• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • yün - bitkiler

Sonuçlar

Yün - bitkiler - Ithalat/Ihracat

 1. AGROCHIMINVEST, LLC

  Rusya

  AgroChimInvest LLC, kişniş, hardal, keten (keten bitkileri), nohut, mercimek, bezelye gibi tarım ürünlerinin yetiştirilmesi, işlenmesi, rafine edilmesi ve ihracatında uzmanlaşmış önde gelen Rus şirketlerinden biridir. Üretim tesislerimiz Krasnodar bölgesinde bulunan çiftliklerde yoğunlaşmıştır. Çeşitli tohumların toplanması, temizlenmesi, depolanması ve paketlenmesi sırasında sadece modern yerli ve yabancı ekipmanlar kullanıyoruz. Son yıllarda, önde gelen tarım bilimcilerimiz kendi benzersiz kültür yetiştirme teknolojimizi geliştirdiler ve uyguladılar. Tarlalardaki mahsulün büyüme döngüsü boyunca durumu şirket personeli tarafından takip edilmektedir ve gerekli tüm ayarlamaları zamanında yapılmaktadır. Ürünlerimizi düzenli olarak Hindistan, Pakistan, Nepal, Sri Lanka, Malezya, Yemen, Avrupa vb. ülkelerdeki müşterilerimize teslim ediyoruz. Tüm ürünlerimiz gerekli kalite test ve sertifikasyonlarından geçmektedir. Bu nedenle, ürünlerimizin her biri Avrupa ve uluslararası kalite standartlarını karşılamaktadır. AgroChimInvest

 2. AGRO ROST

  Ukrayna

  AGRO ROST, yılında kurulan ve Yün - bitkiler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çiftlik ve kümes hayvanları için hububatlar, mercimek, kişniş, hardal, Çiftlik ve kümes hayvanları için hububatlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kharkov, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

 3. LTD "RADALEN"

  Beyaz Rusya

  LTD "RADALEN", yılında kurulan ve Yün - bitkiler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Volozhin, Beyaz Rusya 'de bulunmaktadır.

 4. OPAVLEN OPAVA, A.S.

  Çek Cum.

  OPAVLEN OPAVA, A.S., yılında kurulan ve Kumaşlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Keten lifler ve iplikler, Yün - bitkiler, Keten kumaşlar, Keten elyaflar, Keten lifler ve iplikler, Yün - bitkiler, Keten kumaşlar, Keten elyaflar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Opava, Çek Cum. 'de bulunmaktadır.

 5. QARAUZYAK BARAKA

  Özbekistan

  QARAUZYAK BARAKA, yılında kurulan ve Yün - bitkiler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Karauzyak Rayon, Özbekistan 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. AGARDI AGRARGAZDASAG RT

  Macaristan

  AGARDI AGRARGAZDASAG RT, yılında kurulan ve Tekstil bitkileri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Yün - bitkiler, Yün - bitkiler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Seregelyes, Macaristan 'de bulunmaktadır.

 2. ETS DEVOGELE

  Fransa

 3. DOBOZI PETOFI MEZOGAZDASAGI TERMELO ES SZOLGALTATO SZOVETKEZET

  Macaristan

 4. FELSOSZENTGYORGYI MEZOGAZDASAGI TERMELOSZOVETKEZET

  Macaristan

 5. MELIKE IPLIK SANAYI VE TICARET LTD STI

  Türkiye

 1. GOEMARE ET BARRAY

  Fransa

 2. ARANYKOCSI TERMELÖ, RT

  Macaristan

 1. RAKOSFOLDJE - AGRICOLA NOVENYTERMESZTO KFT

  Macaristan

 2. NAGYMEZO MEZÖGAZDASÁGI SZOVETKEZET REPCELAK

  Macaristan