları, Şişeleme ve doldurma - Makine ve ekipmanlar, Ticari ve endüstriyel soğutma - Cihaz ve sistemler, Endüstriyel Temizleme - Makineler, Yüksek basınçta temizleme ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kriechenwil, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 9. TERLATEC ENGINEERING UG (HAFTUNGSBESCHRÄNKT)

  Almanya

  TERLATEC ENGINEERING UG (HAFTUNGSBESCHRÄNKT), yılında kurulan ve Gaz ve petrol işleme sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şişeleme ve doldurma - Makine ve ekipmanlar, Ticari ve endüstriyel soğutma - Cihaz ve sistemler, Endüstriyel Temizleme - Makineler, Yüksek basınçta temizleme ekipmanları, Şişeleme ve doldurma - Makine ve ekipmanlar, Ticari ve endüstriyel soğutma - Cihaz ve sistemler, Endüstriyel Temizleme - Makineler, Yüksek basınçta temizleme ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Jüchen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 10. ICETECH DEUTSCHLAND GMBH

  Almanya

  ICETECH DEUTSCHLAND GMBH, yılında kurulan ve Gaz ve petrol işleme sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şişeleme ve doldurma - Makine ve ekipmanlar, Ticari ve endüstriyel soğutma - Cihaz ve sistemler, Endüstriyel Temizleme - Makineler, Yüksek basınçta temizleme ekipmanları, Şişeleme ve doldurma - Makine ve ekipmanlar, Ticari ve endüstriyel soğutma - Cihaz ve sistemler, Endüstriyel Temizleme - Makineler, Yüksek basınçta temizleme ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Georgensgmünd, Almanya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz